Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Róża Wiatrów 2016

Organizer Zbigniew Hornik
Place woj. wielkopolskie - Koziegłowy
Date 27 feb 2016
Headquarter Szkoła Podstawowa, ul. Poznańska, 62-028 Koziegłowy
Web page http://kompas.info-tur.pl/kompas/
Regualation
Description None
All participants count 107

Results

Route TR150

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
57
Official results
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
-13089Stanek Asia 🥇---100.00
1-127Nowicki Jacek -Gdańskpodrozerowerowe.info100.00
-15104Blank Danuta 🥇-brakTOWANDA100.00
2-115Cecuła Krzysztof -Swarzędz-98.37
3-791Jakubek Krystian 🥈-WrocławULTRAdventure95.27
-34991Marcinkowska Magdalena -Poznań-80.12
4-4Mirowski Łukasz 🥉-Wrocław-92.97
5-284Stanek Robert -SzczecinRUDY KOT91.32
6-1436Owczarski Marcin -ChojniceMMGO91.17
7-5Wieczorek Jarosław -WrocławRajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia90.98
7-146Szawdzin Krzysztof -Wrocław-90.98
9-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl89.66
10-11619Hoffmann Mateusz ---88.89
11-651Grabowski Łukasz -PoznańAR Poznań85.75
12-8Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI85.14
13-106Wiktorowski Krzysztof -Łódź-80.05
14-38Konieczny Tomasz -LipkaGrupa Rowerowa Lipka78.50
15-773Orłowski Leszek -SłupskTroll Team77.51
15-3128Świetlik Krzysztof ---77.51
15-772Papis Leszek -SłupskTroll Team77.51
18-3906Pawlak Krzysztof --Dt4You Mtb Team75.74
19-197Szajduk Piotr -SzczecinWRZASKUN74.93
20-279Herman-Iżycki Leszek 🥈-Warszawa-74.87
21-131Parzybut Jan 🥇-PniewyPostęp team74.80
22-105Fałowski Rafał -Gajków-74.76
23-879Wieszczeczyński Krzysztof -Czerwonak-70.96
24-303Cichoń Paweł -PoznańKOPER Architektura70.60
25-8134Piłat Tomasz ---69.96
25-2032Rystał Kajetan -ZdroiskoColcaPeru69.96
27-103Bujakiewicz Gabriel 🥈-PobiedziskaOn-Sight68.39
28-122Sadowski Marek -CzapleJMDekoratornia.pl68.34
29-5030Procek Tomasz ---67.92
30-3118Głomski Aleksander ---67.74
31-860Jańczak Wiesław -Bydgoszcz-67.63
32-1328Florczak Karol -LesznoAMBIT RACING TEAM64.57
32-1126Janik Artur -LesznoAmbit Racing Team64.57
32-1329Toboła Miron -LesznoAMBIT Racing Team64.57
32-1118Formanowski Sławomir -LesznoAmbit Racing Team64.57
32-2498Wiśniewski Adam -LesznoAMBIT RACING TEAM64.57
37-693Smejda Andrzej -Warszawa-64.13
38-847Gładysiak Przemysław -KomornikiGładko biegamy;-)63.65
39-4093Zieliński Michał -Gdynia-63.32
40-822Stefański Tomasz -WarszawaWelocypedy61.35
41-118Sójka Tomasz -LubinRKS Fiedorek60.95
42-771Rygalski Grzegorz -JózefówWelocypedy60.03
43-11419Sosiński Łukasz ---57.30
44-5098Wrona Łukasz -brakTOWANDA56.69
45-11812Skoracki Tomasz ---53.99
45-11813Zając Bartek ---53.99
47-113Makowiec Sławomir -Gdańsk-38.75
48-1331Szynkarek Paweł -Promno-31.00
49-640Czaplicki Paweł -PoznańRycerz na koniu mknie PJP31.00
50-11891Naglewicz Bartosz ---29.06
51-4381Rapp Piotr ---27.85
52-795Adkonis Konrad -Slupsk-26.77
53-282Tadeusz Maciej -SkokiTour De Sklep Skoki Team21.42
53-11918Kasseja Marek ---21.42

Route TP50

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
50
Official results
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
127Wojciech Sebastian -RokietnicaWilga Orient / KS Hades Pń40.00
22649Kliniewski Maciej ---38.53
31488Galla Jacek -Mochyadventuresport.pl38.52
47290Staniewska Agnieszka ---37.49
5343Skawiński Marcin -Oborniki-36.52
62713Konczalski Jarosław ---36.38
76037Skupień Andrzej ---36.25
8401Bednarek Artur -PobiedziskaOriento Expresso Team34.12
8784Wiatr Wojciech -Poznań:)34.12
10582Nawrocki Tomasz -RakowniaDrużyna Sokoła33.47
115106Kryszak Piotr ---31.29
12347Binkowski Waldemar 🥇-Leszno-31.21
137301Fabiś Robert ---30.36
142310Pruszkowski Paweł ---29.72
15502Wojciechowski Jarosław -PoznańAutsaider29.67
161326Jakubik Piotr -Poznań31BLT28.41
171325Halamus Robert -Poznań-28.39
177427Mikołajczyk Adam ---28.39
17376Szczepański Sławomir -PoznańSS28.39
207428Jaworski Wojciech ---28.29
21278Owczarz Joanna 🥉-PoznańWłóczymordy27.96
22141Eibl Andrzej -ChocianówEiblu Team27.67
23494Kozłowski Tomasz -BugajLos Pollos Hermanos27.60
23119Mikulak Paweł -PoznańLos Pollos Hermanos27.60
25403Kaźmierczak Tomasz -LesznoT-MAKS27.37
26308Sochacka Katarzyna 🥇-Rokietnica-25.00
266598Cubal Dawid ---25.00
282130Makowczyński Krzysztof ---24.87
29634Świerczyński Ryszard -PolskaOrientop Wrocław24.21
29635Adamczyk Grzegorz -Raszów-24.21
31667Misiaczek Ewa -Warszawa-24.15
324651Olbrycht Janusz -Warszawa-23.89
33320Kuriata Bartłomiej -Wrocław-23.39
341449Mleczek Tadeusz -Świdnica-23.39
357309Marzec Alicja ---22.38
367554Ramut Aleksander ---22.38
367312Andrzejewski Michał ---22.38
366904Wcisło Ariel ---22.38
39492Majewski Marek -WarszawaZaszyci21.41
403807Orzechowski Piotr ---20.44
407619Jankowska Angelika ---20.44
427408Runowski Jakub ---18.49
43974Kucharczyk Radosław -Warszawa-18.18
447659Nowak Jakub ---17.23
444468Nowak Tomasz -ZakrzewoSTN 'Raider' Poznań17.23
467662Majek Jarosław ---16.27
47537Schmidt Dariusz -Kołobrzeg-15.31
486872Kalinowska Anna ---10.53
487689Bednarski Paweł ---10.53
507700Radomski Krzysztof ---1.91