Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Mazurskie Tropy 2021

Organizer Mazurskie Tropy
Place woj. warmińsko-mazurskie
Date 12 - 13 jun 2021
Headquarter
Web page http://www.mazurskietropy.pl
Regualation
Description Na Mazurskich Tropach do wyboru są następujące trasy: TP25 – trasa piesza (do 25 km) TP50 – trasa piesza (do 50 km) TR50 – trasa rowerowa (do 50 km) TR130 – trasa rowerowa (do 130 km) Trasa rekreacyjna – trasa piesza (8 – 10 km)
All participants count 139
Results status Unofficial results

Results

Route TR130

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
50
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointspoints scoreTotal time
1-1147Łosiewicz Mariusz -BojanoMorenka Team303011:12:31
-15104Blank Danuta 🥇-brakTOWANDA242411:43:34
-2945Adamczyk Ewa 🥈-Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina242411:43:51
2-967Słomka Paweł -WarszawaTeam360303011:22:10
-35393Czeczott Małgorzata -WarszawaSnowdog TrailTeam232311:34:08
3-4123Pachulski Leszek -Sopot-303011:52:57
4-15Bober Bartłomiej 🥇-KobylnicaHarpagan282811:49:18
-4870Polak Katarzyna -WarszawaTeam 360212111:29:44
5-892Pachulski Marek -GdańskGREY WOLF282812:10:24
-5278Owczarz Joanna 🥉-PoznańWłóczymordy191911:59:07
-63421Pacek Karolina 🥉---181810:06:04
6-893Gębarowski Piotr -Warszawa-262611:32:56
-714556Lipińska Katarzyna --Entropia161611:44:33
7-3798Dargacz Waldemar -Niestępowo-262611:32:58
-82507Szwaracka Małgorzata 🥇-GdańskMorenka Team151510:20:13
8-3105Luks Krzysztof ---262611:33:02
9-202Ruchlicki Stanisław -BiałystokBritenet252511:53:06
-91099Nowińska Renata -ŁódźOrientAkcja131308:05:06
10-829Bałchanowski Michał -GdańskMorenka Team242410:34:59
-103678Tomaszczyk-Tiszbein Alicja ---121207:57:04
-111042Rychlik Anna -ŁódźOrientAkcja8806:48:37
11-822Stefański Tomasz -WarszawaWelocypedy242411:31:38
-126935Olechowska Emilia ---8810:57:25
12-5098Wrona Łukasz -brakTOWANDA242411:44:00
13-3097Potocki Robert ---232309:22:14
14-842Niewęgłowski Piotr -Wiktorów-232311:39:45
15-122Sadowski Marek -CzapleJMDekoratornia.pl222211:42:20
16-1994Lipiński Tomasz -Słupsk-222211:42:26
17-1151Ćwidak Paweł -GdańskSKPT Gdańsk212107:37:19
18-783Zawadzki Artur -Marki-191907:50:22
19-14552Derk Jan --0191910:09:55
20-3722Skorupowski Jacek --Cenzus PRO Team191910:16:36
21-3723Wasiak Gerard --IBOX MTB Team191910:16:41
22-2489Korzewski Dobromir -PoznańWłóczymordy191911:58:40
23-38Konieczny Tomasz -LipkaGrupa Rowerowa Lipka181809:08:35
24-693Smejda Andrzej -Warszawa-181810:28:55
25-3110Jakubowski Jarosław ---181811:11:35
26-3168Wtulich Konrad --pasjavspraca.com171708:10:14
27-3093Potocki Mirosław ---161607:48:11
28-3939Sirocki Rafał ---161611:48:58
29-14463Niegowski Arkadiusz -WarszawaSPeCe151510:40:45
30-14313Ścibor-Rylski Michał -Warszawa-151510:40:47
31-3724Ciskowski Piotr ---141410:06:26
32-3735Rychcik Mariusz --GREY WOLF131308:03:32
33-938Rychlik Michał -ŁódźOrientAkcja131308:05:06
34-5383Nikonowicz Adrian -Małe Gacno-121207:57:08
35-14553Szaryński Maciej --Polska111111:06:45
36-14554Rutkowski Adam --0111111:06:56
37-14555Kułakowski Tomasz --CISOWIANKA101005:12:39
--3662Tiszbein Piotr -SOPOT---08:26:40

Route TP50

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
89
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointspoints scoreTotal time
1121Sontowski Marcin 🥇-GdańskMorenka Team242405:33:53
2155Jędroszkowiak Michał 🥇-Książ WielkopolskiKSA Janiszewski Dzik Team242406:26:52
314602Krasuski Marcin ---242406:47:45
34707Parda Radosław -JózefówKSW Bushi242406:47:45
5332Sejbuk Anna 🥇-Siedlce-242407:05:12
5211Prądzyński Jarosław -Ełk-242407:05:12
5517Korabiewski Mikołaj -Białystok10. Ełcka Zmarzlina 2019242407:05:12
8210Mioduszewski Mateusz -WarszawaUKA242407:41:28
914577Trzcinka Michał --KS Ultra Team Łódź242407:41:32
10236Witczak Przemysław 🥇-WarszawaDreamtime Trails242408:09:00
1114590Romanowski Łukasz -GdańskDebestim242408:32:16
12703Korpula Grzegorz -Piekoszów-242408:32:28
13765Komorowski Mateusz -Warszawa-242408:34:46
1414591Noga Witold -Gdańsk-242408:46:27
1414592Kinowska Katarzyna -Gdańsk-242408:46:27
167320Gromelski Piotr ---242408:46:29
17711Ostaszewska Katarzyna -Piaseczno-242408:50:14
18678Kaliciński Marek -WarszawaUKA242408:50:17
19355Lepka Bartosz -SłupskSłomiane Bambusy242408:56:26
20556Michalski Adam -PiasecznoHałabała242409:08:38
214411Horova Magda 🥇-Praha, Czechy-242409:16:57
221510Kasztelanic Rafał ---242409:24:03
23279Herman-Iżycki Leszek 🥈-Warszawa-242409:32:56
241546Grodecki Łukasz -GdańskCobra Team242409:45:03
251320Kosiński Maciej -Klaudyn-242409:54:12
261521Bowszys Maciej ---242410:01:00
274120Rogóż Kamil -WarszawaWydry242410:02:56
284119Kruszek Małgorzata -WarszawaWydry242410:02:57
2914605Kamiński Michał ---242410:08:05
305301Gostomczyk Krzysztof ---242410:15:00
305300Rymon Lipinski Artur ---242410:15:00
3210Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo242410:32:33
3314606Tojnar Jan ---242411:08:16
341524Nankiewicz Krzysztof ---242411:11:35
354492Latecki Lech -Warszawa-242411:19:47
36157Gorczyca Roman -EłkRunning tortoise242411:21:17
37164Sawicki Jerzy -Ełk-242411:21:19
381106Karpa Katarzyna 🥇-WarszawaSmashing pĄpkins242411:26:10
391108Trzeciakiewicz Marcin -Warszawa-242411:26:19
407751Hanas Dariusz ---242411:27:05
4131Rusak Wiesław -X Ełcka Zmarzlina 2019X Ełcka Zmarzlina 2019242411:28:40
421644Pełszyński Mariusz ---242411:28:43
433928Stelmach Ferdynand ---242411:28:48
444869Gradek Monika -CZŁUCHÓW-242411:53:56
451327Paluchowski Tomasz -Głuchołazy-242411:53:57
465008Romanowska Iwona -Piechowice-242411:54:01
474409Michalak Krzysztof -Człuchów-242411:54:02
487464Olszewski Maciej ---242411:55:07
4914607Parafiniuk Adam ---242411:55:11
501683Zorczykowski Grzegorz ---242411:55:21
5114608Olbryś Stanisław Adam ---242411:55:50
521695Niedźwiecki Paweł ---242412:03:38
53125Sienkiewicz Władysław -GdyniaSam w lesie242412:14:24
545006Andrzejewski Piotr -Człuchów-242412:14:25
55591Kuś Agnieszka -WarszawaKlub InO Stowarzysze232312:34:55
56116Kuś Michał -WarszawaKlub InO Stowarzysze232312:34:58
5714609Kamiński Robert ---222212:03:00
581514Pawlak Paweł ---222212:16:03
593442Skórka Robert ---222212:53:39
601607Żyźniewski Cezary ---222212:53:41
617083Bielewicz Adam ---222212:54:07
627437Bielewicz Kacper ---222212:54:08
634462Hajkova Vera -Praha - Czech Republic-222213:05:10
64603Szpak Paweł -KielceMotyla Noga212112:36:03
656619Bachnij Szymon ---212112:39:47
661104Falkiewicz Anna -Łódź-212112:47:14
671105Falkiewicz Michał -Łódź-212112:47:22
686736Kowalska Magdalena ---212112:53:50
692889Zając Anna ---212112:53:52
701523Jabłoński Krzysztof ---202009:34:33
7114610Kraciuk Piotr ---202009:34:36
72160Litewka Jacek -Wielka WieśDrużyna Gabrysi202009:52:47
73151Czechowicz Dariusz -KrakówDzikie Życie RunTeam202009:52:54
7414611Lelit Marcin ---202012:26:37
7514612Miœkiewicz Dariusz ---202012:36:05
761032Sokulski Jerzy -KrakówKlub Wysokogórski Kraków202012:36:07
773738Brzezińska Arletta --Rącze Pomrowy202012:40:40
781709Bodetko Bogdan ---202012:40:41
798682Zaborowski Marcin ---202013:23:38
8014613Hora Vladimir ---171712:41:43
811295Szymczak Andrzej -Ciechanów-171712:47:00
8214614Sidorowicz Miroslaw ---101012:50:58
8314615Rukasz Małgorzata ---101012:51:17
843588Granacka Ewa ---8811:10:11
853589Chodkowska Patrycja ---8811:10:13
863587Horla Karolina ---8811:10:33
8714616Granacka Anna ---8811:10:35
8814617Dąbrowska-Dziobek Małgorzata ---8811:10:38
894702Sadura Kinga -WarszawaAhoj Przygodo!6608:00:53