Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Mordownik 2020

Organizer Mordownik
Place woj. małopolskie - Zawoja
Date 11 - 13 sep 2020
Headquarter
Web page http://mordownik.pl
Regualation http://mordownik.pl/index.php/regulamin-zawodow
Description Zawody z kilkuletnią tradycją znane zarówno wyjadaczom z trudnej trasy pieszej 50 km, jak i lubiane przez amatorów, wybierających na ogół łatwiejszą trasę krótszą.
All participants count 93
Results status Official results

Results

Route TR130

Start time
Sept. 12, 2020, 8 a.m.
Limit time
13
PK count
22
Runners count
33
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointspoints scoreTotal timePoints
-11004Dudek Magdalena 🥉-KrakówMotorola Bike Team/Rajd Hawran131313:20:0050.00
1-2162Mossoczy Zbigniew -ZabierzówBIKEBOARD191909:29:0050.00
-2278Owczarz Joanna 🥉-PoznańWłóczymordy101013:55:0038.46
2-791Jakubek Krystian 🥈-WrocławULTRAdventure191912:29:0037.98
3-417Malicki Grzegorz -KrakówT-Mobile Cycling Club171713:34:0033.99
3-971Korzec Staszek -KrakówBikeholicy171713:34:0033.99
5-833Konopiński Maciej -KrakówAKInO171713:55:0033.13
6-1147Łosiewicz Mariusz -BojanoMorenka Team161611:45:0031.18
7-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp161613:04:5928.00
7-4Mirowski Łukasz 🥉-Wrocław-161613:04:5928.00
9-5135Gibiec Sebastian ---161613:32:0027.07
9-14467Pońc Maciej -Cieszyn-161613:32:0027.07
11-837Adamczyk Bartosz -NiepołomiceZdezorientowani MTBO Team161613:43:0026.71
12-882Staszewski Daniel -Dąbrowa Górnicza-151513:18:0025.04
13-783Zawadzki Artur -Marki-141413:35:0023.37
14-580Cieślicki Mateusz -Dąbrowa GórniczaAZYMUT TEAM141414:03:5922.57
15-5136Kopacz Krzysztof ---131313:18:5920.96
16-1006Kot Maciej -KrakówRajd Hawran131313:20:0020.93
17-14625Skrudlik Leszek -Chorzów-131313:26:0020.78
17-3988Pieczara Krzysztof -Jaworzno-131313:26:0020.78
19-2799Pyta Krzysztof ---131313:32:0020.62
20-1309Flis Artur -Lisia GóraRajd Hawran121213:18:5919.04
20-997Walczak Karol -Kraków-121213:18:5919.04
22-106Wiktorowski Krzysztof -Łódź-111113:32:0017.45
23-2489Korzewski Dobromir -PoznańWłóczymordy101013:55:0015.86
24-1262Żelasko Andrzej -Mielec-101014:07:5915.62
--970Małodobry Wojciech -Miechów-8-10:09:00-
--5138Marek Zbigniew ---9-11:47:59-
--1253Kucza Jarosław -Kąty WrocławskiePędzące Ślimaki9-11:20:59-
--3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl8-12:25:00-
--5139Marek Joanna ---9-11:47:59-
--3963Kopeć Agnieszka ---7-08:30:00-
--3964Pospiszył Beata ---7-08:30:00-

Route TP50

Start time
Sept. 12, 2020, 7 a.m.
Limit time
13
PK count
20
Runners count
60
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointsTotal timePoints
1155Jędroszkowiak Michał 🥇-Książ WielkopolskiKSA Janiszewski Dzik Team1911:13:0046.50
2121Sontowski Marcin 🥇-GdańskMorenka Team1911:14:0045.93
32025Opioła Mariusz -BrzeskoRównia Pochyła1911:46:0043.15
314590Romanowski Łukasz -GdańskDebestim1911:46:0043.15
5758Lisak Krzysztof 🥇-OtwockOtwock1912:08:0041.60
6942Hoduń Anna -SłomnikiMUAY RUNNING TEAM/AZS CM UJ1912:58:0038.93
63966Gębala Piotr ---1912:58:0038.93
6634Świerczyński Ryszard -PolskaOrientop Wrocław1912:58:0038.93
92558Lisowski Andrzej ---1913:22:0037.76
92559Jaworski Jarosław ---1913:22:0037.76
11529Podraza Tadeusz -TarnówUltraTarnów1913:24:0037.67
12721Wyciślak Grzegorz -Rzeszównavigare necesse est1913:27:0037.53
13236Witczak Przemysław 🥇-WarszawaDreamtime Trails1913:38:0037.02
142653Fajfer Jakub ---1913:42:0036.84
15149Domin Tomasz -Krakowsevencoins.pl1813:10:0034.90
165048Frączek Justyna --brak1813:32:0033.96
17103Bujakiewicz Gabriel 🥈-PobiedziskaOn-Sight1813:57:0032.94
17279Herman-Iżycki Leszek 🥈-Warszawa-1813:57:0032.94
1914523Mierzwa Maciej -Kraków-1711:52:0031.11
203744Łakomiec Krzysztof --ON-SIGHT1713:44:0026.88
21829Bałchanowski Michał -GdańskMorenka Team1713:45:0026.85
224411Horova Magda 🥇-Praha, Czechy-1713:46:0026.82
23556Michalski Adam -PiasecznoHałabała1713:57:0026.47
2499Zając Wojciech -Bystrzyca KłodzkaDługouchy1713:59:0026.40
252437Leja Piotr -Zakopane-1610:36:0024.85
26308Sochacka Katarzyna 🥇-Rokietnica-1613:20:0019.76
265143Holdakowski Wojciech ---1613:20:0019.76
28131Parzybut Jan 🥇-PniewyPostęp team1513:45:0018.52
29550Talaga Tomasz -Dąbrowa 21MKS Wyzwolenie1513:46:0018.50
301261Pręcikowski Rysiek -Wieliczka-1513:55:0018.30
30151Czechowicz Dariusz -KrakówDzikie Życie RunTeam1513:55:0018.30
30160Litewka Jacek -Wielka WieśDrużyna Gabrysi1513:55:0018.30
332662Przyłucki Roman ---1413:34:0017.08
332663Przyłucki Piotr ---1413:34:0017.08
352801Skupień-Franczyk Barbara ---1413:56:0016.63
352800Franczyk Paweł ---1413:56:0016.63
378Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI1313:25:0015.44
385145Dyduła Łukasz ---1313:56:0014.87
385144Dyduła Renata ---1313:56:0014.87
402459Janeczek Piotr -MogilanyJot1314:08:0014.66
41205Duszak Arkadiusz -Brwinów2PU1213:42:0013.53
42123Kwitowski Piotr 🥉-WarszawaMazurskie Tropy1214:22:0012.90
43514Adamczuk Sławomir -KrakówMKS Wyzwolenie1110:16:0011.83
435146Jachimczak Ryszard ---1110:16:0011.83
454707Parda Radosław -JózefówKSW Bushi1112:17:009.89
464462Hajkova Vera -Praha - Czech Republic-1113:34:008.95
472806Piwowarczyk Łukasz ---1113:38:008.91
48171Białucha Sergiusz -BytomSaint-Gobain Squad1113:43:008.85
483958Gabała Michał -Będzin-1113:43:008.85
48174Ostromęcki Rafał -Warszawa-1113:43:008.85
512287Glanas Dariusz ---1012:38:008.05
512220Mękarska Małgorzata ---1012:38:008.05
532370Wasilewski Tomasz --Na Skuśkę1012:50:007.92
531375Wągrodzki Marek -GórznoNa Skuśkę1012:50:007.92
532360Lis Dominika --Na Skuśkę1012:50:007.92
561144Łazowska Sylwia 🥉-WarszawaŁaziki1013:11:007.71
56666Łazowski Krzysztof -WarszawaŁaziki KInO Stowarzysze1013:11:007.71
58150Balana Jacek -Stare Babice-1013:31:007.52
593052Krysa Rafał ---1013:38:007.46
603969Bajer Marcin ---1013:42:007.42