Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Siła KoRNOLisa 2020

Organizer Stowarzyszenie ROC Razem Osiągniemy Cel
Place woj. małopolskie - Ciężkowice
Date 9 - 10 oct 2020
Headquarter Ciężkowice
Web page http://roc.org.pl/
Regualation http://roc.org.pl/index.php/regulamin-kornolisa/
Enrollment Feb. 5, 2020   -   Oct. 6, 2020
Description Z przykrością informujemy, że jesteśmy zmuszeni z przyczyn od nas niezależnych (zagrożenie epidemiologiczne) przesunąć rajd „Siła KoRNOLisa”, który miał się odbyć 13-14 marca, na inny termin. O nowym terminie powiadomimy po jego ustaleniu (gdy sytuacja w kraju się poprawi). Zawody zostaną rozegrane w formie rogainingu, uczestnicy będą mieli do wyboru 7 tras, o różnej długości i stopniu trudności: - Trasa Rowerowa, zwana dalej: TR24 – limit czasu 24 h, - Trasa Piesza, zwana dalej: TP24 – limit czasu 24 h, - Trasa Rowerowa, zwana dalej: TR12 – limit czasu 12h, - Trasa Piesza, zwana dalej: TP12 – limit czasu 12h, - Trasa Rowerowa, zwana dalej: TR7 - limit czasu 7 h, - Trasa Piesza, zwana dalej: TP7 - limit czasu 7 h, - Trasa Rodzinna, zwana dalej: Wyprawa KoRNOLiska – limit czasu 5 h. Trasa rodzinna (Wyprawa KoRNOLiska) rozgrywana jest bez klasyfikacji, dlatego też dopuszcza się na niej poruszanie w sposób dowolny – zarówno pieszo, jak i rowerem. Dopuszczalne są także różne kombinacje tych sposób (np. dzieci na rowerze, dorośli pieszo itp.).

Runners list

Route: TP24 24
Start time
March 14, 2020, midnight
Limit time
24
PK count
-
Runners count
11
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ Entry fee Enrolment date v ^  
- 236 Przemysław Witczak Warszawa Dreamtime Trails MW 10 OK Feb. 7, 2020, 1:31 a.m.
- 529 Tadeusz Podraza Tarnów UltraTarnów M 30 OK Feb. 11, 2020, 7:38 p.m.
- 2453 Marcin Dubik Tarnowskie Góry TKTJ M 114 OK Feb. 18, 2020, 10:34 p.m.
- 1236 Arkadiusz Dziewior Gliwice Dziewiorki M 31 OK Feb. 20, 2020, 8:51 a.m.
- 4047 Michał Plata Piekary Śląskie TKTJ M 56 OK Feb. 26, 2020, 9:35 p.m.
- 151 Dariusz Czechowicz Kraków Dzikie Życie RunTeam M 75 OK Feb. 28, 2020, 7:18 p.m.
- 61 Barbara Szmyt Warszawa Klub InO STOWARZYSZE Warszawa K 108 OK Feb. 29, 2020, 9:09 p.m.
- 105 Rafał Fałowski Gajków - MW 109 OK March 2, 2020, 11:42 a.m.
- 141 Andrzej Eibl Chocianów Eiblu Team M 110 OK March 2, 2020, 11:48 a.m.
- 276 Leszek Ścioch Warszawa - M 117 OK March 4, 2020, 11:15 a.m.
- 4934 Tomek Kudłacz Podbeskidzie - M - - March 4, 2020, 12:30 p.m.

Runners list

Route: TR24 24
Start time
March 14, 2020, midnight
Limit time
24
PK count
-
Runners count
14
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ Entry fee Enrolment date v ^  
- 1201 Ania Witkowska Katowice Klub Królika Stefana K 3 OK Feb. 5, 2020, 10 a.m.
- 8 Marcin Witkowski Warszawa ZASZYCI MW 54 OK Feb. 5, 2020, 12:07 p.m.
- 2 Paweł Brudło Warszawa KTE Tramp M 9 OK Feb. 5, 2020, 1:44 p.m.
- 106 Krzysztof Wiktorowski Łódź - MW - - Feb. 10, 2020, 7:18 a.m.
- 1262 Andrzej Żelasko Mielec - MW 55 OK Feb. 11, 2020, 7:07 p.m.
- 120 Roman Królikowski Modlniczka - MW - - Feb. 13, 2020, 6:42 p.m.
- 945 Ewa Adamczyk Konstantynów Łódzki Zbieranina z Niesięcina K 27 OK Feb. 19, 2020, 7:50 a.m.
- 946 Jarek Adamczyk Konstantynów Łódzki Zbieranina z Niesięcina MW 28 OK Feb. 19, 2020, 9:03 a.m.
- 4 Łukasz Mirowski Wrocław - M 106 OK Feb. 20, 2020, 5:43 p.m.
- 1239 Patryk Dobosz Tarnów Opolski - M 107 OK Feb. 21, 2020, 9:56 p.m.
- 693 Andrzej Smejda Warszawa - MW 74 OK Feb. 28, 2020, 9:50 a.m.
- 1081 Marcin Gryszkalis Łódź - M 163 OK March 9, 2020, 3:38 a.m.
- 844 Robert Belica Warszawa T-Mobile Cycling Team M - - March 9, 2020, 7:41 p.m.
- 1157 Andrzej Jacak Łódź IT Orient M - - March 9, 2020, 8:29 p.m.

Runners list

Route: TP12 12
Start time
March 14, 2020, 8 a.m.
Limit time
12
PK count
-
Runners count
30
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ Entry fee Enrolment date v ^  
- 2068 Daniel Dziedzina Rabka Zdrój Epic_Team™ M 158 OK Feb. 5, 2020, 6:45 p.m.
- 2157 Łukasz Majchrzyk Kraków Epic_Team™ M 12 OK Feb. 8, 2020, 7:02 p.m.
- 386 Rafał Polański Katowice - M - - Feb. 10, 2020, 10:05 a.m.
- 4808 Kamila Lachera Katowice - K - - Feb. 11, 2020, 9:20 a.m.
- 666 Krzysztof Łazowski Warszawa Łaziki KInO Stowarzysze MW 115 OK Feb. 11, 2020, 10:12 p.m.
- 1144 Sylwia Łazowska Warszawa Łaziki K 116 OK Feb. 11, 2020, 10:13 p.m.
- 2142 Jakub Dziedzina Rabka-Zdrój Epic_Team™ M 162 OK Feb. 13, 2020, 8:06 p.m.
- 4652 Ewa Ogrodowicz Łódź - K 26 OK Feb. 18, 2020, 9:02 a.m.
- 530 Anna Podraza Tarnów UltraTarnów K 29 OK Feb. 18, 2020, 6:53 p.m.
- 2305 Kamila Chrząstowska - - K - - Feb. 19, 2020, 3:54 p.m.
- 3958 Michał Gabała Będzin - M 68 OK Feb. 20, 2020, 10:18 p.m.
- 171 Sergiusz Białucha Bytom Saint-Gobain Squad M 69 OK Feb. 22, 2020, 1:22 a.m.
- 1343 Malwina Banaś Warszawa Pustelnik K 38 OK Feb. 22, 2020, 8:02 a.m.
- 4868 Katarzyna Kotlarczyk Kraków Toeris Racing Team K 41 OK Feb. 24, 2020, 6:29 p.m.
- 4877 Aleksandra Jędrzejewska Kraków Toeris Racing Team K 52 OK Feb. 26, 2020, 9:20 p.m.
- 4879 Tomasz Lewandowski Tarnów - MW 53 OK Feb. 26, 2020, 10:53 p.m.
- 19 Hubert Puka Stalowa Wola Rajd Dolnego Sanu M 100 OK Feb. 27, 2020, 7:35 p.m.
- 888 Ewa Hordziejewicz-Karasińska Bytom - K 73 OK Feb. 29, 2020, 4:51 p.m.
- 2114 Marek Bojczuk - - M 102 OK Feb. 29, 2020, 9:15 p.m.
- 717 Marek Porębski Targowisko Dziewiąty M 103 OK March 1, 2020, 9:20 p.m.
- 1296 Angelika Nieduziak Gołcza - K 105 OK March 2, 2020, 8:05 p.m.
- 1261 Rysiek Pręcikowski Wieliczka - MW 122 OK March 3, 2020, 9:45 a.m.
- 4918 Dawid Jawor Kraków - M 77 OK March 4, 2020, 9:25 a.m.
- 4942 Magdalena Biczak Tarnów - K 123 OK March 4, 2020, 10:53 p.m.
- 4943 Jan Adamczyk Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa MW 159 OK March 5, 2020, 1:38 p.m.
- 4948 Marek Dziedziak Gorlice - MW 127 OK March 6, 2020, 5:39 a.m.
- 4971 Mikołaj Lewandowski Tarnów - M 161 OK March 9, 2020, 6:06 a.m.
- 1999 Marek Lachera Katowice W pogoni za duchem M - - March 9, 2020, 7:51 a.m.
- 2025 Mariusz Opioła Brzesko Równia Pochyła M 160 OK March 9, 2020, 10:08 a.m.
- 4913 Marcin Miklasz Katowice - M - - March 10, 2020, 12:31 p.m.

Runners list

Route: TR12 12
Start time
March 14, 2020, 8 a.m.
Limit time
12
PK count
-
Runners count
27
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ Entry fee Enrolment date v ^  
- 2246 Magdalena Zawadzka - - K 24 OK Feb. 6, 2020, 6:55 p.m.
- 836 Agata Motyl-Adamczyk Niepołomice Zdezorientowani MTBO Team K 97 OK Feb. 7, 2020, 1:29 p.m.
- 837 Bartosz Adamczyk Niepołomice Zdezorientowani MTBO Team M 98 OK Feb. 7, 2020, 1:33 p.m.
- 970 Wojciech Małodobry Miechów - MW 99 OK Feb. 10, 2020, 7:18 a.m.
- 4812 Łukasz Polonius Katowice - M 16 OK Feb. 12, 2020, 2:37 p.m.
- 2216 Konrad Leyko Jaworzno Róża Wiatrów / AzymutTeam M - - Feb. 12, 2020, 8:12 p.m.
- 831 Dariusz Kawecki Zabrze ETISOFT BIKE TEAM M 51 OK Feb. 14, 2020, 8:28 a.m.
- 2295 Maksymilian Szapski - - M 25 OK Feb. 18, 2020, 2:15 p.m.
- 866 Jacek Śmietański Skawina Recykling przede wszystkim M 33 OK Feb. 19, 2020, 9:26 a.m.
- 2090 Jarek Borgiel Jastrzębie-Zdrój Coś nom pizło na łeb M - - Feb. 20, 2020, 11:56 a.m.
- 560 Iza Osyszko Kobyle - K - - Feb. 20, 2020, 12:27 p.m.
- 992 Paweł Gorczyca Bolechowice - M - - Feb. 24, 2020, 12:10 p.m.
- 1989 Piotr Kuźniarowicz Umieszcz Wesołe Jeże M 39 OK Feb. 24, 2020, 7:19 p.m.
- 948 Wojciech Kapustka Żory ArsBona M 70 OK Feb. 27, 2020, 8:46 a.m.
- 4882 Adam Jeżewski Gliwice - M - - Feb. 27, 2020, 1:42 p.m.
- 1254 Agnieszka Kucza Kąty Wrocławskie Pędzące Ślimaki K 71 OK Feb. 27, 2020, 9:43 p.m.
- 1253 Jarosław Kucza Kąty Wrocławskie Pędzące Ślimaki M 72 OK Feb. 27, 2020, 9:43 p.m.
- 2451 Jan Byrczek Gliwice - M 101 OK Feb. 29, 2020, 6:01 p.m.
- 2217 Natalia Figiel - - K 104 OK March 2, 2020, 2:27 p.m.
- 4947 Janusz Majer topolów - M - - March 5, 2020, 11:15 p.m.
- 4027 Michał Zawadzki Kraków - M 126 OK March 5, 2020, 11:16 p.m.
- 2162 Zbigniew Mossoczy Zabierzów BIKEBOARD M 157 OK March 8, 2020, 1:15 p.m.
- 931 Filip Malawski Kraków Velocilamy M 156 OK March 8, 2020, 10:17 p.m.
- 1006 Maciej Kot Kraków Rajd Hawran M - - March 9, 2020, 12:03 a.m.
- 1004 Magdalena Dudek Kraków Motorola Bike Team/Rajd Hawran K 155 OK March 9, 2020, 12:17 a.m.
- 850 Krzysztof Melon-Mika Skierniewice Los Maruderos M - - March 9, 2020, 10:59 p.m.
- 2206 Paweł Masztalski Katowice Coś nom pizło na łeb M - - March 9, 2020, 11:32 p.m.

Runners list

Route: TP7 7
Start time
March 14, 2020, 10 a.m.
Limit time
7
PK count
-
Runners count
58
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ Entry fee Enrolment date v ^  
- 149 Tomasz Domin Krakow sevencoins.pl M 60 OK Feb. 5, 2020, 10:32 a.m.
- 485 Krzysztof Mazur Tarnów Ekipa z Tarnowa MW - - Feb. 5, 2020, 2:50 p.m.
- 2213 Maciek Dwornik Kraków Warczące Szprychy M 6 OK Feb. 6, 2020, 5:09 p.m.
- 2214 Małgorzata Dwornik Kraków Warczące Szprychy K 7 OK Feb. 6, 2020, 5:15 p.m.
- 981 Ola Pacowska-Brudło Warszawa Ba-Bi K 8 OK Feb. 7, 2020, 9:19 a.m.
- 28 Mariusz Maryniak Kraków Compass Team M 146 OK Feb. 7, 2020, 2:25 p.m.
- 2475 Katarzyna Ginter Kraków - K 11 OK Feb. 9, 2020, 7:27 p.m.
- 2332 Krystian Pilch Lipnica Wielka - M 21 OK Feb. 10, 2020, 9:34 p.m.
- 2333 Barbara Pilch Lipnica Wielka - K 22 OK Feb. 10, 2020, 9:35 p.m.
- 2133 Piotr Kwiatkowski - - M 14 OK Feb. 10, 2020, 11:10 p.m.
- 2135 Małgorzata Kwiatkowska - - K 15 OK Feb. 10, 2020, 11:13 p.m.
- 4810 Zbigniew Kruk Gać Wydry Galicja M 34 OK Feb. 12, 2020, 8:07 a.m.
- 926 Tristan Zajcew Krakow - M 17 OK Feb. 16, 2020, 8:08 p.m.
- 923 Magdalena Królikowska Modlniczka - K 18 OK Feb. 16, 2020, 8:10 p.m.
- 4042 Robert Miernik Rzeszow - M 20 OK Feb. 17, 2020, 11:57 a.m.
- 4094 Oleksandr Darchuk Węgrzce - M 19 OK Feb. 17, 2020, 12:50 p.m.
- 4041 Gabriel Niemirowski Rzeszów - M 23 OK Feb. 18, 2020, 10:42 a.m.
- 2277 Jakub Urbański Kraków - M 32 OK Feb. 23, 2020, 10:16 p.m.
- 2278 Agnieszka Sondej-Urbańska Kraków - K 36 OK Feb. 23, 2020, 10:16 p.m.
- 1000 Magda Nowak Warszawa Telimenki K 45 OK Feb. 24, 2020, 4:14 p.m.
- 2079 Grzegorz Ginter Kraków AZS Collegium Medicum UJ M 13 OK Feb. 25, 2020, 10:38 p.m.
- 4874 Piotr Czyrka Warszawa - M 40 OK Feb. 26, 2020, 12:37 a.m.
- 4875 Jagoda Wierzchowska Kraków - K 46 OK Feb. 26, 2020, 5:06 p.m.
- 2187 Sebastian Żero - - M 47 OK Feb. 26, 2020, 8:43 p.m.
- 2330 Dagmara Żero Będzin - K 48 OK Feb. 26, 2020, 8:49 p.m.
- 2229 Rafał Ścigaj - - M 61 OK Feb. 27, 2020, 7:11 p.m.
- 2253 Michał Bzowski - - M 63 OK Feb. 27, 2020, 8:40 p.m.
- 4886 Magdalena Karpiel Kraków - K 64 OK Feb. 27, 2020, 8:45 p.m.
- 638 Ewa Skubida Stalowa Wola Rajd Dolnego Sanu K 91 OK Feb. 27, 2020, 10:39 p.m.
- 4043 Łukasz Techmański Rzeszów - M 65 OK Feb. 28, 2020, 11:37 a.m.
- 1046 Jacek Majkowski Kraków - M 66 OK Feb. 28, 2020, 1:55 p.m.
- 452 Arkadiusz Mikler Kraków RELIM - WeeRide - GUTO M 92 OK Feb. 28, 2020, 7:11 p.m.
- 954 Grzegorz Suchecki Dąbrowa Górnicza - M 93 OK Feb. 29, 2020, 10:41 p.m.
- 2290 Mateusz Stojek Ruda Śląska SRT M 94 OK March 1, 2020, 9:34 a.m.
- 955 Dominik Talaga Kokotów - M 95 OK March 1, 2020, 5:56 p.m.
- 957 Gabrysia Talaga Kokotów - K 81 OK March 1, 2020, 5:59 p.m.
- 1274 Agnieszka Mikler Kraków WEERIDE GUTO K 96 OK March 2, 2020, 3:41 p.m.
- 2221 Mikołaj Gołuński - - M 111 OK March 2, 2020, 11:10 p.m.
- 2222 Anna Grzywna - - K 112 OK March 2, 2020, 11:13 p.m.
- 2265 Michał Kański - - M 113 OK March 3, 2020, 10:29 a.m.
- 4926 Mirosław Pogoń Miechów - MW 67 OK March 3, 2020, 10:42 a.m.
- 1267 Marta Siedlecka Pogwizdów - K 118 OK March 3, 2020, 5:29 p.m.
- 977 Krzysiek Jamrozik Kraków Nożny Orjent MW 119 OK March 3, 2020, 11:02 p.m.
- 4687 Leszek Kwaśny katowice - MW 120 OK March 4, 2020, 9:56 a.m.
- 683 Tomasz Płecha Kraków Kurka Edzia M 121 OK March 5, 2020, 9:45 a.m.
- 2377 Marcin Bębenek Jaworzno - M - - March 6, 2020, 9:57 a.m.
- 4950 Justyna Sobocha-Stanuch Kraków - K - - March 6, 2020, 12:10 p.m.
- 4936 Lidia Walerowska Kraków - K 154 OK March 6, 2020, 4:48 p.m.
- 4967 Krzysztof Wira Zborowice - M 150 OK March 8, 2020, 7:34 p.m.
- 4968 Agata Kucharska Radłów - K 148 OK March 8, 2020, 7:37 p.m.
- 2261 Alina Stanek Karniowice - K 151 OK March 8, 2020, 7:40 p.m.
- 2220 Małgorzata Mękarska - - K - - March 8, 2020, 8 p.m.
- 4969 Przemysław Góreczny ŁAŃCUT - M 149 OK March 8, 2020, 9:44 p.m.
- 4972 Andrzej Wieczorek Racibórz hasiok M 147 OK March 9, 2020, 6:47 a.m.
- 4974 Piotr Branny Ruda Śląska - M 152 OK March 9, 2020, 9:15 a.m.
- 4975 Marta Branny Ruda Śląska - K 153 OK March 9, 2020, 10:30 a.m.
- 2329 Piotr Duśko Kraków - M - - March 9, 2020, 2:02 p.m.
- 2331 Monika Stefańczyk Kraków - K - - March 9, 2020, 8:47 p.m.

Runners list

Route: TR7 7
Start time
March 14, 2020, 10 a.m.
Limit time
7
PK count
-
Runners count
15
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ Entry fee Enrolment date v ^  
- 2227 Rafał Stanek Karniowice Zabierzów biega MW 35 OK Feb. 15, 2020, 5:56 p.m.
- 3984 Piotr Stokłosa Konradów KORI EXTREME TEAM M 2 OK Feb. 18, 2020, 9:55 p.m.
- 983 Tomasz Puchalski Królewskie - M 37 OK Feb. 24, 2020, 11:28 a.m.
- 1049 Olga Nawrocka Kraków Motorola Bike Team K 42 OK Feb. 25, 2020, 9:58 p.m.
- 941 Anna Palińska Bytom kp2B K 49 OK Feb. 26, 2020, 8:58 p.m.
- 943 Paweł Gwóźdź Piekary Śląskie Grupa Kolarska Gliwice M 50 OK Feb. 26, 2020, 9:38 p.m.
- 2218 Magdalena Socha-Stojek - - K 90 OK Feb. 27, 2020, 8:10 p.m.
- 2226 Katarzyna Poła-Słowik - - K 62 OK Feb. 27, 2020, 8:25 p.m.
- 976 Abu Szajna Zielonki Bajk eMTeBe M 145 OK Feb. 29, 2020, 7 p.m.
- 2314 Daria Handydraj Kraków Bajk eMTeBe K 143 OK March 2, 2020, 8:01 a.m.
- 2704 Joanna Chmiel - - K 144 OK March 2, 2020, 8:04 a.m.
- 2256 Konrad Górszczak Kraków - M 124 OK March 6, 2020, 9:45 a.m.
- 2259 Katarzyna Kowalska Kraków - K 125 OK March 6, 2020, 9:47 a.m.
- 991 Jerzy Szar Targowisko - MW - - March 9, 2020, 3:44 p.m.
- 993 Krystyna Szar Targowisko - K - - March 9, 2020, 3:45 p.m.

Runners list

Route: TPJUNIOR 7
Start time
March 14, 2020, 10 a.m.
Limit time
7
PK count
-
Runners count
8
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ Entry fee Enrolment date v ^  
- 979 Basia Brudło Warszawa Ba-Bi K 4 OK Feb. 7, 2020, 9:21 a.m.
- 980 Zbych Brudło Warszawa Ba-Bi M 5 OK Feb. 7, 2020, 9:23 a.m.
- 1001 Telimena Witkowska Warszawa Telimenki K 43 OK Feb. 24, 2020, 4:15 p.m.
- 961 Ignacy Suchecki Dąbrowa Górnicza - M 78 OK Feb. 29, 2020, 10:35 p.m.
- 962 Ryszard Suchecki Dąbrowa Górnicza - M 79 OK Feb. 29, 2020, 10:39 p.m.
- 1211 Aleksander Mikler Kraków RELIM - WeeRide - GUTO M 80 OK Feb. 29, 2020, 10:49 p.m.
- 2429 Konstanty Stojek Ruda Śląska SRT M 141 OK March 8, 2020, 11:06 p.m.
- 2426 Aleksander Stojek Ruda Śląska SRT M 142 OK March 8, 2020, 11:12 p.m.

Runners list

Route: TRJUNIOR 7
Start time
March 14, 2020, 10 a.m.
Limit time
7
PK count
-
Runners count
2
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ Entry fee Enrolment date v ^  
- 3985 Kornelia Stokłosa Konradów KORI EXTREME TEAM K 1 OK Feb. 18, 2020, 10:06 p.m.
- 944 Nikodem Gwóźdź Piekary Śląskie Grupa Kolarska Gliwice M 44 OK Feb. 26, 2020, 9:44 p.m.

Runners list

Route: RODZINNA 0
Start time
March 14, 2020, 11 a.m.
Limit time
5
PK count
-
Runners count
19
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ Entry fee Enrolment date v ^  
- 2378 Magdalena Adamczyk-Banach Kraków - K 57 OK Feb. 27, 2020, 10:11 a.m.
- 4883 Karolina Matyasik Kraków - K - - Feb. 27, 2020, 2:26 p.m.
- 2468 Magdalena Dyduch Kraków - KW 58 OK Feb. 27, 2020, 4:23 p.m.
- 2459 Piotr Janeczek Mogilany Jot M 59 OK Feb. 28, 2020, 8:45 a.m.
- 2266 Szymon Bronkowski - - M 84 OK Feb. 29, 2020, 10:08 a.m.
- 2269 Anna Bronkowska - - K 85 OK Feb. 29, 2020, 10:10 a.m.
- 4878 Katarzyna Wiatrowska Kraków - K 76 OK Feb. 29, 2020, 12:43 p.m.
- 1103 Magdalena Kędzierska Kraków KTR BikeOrient K 86 OK Feb. 29, 2020, 1:37 p.m.
- 26 Piotr Banaszkiewicz Kraków KTR BikeOrient M 87 OK Feb. 29, 2020, 11:51 p.m.
- 4898 Julia Kozakiewicz Kraków - K 88 OK March 1, 2020, 11:49 p.m.
- 4900 Michał Kozakiewicz Kraków - M 89 OK March 1, 2020, 11:59 p.m.
- 4960 Dorota Janeczek Mogilany Jot K 134 OK March 7, 2020, 5:05 p.m.
- 4962 Benedykt Walerowski Kraków - M 139 OK March 7, 2020, 7:20 p.m.
- 4965 Wawrzyniec Banach Kraków - M 135 OK March 8, 2020, 6:50 p.m.
- 4970 Michał Wiatrowski Kraków - M 140 OK March 8, 2020, 10:36 p.m.
- 4976 Konrad Janowski Kraków - M 136 OK March 9, 2020, 10:18 a.m.
- 4979 Przemysław Malirz Kraków - M 137 OK March 9, 2020, 2:14 p.m.
- 4977 Agnieszka Malirz Kraków - K 138 OK March 9, 2020, 2:20 p.m.
- 4981 Grzegorz Dyduch kraków - MW - - March 9, 2020, 10:02 p.m.

Runners list

Route: RODZINNADZIECKO 0
Start time
March 14, 2020, 11 a.m.
Limit time
5
PK count
-
Runners count
8
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ Entry fee Enrolment date v ^  
- 4922 Filip Kozakiewicz Kraków - M 82 OK March 2, 2020, 9:45 p.m.
- 4923 Mikołaj Kozakiewicz Kraków - M 83 OK March 2, 2020, 9:49 p.m.
- 4915 Kalina Wiatrowska Kraków - K 128 OK March 6, 2020, 3:38 p.m.
- 4952 Maja Wiatrowska - - K 129 OK March 6, 2020, 3:43 p.m.
- 4978 Adrian Malirz Kraków - M 130 OK March 9, 2020, 2:03 p.m.
- 4985 Zuzanna Janeczek - - - 131 OK March 10, 2020, 6:47 a.m.
- 4986 Anna Janeczek - - - 132 OK March 10, 2020, 6:47 a.m.
- 4987 Tytus Walerowski - - - 133 OK March 10, 2020, 6:49 a.m.