Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Nadwiślański maraton na orientację 2016

Organizer Stowarzyszenie ROC Razem Osiągniemy Cel
Place woj. śląskie - Wisła Mała
Date 2 - 3 apr 2016
Headquarter Zespół Szkół im. Ks. Prof. Józefa Tischnera, ul. Bielska 17, 43-518 Ligota
Web page http://nmno.nadwislanskirp.pl/
Regualation
Description None
All participants count 91

Results

Route TP100

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
18
Official results
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1236Witczak Przemysław 🥇-WarszawaDreamtime Trails100.00
2131Parzybut Jan 🥇-PniewyPostęp team89.25
26333Baszczak Mirosław 🥈---89.25
4141Eibl Andrzej -ChocianówEiblu Team83.79
5105Fałowski Rafał -Gajków-83.70
6731Skolimowski Adam -ŻaboklikiEuRoPol GAZ S.A.83.54
77162Krawiel Marek ---81.91
87163Profus Martyna ---78.63
92542Kłaczkowski Kamil ---78.47
10101Małowińska Małgorzata 🥇-Bydgoszcz:-)76.12
10102Małowiński Artur 🥉-Bydgoszcz:-)76.12
1210Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo71.59
12103Bujakiewicz Gabriel 🥈-PobiedziskaOn-Sight71.59
144462Hajkova Vera -Praha - Czech Republic-66.89
156442Marzec Alicja ---36.38
156443Ławnik Mateusz ---36.38
177281Przyłucki Jacek ---15.26
181449Mleczek Tadeusz -Świdnica-8.21

Route TR150

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
40
Official results
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp50.00
1-986Mossoczy Zbigniew -ZabierzówBIKEBOARD50.00
-1836Motyl-Adamczyk Agata -NiepołomiceZdezorientowani MTBO Team50.00
-241Kosmala Monika -Dąbrowa GórniczaStowarzyszenie ROC Razem Osiągniemy Cel5.83
3-791Jakubek Krystian 🥈-WrocławULTRAdventure43.75
4-4Mirowski Łukasz 🥉-Wrocław-40.55
4-120Królikowski Roman -Modlniczka-40.55
6-127Nowicki Jacek -Gdańskpodrozerowerowe.info39.71
7-992Gorczyca Paweł -Bolechowice-38.10
8-26Banaszkiewicz Piotr -KrakówKTR BikeOrient37.06
9-8Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI36.01
10-7Zadworny Tomasz -Łódź-34.96
11-1058Pisarek Piotr -Kraków-34.26
12-580Cieślicki Mateusz -Dąbrowa GórniczaAZYMUT TEAM33.91
13-106Wiktorowski Krzysztof -Łódź-32.16
14-11356Niedośpiał Krzysztof ---31.86
15-279Herman-Iżycki Leszek 🥈-Warszawa-31.27
16-875Grabowski Grzegorz -ŁódźWheelie garage31.17
17-3901Skowronek Maciej -Orzesze-30.48
18-11717Borgieł Marek ---30.20
19-146Szawdzin Krzysztof -Wrocław-29.17
19-5Wieczorek Jarosław -WrocławRajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia29.17
21-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos28.82
22-1006Kot Maciej -KrakówRajd Hawran27.79
23-11899Średnicki Radosław ---26.64
24-1081Gryszkalis Marcin -Łódź-25.00
25-850Melon-Mika Krzysztof -SkierniewiceLos Maruderos24.34
26-11656Tyszkowski Roman ---21.91
27-837Adamczyk Bartosz -NiepołomiceZdezorientowani MTBO Team19.74
28-971Korzec Staszek -KrakówBikeholicy19.08
28-417Malicki Grzegorz -KrakówT-Mobile Cycling Club19.08
30-882Staszewski Daniel -Dąbrowa Górnicza-18.42
31-118Sójka Tomasz -LubinRKS Fiedorek17.56
32-11697Tomaszczyk Ludwik ---17.43
33-11930Kurtok Zdzisław ---17.41
34-918Baster Przemysław -Kraków-17.08
35-11699Kurzawa Bogdan ---16.42
36-2076Jeliński Tomasz ---14.78
36-831Kawecki Dariusz -ZabrzeETISOFT BIKE TEAM14.78
38-11967Bożek Jerzy ---6.24

Route TP50

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
33
Official results
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
17285Wower Bartłomiej ---40.00
23960Pońc Maciej ---39.65
36735Studencki Dawid ---38.43
46749Kos Tomasz ---37.17
55417Zugaj Robert ---35.91
6505Wybraniec Wojciech -Bytom-31.23
7841Ignacyk Marcin -Kraków-30.67
8149Domin Tomasz -Krakowsevencoins.pl30.47
97385Stroinski Daniel ---30.40
107387Cichoński Damian ---30.33
112357Gajos Daniel --GrupaLuktrans.pl30.20
12160Litewka Jacek -Wielka WieśDrużyna Gabrysi29.87
13887Jary Paweł -Świętochłowice-28.56
144848Król Adrian ---27.98
156856Wojarski Krzysztof ---27.31
16151Czechowicz Dariusz -KrakówDzikie Życie RunTeam26.11
175632Wolak Paweł ---25.52
18150Balana Jacek -Stare Babice-24.78
197506Filipek Sławomir ---23.96
195428Bator Rafał ---23.96
217525Prończuk Adam ---23.51
226989Sporysz Mateusz ---23.34
23717Porębski Marek -TargowiskoDziewiąty22.65
242368Pręcikowski Ryszard ---22.61
247546Wąsowicz Katarzyna ---22.61
26637Cieślak Arkadiusz -Opolekran-suw20.36
26512Gąsiorowski Maciej -OpoleKRAN-SUW Opole20.36
281305Weiss Marcin -Kolanowice-20.30
29171Białucha Sergiusz -BytomSaint-Gobain Squad19.49
306908Huzior Ela ---19.49
311022Patyk Joanna -Chorzów-19.49
327660Bluza Łukasz ---17.15
337675Mirek Szczepan ---13.25