Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Pazur Gryfa 2017

Organizer Słupskie Towarzystwo Osób Pozytywnie Aktywnych „STOPA” Słupsk
Place woj. pomorskie - Biesowice
Date 1 jul 2017
Headquarter Zespół Szkół w Biesowicach, Biesowice 38, 77-230 Kępice
Web page http://www.pazurgryfa.slupsk.pl
Regualation
Description None
All participants count 59

Results

Route TR100

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
25
Official results
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
-1312Truszkowska Kamila 🥇-Gdańsk-50.00
1-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp50.00
-22510Konieczna Joanna -PoznańGrupa Rowerowa Lipka45.10
2-6Hołdakowski Wojciech -Warszawa-46.77
-267Konieczna Krystyna -Lipka-45.10
3-1436Owczarski Marcin -ChojniceMMGO46.76
4-1364Ciesielski Witold -GdanskMR43.52
4-3991Jankowski Tomasz ---43.52
6-1293Towarek Ireneusz -GliwiceUKS Kometa Gliwice43.22
7-38Konieczny Tomasz -LipkaGrupa Rowerowa Lipka42.34
8-4695Szot Tomasz -GdańskHarpagan/GR3miasto41.69
9-301Paszkowski Wojciech -Białystok-41.05
10-5097Szypliński Michał -brakTeam 360°38.68
11-11616Sieciechowicz Paweł ---38.13
11-11582Kwapisiewicz Piotr ---38.13
13-786Jaskólski Konrad -Gdańsk-37.45
14-11581Chomicki Adrian ---36.58
15-115Cecuła Krzysztof -Swarzędz-34.94
16-772Papis Leszek -SłupskTroll Team34.06
16-773Orłowski Leszek -SłupskTroll Team34.06
18-1Śmieja Daniel 🥇-Szczecinmrdp.pl33.04
19-1994Lipiński Tomasz ---32.53
20-3681Morawski Piotr --brak31.65
21-225Pionk Michał -Wejherowo-28.97
22-5149Szawkało Grzegorz --Sąsiedzi14.36

Route TP50

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
34
Official results
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1121Sontowski Marcin 🥇-GdańskMorenka Team26.50
210Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo25.10
3110Gostomczyk Karol 🥉-StudzieniceRELAKS23.72
46813Fankidejski Artur ---22.12
52557Grochowski Michał ---18.81
61196Niemczyk Michał -Kolonia Kotków-17.94
6165Kujawski Robert -Siemirowice-17.94
66858Kobierski Tomasz ---17.94
66857Buczko Bartosz ---17.94
102542Kłaczkowski Kamil ---17.58
115301Gostomczyk Krzysztof ---16.96
115300Rymon Lipinski Artur ---16.96
13800Welz Dominika 🥈-GdańskWataha / Morenka Team16.84
14125Sienkiewicz Władysław -GdyniaSam w lesie15.72
156820Zawadzki Maciej ---14.96
155813Zawadzka Kaja ---14.96
175859Paruszewski Marek ---14.58
18763Kowalski Tomasz -BydgoszczKTG Trawers14.17
18504Stocki Janusz -Białe BłotaNogi Szybsze od Głowy14.17
201143Krzemiński Andrzej -Koszalin-12.35
201161Piechocki Robert -Koszalin-12.35
226921Rosiński Zbigniew ---11.45
226919Kubisz Dorota ---11.45
226920Kubisz Tomasz ---11.45
254466Walczak Adam 🥉-Kościerzyna-10.27
255978Walczak Katarzyna ---10.27
276976Mikulska Gabriela ---8.64
276975Mikulska Agnieszka ---8.64
276977Dąbrowski Jarosław ---8.64
306992Niecikowski Kazik ---8.12
306991Dettlaff Anna ---8.12
32980Brudło Zbych -WarszawaBa-Bi6.88
32979Brudło Basia -WarszawaBa-Bi6.88
32981Pacowska-Brudło Ola -WarszawaBa-Bi6.88