Orienteering Marathon Cup

 

Szaga 2019

Organizer KS Hades Poznań
Place woj. wielkopolskie - powiat poznański
Date 19 - 21 jul 2019
Headquarter
Web page https://szaga.fla.pl/
Regualation https://szaga.fla.pl/regulamin
Description Celami Rajdu są: sprawdzenie granic własnej wytrzymałości i odporności psychicznej, popularyzacja imprez na orientację, jako doskonałej formy niekonwencjonalnego wypoczynku, upowszechnienie kultury fizycznej, sportu oraz obronności kraju, wymiana doświadczeń przez sympatyków imprez na orientację, praktyczne potwierdzenie własnych umiejętności w posługiwaniu się mapą i kompasem, ukazanie uczestnikom piękna Województwa Wielkopolskiego.

Results

Route: TP100
Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
19
Unofficial results
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ PK points points score Route time Penalty time Total time CUP points Links  
1 159 Marcin Hippner Gdańsk Morenka Team M 504 26 26 12:18:00 - 12:18:00 103.00 -   |   -
2 186 Mariusz Czajka Gdynia KInO Rekin M 505 26 26 14:28:00 - 14:28:00 87.02 -   |   -
3 1504 Krzysztof Borowiec Gdańsk Borówki M 503 26 26 15:23:00 - 15:23:00 80.96 -   |   -
4 10 Stanisław Kaczmarek Sękowo Szach Sękowo MW 515 26 26 16:27:00 - 16:27:00 74.77 -   |   -
5 1359 Robert Kędziora Owczegłowy PAGANRUNNER M 512 26 26 16:40:00 - 16:40:00 73.80 -   |   -
6 131 Jan Parzybut Pniewy Postęp team MW 514 26 26 16:59:00 - 16:59:00 72.42 -   |   -
7 141 Andrzej Eibl Chocianów Eiblu Team M 519 26 26 19:25:00 - 19:25:00 63.35 -   |   -
7 308 Katarzyna Sochacka Rokietnica - K 516 26 26 19:25:00 - 19:25:00 63.35 -   |   -
9 320 Bartłomiej Kuriata Wrocław - M 510 26 26 20:59:00 - 20:59:00 58.62 -   |   -
10 325 Michał Skowron Zgierz - M 502 26 26 21:20:00 - 21:20:00 57.66 -   |   -
11 2037 Tomasz Żuk Warszawa Zminioj gocie po powrocie M 518 26 26 21:58:00 - 21:58:00 55.99 -   |   -
12 2542 Kamil Kłaczkowski - - M 509 26 26 22:27:00 - 22:27:00 54.79 -   |   -
13 888 Ewa Hordziejewicz-Karasińska Bytom - K 507 23 23 21:43:00 - 21:43:00 48.47 -   |   -
14 171 Sergiusz Białucha Bytom Saint-Gobain Squad M 508 23 23 21:47:00 - 21:47:00 48.32 -   |   -
15 227 Paweł Ignaczak Poznań Drużyna Twojej Starej M 513 18 18 17:02:00 - 17:02:00 37.81 -   |   -
16 316 Tomasz Krasowski Wrocław - M 511 17 17 10:51:00 - 10:51:00 35.71 -   |   -
17 2051 Marcin Zając Warszawa - M 517 17 17 11:50:00 - 11:50:00 32.75 -   |   -
18 3804 ADRIAN RADZIŃSKI - SKOWRON TRAVEL M 501 17 17 12:34:00 - 12:34:00 30.83 -   |   -
19 854 Krzysztof Żak Wrocław - MW 506 17 17 23:41:00 - 23:41:00 16.36 -   |   -

Results

Route: TP50
Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
20
Unofficial results
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ PK points points score Route time Penalty time Total time CUP points Links  
1 426 Paweł Górczyński Wiry Napier...acze M 417 17 17 06:03:00 - 06:03:00 43.00 -   |   -
2 107 Paweł Wolniewicz Dąbrówka - M 414 17 17 07:06:00 - 07:06:00 36.08 -   |   -
3 784 Wojciech Wiatr Poznań :) M 418 17 17 07:15:00 - 07:15:00 34.38 -   |   -
4 103 Gabriel Bujakiewicz Pobiedziska On-Sight MW 403 17 17 09:05:00 - 09:05:00 26.64 -   |   -
5 139 Tomasz Wnuk Milicz ProMil Team M 413 17 17 09:08:00 - 09:08:00 26.50 -   |   -
6 1068 Katarzyna Kasprzak Złotów - K 412 17 17 09:09:00 - 09:09:00 26.45 -   |   -
7 347 Waldemar Binkowski Leszno - MW 409 17 17 09:20:00 - 09:20:00 25.93 -   |   -
7 3805 ALICJA KOZŁOWSKA - - K 408 17 17 09:20:00 - 09:20:00 25.93 -   |   -
9 637 Arkadiusz Cieślak Opole kran-suw M 404 17 17 09:26:00 - 09:26:00 25.65 -   |   -
10 1252 Paweł Fidelak Wrocław - M 416 17 17 09:43:00 - 09:43:00 24.91 -   |   -
10 1097 Mateusz Suwara Wrocław SP 66 Wrocław M 415 17 17 09:43:00 - 09:43:00 24.91 -   |   -
12 3806 ANNA ORZECHOWSKA - - K 411 17 17 09:45:00 - 09:45:00 24.82 -   |   -
12 3807 PIOTR ORZECHOWSKI - - M 410 17 17 09:45:00 - 09:45:00 24.82 -   |   -
12 3808 ADAM TOMASZYK - - M 419 17 17 09:45:00 - 09:45:00 24.82 -   |   -
15 311 Krzysztof Spychała Poznań - M 407 17 17 11:14:00 - 11:14:00 21.54 -   |   -
16 3809 KRZYSZTOF ŁĄTKOWSKI - KB MANIAC POZNAŃ M 420 17 17 11:38:00 - 11:38:00 20.80 -   |   -
17 1327 Tomasz Paluchowski Głuchołazy - MW 405 17 17 11:42:00 - 11:42:00 20.68 -   |   -
17 1032 Jerzy Sokulski Kraków Klub Wysokogórski Kraków MW 402 17 17 11:42:00 - 11:42:00 20.68 -   |   -
19 213 Olaf Kacprzycki Warszawa - MW 406 17 17 12:19:00 - 12:19:00 19.65 -   |   -
20 125 Władysław Sienkiewicz Gdynia Sam w lesie MW 401 16 16 11:26:00 - 11:26:00 18.49 -   |   -

Runners list

Route: TR99
Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
0
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ Entry fee Enrolment date v ^  

Runners list

Route: TR100
Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
0
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ Entry fee Enrolment date v ^  

Results

Route: TR150
Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
21
Unofficial results
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ PK points points score Route time Penalty time Total time CUP points Links  
1 115 Krzysztof Cecuła Swarzędz - M - 30 30 - - 09:23:00 50.00 -   |   -
2 6 Wojciech Hołdakowski Warszawa - M - 30 30 - - 09:25:00 49.82 -   |   -
2 146 Krzysztof Szawdzin Wrocław - M - 30 30 - - 09:25:00 49.82 -   |   -
4 9 Radosław Walentowski Skierniewice LosMaruderos M - 30 30 - - 10:28:00 44.82 -   |   -
5 3906 Krzysztof Pawlak - Dt4You Mtb Team M - 30 30 - - 10:45:00 43.64 -   |   -
6 122 Marek Sadowski Czaple JMDekoratornia.pl M - 30 30 - - 10:55:00 42.98 -   |   -
7 3792 Jacek Kostrzewa Kalisz tańczący z kompasem M - 30 30 - - 11:31:00 40.74 -   |   -
8 118 Tomasz Sójka Lubin RKS Fiedorek M - 30 30 - - 11:40:00 40.21 -   |   -
9 8 Marcin Witkowski Warszawa ZASZYCI M - 30 30 - - 11:51:00 39.59 -   |   -
10 3180 Przemysław Kijak - Coolarze M - 30 30 - - 11:53:00 39.48 -   |   -
10 3179 Tomasz Skrzypiński - - M - 30 30 - - 11:53:00 39.48 -   |   -
12 813 Krzysztof Kowalski Wołów - M - 30 30 - - 12:00:00 39.10 -   |   -
12 809 Mariusz Rudnicki Wołów - M - 30 30 - - 12:00:00 39.10 -   |   -
14 321 Sebastian Beszterda Koszalin Nietoperze Koszalin M - 30 30 - - 12:03:00 38.93 -   |   -
14 3908 Nietoperze Koszalin Elżbieta - Nietoperze Koszalin K - 30 30 - - 12:03:00 50.00 -   |   -
16 1081 Marcin Gryszkalis Łódź - M - 30 30 - - 12:04:00 38.88 -   |   -
17 693 Andrzej Smejda Warszawa - M - 30 30 - - 12:55:00 36.32 -   |   -
18 1289 Andrzej Piwakowski Gdańsk Harpagan M - 29 29 - - 14:52:00 35.11 -   |   -
19 128 Rafał Kucharski Dąbrówka Wlkp. - M - 28 28 - - 12:26:00 33.90 -   |   -
20 3907 Marcin Grabowski - Koty Poznań M - 11 11 - - 05:20:00 13.32 -   |   -
20 3909 Koty Poznań Paulina - Koty Poznań K - 11 11 - - 05:20:00 18.33 -   |   -