Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Siła KoRNOLisa 2020

Organizer Stowarzyszenie ROC Razem Osiągniemy Cel
Place woj. małopolskie - Ciężkowice
Date 9 - 10 oct 2020
Headquarter Ciężkowice
Web page http://roc.org.pl/
Regualation http://roc.org.pl/index.php/regulamin-kornolisa/
Enrollment Feb. 5, 2020   -   Oct. 6, 2020
Description Z przykrością informujemy, że jesteśmy zmuszeni z przyczyn od nas niezależnych (zagrożenie epidemiologiczne) przesunąć rajd „Siła KoRNOLisa”, który miał się odbyć 13-14 marca, na inny termin. O nowym terminie powiadomimy po jego ustaleniu (gdy sytuacja w kraju się poprawi). Zawody zostaną rozegrane w formie rogainingu, uczestnicy będą mieli do wyboru 7 tras, o różnej długości i stopniu trudności: - Trasa Rowerowa, zwana dalej: TR24 – limit czasu 24 h, - Trasa Piesza, zwana dalej: TP24 – limit czasu 24 h, - Trasa Rowerowa, zwana dalej: TR12 – limit czasu 12h, - Trasa Piesza, zwana dalej: TP12 – limit czasu 12h, - Trasa Rowerowa, zwana dalej: TR7 - limit czasu 7 h, - Trasa Piesza, zwana dalej: TP7 - limit czasu 7 h, - Trasa Rodzinna, zwana dalej: Wyprawa KoRNOLiska – limit czasu 5 h. Trasa rodzinna (Wyprawa KoRNOLiska) rozgrywana jest bez klasyfikacji, dlatego też dopuszcza się na niej poruszanie w sposób dowolny – zarówno pieszo, jak i rowerem. Dopuszczalne są także różne kombinacje tych sposób (np. dzieci na rowerze, dorośli pieszo itp.).
All participants count 192

Results

Route RODZINNADZIECKO0

Start time
March 14, 2020, 11 a.m.
Limit time
5
PK count
-
Runners count
8
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date
4922Kozakiewicz Filip Kraków-M82OK2020-03-02 20:45:44
4923Kozakiewicz Mikołaj Kraków-M83OK2020-03-02 20:49:24
4915Wiatrowska Kalina Kraków-K128OK2020-03-06 14:38:04
4952Wiatrowska Maja --K129OK2020-03-06 14:43:51
4978Malirz Adrian Kraków-M130OK2020-03-09 13:03:57
4985Janeczek Zuzanna --K131OK2020-03-10 05:47:07
4986Janeczek Anna --K132OK2020-03-10 05:47:57
4987Walerowski Tytus --M133OK2020-03-10 05:49:51

Route RODZINNA0

Start time
March 14, 2020, 11 a.m.
Limit time
5
PK count
-
Runners count
19
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date
2378Adamczyk-Banach Magdalena Kraków-K57OK2020-02-27 09:11:59
4883Matyasik Karolina Kraków-K--2020-02-27 13:26:44
2468Dyduch Magdalena Kraków-K58OK2020-02-27 15:23:26
2459Janeczek Piotr MogilanyJotM59OK2020-02-28 07:45:28
2266Bronkowski Szymon --M84OK2020-02-29 09:08:47
2269Bronkowska Anna --K85OK2020-02-29 09:10:32
4878Wiatrowska Katarzyna Kraków-K76OK2020-02-29 11:43:57
1103Kędzierska Magdalena KrakówKTR BikeOrientK86OK2020-02-29 12:37:54
26Banaszkiewicz Piotr KrakówKTR BikeOrientM87OK2020-02-29 22:51:06
4898Kozakiewicz Julia Kraków-K88OK2020-03-01 22:49:46
4900Kozakiewicz Michał Kraków-M89OK2020-03-01 22:59:01
4960Janeczek Dorota MogilanyJotK134OK2020-03-07 16:05:16
4962Walerowski Benedykt Kraków-M139OK2020-03-07 18:20:50
4965Banach Wawrzyniec Kraków-M135OK2020-03-08 17:50:10
4970Wiatrowski Michał Kraków-M140OK2020-03-08 21:36:51
4976Janowski Konrad Kraków-M136OK2020-03-09 09:18:08
4979Malirz Przemysław Kraków-M137OK2020-03-09 13:14:33
4977Malirz Agnieszka Kraków-K138OK2020-03-09 13:20:05
4981Dyduch Grzegorz kraków-M--2020-03-09 21:02:11

Route TRJUNIOR7

Start time
March 14, 2020, 10 a.m.
Limit time
7
PK count
-
Runners count
2
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date
3985Stokłosa Kornelia KonradówKORI EXTREME TEAMK1OK2020-02-18 21:06:35
944Gwóźdź Nikodem Piekary ŚląskieGrupa Kolarska GliwiceM44OK2020-02-26 20:44:22

Route TPJUNIOR7

Start time
March 14, 2020, 10 a.m.
Limit time
7
PK count
-
Runners count
8
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date
979Brudło Basia WarszawaBa-BiK4OK2020-02-07 08:21:15
980Brudło Zbych WarszawaBa-BiM5OK2020-02-07 08:23:07
1001Witkowska Telimena WarszawaTelimenkiK43OK2020-02-24 15:15:14
961Suchecki Ignacy Dąbrowa Górnicza-M78OK2020-02-29 21:35:14
962Suchecki Ryszard Dąbrowa Górnicza-M79OK2020-02-29 21:39:04
1211Mikler Aleksander KrakówRELIM - WeeRide - GUTOM80OK2020-02-29 21:49:23
2429Stojek Konstanty Ruda ŚląskaSRTM141OK2020-03-08 22:06:29
2426Stojek Aleksander Ruda ŚląskaSRTM142OK2020-03-08 22:12:53

Route TR7

Start time
March 14, 2020, 10 a.m.
Limit time
7
PK count
-
Runners count
15
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date
2227Stanek Rafał KarniowiceZabierzów biegaM35OK2020-02-15 16:56:11
3984Stokłosa Piotr KonradówKORI EXTREME TEAMM2OK2020-02-18 20:55:28
983Puchalski Tomasz Królewskie-M37OK2020-02-24 10:28:58
1049Nawrocka Olga KrakówMotorola Bike TeamK42OK2020-02-25 20:58:04
941Palińska Anna Bytomkp2BK49OK2020-02-26 19:58:55
943Gwóźdź Paweł Piekary ŚląskieGrupa Kolarska GliwiceM50OK2020-02-26 20:38:06
2218Socha-Stojek Magdalena --K90OK2020-02-27 19:10:42
2226Poła-Słowik Katarzyna --K62OK2020-02-27 19:25:09
976Szajna Abu ZielonkiBajk eMTeBeM145OK2020-02-29 18:00:33
2314Handydraj Daria KrakówBajk eMTeBeK143OK2020-03-02 07:01:05
2704Chmiel Joanna --K144OK2020-03-02 07:04:30
2256Górszczak Konrad Kraków-M124OK2020-03-06 08:45:41
2259Kowalska Katarzyna Kraków-K125OK2020-03-06 08:47:11
991Szar Jerzy Targowisko-M--2020-03-09 14:44:50
993Szar Krystyna Targowisko-K--2020-03-09 14:45:39

Route TP7

Start time
March 14, 2020, 10 a.m.
Limit time
7
PK count
-
Runners count
58
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date
149Domin Tomasz Krakowsevencoins.plM60OK2020-02-05 09:32:13
485Mazur Krzysztof TarnówEkipa z TarnowaM--2020-02-05 13:50:20
2213Dwornik Maciek KrakówWarczące SzprychyM6OK2020-02-06 16:09:26
2214Dwornik Małgorzata KrakówWarczące SzprychyK7OK2020-02-06 16:15:29
981Pacowska-Brudło Ola WarszawaBa-BiK8OK2020-02-07 08:19:53
28Maryniak Mariusz KrakówCompass TeamM146OK2020-02-07 13:25:58
2475Ginter Katarzyna Kraków-K11OK2020-02-09 18:27:07
2332Pilch Krystian Lipnica Wielka-M21OK2020-02-10 20:34:52
2333Pilch Barbara Lipnica Wielka-K22OK2020-02-10 20:35:38
2133Kwiatkowski Piotr --M14OK2020-02-10 22:10:38
2135Kwiatkowska Małgorzata --K15OK2020-02-10 22:13:34
4810Kruk Zbigniew GaćWydry GalicjaM34OK2020-02-12 07:07:33
926Zajcew Tristan Krakow-M17OK2020-02-16 19:08:21
923Królikowska Magdalena Modlniczka-K18OK2020-02-16 19:10:32
4042Miernik Robert Rzeszow-M20OK2020-02-17 10:57:38
4094Darchuk Oleksandr Węgrzce-M19OK2020-02-17 11:50:07
4041Niemirowski Gabriel Rzeszów-M23OK2020-02-18 09:42:31
2277Urbański Jakub Kraków-M32OK2020-02-23 21:16:55
2278Sondej-Urbańska Agnieszka Kraków-K36OK2020-02-23 21:16:55
1000Nowak Magda WarszawaTelimenkiK45OK2020-02-24 15:14:20
2079Ginter Grzegorz KrakówAZS Collegium Medicum UJM13OK2020-02-25 21:38:07
4874Czyrka Piotr Warszawa-M40OK2020-02-25 23:37:38
4875Wierzchowska Jagoda Kraków-K46OK2020-02-26 16:06:03
2187Żero Sebastian --M47OK2020-02-26 19:43:34
2330Żero Dagmara Będzin-K48OK2020-02-26 19:49:05
2229Ścigaj Rafał --M61OK2020-02-27 18:11:41
2253Bzowski Michał --M63OK2020-02-27 19:40:13
4886Karpiel Magdalena Kraków-K64OK2020-02-27 19:45:43
638Skubida Ewa Stalowa WolaRajd Dolnego SanuK91OK2020-02-27 21:39:13
4043Techmański Łukasz Rzeszów-M65OK2020-02-28 10:37:40
1046Majkowski Jacek Kraków-M66OK2020-02-28 12:55:36
452Mikler Arkadiusz KrakówRELIM - WeeRide - GUTOM92OK2020-02-28 18:11:04
954Suchecki Grzegorz Dąbrowa Górnicza-M93OK2020-02-29 21:41:35
2290Stojek Mateusz Ruda ŚląskaSRTM94OK2020-03-01 08:34:00
955Talaga Dominik Kokotów-M95OK2020-03-01 16:56:57
957Talaga Gabrysia Kokotów-K81OK2020-03-01 16:59:48
1274Mikler Agnieszka KrakówWEERIDE GUTOK96OK2020-03-02 14:41:04
2221Gołuński Mikołaj --M111OK2020-03-02 22:10:24
2222Grzywna Anna --K112OK2020-03-02 22:13:06
2265Kański Michał --M113OK2020-03-03 09:29:24
4926Pogoń Mirosław Miechów-M67OK2020-03-03 09:42:12
1267Siedlecka Marta Pogwizdów-K118OK2020-03-03 16:29:45
977Jamrozik Krzysiek KrakówNożny OrjentM119OK2020-03-03 22:02:03
4687Kwaśny Leszek katowice-M120OK2020-03-04 08:56:10
683Płecha Tomasz KrakówKurka EdziaM121OK2020-03-05 08:45:36
2377Bębenek Marcin Jaworzno-M--2020-03-06 08:57:24
4950Sobocha-Stanuch Justyna Kraków-K--2020-03-06 11:10:48
4936Walerowska Lidia Kraków-K154OK2020-03-06 15:48:31
4967Wira Krzysztof Zborowice-M150OK2020-03-08 18:34:42
4968Kucharska Agata Radłów-K148OK2020-03-08 18:37:50
2261Stanek Alina Karniowice-K151OK2020-03-08 18:40:20
2220Mękarska Małgorzata --K--2020-03-08 19:00:56
4969Góreczny Przemysław ŁAŃCUT-M149OK2020-03-08 20:44:22
4972Wieczorek Andrzej RacibórzhasiokM147OK2020-03-09 05:47:35
4974Branny Piotr Ruda Śląska-M152OK2020-03-09 08:15:34
4975Branny Marta Ruda Śląska-K153OK2020-03-09 09:30:25
2329Duśko Piotr Kraków-M--2020-03-09 13:02:12
2331Stefańczyk Monika Kraków-K--2020-03-09 19:47:27

Route TR12

Start time
March 14, 2020, 8 a.m.
Limit time
12
PK count
-
Runners count
27
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date
2246Zawadzka Magdalena --K24OK2020-02-06 17:55:23
836Motyl-Adamczyk Agata NiepołomiceZdezorientowani MTBO TeamK97OK2020-02-07 12:29:25
837Adamczyk Bartosz NiepołomiceZdezorientowani MTBO TeamM98OK2020-02-07 12:33:18
970Małodobry Wojciech Miechów-M99OK2020-02-10 06:18:50
4812Polonius Łukasz Katowice-M16OK2020-02-12 13:37:45
2216Leyko Konrad JaworznoRóża Wiatrów / AzymutTeamM--2020-02-12 19:12:31
831Kawecki Dariusz ZabrzeETISOFT BIKE TEAMM51OK2020-02-14 07:28:06
2295Szapski Maksymilian --M25OK2020-02-18 13:15:06
866Śmietański Jacek SkawinaRecykling przede wszystkimM33OK2020-02-19 08:26:45
2090Borgiel Jarek Jastrzębie-ZdrójCoś nom pizło na łebM--2020-02-20 10:56:47
560Osyszko Iza Kobyle-K--2020-02-20 11:27:36
992Gorczyca Paweł Bolechowice-M--2020-02-24 11:10:42
1989Kuźniarowicz Piotr UmieszczWesołe JeżeM39OK2020-02-24 18:19:20
948Kapustka Wojciech ŻoryArsBonaM70OK2020-02-27 07:46:52
4882Jeżewski Adam Gliwice-M--2020-02-27 12:42:45
1254Kucza Agnieszka Kąty WrocławskiePędzące ŚlimakiK71OK2020-02-27 20:43:34
1253Kucza Jarosław Kąty WrocławskiePędzące ŚlimakiM72OK2020-02-27 20:43:41
2451Byrczek Jan Gliwice-M101OK2020-02-29 17:01:30
2217Figiel Natalia --K104OK2020-03-02 13:27:59
4947Majer Janusz topolów-M--2020-03-05 22:15:02
4027Zawadzki Michał Kraków-M126OK2020-03-05 22:16:10
2162Mossoczy Zbigniew ZabierzówBIKEBOARDM157OK2020-03-08 12:15:30
931Malawski Filip KrakówVelocilamyM156OK2020-03-08 21:17:39
1006Kot Maciej KrakówRajd HawranM--2020-03-08 23:03:21
1004Dudek Magdalena 🥉KrakówMotorola Bike Team/Rajd HawranK155OK2020-03-08 23:17:02
850Melon-Mika Krzysztof SkierniewiceLos MaruderosM--2020-03-09 21:59:05
2206Masztalski Paweł KatowiceCoś nom pizło na łebM--2020-03-09 22:32:57

Route TP12

Start time
March 14, 2020, 8 a.m.
Limit time
12
PK count
-
Runners count
30
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date
2068Dziedzina Daniel Rabka ZdrójEpic_Team™M158OK2020-02-05 17:45:34
2157Majchrzyk Łukasz KrakówEpic_Team™M12OK2020-02-08 18:02:29
386Polański Rafał Katowice-M--2020-02-10 09:05:11
4808Lachera Kamila Katowice-K--2020-02-11 08:20:15
666Łazowski Krzysztof WarszawaŁaziki KInO StowarzyszeM115OK2020-02-11 21:12:13
1144Łazowska Sylwia 🥉WarszawaŁazikiK116OK2020-02-11 21:13:33
2142Dziedzina Jakub Rabka-ZdrójEpic_Team™M162OK2020-02-13 19:06:01
4652Ogrodowicz Ewa Łódź-K26OK2020-02-18 08:02:23
530Podraza Anna TarnówUltraTarnówK29OK2020-02-18 17:53:42
2305Chrząstowska Kamila --K--2020-02-19 14:54:34
3958Gabała Michał Będzin-M68OK2020-02-20 21:18:19
171Białucha Sergiusz BytomSaint-Gobain SquadM69OK2020-02-22 00:22:28
1343Banaś Malwina WarszawaPustelnikK38OK2020-02-22 07:02:56
4868Kotlarczyk Katarzyna KrakówToeris Racing TeamK41OK2020-02-24 17:29:09
4877Jędrzejewska Aleksandra KrakówToeris Racing TeamK52OK2020-02-26 20:20:44
4879Lewandowski Tomasz Tarnów-M53OK2020-02-26 21:53:52
19Puka Hubert Stalowa WolaRajd Dolnego SanuM100OK2020-02-27 18:35:28
888Hordziejewicz-Karasińska Ewa Bytom-K73OK2020-02-29 15:51:11
2114Bojczuk Marek --M102OK2020-02-29 20:15:06
717Porębski Marek TargowiskoDziewiątyM103OK2020-03-01 20:20:36
1296Nieduziak Angelika Gołcza-K105OK2020-03-02 19:05:35
1261Pręcikowski Rysiek Wieliczka-M122OK2020-03-03 08:45:01
4918Jawor Dawid Kraków-M77OK2020-03-04 08:25:22
4942Biczak Magdalena Tarnów-K123OK2020-03-04 21:53:10
4943Adamczyk Jan GorliceGorlicka Grupa BiegowaM159OK2020-03-05 12:38:34
4948Dziedziak Marek Gorlice-M127OK2020-03-06 04:39:28
4971Lewandowski Mikołaj Tarnów-M161OK2020-03-09 05:06:35
1999Lachera Marek KatowiceW pogoni za duchemM--2020-03-09 06:51:40
2025Opioła Mariusz BrzeskoRównia PochyłaM160OK2020-03-09 09:08:58
4913Miklasz Marcin Katowice-M--2020-03-10 11:31:34

Route TR24

Start time
March 14, 2020, midnight
Limit time
24
PK count
-
Runners count
14
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date
1201Witkowska Ania KatowiceKlub Królika StefanaK3OK2020-02-05 09:00:15
8Witkowski Marcin WarszawaZASZYCIM54OK2020-02-05 11:07:23
2Brudło Paweł 🥇WarszawaKTE TrampM9OK2020-02-05 12:44:24
106Wiktorowski Krzysztof Łódź-M--2020-02-10 06:18:50
1262Żelasko Andrzej Mielec-M55OK2020-02-11 18:07:56
120Królikowski Roman Modlniczka-M--2020-02-13 17:42:46
945Adamczyk Ewa 🥈Konstantynów ŁódzkiZbieranina z NiesięcinaK27OK2020-02-19 06:50:45
946Adamczyk Jarek Konstantynów ŁódzkiZbieranina z NiesięcinaM28OK2020-02-19 08:03:44
4Mirowski Łukasz 🥉Wrocław-M106OK2020-02-20 16:43:53
1239Dobosz Patryk Tarnów Opolski-M107OK2020-02-21 20:56:28
693Smejda Andrzej Warszawa-M74OK2020-02-28 08:50:25
1081Gryszkalis Marcin Łódź-M163OK2020-03-09 02:38:19
844Belica Robert WarszawaT-Mobile Cycling TeamM--2020-03-09 18:41:34
1157Jacak Andrzej ŁódźIT OrientM--2020-03-09 19:29:47

Route TP24

Start time
March 14, 2020, midnight
Limit time
24
PK count
-
Runners count
11
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date
236Witczak Przemysław 🥇WarszawaDreamtime TrailsM10OK2020-02-07 00:31:00
529Podraza Tadeusz TarnówUltraTarnówM30OK2020-02-11 18:38:12
2453Dubik Marcin Tarnowskie GóryTKTJM114OK2020-02-18 21:34:50
1236Dziewior Arkadiusz GliwiceDziewiorkiM31OK2020-02-20 07:51:59
4047Plata Michał Piekary ŚląskieTKTJM56OK2020-02-26 20:35:26
151Czechowicz Dariusz KrakówDzikie Życie RunTeamM75OK2020-02-28 18:18:00
61Szmyt Barbara 🥉WarszawaKlub InO STOWARZYSZE WarszawaK108OK2020-02-29 20:09:21
105Fałowski Rafał Gajków-M109OK2020-03-02 10:42:39
141Eibl Andrzej ChocianówEiblu TeamM110OK2020-03-02 10:48:27
276Ścioch Leszek Warszawa-M117OK2020-03-04 10:15:18
4934Kudłacz Tomek Podbeskidzie-M--2020-03-04 11:30:49