Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Harpagan 59 2020

Organizer PKO Harpagan
Place woj. pomorskie
Date 16 - 17 oct 2020
Headquarter
Web page http://www.harpagan.pl/rajd
Regualation https://www.harpagan.pl/rajd/strefa-uczestnika/regulamin/
Description Najstarsza i największa cykliczna impreza na orientację w Polsce. Do Pucharu Pieszego liczy się trasa TP100 oraz trasa TP50 - dzienna. Do Pucharu Rowerowego liczy się trasa TR200 i trasa TR100
All participants count 446

Results

Route: TP100
Start time
Oct. 16, 2020, 9 p.m.
Limit time
24
PK count
20
Runners count
102
Unofficial results
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ PK points points score Route time Penalty time Total time CUP points Links  
1 159 Marcin Hippner Gdańsk Morenka Team M - - 60 16:18:46 - 16:18:46 103.00 -   |   -
2 5093 Piotr Kopacz Gdynia - M - - 60 16:33:28 - 16:33:28 100.52 -   |   -
3 155 Michał Jędroszkowiak Książ Wielkopolski - M - - 60 16:37:22 - 16:37:22 99.14 -   |   -
4 186 Mariusz Czajka Gdynia KInO Rekin M - - 60 18:52:03 - 18:52:03 86.46 -   |   -
5 3789 Maciej Piotrowicz Gdańsk - M - - 60 19:08:01 - 19:08:01 85.26 -   |   -
6 236 Przemysław Witczak Warszawa Dreamtime Trails MW - - 60 19:15:01 - 19:15:01 84.74 -   |   -
7 51 Sławomir Ćwirko Słupsk STOPA SŁUPSK M - - 60 22:07:54 - 22:07:54 73.71 -   |   -
8 2558 Andrzej Lisowski - - M - - 60 22:49:41 - 22:49:41 71.46 -   |   -
9 4165 Maciej Osielski - Lufthansa Systems Poland Active! M - - 60 22:50:01 - 22:50:01 71.44 -   |   -
10 279 Leszek Herman-Iżycki Warszawa - MW - - 60 22:58:39 - 22:58:39 70.99 -   |   -
11 183 Jerzy Ścibisz Szczecin - MW - - 60 23:13:21 - 23:13:21 70.25 -   |   -
12 5143 Wojciech Holdakowski - - MW - - 60 23:13:23 - 23:13:23 70.24 -   |   -
13 2557 Michał Grochowski - - M - - 60 23:14:53 - 23:14:53 70.17 -   |   -
14 2547 Jakub Hubert - - M - - 60 23:30:23 - 23:30:23 69.40 -   |   -
15 1504 Krzysztof Borowiec Gdańsk Borówki MW - - 60 23:33:17 - 23:33:17 69.25 -   |   -
16 5254 Sławomir Brechelke Kosakowo - M - - 60 23:38:49 - 23:38:49 68.98 -   |   -
17 5255 Szymon Brechelke Reda - M - - 60 23:38:55 - 23:38:55 68.98 -   |   -
18 2541 Piotr Pallach - - M - - 60 23:46:07 - 23:46:07 68.63 -   |   -
19 2539 Michał Głód - - M - - 60 23:46:11 - 23:46:11 68.63 -   |   -
20 4138 Mateusz Boguta - Rita M - - 60 23:46:13 - 23:46:13 68.63 -   |   -
21 5256 Michał Pawelec Gdańsk - M - - 60 23:54:51 - 23:54:51 68.21 -   |   -
22 2546 Patrycja Rosińska - - K - - 60 24:00:00 - 24:00:00 67.97 -   |   -
23 5257 Agata Masiulaniec Gdańsk - K - - 54 23:55:41 - 23:55:41 61.17 -   |   -
24 4141 Zbigniew Korduła - Biegowy Świat M - - 54 23:55:55 - 23:55:55 61.16 -   |   -
25 4140 Paweł Szwed - Biegowy Świat M - - 54 23:55:57 - 23:55:57 61.16 -   |   -
26 1521 Maciej Bowszys - - M - - 47 22:25:58 - 22:25:58 53.23 -   |   -
27 730 Marcin Stefaniuk Warszawa Maślaki M - - 46 21:04:18 - 21:04:18 52.10 -   |   -
28 5258 Adam Szulc Władysławowo - M - - 45 19:14:36 - 19:14:36 50.97 -   |   -
29 5259 Anna Jagoda Rumia - K - - 45 21:10:25 - 21:10:25 46.32 -   |   -
30 5260 Filip Rzechowski Gdynia - M - - 45 21:10:27 - 21:10:27 46.32 -   |   -
31 2037 Tomasz Żuk Warszawa Zminioj gocie po powrocie M - - 45 21:18:59 - 21:18:59 46.01 -   |   -
32 5261 Robert Mazurczak Gdansk - M - - 45 21:21:16 - 21:21:16 45.93 -   |   -
33 5081 Kamil Gwadera Warszawa - M - - 45 21:22:46 - 21:22:46 45.88 -   |   -
34 2542 Kamil Kłaczkowski - - M - - 44 18:15:58 - 18:15:58 44.86 -   |   -
35 5262 Ziemowit Kabuła Gdańsk - M - - 42 17:14:21 - 17:14:21 42.82 -   |   -
36 5263 Mateusz Marcinkowski Sadlinki - M - - 42 17:14:25 - 17:14:25 42.81 -   |   -
37 5264 arek gawryszewski czymanowo - M - - 42 22:36:00 - 22:36:00 32.66 -   |   -
38 5265 Jakub Miler Gdynia - M - - 42 22:48:24 - 22:48:24 32.36 -   |   -
39 316 Tomasz Krasowski Wrocław - M - - 40 15:25:56 - 15:25:56 30.82 -   |   -
40 1424 Maciej Paszyn Warszawa 7. batalion kawalerii powietrznej M - - 38 19:15:10 - 19:15:10 29.28 -   |   -
41 4993 Marcin Sowa - - M - - 37 17:04:19 - 17:04:19 28.51 -   |   -
42 875 Grzegorz Grabowski Łódź Wheelie garage M - - 37 17:04:20 - 17:04:20 28.51 -   |   -
43 2098 Maciej Rogocz Gdynia Rogaś z Doliny Roztoki M - - 32 24:27:36 - 24:27:36 24.66 -   |   -
44 5082 Kamil Olszewski Warszawa - M - - 30 10:16:47 - 10:16:47 23.12 -   |   -
45 5266 Łukasz Pomagruk Gdańsk - M - - 30 12:27:56 - 12:27:56 19.06 -   |   -
46 1534 Mariusz Famulski - - M - - 30 13:01:45 - 13:01:45 18.24 -   |   -
47 5267 Marta Rudzewicz Goldap - K - - 30 13:01:51 - 13:01:51 18.24 -   |   -
48 1655 Jacek Ciszkowski - - M - - 30 13:02:26 - 13:02:26 18.22 -   |   -
49 1654 Tomasz Wielgosz - - M - - 30 13:02:32 - 13:02:32 18.22 -   |   -
50 2554 Marcin Popek - - M - - 30 13:11:49 - 13:11:49 18.01 -   |   -
51 2574 Radosław Wlazłowski - - M - - 30 13:37:14 - 13:37:14 17.45 -   |   -
52 2575 Daniel Talaśka - - M - - 30 13:37:25 - 13:37:25 17.44 -   |   -
53 2051 Marcin Zając Warszawa - M - - 30 14:40:02 - 14:40:02 16.20 -   |   -
54 794 Tomasz Chojnowski Toruń Banda Łysego M - - 30 15:07:13 - 15:07:13 15.72 -   |   -
55 5268 Karol Nolka-Wisniewski Toruń - M - - 30 15:07:24 - 15:07:24 15.71 -   |   -
56 2563 Jacek Zacharek - - M - - 30 15:09:54 - 15:09:54 15.67 -   |   -
57 5023 Michał Wawrzyniak Tczew - M - - 30 15:09:58 - 15:09:58 15.67 -   |   -
58 4142 Bartłomiej Prokopiuk - Prokopy M - - 30 15:15:03 - 15:15:03 15.58 -   |   -
59 2569 Karol Jaskulski - - M - - 30 15:28:19 - 15:28:19 15.36 -   |   -
60 2566 Robert Maraszek - - M - - 30 15:28:25 - 15:28:25 15.36 -   |   -
61 2568 Piotr Złoch - - M - - 30 15:28:28 - 15:28:28 15.36 -   |   -
62 2580 Piotr Plackowski - - M - - 30 15:41:22 - 15:41:22 15.15 -   |   -
63 4153 Krzysztof Paszkiewicz - - M - - 30 15:45:08 - 15:45:08 15.09 -   |   -
64 5269 Natalia Daniluk Mosty - M - - 30 15:57:11 - 15:57:11 14.90 -   |   -
65 2466 Krzysztof Drożdżyński Klęk - MW - - 30 15:57:14 - 15:57:14 14.90 -   |   -
66 2570 Piotr Zglejc - - M - - 30 16:08:01 - 16:08:01 14.73 -   |   -
66 2571 Tomasz Florek - - M - - 30 16:08:01 - 16:08:01 14.73 -   |   -
68 2578 Maciej Górski - - M - - 30 17:10:21 - 17:10:21 13.84 -   |   -
69 5270 Tomasz Harasim Słupsk - M - - 27 16:50:28 - 16:50:28 12.45 -   |   -
70 5271 Joanna Kosińska Warszawa - K - - 27 16:50:32 - 16:50:32 12.45 -   |   -
71 5272 Agnieszka Gębalska Warszawa - K - - 27 16:50:35 - 16:50:35 12.45 -   |   -
72 4144 Krzysztof Kwidziński - Purtki M - - 26 12:18:24 - 12:18:24 11.99 -   |   -
73 3512 Piotr Sternicki - - M - - 26 12:39:28 - 12:39:28 11.66 -   |   -
74 2616 Dariusz Boguta - - MW - - 25 20:52:54 - 20:52:54 11.21 -   |   -
75 2617 Jolanta Hys - - KW - - 25 20:52:56 - 20:52:56 11.21 -   |   -
76 2552 Marek Malinowski - - M - - 24 13:09:29 - 13:09:29 10.76 -   |   -
77 5273 KRZYSZTOF ZIELINSKI Zielona Góra - M - - 24 13:52:43 - 13:52:43 10.20 -   |   -
78 3151 Dariusz Dereniowski - - M - - 21 10:30:12 - 10:30:12 8.93 -   |   -
79 2506 Wojciech Block Gniewino - M - - 21 11:34:11 - 11:34:11 8.11 -   |   -
80 2581 Joanna Struk - - K - - 21 11:34:20 - 11:34:20 8.10 -   |   -
81 2579 Dorota Jastrzębska - - K - - 21 11:34:24 - 11:34:24 8.10 -   |   -
82 5274 Krzysztof Dudzik Warszawa - M - - 20 12:36:38 - 12:36:38 7.72 -   |   -
83 5275 Adrian Tomaszewski Wrocław - M - - 20 14:17:44 - 14:17:44 6.81 -   |   -
84 2556 Jan Kozłowski - - M - - 19 18:29:16 - 18:29:16 6.47 -   |   -
85 5276 Mariusz Przytarski Lubań - M - - 18 15:16:44 - 15:16:44 6.13 -   |   -
86 5277 Grażyna Rembalska Brusy - K - - 18 15:16:46 - 15:16:46 6.13 -   |   -
87 5278 Dawid Janus Świecie - M - - 17 15:31:27 - 15:31:27 5.79 -   |   -
88 5279 Radosław Pyrka Świecie - M - - 17 15:31:29 - 15:31:29 5.79 -   |   -
89 5280 Maciej Skibski Świecie - M - - 17 15:31:33 - 15:31:33 5.79 -   |   -
90 2970 Marek Kaszuba - - MW - - 17 17:21:44 - 17:21:44 5.17 -   |   -
91 811 Rafał Sawaniewski Malbork - M - - 16 09:21:48 - 09:21:48 4.87 -   |   -
92 5281 WOJCIECH Gryczka Kisielice - M - - 15 13:18:16 - 13:18:16 4.56 -   |   -
93 5282 Tomasz Dębski Gdańsk - M - - 15 13:18:19 - 13:18:19 4.56 -   |   -
94 5283 Agnieszka Szutkowska Pogórze - K - - 15 13:18:22 - 13:18:22 4.56 -   |   -
95 4146 Paweł Wilma - Krwiożercze Borsuki M - - 13 24:46:17 - 24:46:17 3.96 -   |   -
96 1508 Mateusz Pomianek - - M - - 13 24:46:21 - 24:46:21 3.96 -   |   -
97 1509 Marcin Duda - - M - - 13 24:46:23 - 24:46:23 3.96 -   |   -
98 4167 Szymon Prokopiuk - Prokopy M - - 12 04:17:48 - 04:17:48 3.65 -   |   -
99 5284 Gniewosz Olesiński Gdańsk - M - - 12 12:36:19 - 12:36:19 1.24 -   |   -
100 5285 Edyta Olesińska Gdańsk - K - - 12 12:36:20 - 12:36:20 1.24 -   |   -
101 5286 Sebastian Szok Olsztyn - M - - 11 12:36:32 - 12:36:32 1.14 -   |   -
- 308 Katarzyna Sochacka Rokietnica - K - - 0 25:07:07 - 25:07:07 -   |   -

Results

Route: TP50
Start time
Oct. 17, 2020, 7:30 a.m.
Limit time
12
PK count
16
Runners count
91
Unofficial results
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ PK points points score Route time Penalty time Total time CUP points Links  
1 3491 Konrad Wyganowski - - M - - 40 07:14:05 - 07:14:05 53.00 -   |   -
2 3774 Paweł Żak Gdańsk Browery Team M - - 40 08:49:05 - 08:49:05 43.02 -   |   -
3 347 Waldemar Binkowski Leszno - MW - - 40 09:02:54 - 09:02:54 40.98 -   |   -
4 5287 Grzegorz Skupin - - M - - 40 09:12:57 - 09:12:57 39.25 -   |   -
5 3499 Michał Ciszewski - - M - - 40 09:14:11 - 09:14:11 39.16 -   |   -
6 335 Sebastian Zawadka Gdynia - M - - 40 11:24:36 - 11:24:36 31.70 -   |   -
7 3577 Piotr Borkiewicz - - M - - 37 11:32:28 - 11:32:28 27.88 -   |   -
8 2530 Krzysztof Tarkowski - - M - - 37 11:32:44 - 11:32:44 27.87 -   |   -
9 3516 Asia Langhamer - - K - - 35 11:56:11 - 11:56:11 26.37 -   |   -
9 3515 Marek Lange - - M - - 35 11:56:11 - 11:56:11 26.37 -   |   -
11 1281 Jacenty Łapanowski Warszawa Dzika Czesia MW - - 33 11:39:07 - 11:39:07 24.86 -   |   -
12 5288 Cezary Kierchner - - M - - 33 11:50:39 - 11:50:39 24.46 -   |   -
13 3528 Bartłomiej Sroka - - M - - 32 11:01:50 - 11:01:50 23.72 -   |   -
13 3533 Jakub Filbrandt - - M - - 32 11:01:50 - 11:01:50 23.72 -   |   -
15 3496 Maciej Januszewski - - M - - 32 11:37:24 - 11:37:24 22.51 -   |   -
16 3505 Maciej Adamski - - M - - 31 12:08:30 - 12:08:30 21.80 -   |   -
17 1523 Krzysztof Jabłoński - - M - - 30 09:25:45 - 09:25:45 21.10 -   |   -
18 5289 Justyna Gokiert-Skrentna - - K - - 30 10:59:28 - 10:59:28 18.10 -   |   -
19 5290 Agnieszka Jęsiek-Barabasz - - K - - 30 10:59:29 - 10:59:29 18.10 -   |   -
20 5291 Dawid Banach - - M - - 29 10:06:07 - 10:06:07 17.50 -   |   -
21 5292 Radosław Hoppe - - M - - 29 10:06:08 - 10:06:08 17.50 -   |   -
22 5293 Justyna Hoppe - - K - - 29 10:06:09 - 10:06:09 17.50 -   |   -
23 5294 Łukasz Milewski - - M - - 29 11:27:02 - 11:27:02 15.44 -   |   -
24 5295 Agata Dul - - K - - 29 11:27:03 - 11:27:03 15.44 -   |   -
25 5296 Mateusz Zelmański - - M - - 28 10:18:33 - 10:18:33 14.90 -   |   -
26 5297 Mikołaj Jędrzejewski - - M - - 28 10:18:43 - 10:18:43 14.90 -   |   -
27 5298 vitali sviatenko - - M - - 28 10:46:32 - 10:46:32 14.26 -   |   -
28 5299 Michał Kubuszewski - - M - - 28 10:46:33 - 10:46:33 14.26 -   |   -
29 5300 Artur Rymon Lipinski - - M - - 28 10:57:57 - 10:57:57 14.01 -   |   -
30 5301 Krzysztof Gostomczyk - - M - - 28 10:58:01 - 10:58:01 14.01 -   |   -
31 5302 Artur Adamczyk - - M - - 27 11:30:23 - 11:30:23 13.51 -   |   -
32 5303 Piotr Adamczyk - - K - - 27 11:30:34 - 11:30:34 13.51 -   |   -
33 5304 Izabela Rumak - - M - - 27 11:30:36 - 11:30:36 13.51 -   |   -
34 5305 Jakub Nowak - - M - - 26 11:49:39 - 11:49:39 13.00 -   |   -
34 5306 Judyta Strychalska-Nowak - - K - - 26 11:49:39 - 11:49:39 13.00 -   |   -
36 5307 Krzysztof Maryks - - M - - 26 11:57:34 - 11:57:34 12.86 -   |   -
37 3160 Joanna Stencel - - K - - 25 10:46:37 - 10:46:37 12.37 -   |   -
38 3616 Aleksandra Balcerak - - K - - 25 11:38:48 - 11:38:48 11.44 -   |   -
38 3617 Agnieszka Plenzler - - K - - 25 11:38:48 - 11:38:48 11.44 -   |   -
40 5308 Anna Kierchner - - M - - 24 09:13:35 - 09:13:35 10.99 -   |   -
41 5310 Arkadiusz Koralewski - - M - - 24 11:57:47 - 11:57:47 8.47 -   |   -
42 3514 Paweł Mikołajczyk - - M - - 24 11:59:19 - 11:59:19 8.45 -   |   -
43 5309 Dawid Kierzk - - M - - 24 11:59:25 - 11:59:25 8.45 -   |   -
44 5315 Marek Tomaszewski - - MW - - 23 09:43:49 - 09:43:49 8.10 -   |   -
45 5311 Marzena Kowalska - - K - - 23 10:22:36 - 10:22:36 7.60 -   |   -
46 5312 Anna Drewek-Ossowicka - - K - - 23 11:21:49 - 11:21:49 6.94 -   |   -
46 5313 Wojciech Ossowicki - - M - - 23 11:21:49 - 11:21:49 6.94 -   |   -
48 5314 Dawid Wasiniewski - - M - - 23 11:22:37 - 11:22:37 6.93 -   |   -
49 5316 Michał Redas - - M - - 22 12:14:52 - 12:14:52 6.63 -   |   -
50 504 Janusz Stocki Białe Błota Nogi Szybsze od Głowy MW - - 21 08:30:21 - 08:30:21 6.33 -   |   -
51 3563 Mateusz Kaczmarek - - M - - 21 09:42:39 - 09:42:39 5.54 -   |   -
52 3613 Aleksandra Ilnicka - - K - - 20 11:24:59 - 11:24:59 5.28 -   |   -
53 3615 Adam Jaroszewski - - M - - 20 11:25:02 - 11:25:02 5.28 -   |   -
54 5317 Krzysztof Modzelewski - - M - - 20 11:25:03 - 11:25:03 5.28 -   |   -
55 3614 Przemysław Górski - - M - - 20 11:25:06 - 11:25:06 5.28 -   |   -
56 5318 Piotr Tomasz Zoruk - - M - - 20 11:27:09 - 11:27:09 5.26 -   |   -
57 5319 Jan Dąbrowski - - M - - 20 11:27:20 - 11:27:20 5.26 -   |   -
58 5320 Jacek Ossowski - - M - - 19 10:25:32 - 10:25:32 5.00 -   |   -
59 5321 Jakub Daszkiewicz - - M - - 19 10:25:34 - 10:25:34 5.00 -   |   -
60 5322 Marek Metelski - - M - - 18 09:39:12 - 09:39:12 4.73 -   |   -
61 5323 Jakub Piątkowski - - M - - 18 09:39:13 - 09:39:13 4.73 -   |   -
62 3602 Marcin Bartkowski - - M - - 17 09:02:46 - 09:02:46 4.47 -   |   -
63 3601 Krzysztof Żabiński - - M - - 17 09:02:48 - 09:02:48 4.47 -   |   -
64 5324 Agata Zarańska - - K - - 17 11:41:40 - 11:41:40 3.46 -   |   -
65 5327 Paweł Seweryn Rzewuski - - M - - 15 09:42:52 - 09:42:52 3.05 -   |   -
66 5328 Rafał Prabucki - - M - - 15 09:42:55 - 09:42:55 3.05 -   |   -
67 5329 Łukasz Orzech - - M - - 15 09:42:57 - 09:42:57 3.05 -   |   -
68 5325 Paweł Roman Łaszewski - - M - - 15 12:03:02 - 12:03:02 2.46 -   |   -
69 5326 marek musial - - M - - 15 12:03:07 - 12:03:07 2.46 -   |   -
70 3568 Krzysztof Szymański - - M - - 14 09:29:03 - 09:29:03 2.30 -   |   -
71 5330 Katarzyna Burdyńska - - K - - 14 12:04:45 - 12:04:45 1.80 -   |   -
72 5331 Beata Kurek - - K - - 13 07:47:49 - 07:47:49 1.67 -   |   -
73 5332 Magdalena Kamińska - - K - - 13 08:06:49 - 08:06:49 1.61 -   |   -
74 5333 Justyna Soboczyńska - - M - - 13 08:06:51 - 08:06:51 1.61 -   |   -
75 5334 Małgorzata Dziedzic - - K - - 13 08:36:52 - 08:36:52 1.51 -   |   -
76 5335 Zbigniew Derkiewicz - - M - - 13 09:30:01 - 09:30:01 1.37 -   |   -
77 5336 Michał Ciemoszewski - - M - - 13 09:30:03 - 09:30:03 1.37 -   |   -
78 5338 Martyna Krywko - - K - - 12 08:21:36 - 08:21:36 1.27 -   |   -
79 5339 Piotr Kowalczyk - - M - - 12 08:21:37 - 08:21:37 1.27 -   |   -
80 5337 Małgorzata Walczak - - K - - 12 12:06:48 - 12:06:48 1.00 -   |   -
81 5340 Mateusz Bulwan - - M - - 11 12:07:09 - 12:07:09 1.00 -   |   -
82 5341 Karolina Miazga - - K - - 11 12:07:22 - 12:07:22 1.00 -   |   -
83 5343 Artur Kaniowski - - M - - 10 09:47:23 - 09:47:23 1.00 -   |   -
84 5344 Piotr Mirowicz - - M - - 10 09:47:29 - 09:47:29 1.00 -   |   -
85 5342 Marcin Podlewski - - M - - 10 12:07:23 - 12:07:23 1.00 -   |   -
86 5346 Marcin Kaliszczyk - - M - - 9 05:56:03 - 05:56:03 1.00 -   |   -
87 3549 Tadeusz Szczęsny - - MW - - 9 07:24:34 - 07:24:34 1.00 -   |   -
88 5345 Marcin DĄBROWSKI - - M - - 9 10:08:27 - 10:08:27 1.00 -   |   -
89 5347 Jakub Micinski - - M - - 5 12:11:39 - 12:11:39 1.00 -   |   -
- 3609 Łukasz Pacek - - M - - 0 12:37:51 - 12:37:51 -   |   -
- 5348 Filip Mućko - - M - - 0 12:37:52 - 12:37:52 -   |   -

Results

Route: TR200
Start time
Oct. 17, 2020, 6:30 a.m.
Limit time
14
PK count
24
Runners count
93
Official results
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ PK points points score Route time Penalty time Total time CUP points Links  
1 791 Krystian Jakubek Wrocław Mitutoyo AZS Wratislavia M - 25 60 - - 11:28:01 100.00 -   |   -
2 1 Daniel Śmieja Szczecin mrdp.pl M - 25 60 - - 11:28:03 100.00 -   |   -
3 2 Paweł Brudło Warszawa KTE Tramp M - 25 60 - - 12:31:51 91.51 -   |   -
4 892 Marek Pachulski Gdańsk GREY WOLF M - 25 60 - - 12:31:54 91.50 -   |   -
5 3092 Leszek Pachulski - - M - 25 60 - - 12:31:55 91.50 -   |   -
6 3091 Marcin Różak - - M - 25 60 - - 12:42:47 90.20 -   |   -
7 1151 Paweł Ćwidak Gdańsk SKPT Gdańsk M - 25 60 - - 12:50:58 89.24 -   |   -
8 776 Stefan Wesołowski Kolobrzeg Cobra Rajd Team M - 25 60 - - 13:10:49 87.00 -   |   -
9 3093 Mirosław Potocki - - M - 25 60 - - 13:18:30 86.16 -   |   -
10 3097 Robert Potocki - - M - 25 60 - - 13:18:34 86.16 -   |   -
11 3094 Mikołaj Waliński - - M - 25 60 - - 13:18:35 86.15 -   |   -
12 3099 Jakub Szumański - - M - 25 60 - - 13:24:26 85.53 -   |   -
13 3163 Olgierd Bagiński - NORDA Active Team M - 25 60 - - 13:34:00 84.52 -   |   -
14 3195 Paweł Sosna - - M - 25 60 - - 13:51:49 82.71 -   |   -
15 9 Radosław Walentowski Skierniewice LosMaruderos M - 24 57 - - 13:54:47 78.58 -   |   -
16 4307 Dariusz Buczko - Tripaka Przechlewo M - 22 51 - - 13:33:41 70.31 -   |   -
17 4309 Wojciech Rutkowski - Tripaka Przechlewo M - 22 51 - - 13:33:49 70.29 -   |   -
18 4311 Łukasz Czarnowski - Tripaka przechlweo M - 22 51 - - 13:33:56 70.28 -   |   -
19 3090 Wojciech Piwakowski - - M - 21 51 - - 13:12:04 69.63 -   |   -
20 4267 Dominik Deja - KulawiKrulowie M - 21 51 - - 13:58:00 65.82 -   |   -
21 1392 Piotr Szaciłowski Świnoujście - M - 21 51 - - 13:58:02 65.81 -   |   -
22 1994 Tomasz Lipiński - - M - 20 51 - - 13:46:02 65.17 -   |   -
23 3 Grzegorz Liszka Tychy Trezado BikeTires.pl M - 19 48 - - 12:04:21 61.34 -   |   -
24 5164 Peter Jas - Bytów Browar Kaszubski M - 19 48 - - 13:23:13 55.32 -   |   -
25 5165 Przemyslaw Florek - Bytów Browar Kaszubski M - 19 48 - - 13:23:28 55.30 -   |   -
26 783 Artur Zawadzki Marki - M - 19 48 - - 13:30:20 54.83 -   |   -
27 893 Piotr Gębarowski Warszawa - M - 19 48 - - 13:30:23 54.83 -   |   -
28 4116 Michał Złomańczuk Straszyn - M - 20 47 - - 13:40:48 53.69 -   |   -
29 4265 DAWID MODRZYŃSKI - TEAM Żanklod M - 20 47 - - 13:40:53 53.68 -   |   -
30 4117 Tomasz Wadowski Pruszcz Gdanski - M - 20 47 - - 13:40:56 53.68 -   |   -
31 312 Kamila Truszkowska Gdańsk - K - 18 47 - - 13:03:15 100.00 -   |   -
32 122 Marek Sadowski Czaple JMDekoratornia.pl M - 18 47 - - 13:12:24 52.56 -   |   -
33 4475 Rafał Podleś Szczecin - M - 18 47 - - 13:12:31 52.55 -   |   -
34 197 Piotr Szajduk Szczecin WRZASKUN M - 18 47 - - 13:12:35 52.55 -   |   -
35 8 Marcin Witkowski Warszawa ZASZYCI M - 18 46 - - 12:52:14 51.43 -   |   -
36 844 Robert Belica Warszawa T-Mobile Cycling Team M - 17 46 - - 13:59:18 50.84 -   |   -
37 3566 Krzysztof Żbik - - M - 19 43 - - 13:15:06 47.53 -   |   -
38 1393 Ernest Kaiser Gorzów Wlkp. MTB4FUN M - 19 43 - - 13:15:08 47.53 -   |   -
39 3103 Sławomir Wejher - - M - 18 43 - - 13:44:25 47.01 -   |   -
40 842 Piotr Niewęgłowski Wiktorów - M - 16 41 - - 13:44:14 44.83 -   |   -
41 865 Tomasz Popczyk Rumia - M - 16 40 - - 13:15:56 43.73 -   |   -
42 3096 Waldemar Dargacz - - M - 16 40 - - 13:42:12 42.34 -   |   -
43 3105 Krzysztof Luks - - M - 16 40 - - 13:42:20 42.33 -   |   -
44 202 Stanisław Ruchlicki Białystok Britenet M - 16 40 - - 13:51:16 41.88 -   |   -
45 1364 Witold Ciesielski Gdansk MR M - 16 37 - - 11:30:03 38.73 -   |   -
46 5166 Daniel Łazarek - Kawaler Wieczorową Porą M - 16 37 - - 12:09:19 36.65 -   |   -
47 3219 Mirka Kreft - RKS MotylaNoga K - 16 37 - - 12:57:39 78.72 -   |   -
48 3263 Krzysztof Trętowski - RKS MotylaNoga M - 16 37 - - 12:57:41 34.37 -   |   -
49 3200 Karol Sielski - - M - 15 36 - - 12:27:24 33.44 -   |   -
50 4345 Tadeusz Żanecki - Skurcze & Zakwasy M - 14 36 - - 12:43:54 32.98 -   |   -
51 4259 Agnieszka Romanowska - MajBike Team K - 14 36 - - 13:39:43 76.60 -   |   -
52 3177 Dariusz Rzepecki - TheEndOfTheRace M - 13 36 - - 13:56:15 32.50 -   |   -
53 5167 Paweł Goździewicz - Biegamyrazem Gdynia M - 14 33 - - 13:36:01 29.79 -   |   -
54 693 Andrzej Smejda Warszawa - M - 12 33 - - 11:41:30 28.89 -   |   -
55 3185 Przemysław Dunowski - MTB4FUN M - 14 31 - - 13:06:37 27.13 -   |   -
56 3157 Ilona Dunowska - MTB4FUN K - 14 31 - - 13:06:42 65.96 -   |   -
57 3199 Grzegorz Wodziński - mamy.to M - 13 31 - - 13:47:14 26.74 -   |   -
58 3242 Radosław Laskowski - KS PIDRINA GDYNIA M - 13 30 - - 07:24:48 25.87 -   |   -
59 3196 Rafał Wanat - MTB4FUN M - 13 30 - - 08:25:16 22.78 -   |   -
60 5168 Sławomir Dąbski - - M - 13 30 - - 09:19:44 20.56 -   |   -
61 2523 Marcin Górecki - - M - 13 30 - - 09:47:00 19.61 -   |   -
62 5163 Aneta Romanik - NaOliwiony K - 13 30 - - 10:20:33 63.83 -   |   -
63 5169 Jan Miller - NaOliwiony M - 13 30 - - 10:20:36 18.54 -   |   -
64 3451 Piotr Veith - - M - 13 30 - - 11:22:34 16.86 -   |   -
65 4495 Daniel Kokłowski Gdynia Terytorials M - 13 30 - - 12:18:18 15.59 -   |   -
66 5170 Marcin Smola - MTB 4 FUN M - 12 30 - - 08:25:32 15.34 -   |   -
67 3175 Andrzej Dzich - Alive! M - 12 30 - - 09:31:05 13.58 -   |   -
68 597 Kuba Zwolinski Poznań SNOW.DOG Adventure M - 12 30 - - 09:55:45 13.02 -   |   -
69 4310 Bogusław Frączyk - Tripaka Przechlew M - 12 30 - - 10:44:45 12.03 -   |   -
70 3174 Jacek Gałaguz - Maturzyści M - 12 30 - - 10:54:25 11.85 -   |   -
71 2507 Małgorzata Szwaracka Gdańsk Morenka Team K - 12 29 - - 13:24:36 61.70 -   |   -
72 113 Sławomir Makowiec Gdańsk - M - 13 28 - - 13:16:14 11.06 -   |   -
73 3206 Juliusz Koropecki - - M - 11 28 - - 09:58:36 10.70 -   |   -
74 3189 Wojciech Kryszewski - K2 M - 14 26 - - 14:09:24 9.93 -   |   -
75 3275 Marek Maliszewski - MM`s M - 12 26 - - 10:04:55 9.63 -   |   -
76 4363 Emil Chudzik - - M - 12 26 - - 10:05:08 9.63 -   |   -
77 3117 MAREK BENASIEWICZ - - M - 11 26 - - 10:13:44 9.46 -   |   -
78 3190 Marek Wodziński - mamy.to M - 11 26 - - 13:22:23 7.24 -   |   -
79 3197 Waldemar Skolimowski - MH Automatyka M - 11 25 - - 10:36:18 6.96 -   |   -
80 4277 Adam Ziaja - - M - 11 25 - - 10:36:47 6.95 -   |   -
81 1598 Arkadiusz Paszkiewicz - - M - 11 25 - - 10:37:41 6.94 -   |   -
82 5171 Radoslaw Rutka - KTS- IRONMAN M - 11 25 - - 10:41:35 6.90 -   |   -
83 2611 Marcin Zalewski - - M - 10 21 - - 11:03:09 5.80 -   |   -
84 5172 JAN KULKA - Kozacy z Wybrzeża M - 10 21 - - 11:03:15 5.80 -   |   -
85 5173 Piotr Stubiński - Kozacy z Wybrzeża M - 10 21 - - 11:03:22 5.80 -   |   -
86 5174 Arkadiusz Jasinski - Rnew.pl MTB Team M - 8 21 - - 10:56:03 5.54 -   |   -
87 5175 Marcin Śpiewak - - M - 9 20 - - 12:26:32 5.28 -   |   -
88 580 Mateusz Cieślicki Dąbrowa Górnicza AZYMUT TEAM M - 18 19 - - 14:22:38 5.01 -   |   -
89 533 Krzysiek Pyta Bytom ciecierzyca wełnowiec M - 18 19 - - 14:22:45 5.01 -   |   -
90 5176 Szymon Mazurek - - M - 9 18 - - 12:26:39 4.75 -   |   -
- 3108 Zbigniew Piątkowski - - M - 8 0 - - 15:40:45 -   |   -
- 3202 Sławomir Napiórkowski - Tripaka Przechlewo M - 24 0 - - 16:55:44 -   |   -
- 3203 Darek Ławecki - TRIPAKA M - 24 0 - - 16:55:47 -   |   -

Results

Route: TR100
Start time
Oct. 17, 2020, 8:30 a.m.
Limit time
10
PK count
16
Runners count
160
Official results
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ PK points points score Route time Penalty time Total time CUP points Links  
1 3098 Daniel Block - - M - 16 40 - - 08:09:29 45.00 -   |   -
2 3238 Krzysztof Deptuła - flypics.pl M - 16 40 - - 08:10:24 44.92 -   |   -
3 4391 Krzysztof Wasilewski - Buna Ekipa M - 16 40 - - 08:29:43 43.21 -   |   -
4 3100 Łukasz Ballerstadt - - M - 16 40 - - 09:05:13 40.40 -   |   -
5 3220 Gosia Jarosiewicz - BIKE NOW BEER LATER K - 16 40 - - 09:05:28 45.00 -   |   -
6 3269 Radek Jarosiewicz - BIKE NOW BEER LATER M - 16 40 - - 09:05:34 40.37 -   |   -
7 5186 Karol Grada - - M - 16 40 - - 09:05:40 40.37 -   |   -
8 5187 Szymon Poźniak - BIKE NOW BEER LATER M - 16 40 - - 09:05:45 40.36 -   |   -
9 3241 Sławek Megger - - M - 16 40 - - 09:25:11 38.97 -   |   -
10 4314 Jacek Grundkowski - - M - 16 40 - - 09:42:37 37.81 -   |   -
11 5188 JAREK KLUCZNIK - - M - 16 40 - - 09:52:19 37.19 -   |   -
12 4322 Igor Pawlewski - Diagnostic M - 15 38 - - 08:34:41 35.33 -   |   -
13 5104 Danuta Blank brak TOWANDA K - 16 37 - - 10:02:04 41.63 -   |   -
14 5098 Łukasz Wrona brak TOWANDA M - 16 37 - - 10:02:07 34.40 -   |   -
15 3248 Krzysztof Formela - - M - 14 37 - - 09:52:13 33.49 -   |   -
16 4346 Piotr Mazurek - Skurcze & Zakwasy M - 14 37 - - 09:52:18 33.49 -   |   -
17 775 Tomasz Filipiuk Gnojno SISU-OWB Team M - 14 37 - - 09:52:22 33.48 -   |   -
18 3252 Maciej Wysocki - Królowie Lasu M - 15 36 - - 09:43:31 32.58 -   |   -
19 5189 Rafał Jabłoński - ITS M - 14 36 - - 09:29:47 32.13 -   |   -
20 3261 Maciej Tumiński - ITS M - 14 36 - - 09:29:49 32.13 -   |   -
21 3260 Adam Grabowski - IncaTerrorSquad M - 14 36 - - 09:29:53 32.13 -   |   -
22 3262 Rafał Radzki - ITS M - 14 36 - - 09:29:56 32.12 -   |   -
23 5148 Dawid Stolc - Norda Active TEAM M - 14 35 - - 09:59:01 31.23 -   |   -
24 3328 Tomasz Lipiński - Lipiński Mosty M - 13 35 - - 08:29:38 30.77 -   |   -
25 5190 Michał Maziarz - - M - 13 34 - - 09:52:38 29.89 -   |   -
26 5191 Michał Chrościcki - - M - 13 34 - - 09:53:04 29.87 -   |   -
27 4339 Rafał Skowronek - - M - 15 33 - - 10:03:32 28.99 -   |   -
28 4316 Przemek Tafelski - - M - 14 33 - - 09:38:04 28.59 -   |   -
29 1076 Piotr Filipek Poznań - M - 14 33 - - 09:45:15 28.24 -   |   -
30 3251 Marcin Ciupa - SNG Wild Dukcks/Orientuś M - 13 33 - - 09:42:36 27.83 -   |   -
31 1767 Dominik Kowalewski - - M - 13 33 - - 09:42:43 27.82 -   |   -
32 5192 Andrzej Dalasiński - Kuźnia Triathlonu M - 13 33 - - 09:42:46 27.82 -   |   -
33 1480 Krzysztof Gruhn Zakrzewo Oriento Expresso Team M - 16 32 - - 10:07:29 26.98 -   |   -
34 582 Tomasz Nawrocki Rakownia Drużyna Sokoła M - 16 32 - - 10:07:36 26.97 -   |   -
35 3259 Michał Morzy - Leśne Dzbany M - 12 32 - - 08:45:54 25.46 -   |   -
36 4374 Michał Stadlewski - Stadzio M - 12 32 - - 08:46:05 25.46 -   |   -
37 5193 Dominik Pawłowski - - M - 12 32 - - 09:42:41 22.98 -   |   -
38 5194 Sławomir Ilek - - M - 12 32 - - 09:45:42 22.86 -   |   -
39 4189 Dawid Milka - - M - 12 32 - - 09:57:28 22.41 -   |   -
40 5195 Łukasz Milka - - M - 12 32 - - 09:57:38 22.41 -   |   -
41 4312 Maciej Ślósarczyk - TrolInO M - 14 31 - - 10:04:26 21.71 -   |   -
42 4290 Dominika Ślósarczyk - TrolInO K - 14 31 - - 10:04:42 34.88 -   |   -
43 3711 Małgorzata Czeczott - UKA K - 13 31 - - 10:01:16 34.36 -   |   -
44 2604 Krzysztof Opanowicz - - M - 12 31 - - 09:15:36 21.05 -   |   -
45 5196 Adrian Rzetelny - Destylacja M - 12 31 - - 09:15:42 21.04 -   |   -
46 4348 Mariusz Romanik - - M - 11 31 - - 09:41:39 20.68 -   |   -
47 5013 Piotr Olesiński Warszawa - M - 12 30 - - 09:17:19 20.01 -   |   -
48 5197 Maciej Kotwa - S.G.A.WATAHA M - 12 30 - - 09:59:29 18.61 -   |   -
49 3106 Grzegorz Bogucki - - M - 11 30 - - 09:40:04 18.29 -   |   -
50 5198 Bartosz Kowalski - MARKOS SPORT TEAM M - 12 29 - - 09:46:31 17.68 -   |   -
51 5199 Łukasz Brzeski - Markos Sport Team M - 12 29 - - 09:46:34 17.67 -   |   -
52 4390 Pawel Chylak - Archeo M - 11 29 - - 08:56:50 17.37 -   |   -
53 3343 Wojciech Sudolski - - M - 11 29 - - 09:40:48 16.05 -   |   -
54 5200 Damian Sprutta - - M - 11 29 - - 09:40:56 16.05 -   |   -
55 5201 Maciej Szkudlarz - - M - 11 29 - - 09:41:01 16.05 -   |   -
56 3345 Kamil Puka - KaroLTaam-Narty@Rower M - 11 29 - - 09:41:10 16.04 -   |   -
57 3319 Krzysztof Sawicki - - M - 11 29 - - 09:41:21 16.04 -   |   -
58 3320 Tadeusz Kałka - - M - 11 29 - - 09:41:44 16.03 -   |   -
59 3365 Łukasz Świtoń - Pędzący Pędzel M - 11 29 - - 09:41:55 16.02 -   |   -
60 3129 Marek Redlarski - - M - 10 29 - - 08:31:47 15.72 -   |   -
61 4400 Tomasz Wróblewski - - M - 10 29 - - 08:31:50 15.72 -   |   -
62 3291 Grzegorz Kasprzyk - - M - 11 28 - - 09:51:05 15.18 -   |   -
63 3298 Piotr Bowar - Pekabex M - 11 28 - - 09:51:22 15.17 -   |   -
64 3289 Leszek Legat - Pekabex M - 11 28 - - 09:51:28 15.17 -   |   -
65 3936 Ryszard Kurkowski - - M - 11 28 - - 09:51:43 15.16 -   |   -
66 1354 Darek Kasprzyk Elbląg 15pułk przeciwlotniczy M - 11 28 - - 09:51:46 15.16 -   |   -
67 4360 Lesław Grundkowski - - M - 12 27 - - 08:30:25 14.62 -   |   -
68 4331 Mariusz Jarecki - GRBS M - 11 27 - - 09:53:02 14.37 -   |   -
69 5202 Michał Krajewski - - M - 10 27 - - 08:25:12 14.10 -   |   -
70 5203 Maciek Kocon - Polski Klub MTB M - 10 27 - - 08:55:17 13.30 -   |   -
71 5177 Agata Polewko - - K - 10 27 - - 09:19:48 29.93 -   |   -
72 4370 Marek Szymkun - - M - 10 27 - - 09:31:33 12.46 -   |   -
73 4369 Dariusz Szymkun - - M - 10 27 - - 09:31:41 12.46 -   |   -
74 5178 Monika Skrzycka - - K - 10 27 - - 09:55:09 28.15 -   |   -
75 5204 Mariusz Konkolewski - - M - 10 27 - - 09:55:12 11.96 -   |   -
76 5205 Witold Reszka - IronTeam3City M - 9 27 - - 09:46:51 11.71 -   |   -
77 5206 Piotr Olszewski - OKacq M - 11 26 - - 08:29:05 11.28 -   |   -
78 4336 Roman Rynkiewicz - Vector M - 11 25 - - 10:05:25 10.85 -   |   -
79 4337 Jarosław Sieńko - Vector M - 11 25 - - 10:05:30 10.85 -   |   -
80 4334 Tomasz Kowalewski - Vector M - 11 25 - - 10:05:37 10.84 -   |   -
81 3292 Robert Duda - - M - 10 25 - - 09:54:45 10.64 -   |   -
82 3363 Maciej Jankowski - GR3miasto M - 9 24 - - 07:33:54 10.21 -   |   -
83 3736 Krzysztof Kletkiewicz - - M - 9 24 - - 09:19:03 8.29 -   |   -
84 3312 Adam Soroka - - M - 13 23 - - 10:09:50 7.95 -   |   -
85 5207 Pawel Manista - - M - 13 23 - - 10:09:57 7.95 -   |   -
86 3288 Michał Zajk - - M - 12 23 - - 10:06:35 7.82 -   |   -
87 5208 MACIEJ GOLOFIT - GRBS M - 10 23 - - 08:06:16 7.54 -   |   -
88 5209 Mateusz Kaczmarski - Gryź Poduchę M - 9 23 - - 07:36:34 7.38 -   |   -
89 3329 Tymon Prażyński - Zielonka M - 9 23 - - 08:52:38 6.33 -   |   -
90 3330 Michał Prażyński - Zielonka M - 9 23 - - 08:52:45 6.33 -   |   -
91 4352 Julian Cichosz - Zielonka M - 9 23 - - 09:52:51 5.68 -   |   -
92 4353 Jacek Cichosz - Zielonka M - 9 23 - - 09:52:56 5.68 -   |   -
93 3278 Wojciech Wójcik - Pancerne Rowery M - 13 22 - - 10:08:35 5.44 -   |   -
94 5210 Kamil Zahri - MSC Poland M - 13 22 - - 10:10:08 5.42 -   |   -
95 5211 Jan Klain - Klan Klainów M - 9 22 - - 09:22:57 5.04 -   |   -
96 5033 Marcin Kromer - - M - 9 22 - - 09:56:40 4.75 -   |   -
97 4397 Łukasz Kolka - TANDEM Racing team M - 8 22 - - 09:16:10 4.64 -   |   -
98 4298 Katarzyna Kolka - TANDEM Racing team K - 8 22 - - 09:16:14 22.94 -   |   -
99 5179 Milena Modzelewska - BigYellowFoot Adventure Team K - 8 22 - - 09:57:03 21.37 -   |   -
100 5212 Dariusz Brzozowski - Gryf2000 M - 8 22 - - 09:58:23 4.32 -   |   -
101 5213 Eryk Brzozowski - Gryf2000 M - 8 22 - - 09:58:26 4.32 -   |   -
102 3276 Daniel Nawrocki - Pancerne rowery M - 13 21 - - 10:09:08 4.12 -   |   -
103 3130 Tomasz Sitek - - M - 9 21 - - 08:24:27 3.83 -   |   -
104 5214 Bartosz Staniszewski - Pięty Szalonego Gnoma i Sp. M - 9 21 - - 09:40:04 3.33 -   |   -
105 3295 Jarosław Nowisz - Pięty Szalonego Gnoma i Spółka M - 9 21 - - 09:40:06 3.33 -   |   -
106 3273 Mariusz Marcinkiewicz - - M - 8 21 - - 09:12:44 3.25 -   |   -
107 3274 Dariusz Strachota - - M - 8 21 - - 09:13:03 3.25 -   |   -
108 3352 Waldemar Wrześniewski - - M - 7 21 - - 05:58:45 3.16 -   |   -
109 3114 Mateusz Mechliński - - M - 15 20 - - 10:18:19 3.01 -   |   -
110 3113 Szymon Kuprian - - M - 15 20 - - 10:18:21 3.01 -   |   -
111 5215 Wojciech Kurek - ETT M - 8 20 - - 08:42:38 2.66 -   |   -
112 5216 Krzysztof Pawlak - brak M - 8 20 - - 09:38:09 2.40 -   |   -
113 5180 Agata Szymanowska - - K - 7 19 - - 09:51:12 18.46 -   |   -
114 5217 Jakub Girjat - Gryź Poduchę M - 13 18 - - 10:17:39 2.16 -   |   -
115 5218 Filip Grodecki - Gryź Poduchę M - 13 18 - - 10:17:45 2.16 -   |   -
116 5219 Grzegorz Smolka - - M - 7 18 - - 06:34:25 1.91 -   |   -
117 3372 Grzegorz Michalski - Pędzące Żółwie M - 6 18 - - 09:48:49 1.85 -   |   -
118 5220 Przemysław Szałucki - Pędzące Żółwie M - 6 18 - - 09:48:52 1.85 -   |   -
119 5181 Agata Kraska Lewandowska - Pędzące Żółwie K - 6 18 - - 09:51:56 17.48 -   |   -
120 5221 Rafal Lewandowski - Pędzące Żółwie M - 6 18 - - 09:52:00 1.84 -   |   -
121 3234 Monika Lewandowska - Pędzące Żółwie K - 6 18 - - 09:52:06 17.48 -   |   -
122 5222 Bolesław Jaroch - Pędzące Żółwie M - 6 18 - - 09:52:09 1.84 -   |   -
123 4318 Michał Antoniuk - - M - 15 17 - - 10:18:38 1.74 -   |   -
124 4300 Rafał Padzik - - M - 12 17 - - 10:12:35 1.66 -   |   -
125 5182 Zuzanna Karpińska - FIFY K - 6 17 - - 10:00:58 16.51 -   |   -
126 5223 Piotr Kurzyński - Łyse Charty M - 6 16 - - 09:18:48 1.56 -   |   -
127 5224 Wojciech Wycichowski - Łyse Charty M - 6 16 - - 09:18:53 1.56 -   |   -
128 5225 Szymon Matczuk - Łyse Charty M - 6 16 - - 09:19:00 1.56 -   |   -
129 5226 Piotr Jarosz - FIFY M - 6 16 - - 10:01:01 1.45 -   |   -
130 3334 Jerzy Kuczyński - Lipno team M - 6 15 - - 09:26:27 1.36 -   |   -
131 5227 Andrzej Górczyński - - M - 6 15 - - 09:26:35 1.36 -   |   -
132 4399 Przemysław Ogrodnik - House&Property M - 5 15 - - 09:32:52 1.31 -   |   -
133 3119 Mikołaj Morawski - - M - 5 15 - - 09:32:56 1.31 -   |   -
134 3389 Robert Skuczyński - Pancerne Rowery M - 6 14 - - 09:50:06 1.23 -   |   -
135 5183 Katarzyna Koźbiał - - K - 6 13 - - 10:01:20 12.62 -   |   -
136 5184 Klaudia Rogała - - K - 6 13 - - 10:01:59 12.61 -   |   -
137 5228 Adam Kuncewicz - Szybcy Inaczej M - 5 13 - - 07:18:24 1.14 -   |   -
138 3727 Piotr Kuncewicz - Szybcy Inaczej M - 5 13 - - 07:18:35 1.14 -   |   -
139 5229 Karol Brdys - Szybcy Inaczej M - 5 13 - - 07:19:20 1.14 -   |   -
140 5230 Tomasz Hirsz - Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe M - 6 12 - - 07:30:29 1.05 -   |   -
141 5185 Natalia Biedrzycka - - K - 4 12 - - 09:09:31 11.64 -   |   -
142 5231 Cezary Molski - - M - 4 11 - - 04:34:10 0.96 -   |   -
143 3109 Jacek Polasz - - M - 16 10 - - 10:29:19 0.87 -   |   -
144 5232 Robert Springer - - M - 3 10 - - 05:49:35 0.63 -   |   -
145 3335 Jan Kozłowski - - M - 3 10 - - 05:49:38 0.63 -   |   -
146 5233 DAWID Świątek - - M - 4 9 - - 06:17:09 0.56 -   |   -
147 5234 Marcin Popek - - M - 11 4 - - 10:22:57 0.25 -   |   -
148 3301 Zbigniew Klain - Klan Klainów M - 1 4 - - 03:57:34 0.15 -   |   -
149 5235 Artur Świątek - - M - 1 4 - - 06:17:18 0.10 -   |   -
- 4364 Wojciech Nadolny - Speednet M - 12 0 - - 10:35:07 -   |   -
- 5236 Maciej Żabniak - SPEEDNET M - 12 0 - - 10:35:10 -   |   -
- 3430 Krzysztof Lewosz - - M - 13 0 - - 10:39:54 -   |   -
- 5237 Wojciech Olejarczyk - #DlaMadziusi M - 9 0 - - 10:30:47 -   |   -
- 3679 Janusz Siewert - Pancerne Rowery M - 13 0 - - 10:42:43 -   |   -
- 3277 Paweł Surała - Pancerne Rowery M - 13 0 - - 10:43:00 -   |   -
- 5238 Paweł Dobek - Compare SE M - 12 0 - - 10:51:06 -   |   -
- 5239 Michał Durajewski - BMI 28 :) M - 12 0 - - 10:51:16 -   |   -
- 3360 Marek Wenta - szweje M - 8 0 - - 11:08:26 -   |   -
- 3358 Dariusz Banachewicz - Szfeje M - 8 0 - - 11:08:33 -   |   -
- 3359 Grzegorz Banachewicz - Szfeje M - 8 0 - - 11:08:39 -   |   -

Runners list

Route: TP25
Start time
Oct. 17, 2020, 9:30 a.m.
Limit time
8
PK count
12
Runners count
0
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ Entry fee Enrolment date v ^  

Runners list

Route: TP10
Start time
Oct. 17, 2020, 11:30 a.m.
Limit time
5
PK count
10
Runners count
0
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ Entry fee Enrolment date v ^  

Runners list

Route: TP50
Start time
Oct. 16, 2020, 10 p.m.
Limit time
12
PK count
16
Runners count
0
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ Entry fee Enrolment date v ^