Orienteering Marathon Cup

 

Świętokrzyska Jatka 2019

Organizer Łukasz Korzeniewski
Place woj. świętokrzyskie
Date 2 - 3 aug 2019
Headquarter
Web page http://www.swietokrzyskajatka.pl
Regualation
Description 25, 50, 100 km piesze 50, 120 km rowerowe

Results

Route: TP100
Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
11
Unofficial results
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ PK points points score Route time Penalty time Total time CUP points Links  
1 186 Mariusz Czajka Gdynia KInO Rekin M 34 28 28 15:15:00 - 15:15:00 103.00 -   |   -
2 131 Jan Parzybut Pniewy Postęp team MW 201 28 28 15:15:10 - 15:15:10 101.98 -   |   -
3 236 Przemysław Witczak Warszawa Dreamtime Trails M 209 28 28 16:37:00 - 16:37:00 92.78 -   |   -
4 10 Stanisław Kaczmarek Sękowo Szach Sękowo MW 202 28 28 17:50:00 - 17:50:00 85.51 -   |   -
5 1504 Krzysztof Borowiec Gdańsk Borówki M 204 28 28 18:09:00 - 18:09:00 84.02 -   |   -
6 731 Adam Skolimowski Żabokliki EuRoPol GAZ S.A. MW 26 28 28 21:12:00 - 21:12:00 71.93 -   |   -
7 1506 Adam Walczak - - MW 1 28 28 21:38:00 - 21:38:00 70.49 -   |   -
8 703 Grzegorz Korpula Piekoszów - M 30 28 28 23:12:00 - 23:12:00 65.73 -   |   -
9 499 Daniel Stanowski Częstochowa Elton&Borys M 210 17 17 12:52:00 - 12:52:00 39.91 -   |   -
10 2613 Paweł Leśkiewicz - - M 56 14 14 23:15:00 - 23:15:00 32.87 -   |   -
11 854 Krzysztof Żak Wrocław - MW 205 8 8 21:35:00 - 21:35:00 18.78 -   |   -

Results

Route: TP50
Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
57
Unofficial results
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ PK points points score Route time Penalty time Total time CUP points Links  
1 121 Marcin Sontowski Gdańsk Morenka Team M 62 17 17 05:59:00 - 05:59:00 53.00 -   |   -
2 35 Tomasz Duda Warszawa - M 91 17 17 06:04:00 - 06:04:00 51.31 -   |   -
3 1159 Joanna Grabowska Kraków WKS Wawel Kraków K 45 17 17 07:10:00 - 07:10:00 41.99 -   |   -
3 2375 Marzka Janerka Chorzów - K 39 17 17 07:10:00 - 07:10:00 41.99 -   |   -
3 1993 Łukasz Słomiany Katowice PIANA Z PYSKA M 40 17 17 07:10:00 - 07:10:00 41.99 -   |   -
3 2232 Jakub Świętek - - M 41 17 17 07:10:00 - 07:10:00 41.99 -   |   -
7 123 Piotr Kwitowski Warszawa Mazurskie Tropy M 67 17 17 07:15:00 - 07:15:00 41.26 -   |   -
8 3854 Marek Amanowicz - - M 115 17 17 07:19:00 - 07:19:00 40.89 -   |   -
9 516 Konrad Ciuraszkiewicz Olkusz Beskidy Adventure Team M 81 17 17 07:27:00 - 07:27:00 40.16 -   |   -
10 417 Grzegorz Malicki Kraków T-Mobile Cycling Club M 46 17 17 07:43:00 - 07:43:00 38.77 -   |   -
11 540 Marek Makola Warszawa - M 200 17 17 08:34:00 - 08:34:00 34.92 -   |   -
11 19 Hubert Puka Stalowa Wola Rajd Dolnego Sanu M 74 17 17 08:34:00 - 08:34:00 34.92 -   |   -
11 695 Łukasz Siejko Lublin - M 37 17 17 08:34:00 - 08:34:00 34.92 -   |   -
14 1983 Artur Moroń - - M 38 17 17 08:37:00 - 08:37:00 34.72 -   |   -
15 529 Tadeusz Podraza Tarnów UltraTarnów M 71 17 17 08:40:00 - 08:40:00 34.52 -   |   -
16 1469 Maciej Widera Chorzow Wodzionka CSC Adventure M 47 17 17 08:48:00 - 08:48:00 34.00 -   |   -
17 160 Jacek Litewka Wielka Wieś Drużyna Gabrysi M 80 17 17 08:54:00 - 08:54:00 33.61 -   |   -
17 28 Mariusz Maryniak Kraków Compass Team M 87 17 17 08:54:00 - 08:54:00 33.61 -   |   -
19 376 Sławomir Szczepański Poznań SS M 76 17 17 09:32:00 - 09:32:00 31.38 -   |   -
20 3855 Krzysztof Niecko - KInO Rekin M 32 17 17 09:49:00 - 09:49:00 30.48 -   |   -
21 678 Marek Kaliciński Warszawa UKA M 42 17 17 10:19:00 - 10:19:00 29.00 -   |   -
21 711 Katarzyna Ostaszewska Piaseczno - K 43 17 17 10:19:00 - 10:19:00 29.00 -   |   -
23 201 Renata Łaska Zielonka KInO Stowarzysze KW 55 17 17 10:20:00 - 10:20:00 28.95 -   |   -
23 158 Tomasz Łaski Zielonka KInO Stowarzysze MW 27 17 17 10:20:00 - 10:20:00 28.95 -   |   -
25 1144 Sylwia Łazowska Warszawa Łaziki K 101 17 17 10:21:00 - 10:21:00 28.90 -   |   -
26 666 Krzysztof Łazowski Warszawa Łaziki KInO Stowarzysze MW 100 17 17 10:24:00 - 10:24:00 28.77 -   |   -
27 279 Leszek Herman-Iżycki Warszawa - MW 64 17 17 10:55:00 - 10:55:00 27.40 -   |   -
28 3856 Tomasz Łyczko - Bolinoga M 82 17 17 11:26:00 - 11:26:00 26.17 -   |   -
29 66 Dariusz Rychlicki Wołkowyja Pogromcy kilometrów MW 68 17 17 11:35:00 - 11:35:00 25.83 -   |   -
29 603 Paweł Szpak Kielce Motyla Noga MW 118 17 17 11:35:00 - 11:35:00 25.83 -   |   -
31 61 Barbara Szmyt Warszawa Klub InO STOWARZYSZE Warszawa K 86 17 17 11:39:00 - 11:39:00 25.68 -   |   -
32 778 Marcin Kowalik Lublin - M 36 17 17 11:42:00 - 11:42:00 25.57 -   |   -
33 637 Arkadiusz Cieślak Opole kran-suw M 203 17 17 11:53:00 - 11:53:00 25.18 -   |   -
34 2156 Mariusz Motyka - - MW 72 17 17 12:03:00 - 12:03:00 24.83 -   |   -
35 171 Sergiusz Białucha Bytom Saint-Gobain Squad M 21 17 17 12:13:00 - 12:13:00 24.49 -   |   -
35 3857 Ewa Hordziejewicz - Strefa Byków K 8 17 17 12:13:00 - 12:13:00 24.49 -   |   -
35 3467 Izabela Zarańska - - K 9 17 17 12:13:00 - 12:13:00 24.49 -   |   -
38 706 Jacek Wąsik Lublin cbfs MW 105 17 17 12:28:00 - 12:28:00 24.00 -   |   -
39 3766 Monika Jaroszewska - - K 63 16 16 12:40:00 - 12:40:00 22.59 -   |   -
39 3445 Jędrzej Walczak - - M 60 16 16 12:40:00 - 12:40:00 22.59 -   |   -
41 3858 Jakub Goc - - M 126 15 15 12:07:00 - 12:07:00 21.17 -   |   -
41 811 Rafał Sawaniewski Malbork - M 125 15 15 12:07:00 - 12:07:00 21.17 -   |   -
43 3859 Adam Jęczmiński - - M 122 15 15 12:58:00 - 12:58:00 19.79 -   |   -
43 3860 Adam Marasek - Mix Sport Team M 124 15 15 12:58:00 - 12:58:00 19.79 -   |   -
43 3861 Jacek Żarnowski - AKTK Sabat M 123 15 15 12:58:00 - 12:58:00 19.79 -   |   -
46 2360 Dominika Lis - Na Skuśkę K 29 14 14 12:41:00 - 12:41:00 18.47 -   |   -
46 1032 Jerzy Sokulski Kraków Klub Wysokogórski Kraków MW 89 14 14 12:41:00 - 12:41:00 18.47 -   |   -
46 2370 Tomasz Wasilewski - Na Skuśkę M 31 14 14 12:41:00 - 12:41:00 18.47 -   |   -
49 3862 Jacek Kryger - Im gorzej tym lepiej (+Pyza) M 61 13 13 11:22:00 - 11:22:00 17.15 -   |   -
50 3863 Michal Kuś - Klub InO Stowarzysze M 11 12 12 10:33:00 - 10:33:00 15.83 -   |   -
50 591 Agnieszka Kuś Warszawa Klub InO Stowarzysze K 13 12 12 10:33:00 - 10:33:00 15.83 -   |   -
52 1425 Andrzej Sierżęga Rzeszów ELMAK M 83 12 12 11:37:00 - 11:37:00 14.38 -   |   -
53 3864 Ewa Biedrzycka - - K 18 11 11 13:00:00 - 13:00:00 13.18 -   |   -
53 3865 Karolina Jakóbowska - No to s..Run! K 17 11 11 13:00:00 - 13:00:00 13.18 -   |   -
53 3866 Agnieszka Raczyńska - No to s..Run! K 19 11 11 13:00:00 - 13:00:00 13.18 -   |   -
53 3867 Magdalena Raczyńska - No to s..Run! K 20 11 11 13:00:00 - 13:00:00 13.18 -   |   -
57 151 Dariusz Czechowicz Kraków Dzikie Życie Run Team M 79 9 9 13:06:00 - 13:06:00 10.78 -   |   -

Results

Route: TR120
Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
35
Unofficial results
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ PK points points score Route time Penalty time Total time CUP points Links  
1 1287 Piotr Buciak Warszawa Team 360° M - 30 30 - - 07:03:00 50.00 -   |   -
2 9 Radosław Walentowski Skierniewice LosMaruderos M - 30 30 - - 08:10:00 43.16 -   |   -
3 6 Wojciech Hołdakowski Warszawa - M - 30 30 - - 08:14:00 42.81 -   |   -
3 146 Krzysztof Szawdzin Wrocław - M - 30 30 - - 08:14:00 42.81 -   |   -
3 5 Jarosław Wieczorek Wrocław Rajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia M - 30 30 - - 08:14:00 42.81 -   |   -
6 3911 Hubert Kielak - - M - 30 30 - - 08:15:00 42.73 -   |   -
7 791 Krystian Jakubek Wrocław Mitutoyo AZS Wratislavia M - 30 30 - - 08:17:00 42.56 -   |   -
8 2185 Sławomir Kielak - - M - 30 30 - - 08:57:59 39.31 -   |   -
8 3142 Igor Kielak - Tłuszcz M - 30 30 - - 08:57:59 39.31 -   |   -
10 26 Piotr Banaszkiewicz Kraków KTR BikeOrient M - 30 30 - - 09:00:00 39.17 -   |   -
11 946 Jarek Adamczyk Konstantynów Łódzki Zbieranina z Niesięcina M - 30 30 - - 09:12:59 38.25 -   |   -
12 2216 Konrad Leyko Jaworzno Róża Wiatrów / AzymutTeam M - 30 30 - - 10:38:59 33.10 -   |   -
13 982 Grzegorz Czarny Kraków Szkoła Fechtunku ARAMIS M - 30 30 - - 10:59:00 32.09 -   |   -
13 1262 Andrzej Żelasko Mielec - M - 30 30 - - 10:59:00 32.09 -   |   -
13 1005 Barbara Czarny Kraków Szkoła Fechtunku ARAMIS K - 30 30 - - 10:59:00 50.00 -   |   -
16 3912 Maciek Złotnicki - - M - 30 30 - - 11:12:59 31.43 -   |   -
17 3845 Anna Kwitowska Warszawa - K - 30 30 - - 11:14:00 48.89 -   |   -
18 3 Grzegorz Liszka Tychy Trezado BikeTires.pl M - 30 30 - - 11:24:00 30.92 -   |   -
19 693 Andrzej Smejda Warszawa - M - 30 30 - - 12:00:59 29.33 -   |   -
19 1296 Angelika Nieduziak Gołcza - K - 30 30 - - 12:00:59 45.70 -   |   -
21 1042 Anna Rychlik Łódź OrientAkcja K - 30 30 - - 12:03:00 45.57 -   |   -
22 938 Michał Rychlik Łódź OrientAkcja M - 30 30 - - 12:04:59 29.17 -   |   -
23 837 Bartosz Adamczyk Niepołomice Zdezorientowani MTBO Team M - 30 30 - - 12:15:00 28.78 -   |   -
24 3693 Rafał Matera - - M - 30 30 - - 12:56:00 27.26 -   |   -
24 2515 Marcin Prokop Żabia Wola - M - 30 30 - - 12:56:00 27.26 -   |   -
26 997 Karol Walczak Kraków - M - 29 29 - - 11:46:00 26.35 -   |   -
27 533 Krzysiek Pyta Bytom ciecierzyca wełnowiec M - 28 28 - - 11:21:00 25.44 -   |   -
28 3913 Mariusz Słaboń - Gang Olsena M - 27 27 - - 13:06:59 24.53 -   |   -
28 898 Wioleta Lisik Chorzów Gang Olsena K - 27 27 - - 13:06:59 41.02 -   |   -
28 3914 Anna Wilk - Gang Olsena K - 27 27 - - 13:06:59 41.02 -   |   -
31 970 Wojciech Małodobry Miechów - M - 26 26 - - 11:56:00 23.62 -   |   -
32 1069 Marcin Mińkowski Piastów - M - 26 26 - - 12:16:00 22.98 -   |   -
33 1989 Piotr Kuźniarowicz Umieszcz Wesołe Jeże M - 26 26 - - 12:25:59 22.67 -   |   -
34 205 Arkadiusz Duszak Brwinów 2PU M - 25 25 - - 10:16:00 21.80 -   |   -
35 2 Paweł Brudło Warszawa KTE Tramp M - 23 23 - - 08:49:00 20.06 -   |   -