Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

DyMnO 2018

Organizer HKT "TREP" PTTK Warszawa Praga
Place woj. mazowieckie - Brok
Date 12 may 2018
Headquarter
Web page http://www.dymno.pl
Regualation
Description Trasa główna na dystansie - 50 km (do PMnO) oraz trasy dodatkowe na 25 i 10 km
All participants count 89
Results status Official results

Results

Route TR150

Start time
May 12, 2018, 8 a.m.
Limit time
15
PK count
30
Runners count
37
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp100.00
-1968Gruziel-Słomka Magdalena -WarszawaTeam 360100.00
-23845Kwitowska Anna -WarszawaMazurskie Tropy, Suwalskie Tropy56.02
2-1287Buciak Piotr 🥇-WarszawaTeam 360°99.96
3-967Słomka Paweł -WarszawaTeam36091.76
-35393Czeczott Małgorzata -WarszawaSnowdog TrailTeam44.07
-45104Blank Danuta 🥇-brakTOWANDA35.99
4-4Mirowski Łukasz 🥉-Wrocław-79.70
4-146Szawdzin Krzysztof -Wrocław-79.70
-53421Pacek Karolina 🥉---34.72
6-1147Łosiewicz Mariusz -BojanoMorenka Team73.86
7-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos71.86
8-60Krasuski Marcin 🥇-Warszawaorienteering.waw.pl69.47
9-2185Kielak Sławomir ---53.72
10-8Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI51.64
11-783Zawadzki Artur -Marki-48.85
12-3142Kielak Igor --Tłuszcz45.47
13-3911Kielak Hubert ---45.44
14-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl44.09
15-122Sadowski Marek -CzapleJMDekoratornia.pl37.49
16-2543Otolski Łukasz ---36.65
17-303Cichoń Paweł -PoznańKOPER Architektura35.06
18-693Smejda Andrzej -Warszawa-34.89
19-36Mierzwicki Krzysztof -WarszawaMazurskie Tropy34.57
20-842Niewęgłowski Piotr -Wiktorów-30.53
21-106Wiktorowski Krzysztof -Łódź-27.65
22-771Rygalski Grzegorz -JózefówWelocypedy24.57
23-844Belica Robert -WarszawaT-Mobile Cycling Team24.23
24-3885Nowak Andrzej -WARSZAWA-23.34
25-5098Wrona Łukasz -brakTOWANDA22.02
26-918Baster Przemysław -Kraków-21.94
27-168Czubalski Andrzej -PruszkówAndrzej Czubalski19.32
28-776Wesołowski Stefan 🥈-KołobrzegCobra Rajd Team18.56
29-1289Piwakowski Andrzej -GdańskHarpagan18.18
30-3709Kotowski Józef --Szalone naleśniki16.01
30-14359Hadyś Maciej -Pruszków-16.01
32-11468Janiszewski Piotr ---16.01

Route TP50

Start time
May 12, 2018, 10 a.m.
Limit time
13
PK count
-
Runners count
52
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1210Mioduszewski Mateusz -WarszawaUKA53.00
2732Maliszewski Leszek 🥉-OtwockStryki-Byki49.36
3517Korabiewski Mikołaj -Białystok10. Ełcka Zmarzlina 201945.90
4564Wszeborowski Dariusz 🥉-Ełk-44.83
5131Parzybut Jan 🥇-PniewyPostęp team43.38
6758Lisak Krzysztof 🥇-OtwockOtwock43.08
7332Sejbuk Anna 🥇-Siedlce-42.82
810Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo42.82
95855Bolanowski Jan ---39.10
1014Lenczowski Jan 🥇-Sulejówekteam36038.76
1199Zając Wojciech -Bystrzyca KłodzkaDługouchy37.09
124492Latecki Lech -Warszawa-34.77
135872Rosiński Arkadiusz ---34.66
133392Długołęcki Sławomir ---34.66
15872Dalewski Rafał -Warszawa-34.43
16556Michalski Adam -PiasecznoHałabała34.29
17206Duszak Dorota 🥇-Brwinów2PU33.76
18205Duszak Arkadiusz -Brwinów2PU33.76
19317Kurach Paweł -Górki-33.37
20109Waszczyk Bernard 🥉-WarszawaMelestra33.15
21711Ostaszewska Katarzyna -Piaseczno-32.72
21678Kaliciński Marek -WarszawaUKA32.72
23666Łazowski Krzysztof -WarszawaŁaziki KInO Stowarzysze32.63
24667Misiaczek Ewa -Warszawa-32.62
2563Korzeniewski Łukasz -Warszawa-32.16
26631Wojdat Przemysław -Otwock-31.80
27201Łaska Renata 🥉-ZielonkaKInO Stowarzysze31.75
28158Łaski Tomasz -ZielonkaKInO Stowarzysze31.75
29319Olbryś Stanisław -NasielskKB Legionowo31.09
30157Gorczyca Roman -EłkRunning tortoise28.89
313395Kamiński Robert ---28.03
3261Szmyt Barbara 🥉-WarszawaKlub InO STOWARZYSZE Warszawa27.25
32116Kuś Michał -WarszawaKlub InO Stowarzysze27.25
32591Kuś Agnieszka -WarszawaKlub InO Stowarzysze27.25
352037Żuk Tomasz -WarszawaZminioj gocie po powrocie27.13
362577Zajac Marcin ---27.13
37213Kacprzycki Olaf -Warszawa-27.06
38123Kwitowski Piotr 🥉-WarszawaMazurskie Tropy25.97
39519Kargol Marcin -OtwockSmashing pĄpkins / NBR Team20.72
402071Krochmal Małgorzata ---18.99
402072Krochmal Grzegorz ---18.99
426025Stawicka Katarzyna ---16.37
426026Stawicki Michał ---16.37
443396Lisicki Piotr ---16.10
453397Lisicki Tomasz ---16.09
466047Wrzosek Zbigniew ---14.63
4731Rusak Wiesław -X Ełcka Zmarzlina 2019X Ełcka Zmarzlina 201913.90
485972Duda Marcin ---13.17
496071Makieła Kazimierz ---12.71
506093Albrecht Piotr ---12.00
51726Toporowski Sławomir -Mińsk MazowieckiMKB Dreptak4.94
51248Jurkowska Iwona -Jeruzal-4.94