Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Harpagan 52 2016

Organizer PKO Harpagan
Place woj. pomorskie - Człuchów
Date 14 - 15 oct 2016
Headquarter Gimnazjum nr 1, ul. Szkolna 3, 77-300 Człuchów
Web page http://www.harpagan.pl/rajd/
Regualation
Description None
All participants count 515
Results status Official results

Results

Route TP100

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
100
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
11359Kędziora Robert 🥈-KarczewkoPAGANRUNNER100.00
17158Rewers Dariusz ---100.00
36333Baszczak Mirosław 🥈---98.43
4159Hippner Marcin 🥇-GdańskMorenka Team96.93
51533Pakuła Paweł 🥉---93.07
63147Noga Witold 🥇---90.37
65093Kopacz Piotr -Gdynia-90.37
84137Krzysztofik Marcin --Pozor Vlak!87.27
9347Binkowski Waldemar 🥇-Leszno-86.08
101504Borowiec Krzysztof -GdańskBorówki85.72
111459Lebioda Maria 🥇-ZdroiskoColcaPeru85.72
12236Witczak Przemysław 🥇-WarszawaDreamtime Trails82.88
136334Jasiński Rafał ---82.52
14131Parzybut Jan 🥇-PniewyPostęp team81.53
152541Pallach Piotr ---76.66
164138Boguta Mateusz --Rita76.66
177152Siondalski Mateusz ---76.65
18703Korpula Grzegorz -Piekoszów-76.02
19141Eibl Andrzej -ChocianówEiblu Team73.23
205431Tokarski Jacek ---73.22
2110Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo72.62
22316Krasowski Tomasz -Wrocław-72.22
236485Krasa Sławomir ---72.22
24320Kuriata Bartłomiej -Wrocław-72.21
257167Wiliński Kamil ---72.20
261191Skotnicki Jakub -Koszalin-72.20
272123Pietrzak Mariusz -PiastówSKPB Warszawa71.57
284466Walczak Adam 🥉-Kościerzyna-70.77
29148Jurkowski Dariusz -Szczecin-70.34
302542Kłaczkowski Kamil ---67.65
31103Bujakiewicz Gabriel 🥈-PobiedziskaOn-Sight67.64
327174Kołodziejski Ariel ---67.59
336529Przepiórka Rafał ---67.59
342098Rogocz Maciej -GdyniaRogaś z Doliny Roztoki67.59
35731Skolimowski Adam -ŻaboklikiEuRoPol GAZ S.A.66.38
36785Warchoł Andrzej -ŚwiecieThe Runners Świecie64.41
37101Małowińska Małgorzata 🥇-Bydgoszcz:-)63.59
38102Małowiński Artur 🥉-Bydgoszcz:-)63.59
392539Głód Michał ---62.88
407185Goliński Jan ---61.88
417186Apanel Dorian ---61.87
426330Bruch Mateusz ---60.95
437155Szterner Bartosz ---60.79
442547Hubert Jakub ---60.46
457188Kaszkur Tomasz ---60.21
463640Zabrocki Szymon ---59.97
4759Dubil Michał -Kłodnica GórnaRajd Źródeł Chodelki59.80
487154Nalazek Marcin ---59.80
492570Zglejc Piotr ---59.18
502571Florek Tomasz ---59.18
515404Lizakowski Dariusz ---58.86
525405Basek Maciej ---58.86
537191Diakowski Przemysław ---58.70
547192Sladek Krzysztof ---58.70
555954Sztygiel Maciej ---58.65
567193Gadomski Krzysztof ---58.64
577194Bałachowski Krzysztof ---58.59
587195Meissner Paweł ---58.28
595457Głowala Marek ---58.28
607196Monikowski Ludwik ---58.27
617198Siedlar Wojciech ---57.98
627199Zmuda-Trzebiatowski Andrzej ---57.97
632560Wróbel Marcin ---57.46
647201Wicenbach Arkadiusz ---57.23
652781Nicoś Adrian ---57.16
653451Veith Piotr ---57.16
677202Cywiński Krzysztof ---57.13
681524Nankiewicz Krzysztof ---57.11
694168Angielski Artur --I`ll be back56.98
707156Wisełka Dariusz ---56.48
717226Klajna Przemysław ---50.20
722556Kozłowski Jan ---42.80
736361Mulewski Sebastian ---40.13
747275Ciszewska Danuta ---38.90
757276Gromelski Marcin ---38.90
767278Pieronek Tomasz ---35.87
772568Złoch Piotr ---35.78
782569Jaskulski Karol ---35.75
792566Maraszek Robert ---35.74
802595Gaczoł Maciej ---33.18
817159Kołkowski Radosław ---33.17
822552Malinowski Marek ---30.95
836572Muszyński Adam ---29.55
845464Woźniak Dawid ---28.87
855465Kowalczyk Adam ---28.87
863447Bacławska Magdalena ---28.86
875409Ludwicki Michał ---28.86
885502Wójcik Jan ---28.85
893925Żychliński Mateusz ---28.84
906522Spiczak-Brzezińska Justyna Konstancja ---28.84
91872Dalewski Rafał -Warszawa-28.18
922546Rosińska Patrycja 🥈---25.39
936531Falkiewicz Łukasz ---25.39
942466Drożdżyński Krzysztof -Klęk-25.39
955269Daniluk Natalia -Mosty-25.38
967280Weremjewicz Marcin ---25.34
975443Żyra Grzegorz ---23.53
985547Suder Michał ---23.52
99716Głuszcz Marcin -Zgierz-19.91
1005666Pronobis Wojciech ---19.42

Route TR200

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
105
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
-15104Blank Danuta 🥇-brakTOWANDA100.00
1-3094Waliński Mikołaj ---100.00
1-1436Owczarski Marcin -ChojniceMMGO100.00
-23089Stanek Asia 🥇---87.76
3-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp99.64
-33157Dunowska Ilona --MTB4FUN77.55
-411542Zielińska Jadwiga Barbara ---77.50
4-1287Buciak Piotr 🥇-WarszawaTeam 360°97.37
5-11341Warda Jarosław ---96.80
-52507Szwaracka Małgorzata 🥇-GdańskMorenka Team63.22
5-4123Pachulski Leszek -Sopot-96.80
-63158Urban Izabela --Połamańcy59.14
-711559Szeliga Joanna ---42.83
7-892Pachulski Marek -GdańskGREY WOLF96.79
8-1Śmieja Daniel 🥇-Szczecinmrdp.pl96.79
-811561Wróbel Anna ---42.81
9-3162Jędrusik Rafał ---96.55
-911562Rodzicz Wioletta ---42.78
-1011777Kołodziej Ewa ---36.67
10-3090Piwakowski Wojciech ---96.44
11-791Jakubek Krystian 🥈-WrocławULTRAdventure92.79
12-301Paszkowski Wojciech -Białystok-91.84
12-115Cecuła Krzysztof -Swarzędz-91.84
14-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos89.93
15-4695Szot Tomasz -GdańskHarpagan/GR3miasto87.88
16-11581Chomicki Adrian ---83.49
17-3099Szumański Jakub ---82.02
18-3161Grześ Tomasz ---80.56
18-5172Kulka Jan --Kozacy z Wybrzeża80.56
20-11818Tusiński Radek ---79.09
21-5170Smola Marcin --MTB 4 FUN77.63
22-3566Żbik Krzysztof ---77.60
23-1393Kaiser Ernest -Gorzów Wlkp.MTB4FUN77.59
24-11350Orzoł Piotr ---76.71
25-146Szawdzin Krzysztof -Wrocław-75.26
26-875Grabowski Grzegorz -ŁódźWheelie garage74.35
26-11580Walter Maciej ---74.35
28-183Ścibisz Jerzy -Szczecin-72.39
29-3175Dzich Andrzej --Alive!68.22
30-5098Wrona Łukasz -brakTOWANDA68.20
31-11811Rukszto Bartosz ---67.20
32-786Jaskólski Konrad -Gdańsk-67.19
33-860Jańczak Wiesław -Bydgoszcz-65.81
34-198Poździk Radosław -BarlinekBarlinecka Grupa Kolarska63.82
35-5171Rutka Radosław --KTS- IRONMAN61.16
36-693Smejda Andrzej -Warszawa-58.49
37-772Papis Leszek -SłupskTroll Team58.18
38-773Orłowski Leszek -SłupskTroll Team58.18
39-11419Sosiński Łukasz ---55.65
40-122Sadowski Marek -CzapleJMDekoratornia.pl53.96
41-3273Marcinkiewicz Mariusz ---53.95
42-3207Buczek Rafał --CUMULUS sleeping bags52.73
43-3184Wylężek Jacek --CUMULUS sleeping bags52.72
44-3200Sielski Karol ---51.50
45-3189Kryszewski Wojciech --K249.81
46-11380Derk Jan ---49.50
47-3177Rzepecki Dariusz --TheEndOfTheRace48.73
48-3196Wanat Rafał --MTB4FUN46.41
49-113Makowiec Sławomir -Gdańsk-45.00
50-11843Ławecki Dariusz ---43.87
51-3202Napiórkowski Sławomir --Tripaka Przechlewo43.87
52-9265Romejko Piotr ---41.80
53-11505Flisikowski Zdzisław ---40.73
54-11865Dudak Roman ---38.46
55-3185Dunowski Przemysław --MTB4FUN38.46
56-11735Bossy Paweł ---38.45
57-11733Piaskowski Michał ---38.45
58-4267Deja Dominik --KulawiKrulowie37.08
59-3139Wojciechowski Adam --Piastów36.10
60-11342Banasik Sławomir ---35.12
61-197Szajduk Piotr -SzczecinWRZASKUN33.17
62-4272Piotrowicz Przemysław ---32.20
63-11886Sulikowski Mariusz ---32.03
64-5034Tomaszewski Marcin ---32.01
65-3192Myślak Mateusz --Kulawi Krulowie30.07
66-3190Wodziński Marek --mamy.to27.36
67-11666Stępień Wojciech ---26.47
68-1289Piwakowski Andrzej -GdańskHarpagan25.86
69-3194Urban Mateusz --Połamańcy24.99
70-6688Kaszewski Marek ---23.90
71-3323Rybak Wawrzyniec --Biegający Tczew23.90
72-6687Kaniewski Maciej ---23.07
73-11657Bramowicz Rafał ---21.43
74-3939Sirocki Rafał ---20.93
75-4117Wadowski Tomasz -Pruszcz Gdanski-19.32
76-11817Karwatowski Robert ---19.32
77-1342Jóźwiuk Piotr -PszczółkiBrotherhood of Moonshine18.51
78-3163Bagiński Olgierd --NORDA Active Team16.80
79-11932Caspari Sebastian ---16.27
80-11935Bielski Maciej ---15.56
81-11936Krawczak Rafał ---14.87
82-11937Łupicki Marcin ---14.87
83-11846Wasilkowski Piotr ---14.19
84-11847Kaczyński Mirosław ---14.19
85-11939Piątkowski Zbigniew ---13.86
86-11732Lenckowski Rafał ---13.50
87-11941Bernatowicz Adam ---13.49
88-402Wróbel Dariusz -Wrocław-13.49
89-3322Skalski Marcin ---12.84
90-3182Goroński Piotr --T-Mobile Sport Team11.56
91-842Niewęgłowski Piotr -Wiktorów-11.56
92-844Belica Robert -WarszawaT-Mobile Cycling Team11.55
93-11673Tysarczyk Jacek ---9.63
94-11958Malinowski Tomasz ---8.34
95-11972Kwiatkowski Krzysztof Mirosław ---4.49

Route TP50

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
100
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1155Jędroszkowiak Michał 🥇-Książ WielkopolskiBohaterzy Ziemi50.00
23657Romanowski Łukasz 🥇---46.96
3121Sontowski Marcin 🥇-GdańskMorenka Team44.14
41147Łosiewicz Mariusz -BojanoMorenka Team39.37
53483de Rosier Marek ---37.93
6355Lepka Bartosz -SłupskSłomiane Bambusy37.84
7829Bałchanowski Michał -GdańskMorenka Team37.33
8185Urbański Andrzej 🥈-Gryfino-37.24
97284Choiński Paweł ---36.94
10519Kargol Marcin -OtwockSmashing pĄpkins / NBR Team36.81
11893Gębarowski Piotr -Warszawa-35.49
127181Włoch Michał ---31.60
135301Gostomczyk Krzysztof ---31.14
141546Grodecki Łukasz -GdańskCobra Team28.94
156733Klimczak Paweł ---28.27
16344Czerwińska Aleksandra -BydgoszczCwane lisy28.17
177456Bilewski Wojciech ---26.59
186355Tanan Adam ---26.47
197465Gackowski Bogdan ---25.57
203924Wiśniewski Łukasz ---25.51
217472Bilewski Grzegorz ---25.30
221514Pawlak Paweł ---24.70
235905Olechnowicz Emilia ---24.03
245967Gajcy Tomasz ---24.02
253565Markowski Paweł ---23.77
261485Florczak Maciej -Gorzów Wlkp.MUMIE MTB4FUN23.77
271474Nowicki Robert -BaczynaMumiakiMtb4fun23.76
286855Markowski Krzysztof ---23.76
295929Teleżyński Grzegorz ---22.94
30302Ploch Piotr -BezrzeczePerpetual Motion Squad22.68
30290Gliszczyński Marek -GutowiecPerpetual Motion Squad22.68
325875Kuszela Mateusz ---22.67
334190Majkowski Robert ---22.25
344189Milka Dawid ---22.25
354402Milka Adam --Akademia Parkour Wejherowo22.24
365859Paruszewski Marek ---22.07
376417Roman Krzysztof ---22.02
387578Demska Żaneta ---22.02
397579Dankowski Mirosław ---21.93
405942Wałdoch Olga ---21.40
415483Wałdoch Andrzej ---21.39
421520Milczarek Dorota 🥉---21.34
437593Łach Grzegorz Krzysztof ---21.33
445768Droździk Przemysław ---21.22
455769Marciniak Paweł ---21.22
467599Naumiuk Łukasz ---21.21
471633Cherek Maciej ---21.21
48565Kaczmarek Beata -PoznańSTR Poznań21.14
497600Kaszubowski Dariusz ---21.14
507601Nadzieja Piotr ---21.14
517602Beliński Andrzej ---21.14
52541Bednarczyk Zbigniew -PoznańSTR Poznań21.14
537247Trykozko Anna 🥇---20.69
546698Lipiec Tomasz ---20.60
553516Langhamer Asia ---20.60
566696Prager Mateusz ---20.59
577313Orlikowski Piotr ---20.59
586699Matuszewski Łukasz ---20.59
597621Plaskaty Szymon ---20.07
606415Wicher Lesław ---19.93
614336Rynkiewicz Roman --Vector19.65
624230Bukowski Bartosz --Vector19.65
634334Kowalewski Tomasz --Vector19.65
647623Kozera Marta ---19.64
654337Sieńko Jarosław --Vector19.64
664231Warmbier Patryk --Vector19.64
677625Sapała Arkadiusz ---19.48
687626Wizła Magdalena ---19.47
697627Funk Waldemar ---19.46
707629Prasnowski Adam ---19.31
717630Wawrzonek Justyna ---19.31
727631Krzysztoforski Rafał ---19.31
735960Nowak Wojciech ---19.28
742616Boguta Dariusz ---19.27
752617Hys Jolanta ---19.27
766815Kołakowski Mikołaj ---19.27
77470Wysocka Barbara -Poznań-19.27
785959Nowak Beata ---19.27
792562Ossowski Artur ---19.24
806619Bachnij Szymon ---19.24
817636Szychowska Małgorzata ---19.23
823550Wierzbicki Krzysztof ---19.23
836205Szpejna Krzysztof ---15.73
846985Lepionka Tomasz ---15.73
856208Krzowski Łukasz ---15.73
865956Makuch Patryk ---15.68
877672Burakiewicz Marcin ---13.93
881281Łapanowski Jacenty -WarszawaDzika Czesia12.71
891282Łapanowska Kamila -WarszawaDzika Czesia12.70
907684Sambożuk Michał ---11.12
917685Stranz Jan ---11.11
927712Kaszyńska Barbara ---8.70
936073Gajewski Marek ---8.58
946995Jasiewicz Karol ---8.36
957715Rusak Paweł ---8.36
967716Bartkowiak Beata ---8.36
976327Szwebs Michał ---8.35
987094Prokopowicz Anna ---8.16
997090Sikorski Rafał ---8.16
1007095Ratajczyk Piotr ---8.16

Route TR100

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
210
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
-111789Lewińska Agnieszka 🥉---50.00
1-3239Drabik Jacek ---50.00
2-783Zawadzki Artur -Marki-47.62
-2312Truszkowska Kamila 🥇-Gdańsk-47.92
3-7262Zawadzki Stanisław ---46.97
-311318Marcinkiewicz Alicja ---44.73
-42510Konieczna Joanna -PoznańGrupa Rowerowa Lipka44.13
4-38Konieczny Tomasz -LipkaGrupa Rowerowa Lipka46.25
5-47Nowak Remik -PoznańKS Hades Poznań45.74
-567Konieczna Krystyna -Lipka-44.12
6-1326Jakubik Piotr -Poznań31BLT45.73
-611791Król Anna ---43.02
7-3109Polasz Jacek ---44.39
-711543Domachowska Dorota ---42.90
8-4302Kokociński Tomasz --Trzydziestkapiątka42.87
-811786Wysocka Agata ---42.65
-94294Jażdżewska Julita --Pędzące Maliny39.61
9-4303Usowski Marcin --Trzydziestkapiątka42.87
-1011556Zabolewicz Agata ---36.56
10-11855Dorawa Paweł ---42.02
11-11348Wiśniewski Włodzimierz ---42.01
-1111784Kunstetter Beata ---34.53
12-11349Lindemann Andrzej ---42.01
-1211304Jarosiewicz Małgorzata ---32.50
13-3252Wysocki Maciej --Królowie Lasu41.74
13-11628Kotkowski Kamil ---41.74
-1311801Kasperska Justyna ---31.22
-146109Michałowska Julia ---30.24
-1511317Pogorzelska Aleksandra ---29.27
15-11856Jurak Kacper ---40.90
16-11857Gała Patryk ---40.79
-163134Błędowska Aleksandra ---28.12
-1711785Kopania Anita ---28.11
17-11858Szpot Paweł ---40.78
-1811570Pułkowska Alicja ---12.18
18-5169Miller Jan --NaOliwiony40.69
19-11381Kowalewski Jakub ---40.66
-1911569Bernaszuk Monika ---12.18
-2011810Babiańska Zofia ---8.43
20-11637Żadkowski Stanisław ---40.60
21-11638Żadkowski Marcin ---40.60
22-3115Roszkowski Michał ---40.55
23-3116Ferdek Przemek ---40.46
24-11859Kuhn Adrian ---40.18
25-3102Korsak Dariusz ---40.09
26-11827Szamrej Wojciech ---40.08
27-1208Gałaguz Jacek -Koszalin-40.03
28-3310Staniszewski Bartosz --Pięty Szalonego Gnoma i Sp.40.01
29-865Popczyk Tomasz -Rumia-39.89
30-11425Pachulski Jarosław ---39.83
31-861Priebe Jakub -Wierzchucino-39.83
32-3266Grzonka Tomasz ---39.61
33-3265Dębski Bartosz --MIG BYTÓW39.60
34-3246Cieśliński Grzegorz --Kaliska Team39.51
35-3247Liczywek Andrzej --Kaliska Team39.51
36-3097Potocki Robert ---39.48
37-3379Jankowski Mariusz --Masterlease Team39.34
38-11860Odalanowski Marcin Wojciech ---39.34
39-11861Tomczyk Michał ---39.34
40-11862Imianowski Andrzej ---39.34
41-11407Kudela Paweł ---39.20
42-5188Klucznik Jarek ---39.18
43-4362Wulczyński Zbigniew ---39.18
44-9537Grodecki Patryk ---39.17
45-11864Mroczek Tomasz ---39.15
46-3250Bielenny Paweł --KTG Neptun39.14
47-3286Miotk Szymon ---39.10
48-4360Grundkowski Lesław ---39.00
49-11398Stencel Krystian ---39.00
50-4314Grundkowski Jacek ---38.99
51-3305Burkiciak Marcin ---38.99
52-11620Wylężek Zdzisław ---38.99
53-822Stefański Tomasz -WarszawaWelocypedy38.48
54-771Rygalski Grzegorz -JózefówWelocypedy38.48
55-4330Kummer Adam --GRBS38.30
56-4329Ustianowski Przemko --GRBS38.30
57-4326Olczak Marcin --GRBS38.30
58-4325Musielski Kamil --GRBS38.29
59-2554Popek Marcin ---38.28
60-4331Jarecki Mariusz --GRBS38.28
61-3681Morawski Piotr --brak37.61
62-4116Złomańczuk Michał -Straszyn-37.33
63-3306Karaś Tomasz --Akwaryści37.00
64-3382Prażanowski Mariusz --CykloKwidzyn36.99
65-775Filipiuk Tomasz -GnojnoSISU-OWB Team36.70
66-4332Szopa Krzysztof --SISU OWB-TEMA36.70
67-5201Szkudlarz Maciej ---36.67
68-3212Golembka Karol --KaroLTaam-Narty@Rower36.66
69-3344Sprutta Damian ---36.66
70-3345Puka Kamil --KaroLTaam-Narty@Rower36.66
71-3343Sudolski Wojciech ---36.64
72-11869Marcinkiewicz Grzegorz Henryk ---36.59
73-3100Ballerstadt Łukasz ---36.44
74-11840Zawisza Dariusz ---36.09
75-3363Jankowski Maciej --GR3miasto36.06
76-11871Ścibisz Paweł ---35.95
77-3280Stępień Karol --CharzySquad35.37
78-11395Krauze Maciej ---35.31
79-11872Cygan Tomasz ---35.30
80-4341Gojtowski Tomasz --FreeRider35.29
81-3285Paterek Maciej --CharzySquad35.29
82-11873Leciejewski Mateusz ---35.26
83-3792Kostrzewa Jacek -Kalisztańczący z kompasem35.20
84-11874Gierszewski Filip ---35.20
85-11875Stanisławski Kuba ---35.20
86-11719Dzido Karol ---35.19
87-3289Legat Leszek --Pekabex35.19
88-11876Dalmer Karol ---35.19
89-5103Koperski Piotr -braktańczący z kompasem35.17
90-3284Gałczyński Karol --CharzySquad35.16
91-2183Bróż Wojciech -Gdańsk-35.15
92-3107Cisoń Mateusz ---35.15
93-2163Domachowski Szymon ---35.09
94-11611Sawon Krzysztof ---35.08
95-8881Wasilczuk Michał ---35.07
96-3298Bowar Piotr --Pekabex35.07
97-3241Megger Sławek ---34.90
98-3105Luks Krzysztof ---34.64
99-3117Benasiewicz Marek ---34.46
100-11825Maliszewski Maciej ---34.45
101-11823Kawczyński Mateusz ---34.28
102-11822Mikita Jarosław ---34.26
103-11715Galek Tomasz ---33.59
104-11716Galek Gustaw ---33.57
105-11739Lisowski Adam ---33.52
106-3292Duda Robert ---33.48
107-3129Redlarski Marek ---33.43
108-11880Wasiniewski Robert ---33.42
109-11881Ackermann Karol ---33.42
110-11402Nowiński Andrzej ---32.62
111-11884Szurała Robert Janusz ---32.61
112-11885Winczewski Szymon ---32.05
113-3144Telepski Michał ---31.27
114-5880Kowalkowski Krzysztof ---31.27
115-11750Ogryczak Tomasz ---30.49
116-3294Świątkiewicz Grzegorz ---27.45
117-3293Świątkiewicz Jerzy ---27.44
118-3130Sitek Tomasz ---27.04
119-3348Chylak Paweł --Archeo27.03
120-4387Malinowski Bartosz --Pędzące Maliny26.77
121-11456Szuca Zbigniew ---26.08
122-11457Skórski Wojciech ---26.08
123-11906Grzybek Robert ---25.39
124-11887Reszka Tomasz ---24.70
125-3302Omieczyński Andrzej --Rowerek23.37
126-3350Gizela Michał ---22.93
127-11723Maciak Krzysztof ---22.93
128-11915Kwiatkowski Maciej Piotr ---22.92
129-11916Łys-Pisowacki Adam ---22.35
130-11917Kulwikowski Michał Aleksander ---22.34
131-3101Polewko Waldemar ---21.31
132-3375Trzciński Dawid --Stojące Wentyle20.08
133-11921Szmagliński Łukasz ---20.08
134-3362Gatzke Mateusz --Stojące Wentyle20.08
135-3376Trzynski Marek --Stojące Wentyle20.07
136-3725Ciskowski Waldemar --Ciski19.65
137-3206Koropecki Juliusz ---19.64
138-11433Rybiński Łukasz ---19.10
139-11743Maliszewski Karol ---16.81
140-11742Czajka Jarosław ---16.81
141-3330Prażyński Michał --Zielonka16.04
142-11933Celejewski Cezary ---16.03
143-5150Gruda Konrad ---15.57
144-11406Kunstetter Andrzej ---15.56
145-3358Banachewicz Dariusz --Szfeje15.10
146-3359Banachewicz Grzegorz --Szfeje15.10
147-3269Jarosiewicz Radek --BIKE NOW BEER LATER14.64
148-3364Ceier Grzegorz --Rowerek14.64
149-3113Kuprian Szymon ---14.36
150-3103Wejher Sławomir ---14.36
151-3268Stanisławski Filip --EPO Adventure Race Team14.31
152-3267Kaczyński Tomasz --EPO Adventure Race Team14.31
153-3383Glazik Tomasz --Kolejny Nudny Weekend14.01
154-11940Basiak Paweł ---13.57
155-3378Trzciński Tomasz --Stojące Wentyle12.44
156-11949Soboczynski Adam ---11.89
157-11950Grygo Piotr ---11.79
158-11951Konieczny Robert Witold ---11.79
159-11430Pogorzelski Wojciech ---11.41
160-11725Gołąb Aleksander ---11.03
161-3311Manista Paweł ---11.03
162-3312Soroka Adam ---11.03
163-11955Darmach Łukasz ---9.65
164-3360Wenta Marek --szweje9.42
165-11957Janczak Łukasz ---9.10
166-3724Ciskowski Piotr ---8.88
167-3119Morawski Mikołaj ---8.65
168-4399Ogrodnik Przemysław --House&Property8.64
169-3301Klain Zbigniew --Klan Klainów8.33
170-11963Walasz Krzysztof ---7.41
171-11878Cucjew Grzegorz ---7.10
172-3337Połczyński Przemysław ---7.10
173-3340Nadolny Lech --ROWEREK6.48
174-11590Urbanowski Dariusz ---5.86
175-168Czubalski Andrzej -PruszkówAndrzej Czubalski5.56
176-169Czubalski Rafał -PruszkówAndrzej Czubalski5.55
177-3351Glaser Jakub --Archeo5.25
178-3114Mechliński Mateusz ---4.63
179-11934Sokolski Jerzy ---4.43
180-11974Szperling Patryk ---4.03
181-11975Orlean Tomasz ---4.03
182-11740Walczyk Marcin ---3.49
183-11977Wójcik Juliusz ---3.22
184-11978Wójcik Krzysztof ---3.22
185-3275Maliszewski Marek --MM`s2.42
186-11902Babiański Mikołaj ---1.65
187-11982Babiański Wojciech ---1.65
188-3319Sawicki Krzysztof ---1.47
189-3320Kałka Tadeusz ---1.46
--10550Maroszek Łukasz ---16.18