Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Jurajska Jatka 2018

Organizer robimyjatke
Place woj. śląskie - Olsztyn
Date 6 - 7 oct 2018
Headquarter
Web page http://www.robimyjatke.pl
Regualation
Description ORIENTACJA? Jurajska Jatka jest imprezą na orientację, co oznacza, że trasa jest wyznaczona w postaci Punktów Kontrolnych zaznaczonych na mapie, którą zawodnicy dostają na krótko przed startem. W terenie na Punktach Kontrolnych znajdują się lampiony oraz perforatory, przy pomocy których w odpowiednim miejscu karty startowej należy ją „skasować”. Punktów jest na ogół kilkanaście, a warianty przebiegnięcia czy przejechania pomiędzy nimi każdy z uczestników wybiera sam na podstawie mapy. Brzmi skomplikowanie? Przekonaj się, że wcale tak nie jest.
All participants count 121
Results status Official results

Results

Route TP100

Start time
Oct. 6, 2018, 2 a.m.
Limit time
24
PK count
-
Runners count
11
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1236Witczak Przemysław 🥇-WarszawaDreamtime Trails93.00
2141Eibl Andrzej -ChocianówEiblu Team90.94
3999Defeciński Radosław -TuszynLunatycy86.69
41504Borowiec Krzysztof -GdańskBorówki85.44
52576Zacharko Dominik ---73.23
6325Skowron Michał -Zgierz-63.47
7716Głuszcz Marcin -Zgierz-58.58
85498Radziński Adrian ---51.26
94083Jungowski Piotr ---43.94
101305Weiss Marcin -Kolanowice-34.17
112613Leśkiewicz Paweł ---31.73

Route TP50

Start time
Oct. 6, 2018, 10 a.m.
Limit time
12
PK count
-
Runners count
60
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1155Jędroszkowiak Michał 🥇-Książ WielkopolskiKSA Janiszewski Dzik Team53.00
214Lenczowski Jan 🥇-Sulejówekteam36046.54
3121Sontowski Marcin 🥇-GdańskMorenka Team43.98
4210Mioduszewski Mateusz -WarszawaUKA41.85
4346Ners Maciek -WarszawaJanusze Orienteeringu41.85
6700Niedźwiedziński Rafał -Łódź-37.48
7529Podraza Tadeusz -TarnówUltraTarnów35.99
8505Wybraniec Wojciech -Bytom-35.49
9765Komorowski Mateusz -Warszawa-34.96
10123Kwitowski Piotr 🥉-WarszawaMazurskie Tropy34.61
11517Korabiewski Mikołaj -Białystok10. Ełcka Zmarzlina 201933.28
12564Wszeborowski Dariusz 🥉-Ełk-33.17
133884Litwa Szymon -Mysłowice-31.04
14540Makola Marek -Warszawa-30.28
15279Herman-Iżycki Leszek 🥈-Warszawa-29.80
15512Gąsiorowski Maciej -Opole-29.80
173683Banach Piotr --brak28.18
173682Skrynicki Sławomir --brak28.18
19678Kaliciński Marek -WarszawaUKA25.73
195393Czeczott Małgorzata -WarszawaSnowdog TrailTeam25.73
212437Leja Piotr -Zakopane-24.51
225854Klepczyńska Sylwia ---19.50
22666Łazowski Krzysztof -WarszawaŁaziki KInO Stowarzysze19.50
2419Puka Hubert -Stalowa WolaRajd Dolnego Sanu19.11
25499Stanowski Daniel -CzęstochowaElton&Borys18.96
266005Malanowska Zuzanna ---18.71
2661Szmyt Barbara 🥉-WarszawaKlub InO STOWARZYSZE Warszawa18.71
286012Miąsik Tomasz ---17.77
286011Belka Bartek ---17.77
286010Bartkowski Waldemar ---17.77
31603Szpak Paweł -KielceMotyla Noga16.67
324947Majer Janusz -topolów-15.79
33807Mozga Piotr -Łódź-13.25
34788Wasiak Zbigniew -Rogów-13.09
34790Wasiak Agnieszka -Rogów-13.09
34789Wojdak Sylwester -Wola Drzewiecka-13.09
37158Łaski Tomasz -ZielonkaKInO Stowarzysze12.98
37201Łaska Renata 🥉-ZielonkaKInO Stowarzysze12.98
39139Wnuk Tomasz -MiliczProMil Team11.54
40157Gorczyca Roman -EłkRunning tortoise10.45
41637Cieślak Arkadiusz -Opolekran-suw10.39
426126Wołosiuk Przemysław ---10.12
421327Paluchowski Tomasz -Głuchołazy-10.12
443459Brych Marcin ---9.49
45646Firuta Paweł -WrocławPG KMP Wrocław9.03
466158Sołtysiak Albert ---8.79
466157Adamik Michał ---8.79
481032Sokulski Jerzy -KrakówKlub Wysokogórski Kraków8.20
491375Wągrodzki Marek -GórznoNa Skuśkę8.18
492360Lis Dominika --Na Skuśkę8.18
492370Wasilewski Tomasz --Na Skuśkę8.18
524089Natusiewicz Ania --Klub InO Stowarzysze7.60
53213Kacprzycki Olaf -Warszawa-7.41
544088Gumienna Monika ---6.84
556048Kurowski Bartek ---6.27
554084Bogusławski Jakub ---6.27
556227Cybulski Marcin ---6.27
556228Kochman Tadeusz ---6.27
551769Kowalczyk Maciek ---6.27
602061Cwalina Karol ---5.13

Route TR130

Start time
Oct. 6, 2018, 11 a.m.
Limit time
12
PK count
-
Runners count
50
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp50.00
1-146Szawdzin Krzysztof -Wrocław-50.00
-1945Adamczyk Ewa 🥈-Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina50.00
-21004Dudek Magdalena 🥉-KrakówMotorola Bike Team/Rajd Hawran48.25
3-1010Mański Krzysztof -ŻoryEventyrTeam49.90
3-2316Mański Sebastian -Reszta ŚwiataEventyr Team49.90
-32375Janerka Marzka -Chorzów-46.70
-41005Czarny Barbara -KrakówSzkoła Fechtunku ARAMIS43.58
5-3139Wojciechowski Adam --Piastów47.53
-51296Nieduziak Angelika -Gołcza-37.36
6-1147Łosiewicz Mariusz -BojanoMorenka Team43.57
-61237Dziewior Iwona -GliwiceDziewiorki32.69
7-11371Hampelski Krzysztof ---41.82
-7836Motyl-Adamczyk Agata -NiepołomiceZdezorientowani MTBO Team31.13
8-5Wieczorek Jarosław -WrocławRajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia41.68
8-6Hołdakowski Wojciech -Warszawa-41.68
-83713Buciak Barbara --Mazurskie Tropy29.57
-91042Rychlik Anna -ŁódźOrientAkcja21.79
-93740Senderek Ela ---21.79
10-11384Pabich Paweł ---37.67
11-578Lulek Zenon -MasłówMotyla Noga37.11
12-1096Senderek Łukasz -WarszawaTeam 360° / Krakowska Wielka Pętla36.41
13-946Adamczyk Jarek -Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina34.89
14-992Gorczyca Paweł -Bolechowice-34.65
15-1006Kot Maciej -KrakówRajd Hawran33.62
16-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl32.54
17-1983Moroń Artur ---31.44
18-882Staszewski Daniel -Dąbrowa Górnicza-30.39
19-3912Złotnicki Maciek ---29.26
20-948Kapustka Wojciech -ŻoryArsBona28.25
21-982Czarny Grzegorz -KrakówSzkoła Fechtunku ARAMIS28.17
22-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos25.16
23-783Zawadzki Artur -Marki-19.67
24-813Kowalski Krzysztof -Wołów-18.42
24-809Rudnicki Mariusz -Wołów-18.42
26-693Smejda Andrzej -Warszawa-17.69
27-970Małodobry Wojciech -Miechów-16.82
28-822Stefański Tomasz -WarszawaWelocypedy16.12
29-1262Żelasko Andrzej -Mielec-15.42
30-1236Dziewior Arkadiusz -GliwiceDziewiorki14.72
31-967Słomka Paweł -WarszawaTeam36012.89
32-45Franke Marcin -KatowiceSilesia Adventure Sport12.24
32-975Pasiecznik Wojciech -KatowiceWounded Knee12.24
34-1157Jacak Andrzej -ŁódźIT Orient9.63
35-837Adamczyk Bartosz -NiepołomiceZdezorientowani MTBO Team9.17
36-3896Balicki Tomasz -TychyNiezły i Ziółko6.44
36-11510Stawiarski Rafał ---6.44
38-11513Nanek Sebastian ---5.48
39-1985Bardzik Bogumił -Opole-2.90
39-11523Szymski Tomasz ---2.90

Route TR50

Start time
Oct. 6, 2018, 11:30 a.m.
Limit time
8
PK count
-
Runners count
0
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date

Route TP25

Start time
Oct. 6, 2018, noon
Limit time
8
PK count
-
Runners count
0
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date