Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Rajd Bike Orient 2020

Organizer Klub Turystyki Rowerowej BikeOrient
Place woj. świętokrzyskie - świętokrzyskie
Date 27 jun 2020
Headquarter Miedzierza 79
Web page https://www.bikeorient.pl/
Regualation https://www.bikeorient.pl/regulamin
Description 3 trasy rowerowe do wyboru: - Fan 30 km - Marszobieg 30 km - Mega 60 km - Giga 120 km
All participants count 88

Results

Route: TR120
Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
88
Official results
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ PK points points score Route time Penalty time Total time CUP points Links  
1 791 Krystian Jakubek Wrocław Mitutoyo AZS Wratislavia M - 30 30 - - 07:53:20 100.00 -   |   -
2 2162 Zbigniew Mossoczy Zabierzów BIKEBOARD M - 30 30 - - 08:18:13 95.01 -   |   -
3 3742 Łukasz Warmuz - 3 razy 1404 M - 30 30 - - 08:32:39 92.33 -   |   -
3 3743 Bartek Gajkowski - WKS Wawel Kraków M - 30 30 - - 08:32:39 92.33 -   |   -
5 5048 Justyna Frączek - brak K - 30 30 - - 08:33:55 100.00 -   |   -
6 1287 Piotr Buciak Warszawa Team 360° M - 30 30 - - 08:36:00 91.73 -   |   -
7 15 Bartłomiej Bober Kobylnica Harpagan M - 27 27 - - 08:33:55 82.56 -   |   -
8 6 Wojciech Hołdakowski Warszawa - M - 27 27 - - 08:33:56 82.56 -   |   -
9 783 Artur Zawadzki Marki - M - 27 27 - - 08:38:56 81.76 -   |   -
10 3990 Bartłomiej Gonciarz Ćmińsk Aktywny Ćmińsk M - 27 27 - - 08:49:42 80.10 -   |   -
11 2200 Cezary Maj Tuszyn PGR Pabianice M - 26 26 - - 08:52:19 77.13 -   |   -
11 1278 Arkadiusz Śpionek Pabianice PTC Pabianice M - 26 26 - - 08:52:19 77.13 -   |   -
11 2203 Rafał Helbik - - M - 26 26 - - 08:52:19 77.13 -   |   -
14 4695 Tomasz Szot Gdańsk Harpagan/GR3miasto M - 25 25 - - 08:50:19 74.16 -   |   -
15 5049 Dorota Kwiatkowska - brak K - 25 25 - - 08:50:39 83.33 -   |   -
16 60 Marcin Krasuski Warszawa - M - 24 24 - - 08:32:36 71.20 -   |   -
17 3688 Łukasz Sompoliński - - M - 24 24 - - 08:53:50 68.37 -   |   -
18 1983 Artur Moroń - - M - 24 24 - - 08:54:56 68.23 -   |   -
19 333 Michał Bedyk Łódź IT Orient M - 24 24 - - 08:59:58 67.59 -   |   -
20 146 Krzysztof Szawdzin Wrocław - M - 23 23 - - 08:22:50 64.77 -   |   -
20 5 Jarosław Wieczorek Wrocław Rajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia M - 23 23 - - 08:22:50 64.77 -   |   -
22 948 Wojciech Kapustka Żory ArsBona M - 23 23 - - 08:50:40 61.38 -   |   -
23 2375 Marzka Janerka Chorzów - K - 23 23 - - 08:52:15 76.67 -   |   -
24 1239 Patryk Dobosz Tarnów Opolski - M - 23 23 - - 08:55:00 60.88 -   |   -
25 5040 Radek Bilski - brak M - 22 22 - - 08:32:44 58.23 -   |   -
26 703 Grzegorz Korpula Piekoszów - M - 22 22 - - 08:45:45 56.79 -   |   -
27 945 Ewa Adamczyk Konstantynów Łódzki Zbieranina z Niesięcina K - 22 22 - - 08:47:50 73.33 -   |   -
28 946 Jarek Adamczyk Konstantynów Łódzki Zbieranina z Niesięcina M - 22 22 - - 08:47:52 56.56 -   |   -
29 1069 Marcin Mińkowski Piastów - M - 22 22 - - 08:54:50 55.83 -   |   -
30 893 Piotr Gębarowski Warszawa - M - 22 22 - - 08:56:52 55.61 -   |   -
31 882 Daniel Staszewski Dąbrowa Górnicza - M - 21 21 - - 08:40:32 53.09 -   |   -
32 36 Krzysztof Mierzwicki Warszawa Mazurskie Tropy M - 21 21 - - 08:43:42 52.77 -   |   -
33 3 Grzegorz Liszka Tychy Trezado BikeTires.pl M - 21 21 - - 08:48:39 52.27 -   |   -
34 842 Piotr Niewęgłowski Wiktorów - M - 21 21 - - 08:51:25 52.00 -   |   -
35 1157 Andrzej Jacak Łódź IT Orient M - 21 21 - - 08:53:20 51.81 -   |   -
36 1006 Maciej Kot Kraków Rajd Hawran M - 21 21 - - 08:54:24 51.71 -   |   -
37 1004 Magdalena Dudek Kraków Motorola Bike Team/Rajd Hawran K - 21 21 - - 08:54:24 70.00 -   |   -
38 1081 Marcin Gryszkalis Łódź - M - 21 21 - - 08:57:39 51.40 -   |   -
39 5041 Maciej Konopinski - Bikeholicy M - 21 21 - - 08:57:49 51.38 -   |   -
40 228 Krzysztof Siemieniuk Dobrzyniewo Duże Ślepe Kociaki Team M - 21 21 - - 08:59:07 51.26 -   |   -
41 122 Marek Sadowski Czaple JMDekoratornia.pl M - 21 21 - - 09:01:30 51.03 -   |   -
42 2185 Sławomir Kielak - - M - 21 21 - - 09:02:29 50.94 -   |   -
43 417 Grzegorz Malicki Kraków T-Mobile Cycling Club M - 21 21 - - 09:03:50 50.81 -   |   -
44 4 Łukasz Mirowski Wrocław - M - 21 21 - - 09:04:00 50.80 -   |   -
44 1117 Weronika Biała Wrocław - K - 21 21 - - 09:04:00 68.76 -   |   -
46 1058 Piotr Pisarek Kraków - M - 21 21 - - 09:07:46 50.45 -   |   -
47 938 Michał Rychlik Łódź OrientAkcja M - 20 20 - - 08:55:29 48.05 -   |   -
48 1099 Renata Nowińska Łódź OrientAkcja K - 20 20 - - 08:56:44 65.49 -   |   -
49 554 Piotr Jaśkiewicz Kraków Lunatycy M - 20 20 - - 09:07:46 46.97 -   |   -
50 1989 Piotr Kuźniarowicz Umieszcz Wesołe Jeże M - 19 19 - - 08:36:09 44.62 -   |   -
51 866 Jacek Śmietański Skawina Recykling przede wszystkim M - 19 19 - - 08:56:31 42.93 -   |   -
52 965 Mikołaj Śmietański Skawina Recykling Przede Wszystkim M - 19 19 - - 08:56:38 42.92 -   |   -
53 822 Tomasz Stefański Warszawa Welocypedy M - 19 19 - - 09:07:02 42.10 -   |   -
54 771 Grzegorz Rygalski Józefów Welocypedy M - 19 19 - - 09:09:34 41.91 -   |   -
55 5042 Bartłomiej Kowalczyk - brak M - 18 18 - - 07:07:00 39.70 -   |   -
56 3960 Maciej Pońc - - M - 18 18 - - 07:23:23 38.23 -   |   -
57 1262 Andrzej Żelasko Mielec - M - 18 18 - - 08:16:50 34.12 -   |   -
58 2515 Marcin Prokop Żabia Wola - M - 18 18 - - 08:39:19 32.64 -   |   -
59 9 Radosław Walentowski Skierniewice LosMaruderos M - 18 18 - - 09:01:56 31.28 -   |   -
60 3912 Maciek Złotnicki - - M - 18 18 - - 09:04:42 31.12 -   |   -
61 5043 Daniel Paciorek - brak M - 18 18 - - 09:08:40 30.90 -   |   -
62 5044 Grzegorz Kwiatek - brak M - 18 18 - - 09:08:41 30.90 -   |   -
63 693 Andrzej Smejda Warszawa - M - 17 17 - - 08:55:35 29.18 -   |   -
64 118 Tomasz Sójka Lubin RKS Fiedorek M - 17 17 - - 08:55:41 29.17 -   |   -
65 1042 Anna Rychlik Łódź OrientAkcja K - 17 17 - - 08:56:22 55.67 -   |   -
66 971 Staszek Korzec Kraków Bikeholicy M - 17 17 - - 08:56:32 29.13 -   |   -
67 970 Wojciech Małodobry Miechów - M - 16 16 - - 08:22:50 27.41 -   |   -
68 3749 Grzegorz Dominik - Niedzielna Grupa Rowerowa M - 16 16 - - 08:58:14 25.61 -   |   -
68 3750 Krzysztof Hapczyn - Niedzielna Grupa Rowerowa M - 16 16 - - 08:58:14 25.61 -   |   -
70 850 Krzysztof Melon-Mika Skierniewice Los Maruderos M - 16 16 - - 09:05:17 25.28 -   |   -
71 884 Grzegorz Redo Głowno - M - 15 15 - - 08:31:16 23.70 -   |   -
71 885 Janusz Urbanik Słowik - M - 15 15 - - 08:31:16 23.70 -   |   -
71 883 Ewa Urbanik-Redo Głowno - K - 15 15 - - 08:31:16 49.12 -   |   -
74 5045 Adam Majchrzak - brak M - 15 15 - - 08:41:48 23.22 -   |   -
75 3708 Bartosz Majtczak - RWD M - 15 15 - - 08:59:00 22.48 -   |   -
75 3718 Karolina Rosińska - RWD K - 15 15 - - 08:59:00 46.59 -   |   -
77 3689 Tadeusz Szczepaniak - VerOn Team M - 15 15 - - 09:16:31 21.77 -   |   -
77 3710 Weronika Szczepaniak - VerOn Team K - 15 15 - - 09:16:31 45.12 -   |   -
79 3142 Igor Kielak - Tłuszcz M - 14 14 - - 06:32:32 20.32 -   |   -
80 1299 Michał Mączka Siemianowice Śląskie - M - 14 14 - - 09:05:36 14.62 -   |   -
81 5046 Grzegorz Rajca - brak M - 12 12 - - 08:37:54 12.53 -   |   -
82 1098 Krzysztof Ciosek Opole - M - 12 12 - - 08:40:15 12.48 -   |   -
83 1985 Bogumił Bardzik Opole - M - 12 12 - - 08:46:49 12.32 -   |   -
84 5047 Cezariusz Rytych - brak M - 12 12 - - 08:47:39 12.30 -   |   -
85 3709 Józef Kotowski - Szalone naleśniki M - 11 11 - - 08:11:49 11.28 -   |   -
85 3733 Grzegorz Maruszak - Szalone naleśniki M - 11 11 - - 08:11:49 11.28 -   |   -
85 3732 Maciej Hadyś - Szalone naleśniki M - 11 11 - - 08:11:49 11.28 -   |   -
88 4039 Marcin Kędziora Staszów - M - 9 9 - - 09:01:30 9.23 -   |   -