Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

KoRNO 2018

Organizer Stowarzyszenie ROC Razem Osiągniemy Cel
Place woj. śląskie - Sośnicowice
Date 25 aug 2018
Headquarter Szkoła Podstawowa im. Juliusza Rogera, ul.Gimnazjalna 6, 44-153 Sośnicowice
Web page http://roc.org.pl/
Regualation http://roc.org.pl/index.php/regulamin-rajdu-korno-2018/
Enrollment July 14, 2018   -   Aug. 25, 2018
Description Rajd na orientację.
All participants count 189

Results

Route TR150

Start time
Aug. 25, 2018, 10 a.m.
Limit time
11
PK count
-
Runners count
57
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date
106Wiktorowski Krzysztof Łódź-M23OK2018-07-14 12:49:42
105Fałowski Rafał Gajków-M35OK2018-07-15 03:02:34
836Motyl-Adamczyk Agata NiepołomiceZdezorientowani MTBO TeamK16OK2018-07-16 15:15:27
837Adamczyk Bartosz NiepołomiceZdezorientowani MTBO TeamM17OK2018-07-16 15:17:30
5Wieczorek Jarosław WrocławRajd Liczyrzepy / Europa UbezpieczeniaM36OK2018-07-16 15:44:53
1222Matuszczyk Maciej KatowiceCZPTychy.plM5OK2018-07-17 21:12:29
813Kowalski Krzysztof Wołów-M7OK2018-07-18 17:03:16
809Rudnicki Mariusz Wołów-M8OK2018-07-18 17:53:56
15Bober Bartłomiej 🥇KobylnicaHarpaganM--2018-07-18 18:27:10
938Rychlik Michał ŁódźOrientAkcjaM39OK2018-07-19 09:04:27
1042Rychlik Anna ŁódźOrientAkcjaK65OK2018-07-24 15:25:31
945Adamczyk Ewa 🥈Konstantynów ŁódzkiZbieranina z NiesięcinaK66OK2018-07-24 19:45:33
946Adamczyk Jarek Konstantynów ŁódzkiZbieranina z NiesięcinaM67OK2018-07-24 19:47:47
122Sadowski Marek CzapleJMDekoratornia.plM28OK2018-07-27 11:34:39
901Fałowska Wioletta Gajków-K40OK2018-07-30 06:51:28
146Szawdzin Krzysztof Wrocław-M42OK2018-07-30 12:39:06
1231Liszka Tomek KatowicePijane Szprychy KatowiceM68OK2018-07-31 07:41:06
948Kapustka Wojciech ŻoryArsBonaM45OK2018-08-01 16:49:23
118Sójka Tomasz LubinRKS FiedorekM79OK2018-08-02 09:01:36
9Walentowski Radosław 🥉SkierniewiceLosMaruderosM--2018-08-02 14:29:11
1099Nowińska Renata ŁódźOrientAkcjaK51OK2018-08-04 10:52:22
197Szajduk Piotr SzczecinWRZASKUNM53OK2018-08-05 10:08:12
921Wiktorowicz Roman KrzeszowiceHard Bike Tęcza TenczynekM54OK2018-08-05 10:23:34
982Czarny Grzegorz KrakówSzkoła Fechtunku ARAMISM59OK2018-08-05 21:13:14
1005Czarny Barbara KrakówSzkoła Fechtunku ARAMISK60OK2018-08-05 21:14:03
1236Dziewior Arkadiusz GliwiceDziewiorkiM21OK2018-08-07 16:11:02
1237Dziewior Iwona GliwiceDziewiorkiK22OK2018-08-07 16:12:11
1262Żelasko Andrzej Mielec-M87OK2018-08-09 20:01:17
1265Sopora Michał Chorzów-M--2018-08-11 17:34:36
1098Ciosek Krzysztof Opole-M88OK2018-08-11 18:48:25
850Melon-Mika Krzysztof SkierniewiceLos MaruderosM--2018-08-13 07:04:10
1004Dudek Magdalena 🥉KrakówMotorola Bike Team/Rajd HawranK92OK2018-08-13 08:37:30
120Królikowski Roman Modlniczka-M94OK2018-08-13 08:41:10
1006Kot Maciej KrakówRajd HawranM95OK2018-08-13 08:41:18
1279Kucharczyk Seweryn Rybnik-M100OK2018-08-13 09:30:26
831Kawecki Dariusz ZabrzeETISOFT BIKE TEAMM102OK2018-08-13 13:48:33
693Smejda Andrzej Warszawa-M109OK2018-08-13 15:11:19
1280Pronczuk Marcin GliwiceEtisoft Bike TeamM111OK2018-08-13 17:06:33
284Stanek Robert SzczecinRUDY KOTM116OK2018-08-13 23:00:07
1289Piwakowski Andrzej GdańskHarpaganM121OK2018-08-16 08:38:58
1028Jakubas Piotr KrakówRajd HawranM126OK2018-08-19 11:17:49
1292Moskała Agnieszka Kraków-K129OK2018-08-19 16:15:07
1296Nieduziak Angelika Gołcza-K135OK2018-08-19 21:15:55
859Białka Marcin Jelenia Góra-M136OK2018-08-19 21:59:27
4Mirowski Łukasz 🥉Wrocław-M144OK2018-08-20 07:03:03
968Gruziel-Słomka Magdalena WarszawaTeam 360K137OK2018-08-20 08:17:59
842Niewęgłowski Piotr Wiktorów-M145OK2018-08-20 12:54:52
967Słomka Paweł WarszawaTeam360M138OK2018-08-20 18:32:54
1287Buciak Piotr 🥇WarszawaTeam 360°M120OK2018-08-20 20:53:37
1309Flis Artur Lisia GóraRajd HawranM146OK2018-08-21 04:16:59
6Hołdakowski Wojciech Warszawa-M--2018-08-21 15:15:04
992Gorczyca Paweł Bolechowice-M--2018-08-21 20:26:29
918Baster Przemysław Kraków-M159OK2018-08-22 11:30:08
966Sujkowski Szymon Gliwice-M--2018-08-23 18:37:44
917Marszałek Piotr Marklowice GórneInO SCIM--2018-08-23 19:30:44
1117Biała Weronika Wrocław-K--2018-08-23 21:54:53
312Truszkowska Kamila 🥇Gdańsk-K--2018-08-24 04:04:54

Route TP8h

Start time
Aug. 25, 2018, 10 a.m.
Limit time
8
PK count
-
Runners count
47
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date
832Czaicki Seba OleśnicaSNOB / BRUBECK TeamM31OK2018-07-14 06:31:05
1201Witkowska Ania KatowiceKlub Królika StefanaK13OK2018-07-14 17:00:48
452Mikler Arkadiusz KrakówRELIM - WeeRide - GUTOM82OK2018-07-15 08:55:14
1021Neporozhnii Dmytro KrakowMOTOROLA BIKE TEAMM18OK2018-07-16 10:00:21
1224Witek Dominik Rudy-M--2018-07-20 13:28:34
1027Pietukhova Ielyzaveta Kraków-K19OK2018-07-22 15:22:41
888Hordziejewicz-Karasińska Ewa Bytom-K20OK2018-07-29 19:15:58
1230Dudzik Izabela ZabrzeStrefa BykówK14OK2018-07-29 21:44:05
588Szawdzin Anna Wrocław-K43OK2018-07-30 12:40:49
512Gąsiorowski Maciej OpoleKRAN-SUW OpoleM44OK2018-07-30 17:32:55
923Królikowska Magdalena Modlniczka-K46OK2018-08-03 16:50:43
1244Cyniewska Agnieszka Krakow-K49OK2018-08-03 17:11:27
1245Vasilev Mikhail Kraków-M50OK2018-08-03 17:30:50
1247Fojt Robert SiemoniaAzymut TeamM55OK2018-08-05 17:03:29
1248Sekuła Anita Kraków-K56OK2018-08-05 18:27:16
1234Brandys Zbigniew Kraków-M57OK2018-08-05 20:26:47
1235Wilkołazka Katarzyna Kraków-K58OK2018-08-05 20:27:42
1008Pałka Sławomir Dąbrowa Górnicza-M61OK2018-08-05 21:47:40
1251nieznany --K--2018-08-06 07:40:26
964Sękowska Zuzanna Kraków-K69OK2018-08-06 11:36:20
1097Suwara Mateusz WrocławSP 66 WrocławM70OK2018-08-06 16:29:26
1252Fidelak Paweł Wrocław-M71OK2018-08-06 16:49:11
1233Frankowska Ania BytomMiechowicka Grupa BiegowaK30OK2018-08-07 07:58:29
1261Pręcikowski Rysiek Wieliczka-M80OK2018-08-09 10:47:36
149Domin Tomasz Krakowsevencoins.plM91OK2018-08-13 08:15:34
717Porębski Marek TargowiskoDziewiątyM110OK2018-08-13 15:51:24
1281Łapanowski Jacenty WarszawaDzika CzesiaM112OK2018-08-13 17:48:40
932Malawska Kamila KrakówVelocilamyK113OK2018-08-13 17:57:30
1282Łapanowska Kamila WarszawaDzika CzesiaK114OK2018-08-13 18:05:21
1283Mac Magdalena KrakówVelocilamyK115OK2018-08-13 18:07:31
1284Karlik-Kałusek Agnieszka Gaszowice-K--2018-08-13 19:39:01
474Szmyt Maciej Poznań-M--2018-08-14 07:29:27
1290Żuda Anna Gliwice-K124OK2018-08-18 08:42:32
1291Pacuła Patrycja Gliwice-K125OK2018-08-19 09:37:24
955Talaga Dominik Kokotów-M127OK2018-08-19 14:02:41
957Talaga Gabrysia Kokotów-K128OK2018-08-19 14:15:54
533Pyta Krzysiek Bytomciecierzyca wełnowiecM133OK2018-08-19 19:05:52
1295Szymczak Andrzej Ciechanów-M134OK2018-08-19 19:44:07
1303Szczepańczyk Paweł K-M152OK2018-08-20 19:20:39
1305Weiss Marcin Kolanowice-M150OK2018-08-20 20:51:40
1306Gąsiorowska-Weiss Magdalena Kolanowice-K151OK2018-08-20 20:52:45
280Początek Maria ŻoryKiZKK160OK2018-08-22 07:51:57
556Michalski Adam PiasecznoHałabałaM--2018-08-22 14:17:49
151Czechowicz Dariusz KrakówDzikie Życie RunTeamM--2018-08-23 13:25:34
8Witkowski Marcin WarszawaZASZYCIM--2018-08-23 14:47:07
940Więcek Maciej 🥇Krakówinov-8M--2018-08-23 18:38:36
560Osyszko Iza Kobyle-K--2018-08-24 09:55:50

Route TP15

Start time
Aug. 25, 2018, noon
Limit time
8
PK count
-
Runners count
17
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date
485Mazur Krzysztof TarnówEkipa z TarnowaM32OK2018-07-14 09:00:31
1213Korczyński Wojciech Katowice-M1OK2018-07-15 18:42:56
1216Żurek Weronika Piekary Śląskie-K2OK2018-07-15 18:55:47
1215Knaś Łukasz Piekary ŚląskieF-TEAMM37OK2018-07-16 20:46:04
1249Pogocki Piotr Knurów-M62OK2018-08-06 07:20:08
1250Markiewicz Kinga Gliwice-K63OK2018-08-06 07:37:37
937Wiktorowicz Mateusz KrzeszowiceGórzanka Nawojowa GóraM64OK2018-08-06 11:46:13
1232Burda Andrzej Knurow-M76OK2018-08-07 07:55:36
1260Jachym Joanna KrakówJJfitK123OK2018-08-08 19:32:37
1273Dors Aneta Dabrowa Górnicza-K96OK2018-08-13 08:46:01
1274Mikler Agnieszka KrakówWEERIDE GUTOK97OK2018-08-13 08:57:56
1275Dors Mariusz Dabrowa Górnicza-M98OK2018-08-13 09:05:52
1277Dolezik Aleksandra Gliwice, PolskaAzymut Team, CyrkinoK101OK2018-08-13 09:31:26
1299Mączka Michał Siemianowice Śląskie-M140OK2018-08-20 07:10:27
124Kania Tomasz Krakow-M153OK2018-08-20 15:13:59
1304Belka Daniel Sosnowiec-M154OK2018-08-20 19:39:38
1090Bąk Piotr Brzezia ŁąkaKB LUPUS Oleśnica/dentalcorner.plM--2018-08-23 21:47:15

Route TR50

Start time
Aug. 25, 2018, noon
Limit time
8
PK count
-
Runners count
56
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date
906Ochal Mariusz SosnowiecSGTRM104OK2018-07-14 07:06:57
1011Piotrowski Krzysztof Libiąż-M33OK2018-07-14 09:06:50
1209Ponikiewicz Rafał CzeladźVIVOM24OK2018-07-15 09:13:43
1210Ponikiewicz Dominika CzeladźVIVOK25OK2018-07-15 09:19:11
943Gwóźdź Paweł Piekary ŚląskieGrupa Kolarska GliwiceM78OK2018-07-15 13:08:28
897Wilk Anna KatowiceGang OlsenaK3OK2018-07-16 10:02:36
990Słaboń Mariusz WolbromSzprychy i WentylM4OK2018-07-16 10:04:11
941Palińska Anna Bytomkp2BK6OK2018-07-18 08:52:33
1223Kazimierczak Tomasz Katowice-M38OK2018-07-18 09:50:49
939Żółty Dawid Tychy-M9OK2018-07-23 19:10:13
1226Maksym Sylwia KatowiceEl Toro / Body Idea KatowiceK--2018-07-24 19:23:41
1225Krzesa Radek KatowiceEl Toro / Body Idea KatowiceM--2018-07-24 19:24:25
1043Pytka Zbyszek Chorzów-M26OK2018-07-25 04:43:41
1044Pytka Aleksandra Chorzów-K27OK2018-07-25 04:45:05
1037Wiśniewski Wojciech Sosnowiec-M83OK2018-07-25 07:25:57
1227Janusz Bartłomiej Ruda Śląska-M10OK2018-07-27 07:38:22
1228Danielewski Milosz Katowice-M11OK2018-07-27 08:01:23
1014Warzecha Michał LibiążLibiążTeamM41OK2018-07-30 10:38:31
898Lisik Wioleta Chorzów-K15OK2018-07-30 13:15:12
1240Dąbrowski Arkadiusz Katowice-M29OK2018-08-03 10:24:13
1241Porwolik Daniel KatowiceŁowcy KomarówM--2018-08-03 16:34:43
1242Faszczowy Marzena KatowiceŁowcy KomarówK47OK2018-08-03 17:09:35
1243Wajda Krzysztof KatowiceŁowcy KomarówM48OK2018-08-03 17:11:19
1025Howis Daniel Tychy-M52OK2018-08-05 00:19:06
1253Kucza Jarosław Kąty WrocławskiePędzące ŚlimakiM72OK2018-08-06 19:49:48
1254Kucza Agnieszka Kąty WrocławskiePędzące ŚlimakiK73OK2018-08-06 20:00:50
1255Puzio Karolina Kraków-K74OK2018-08-06 20:30:58
350Matura Grzegorz WojkowiceSąsiedziM84OK2018-08-06 21:12:38
1256Puzio Natalia Kraków-K75OK2018-08-07 05:29:51
911Sambor Rafał Bielsko-BiałaSłoneczny PatrolM85OK2018-08-07 09:08:58
1257Musioł Radosław Gliwice1983M106OK2018-08-07 20:55:54
1258Blachliński Robert Tarnowskie Góry-M86OK2018-08-08 11:28:19
1264Matuszek Arkadiusz Pabianice-M--2018-08-10 19:19:06
1267Siedlecka Marta Pogwizdów-K107OK2018-08-12 19:57:05
1268Siedlecki Ryszard Pogwizdów-M108OK2018-08-12 20:47:26
1270Wójtowicz Janusz Gliwice-M89OK2018-08-13 07:11:20
1269Kukurowski Grzegorz Gliwice-M90OK2018-08-13 07:11:43
1271Skrzęta Iwona Warszawa-K155OK2018-08-13 07:57:59
1288Richter Mateusz Kleszczów-M117OK2018-08-14 06:42:50
1059Przybyłka Dorota Dąbrowa GórniczaSzprychy TeamK130OK2018-08-19 17:52:07
1294Towarek Michał GliwiceUKS Kometa GliwiceM132OK2018-08-19 18:34:37
1298Krybus Martyna Chorzów-K141OK2018-08-20 07:01:15
1300Goleśny Kamil MysłowiceKamilM142OK2018-08-20 08:34:29
1030Witkowski Maciej KatowiceKlub Królika StefanaM143OK2018-08-20 08:45:33
1301Jabłoński Janusz GliwiceUKS KOMETA GliwiceM156OK2018-08-20 15:50:43
1052Knopik Szymon Gliwice-M157OK2018-08-20 18:21:32
1053Knopik Natalia Gliwice-K158OK2018-08-20 18:54:48
1307Szklarska Magdalena Żywiec-K161OK2018-08-20 21:27:08
1308Albrecht Robert Katowice-M162OK2018-08-20 21:34:31
1041Kotkowski Wojciech Bielsko-Biała-M--2018-08-22 18:53:50
1313Puzio Maciek Krakow-M--2018-08-23 17:23:44
1285Lalewicz Marcin Dąbrowa Górnicza-M--2018-08-23 19:13:17
1049Nawrocka Olga KrakówMotorola Bike TeamK--2018-08-23 20:01:38
1315Kuźnik Wojciech Bytom-M--2018-08-23 20:58:01
1314Kuznik Sylwia Bytom-K--2018-08-23 20:58:05
1293Towarek Ireneusz GliwiceUKS Kometa GliwiceM--2018-08-24 05:27:25

Route PJ15

Start time
Aug. 25, 2018, noon
Limit time
8
PK count
-
Runners count
3
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date
843Mazur Oskar TarnówEkipa z TarnowaM34OK2018-07-14 17:49:08
1211Mikler Aleksander KrakówRELIM - WeeRide - GUTOM99OK2018-08-13 09:29:34
1297Mączka Szymon Siemianowice Śląskie-M139OK2018-08-20 06:53:53

Route TRJ50

Start time
Aug. 25, 2018, noon
Limit time
8
PK count
-
Runners count
9
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date
907Ochal Oskar SosnowiecSGTRM105OK2018-07-14 07:13:26
1229Danielewski Kacper Katowice-M12OK2018-07-27 08:05:43
1238Szydło Kasper Zendek-M122OK2018-08-05 08:52:13
1259Szymończyk Konrad Celiny-M77OK2018-08-08 11:50:32
1272Dors Hanna Dąbrowa Górnicza-K93OK2018-08-13 08:39:46
944Gwóźdź Nikodem Piekary ŚląskieGrupa Kolarska GliwiceM81OK2018-08-13 21:07:50
1302Stanek Adam KatowiceUKS KOMETA GliwiceM147OK2018-08-20 16:11:57
1310Gawęda Wieńczysław KobiórFamily GAWEDA TeamM148OK2018-08-21 07:03:46
1311Gawęda Jakub KobiórFamily GAWEDA TeamM149OK2018-08-21 07:15:26