Orienteering Marathon Cup

 

Pazur Gryfa 2019

Organizer Słupskie Towarzystwo Osób Pozytywnie Aktywnych „STOPA” Słupsk
Place woj. pomorskie - Łupawa
Date 11 may 2019
Headquarter Łupawa
Web page http://pazurgryfa.slupsk.pl/
Regualation
Description Trasy TP50, TP25, TP10, TR120 i TR60

Results

Route: TP50
Start time
May 11, 2019, 9 a.m.
Limit time
12
PK count
20
Runners count
29
Unofficial results
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ PK points points score Route time Penalty time Total time CUP points Links  
1 121 Marcin Sontowski Gdańsk Morenka Team M - 21 21 05:25:00 00:00:00 05:25:00 53.00 -   |   -
2 110 Karol Gostomczyk Studzienice RELAKS M - 21 21 05:46:00 00:00:00 05:46:00 48.97 -   |   -
3 35 Tomasz Duda Warszawa - M - 21 21 06:04:00 00:00:00 06:04:00 45.64 -   |   -
4 3143 Tomasz Samburski - - M - 21 21 06:13:00 00:00:00 06:13:00 43.57 -   |   -
4 165 Robert Kujawski Siemirowice - M - 21 21 06:13:00 00:00:00 06:13:00 43.57 -   |   -
6 1546 Łukasz Grodecki Gdańsk Cobra Team M - 21 21 07:49:00 00:00:00 07:49:00 34.65 -   |   -
7 3144 Michał Telepski - - M - 21 21 07:50:00 00:00:00 07:50:00 34.57 -   |   -
7 3774 Paweł Żak Gdańsk Browery Team M - 21 21 07:50:00 00:00:00 07:50:00 34.57 -   |   -
9 3146 Katarzyna Kinowska - - K - 21 21 08:05:00 00:00:00 08:05:00 33.51 -   |   -
9 2557 Michał Grochowski - - M - 21 21 08:05:00 00:00:00 08:05:00 33.51 -   |   -
9 3147 Witold Noga - - MW - 21 21 08:05:00 00:00:00 08:05:00 33.51 -   |   -
12 556 Adam Michalski Piaseczno Hałabała M - 21 21 08:26:00 00:00:00 08:26:00 32.11 -   |   -
13 157 Roman Gorczyca Ełk - MW - 21 21 09:22:00 00:00:00 09:22:00 28.91 -   |   -
14 3148 Arkadiusz Białas - - M - 21 21 09:28:00 00:00:00 09:28:00 28.61 -   |   -
15 800 Dominika Welz Gdańsk Wataha / Morenka Team K - 21 21 10:03:00 00:00:00 10:03:00 26.95 -   |   -
16 125 Władysław Sienkiewicz Gdynia Sam w lesie MW - 21 21 11:05:00 00:00:00 11:05:00 24.44 -   |   -
17 1104 Anna Falkiewicz Łódź - KW - 21 21 11:11:00 00:00:00 11:11:00 24.22 -   |   -
17 1105 Michał Falkiewicz Łódź - MW - 21 21 11:11:00 00:00:00 11:11:00 24.22 -   |   -
19 811 Rafał Sawaniewski Malbork - M - 21 21 11:12:00 00:00:00 11:12:00 24.18 -   |   -
20 3150 Łukasz Kamiński - - M - 21 21 12:10:00 00:20:00 12:30:00 21.67 -   |   -
20 3151 Dariusz Dereniowski - - M - 21 21 12:10:00 00:20:00 12:30:00 21.67 -   |   -
22 1143 Andrzej Krzemiński Koszalin - MW - 20 20 10:45:00 01:30:00 12:15:00 20.63 -   |   -
22 1161 Robert Piechocki Koszalin - MW - 20 20 10:45:00 01:30:00 12:15:00 20.63 -   |   -
24 3152 Adrian Hołowienko - - M - 19 19 12:20:00 03:40:00 16:00:00 19.60 -   |   -
24 3153 Tomasz Socha - - M - 19 19 12:20:00 03:40:00 16:00:00 19.60 -   |   -
26 3154 Monika Gradek - - K - 16 16 12:26:00 08:22:00 20:48:00 16.51 -   |   -
26 3155 Krzysztof Michalak - - M - 16 16 12:26:00 08:22:00 20:48:00 16.51 -   |   -
28 780 Michał Witkowski Toruń - M - 12 12 05:04:00 13:30:00 18:34:00 12.38 -   |   -
29 3824 Radosław Kasprzyk Poznań - M - 11 11 08:42:00 15:00:00 23:42:00 11.35 -   |   -

Results

Route: TR120
Start time
May 11, 2019, 9:30 a.m.
Limit time
12
PK count
20
Runners count
54
Unofficial results
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ PK points points score Route time Penalty time Total time CUP points Links  
1 1287 Piotr Buciak Warszawa Team 360° M - 1 1 - - 07:17:00 100.00 -   |   -
2 2 Paweł Brudło Warszawa KTE Tramp M - 1 1 - - 07:51:00 92.78 -   |   -
2 1 Daniel Śmieja Szczecin mrdp.pl M - 1 1 - - 07:51:00 92.78 -   |   -
4 15 Bartłomiej Bober Kobylnica Harpagan M - 1 1 - - 09:47:00 74.45 -   |   -
5 284 Robert Stanek Szczecin RUDY KOT M - 1 1 - - 09:51:00 73.94 -   |   -
5 6 Wojciech Hołdakowski Warszawa - M - 1 1 - - 09:51:00 73.94 -   |   -
5 9 Radosław Walentowski Skierniewice LosMaruderos M - 1 1 - - 09:51:00 73.94 -   |   -
5 3099 Jakub Szumański - - M - 1 1 - - 09:51:00 73.94 -   |   -
9 776 Stefan Wesołowski Kolobrzeg Kolo Brzegu M - 1 1 - - 10:08:00 71.88 -   |   -
10 312 Kamila Truszkowska Gdańsk - K - 1 1 - - 10:33:00 100.00 -   |   -
10 2509 Marta Płowaś Słupsk - K - 1 1 - - 10:33:00 100.00 -   |   -
12 115 Krzysztof Cecuła Swarzędz - M - 1 1 - - 10:40:00 68.28 -   |   -
12 199 Zbigniew Kowal Słupsk STOPA SŁUPSK, MORPOL M - 1 1 - - 10:40:00 68.28 -   |   -
14 301 Wojciech Paszkowski Białystok - M - 1 1 - - 10:55:00 66.72 -   |   -
15 3245 Marek Olbryś - - M - 1 1 - - 10:56:00 66.62 -   |   -
16 1994 Tomasz Lipiński - - M - 1 1 - - 13:03:00 55.81 -   |   -
17 773 Leszek Orłowski Słupsk Troll Team M - 1 1 - - 13:09:00 55.39 -   |   -
17 772 Leszek Papis Słupsk Troll Team M - 1 1 - - 13:09:00 55.39 -   |   -
17 3108 Zbigniew Piątkowski - - M - 1 1 - - 13:09:00 55.39 -   |   -
20 3128 Krzysztof Świetlik - - M - 1 1 - - 15:12:00 47.92 -   |   -
21 197 Piotr Szajduk Szczecin WRZASKUN M - 1 1 - - 16:24:00 44.41 -   |   -
21 122 Marek Sadowski Czaple JMDekoratornia.pl M - 1 1 - - 16:24:00 44.41 -   |   -
23 323 Elżbieta Nowacka Koszalin Nietoperze Koszalin K - 1 1 - - 16:27:00 64.13 -   |   -
23 321 Sebastian Beszterda Koszalin Nietoperze Koszalin M - 1 1 - - 16:27:00 44.28 -   |   -
25 3423 Tomasz Furman - - M - 1 1 - - 18:24:00 39.58 -   |   -
25 3424 Marcin Wąchnicki - - M - 1 1 - - 18:24:00 39.58 -   |   -
27 3109 Jacek Polasz - - M - 1 1 - - 19:33:00 37.25 -   |   -
28 3103 Sławomir Wejher - - M - 1 1 - - 19:57:00 36.51 -   |   -
29 3678 Alicja Tomaszczyk-Tiszbein - - K - 1 1 - - 20:09:00 52.36 -   |   -
29 3662 Piotr Tiszbein SOPOT - M - 1 1 - - 20:09:00 36.15 -   |   -
29 3111 Adrian Nikonowicz - - M - 1 1 - - 20:09:00 36.15 -   |   -
32 3426 Jarosław Dziamara - - M - 1 1 - - 21:22:00 34.09 -   |   -
32 3427 Daniel Friede - - M - 1 1 - - 21:22:00 34.09 -   |   -
34 3120 Tomasz Waleńczak - - M - 1 1 - - 21:52:00 33.31 -   |   -
34 3121 Adam Kot - - M - 1 1 - - 21:52:00 33.31 -   |   -
36 3105 Krzysztof Luks - - M - 1 1 - - 22:03:00 33.03 -   |   -
36 3096 Waldemar Dargacz - - M - 1 1 - - 22:03:00 33.03 -   |   -
38 693 Andrzej Smejda Warszawa - M - 1 1 - - 22:57:00 31.74 -   |   -
39 3428 Krzysztof Bochyński - - M - 1 1 - - 23:31:00 30.97 -   |   -
40 3421 Karolina Pacek - - K - 1 1 - - 24:00:00 43.96 -   |   -
41 981 Ola Pacowska-Brudło Warszawa Ba-Bi K - 1 1 - - 25:30:00 41.37 -   |   -
41 979 Basia Brudło Warszawa Ba-Bi K - 1 1 - - 25:30:00 41.37 -   |   -
41 980 Zbych Brudło Warszawa Ba-Bi M - 1 1 - - 25:30:00 28.56 -   |   -
44 3429 Paweł Sadowski - - M - 1 1 - - 25:40:00 28.38 -   |   -
45 1289 Andrzej Piwakowski Gdańsk Harpagan M - 1 1 - - 26:00:00 28.01 -   |   -
46 3430 Krzysztof Lewosz - - M - 1 1 - - 27:51:00 26.15 -   |   -
47 3431 Sławomir Wegner - - M - 1 1 - - 28:24:00 25.65 -   |   -
47 3432 Rafał Zwoliński - - M - 1 1 - - 28:24:00 25.65 -   |   -
47 3433 Piotr Burcon - - M - 1 1 - - 28:24:00 25.65 -   |   -
50 3134 Aleksandra Błędowska - - K - 1 1 - - 28:31:00 37.00 -   |   -
50 3434 Wojciech Błedowski - - M - 1 1 - - 28:31:00 25.54 -   |   -
52 3422 Oliwia Ryngwelska - - K - 1 1 - - 28:57:00 36.44 -   |   -
53 3435 Wojciech Kropidłowski - - M - 1 1 - - 30:40:00 23.75 -   |   -
53 3436 Krzysztof Kropidłowski - - M - 1 1 - - 30:40:00 23.75 -   |   -