Orienteering Marathon Cup

 

Rudawska Wyrypa 2019

Organizer F.H.U.FILEMON-Joanna Rafalska
Place woj. dolnośląskie - Rudawy Janowickie
Date 3 - 5 may 2019
Headquarter Gminny Zespół Szkół w Janowicach Wielkich, ul. Partyzantów nr 4
Web page http://www.rudawskawyrypa.pl
Regualation
Description Rudawska Wyrypa to ekstremalny górski maraton na orientację rozgrywany zarówno na trasach pieszych jak i rowerowych adresowany zarówno do biegaczy i kolarzy z ambicjami sportowymi jak i do piechurów oraz rowerzystów chcących sprawdzić swoje możliwości.

Runners list

Route: TP25
Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
0
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ Entry fee Enrolment date v ^  

Runners list

Route: TP10
Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
0
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ Entry fee Enrolment date v ^  

Results

Route: TP100
Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
7
Official results
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ PK points points score Route time Penalty time Total time CUP points Links  
1 236 Przemysław Witczak Warszawa Dreamtime Trails M 107 39 39 17:58:00 - 17:58:00 103.00 -   |   -
2 999 Radosław Defeciński Tuszyn Lunatycy M 102 39 39 19:54:00 - 19:54:00 92.28 -   |   -
3 2521 Piotr Kopacz - - M 106 39 39 20:02:00 - 20:02:00 90.68 -   |   -
4 103 Gabriel Bujakiewicz Pobiedziska On-Sight MW 101 39 39 24:31:00 - 24:31:00 73.28 -   |   -
4 141 Andrzej Eibl Chocianów Eiblu Team M 103 39 39 24:31:00 - 24:31:00 73.28 -   |   -
6 105 Rafał Fałowski Gajków - M 104 16 16 12:03:00 - 12:03:00 30.07 -   |   -
7 10 Stanisław Kaczmarek Sękowo Szach Sękowo MW 105 16 16 13:11:00 - 13:11:00 27.48 -   |   -

Results

Route: TP50
Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
44
Official results
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ PK points points score Route time Penalty time Total time CUP points Links  
1 496 Bartłomiej Karabin Dobra Polowanie na wiewiórkę M 415 26 26 06:53:00 - 06:53:00 48.00 -   |   -
2 632 Paweł Moszkowicz Kraków - MW 431 26 26 07:10:00 - 07:10:00 45.22 -   |   -
3 765 Mateusz Komorowski Warszawa - M 420 26 26 07:53:00 - 07:53:00 40.29 -   |   -
4 459 Borys Bińkowski Oborniki Śląskie Pizca del Mundo M 401 26 26 08:36:00 - 08:36:00 36.02 -   |   -
5 700 Rafał Niedźwiedziński Łódź - M 432 26 26 09:12:00 - 09:12:00 33.67 -   |   -
6 131 Jan Parzybut Pniewy Postęp team MW 435 26 26 09:18:00 - 09:18:00 33.31 -   |   -
7 149 Tomasz Domin Krakow sevencoins.pl M 408 26 26 09:20:00 - 09:20:00 33.19 -   |   -
8 2522 Magda Horova - - KW 412 26 26 09:24:00 - 09:24:00 32.95 -   |   -
9 2484 Tomasz Jancz Jelenia Góra - M 413 26 26 09:30:00 - 09:30:00 32.61 -   |   -
10 316 Tomasz Krasowski Wrocław - M 423 26 26 10:50:00 - 10:50:00 28.59 -   |   -
10 320 Bartłomiej Kuriata Wrocław - M 426 26 26 10:50:00 - 10:50:00 28.59 -   |   -
12 8 Marcin Witkowski Warszawa ZASZYCI MW 448 26 26 11:06:00 - 11:06:00 27.91 -   |   -
13 418 Wiesław Prozorowski Leszno Ambit Racing Team MW 437 26 26 11:08:00 - 11:08:00 27.82 -   |   -
14 1320 Maciej Kosiński Klaudyn - M 421 26 26 11:10:00 - 11:10:00 27.74 -   |   -
14 499 Daniel Stanowski Częstochowa Elton&Borys M 441 26 26 11:10:00 - 11:10:00 27.74 -   |   -
16 1106 Katarzyna Karpa Warszawa Smashing pĄpkins K 417 26 26 11:18:00 - 11:18:00 27.41 -   |   -
17 160 Jacek Litewka Wielka Wieś Drużyna Gabrysi M 428 26 26 11:57:00 - 11:57:00 25.92 -   |   -
18 151 Dariusz Czechowicz Kraków Dzikie Życie Run Team M 407 26 26 12:10:00 - 12:10:00 25.46 -   |   -
19 1327 Tomasz Paluchowski Głuchołazy - MW 434 23 23 13:56:00 - 13:56:00 22.52 -   |   -
19 66 Dariusz Rychlicki Wołkowyja Pogromcy kilometrów MW 440 23 23 13:56:00 - 13:56:00 22.52 -   |   -
19 603 Paweł Szpak Kielce Motyla Noga MW 445 23 23 13:56:00 - 13:56:00 22.52 -   |   -
22 2523 Marcin Górecki - - M 410 23 23 14:05:00 - 14:05:00 22.28 -   |   -
22 2524 Justyna Kałębasiak - - K 414 23 23 14:05:00 - 14:05:00 22.28 -   |   -
24 519 Marcin Kargol Otwock Smashing pĄpkins / NBR Team M 416 22 22 09:03:00 - 09:03:00 21.31 -   |   -
25 637 Arkadiusz Cieślak Opole kran-suw M 403 21 21 09:47:00 - 09:47:00 20.34 -   |   -
26 2525 Stanisław Kosiński - - M 422 21 21 09:58:00 - 09:58:00 19.97 -   |   -
27 1097 Mateusz Suwara Wrocław SP 66 Wrocław M 442 21 21 14:42:00 - 14:42:00 13.54 -   |   -
28 2526 Tomasz Kwaśnicki - - M 427 20 20 11:17:00 - 11:17:00 12.89 -   |   -
29 2527 Przewmysław Pupa - - M 438 19 19 09:56:00 - 09:56:00 12.25 -   |   -
29 2019 Józef Szczurek - - M 443 19 19 09:56:00 - 09:56:00 12.25 -   |   -
29 2053 Anna Szczurek - - K 444 19 19 09:56:00 - 09:56:00 12.25 -   |   -
32 2528 Vladimir Hora - - MW 411 19 19 14:30:00 - 14:30:00 8.39 -   |   -
33 2071 Małgorzata Krochmal - - KW 424 16 16 07:52:00 - 07:52:00 7.07 -   |   -
33 2072 Grzegorz Krochmal - - MW 425 16 16 07:52:00 - 07:52:00 7.07 -   |   -
35 403 Tomasz Kaźmierczak Leszno T-MAKS M 418 16 16 08:30:00 - 08:30:00 6.54 -   |   -
36 278 Joanna Owczarz Poznań Włóczymordy K 433 15 15 07:50:00 - 07:50:00 6.13 -   |   -
37 2529 Paweł Kolczyński - - M 419 15 15 08:37:00 - 08:37:00 5.57 -   |   -
37 2530 Krzysztof Tarkowski - - M 446 15 15 08:37:00 - 08:37:00 5.57 -   |   -
39 1108 Marcin Trzeciakiewicz Warszawa - M 447 14 14 05:50:00 - 05:50:00 5.20 -   |   -
40 2531 Bartłomiej Czapla - - M 405 11 11 10:28:00 - 10:28:00 4.09 -   |   -
40 2532 Marcin Czapla - - M 406 11 11 10:28:00 - 10:28:00 4.09 -   |   -
40 2533 Jakub Moskała - - M 430 11 11 10:28:00 - 10:28:00 4.09 -   |   -
43 2534 Jacek Cybruch - - M 404 9 9 10:30:00 - 10:30:00 3.34 -   |   -
43 2535 Katarzyna Rutkowska - - K 439 9 9 10:30:00 - 10:30:00 3.34 -   |   -

Runners list

Route: TR100
Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
0
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ Entry fee Enrolment date v ^  

Results

Route: TR200
Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
6
Unofficial results
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ PK points points score Route time Penalty time Total time CUP points Links  
1 791 Krystian Jakubek Wrocław Mitutoyo AZS Wratislavia M - 37 37 19:53:00 - 19:53:00 50.00 -   |   -
1 1147 Mariusz Łosiewicz Bojano Morenka Team M - 37 37 19:53:00 - 19:53:00 50.00 -   |   -
3 859 Marcin Białka Jelenia Góra - M - 26 26 18:16:00 - 18:16:00 35.14 -   |   -
4 1239 Patryk Dobosz Tarnów Opolski - M - 25 25 17:11:00 - 17:11:00 33.78 -   |   -
5 1005 Barbara Czarny Kraków Szkoła Fechtunku ARAMIS K - 23 23 22:15:00 - 22:15:00 50.00 -   |   -
5 982 Grzegorz Czarny Kraków Szkoła Fechtunku ARAMIS M - 23 23 22:15:00 - 22:15:00 31.08 -   |   -