Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Harpagan 62 2022

Organizer PKO Harpagan
Place woj. pomorskie
Date 14 - 15 oct 2022
Headquarter pomorskie
Web page http://www.harpagan.pl/rajd
Regualation https://www.harpagan.pl/rajd/strefa-uczestnika/regulamin/
Description Najstarsza i największa cykliczna impreza na orientację w Polsce. Do Pucharu Pieszego liczy się trasa TP100 oraz trasa TP50 nocna. Do Pucharu Rowerowego liczy się trasa TR200 i trasa TR100
All participants count 411
Results status Unofficial results

Results

Route TP100 MP PMnO 100km

Start time
Oct. 14, 2022, 9 p.m.
Limit time
24
PK count
26
Runners count
130
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointspoints scoreTotal time
15093Kopacz Piotr -Gdynia-266214:39:30
2121Sontowski Marcin 🥇-GdańskMorenka Team266214:41:12
3155Jędroszkowiak Michał 🥇-Książ WielkopolskiKSA Janiszewski Dzik Team266214:50:49
4186Czajka Mariusz 🥉-GdyniaKInO Rekin266215:05:28
514461Dybek Paweł -MIELEC-266215:23:58
6347Binkowski Waldemar 🥇-Leszno-266217:07:48
74138Boguta Mateusz --Rita266217:42:16
84137Krzysztofik Marcin --Pozor Vlak!266217:42:18
82539Głód Michał ---266217:42:18
102541Pallach Piotr ---266217:42:21
11131Parzybut Jan 🥇-PniewyPostęp team266217:46:50
127152Siondalski Mateusz ---266218:08:42
1314591Noga Witold 🥇-Gdańsk-266218:11:15
147349Mazerski Grzegorz ---266218:11:16
15103Bujakiewicz Gabriel 🥈-PobiedziskaOn-Sight266219:09:13
16279Herman-Iżycki Leszek 🥇-Warszawa-266219:09:14
171364Ciesielski Witold -GdanskMR266219:09:31
17730Stefaniuk Marcin -WarszawaMaślaki266219:09:31
191504Borowiec Krzysztof 🥇-GdańskBorówki266219:10:11
202547Hubert Jakub ---266219:47:34
212546Rosińska Patrycja 🥈---266219:59:46
222540Władziński Adam ---266219:59:49
234466Walczak Adam 🥉-Kościerzyna-266220:13:04
242557Grochowski Michał ---266220:56:02
254145Stefanek Łukasz ---266221:16:03
26529Podraza Tadeusz -TarnówUltraTarnów266221:16:22
272098Rogocz Maciej -GdyniaRogaś z Doliny Roztoki266221:16:24
2815644Rychter Krzysztof -Gdańsk-266221:18:32
295863Bruchmann Karol ---266221:18:34
301382Budnarowski Piotr -Kościerzynafizjokoscierzyna.pl266221:20:57
3115007Kłaczkowski Kamil -GdyniaAKT GDAKK266221:26:23
32308Sochacka Katarzyna 🥇-Rokietnica-266221:29:45
3315645Jabłońska-Kierszk Beata -Przechlewo-266221:58:22
3415646Napiórkowska Joanna -Przechlewo-266221:58:24
354309Rutkowski Wojciech --Tripaka Przechlewo266221:59:38
364307Buczko Dariusz --Tripaka Przechlewo266221:59:57
373202Napiórkowski Sławomir --Tripaka Przechlewo266222:00:06
3814864Pastusiak Marcin --ROCEK Team266222:00:11
394311Czarnowski Łukasz --Tripaka przechlweo266222:00:19
4015647Trzupek Michał -Człuchów-266222:00:38
414310Frączyk Bogusław --Tripaka Przechlew266222:00:56
423203Ławecki Darek --TRIPAKA266222:00:58
4314319Kosicki Tomasz --Stopa Słupsk266222:13:28
44199Kowal Zbigniew -SłupskSTOPA SŁUPSK266222:13:34
454147Kajzer Piotr --Krwiożercze Borsuki266222:19:06
464146Wilma Paweł --Krwiożercze Borsuki266222:19:09
471508Pomianek Mateusz ---266222:19:14
481509Duda Marcin ---266222:19:15
493242Laskowski Radosław --KS PIDRINA GDYNIA266222:43:36
50316Krasowski Tomasz -Wrocław-266222:43:50
513244Borko Ryszard --KS Pidrina Gdynia266222:43:53
5214623Raczyński Bogusz -Aleksandrów ŁódzkiRodzinna Grupa Rowerowa266223:01:47
5315648Wdowiak Robert -Łódź-266223:01:57
541524Nankiewicz Krzysztof ---266223:09:59
557969Wawryków Kuba ---266223:30:34
565448Jędrychowski Michał ---266223:30:40
5715649Przastek Remigiusz -Bydgoszcz-266223:49:07
58284Stanek Robert -SzczecinRUDY KOT266223:49:11
595143Holdakowski Wojciech ---266223:49:13
604780Szymkiewicz Daniel --15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy245709:45:12
6114955Machalica Agnieszka 🥉-Gdańsk-245723:30:12
6215521Masiulaniec Agata -Gdańsk-245723:30:16
6315650Pobłocki Jan -Gdańsk-245723:30:20
644140Szwed Paweł --Biegowy Świat245723:30:21
654695Szot Tomasz -GdańskHarpagan/GR3miasto245723:51:04
6615142Wiśniewski Jacek ---245723:51:22
671534Famulski Mariusz ---245723:51:29
683442Skórka Robert ---245723:55:50
694141Korduła Zbigniew --Biegowy Świat245623:55:32
702037Żuk Tomasz -WarszawaZminioj gocie po powrocie235523:10:02
7115651Głogowski Rafał -Warszawa-235523:32:12
725647Kłeczek Jacek ---235523:32:15
731514Pawlak Paweł ---235523:47:48
747207Stachurski Daniel ---235523:48:03
752568Złoch Piotr ---225222:06:24
764230Bukowski Bartosz --Vector225222:06:45
772569Jaskulski Karol ---225222:06:50
786574Sereda Michał ---225023:09:05
791327Paluchowski Tomasz 🥉-Głuchołazy-215023:37:38
80213Kacprzycki Olaf -WarszawaOlo Solo215023:37:39
813151Dereniowski Dariusz ---214821:39:31
824963Skrzypiński Tomasz -Swarzędz-214722:01:32
8315339Szczęsny Marcin -Warszawa-214722:02:54
842570Zglejc Piotr ---204621:22:58
852772Tymiński Andrzej ---204521:23:00
865776Bartczak Wojciech ---194319:21:43
871521Bowszys Maciej ---194319:49:43
883512Sternicki Piotr ---174015:47:47
8915359Świątczyński Maciej -Skorcz-174015:47:51
9015652Szulc Maciej Andrzej -Kotorydz-174016:31:28
9115653Rodziewicz Piotr -Gdańsk-174021:48:48
922616Boguta Dariusz ---174023:19:08
932617Hys Jolanta ---174023:19:11
9415654Zalewski Tomasz -Mielec-173922:50:56
9514970Kamiński Jakub -GDAŃSK-163715:24:52
963445Walczak Jędrzej ---163716:15:45
9715655Wyrozumski Grzegorz -Żary-163716:31:41
9815656Wyrozumski Tomasz -Glogow-163716:31:43
99311Spychała Krzysztof -Poznańwmalinowym163718:45:57
1003766Jaroszewska Monika ---153316:15:49
10115657Sobczyński Janusz -Józefów-153317:38:07
10215658Pasiński Paweł -Warszawa-153318:29:07
10314980Kolinski Mateusz -Kaliska-143209:20:03
10414979Sprengel Grzegorz -Gdańsk-143209:20:06
1053518Herzke Aleksandra ---143211:39:27
1066573Skrzypiński Ireneusz ---143211:39:42
1077794Niemiałkowski Aleksander ---143212:34:37
1087884Zawadzki Dawid ---143212:34:40
109325Skowron Michał -Zgierz-143213:19:22
1102576Zacharko Dominik ---143213:19:28
11114961Piątkowski Tomasz -Łódź-143213:19:36
11214974Piątkowska Monika -Łódź-143213:19:40
11315659Kłoda Edward -Rogów-143213:45:41
11415660Ostrowski Maciej -Inowrocław-143215:00:55
11515661Bendik Maciej -Okoninki-143215:00:57
1162578Górski Maciej ---143215:24:43
1176432Garniewski Marcin ---143215:43:37
1185895Winiarski Mateusz ---133111:26:00
1199901Szulc Adam ---133116:29:52
12015662Hapka Dagmara -Przechlewo-133122:48:04
121632Moszkowicz Paweł -Kraków-143007:02:38
12215663Staszewski Jakub -Tomaszów Mazowiecki-112815:22:45
12315664Zembroń Marcel -Gdynia-112815:22:50
12414724Koszela Michał ---102311:06:01
12514725Zbyszewska Izabela ---102311:06:02
1264160Pękała Paweł --czahadymi102311:06:06
1272552Malinowski Marek ---71910:32:10
128811Sawaniewski Rafał -Malbork-71910:32:11
129110Gostomczyk Karol 🥉-StudzieniceRELAKS61609:28:53
1302571Florek Tomasz ---26125:25:18

Route TR200

Start time
Oct. 15, 2022, 6:30 a.m.
Limit time
14
PK count
26
Runners count
71
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointspoints scoreTotal time
1-1436Owczarski Marcin -ChojniceMMGO266210:21:17
-1312Truszkowska Kamila 🥇-Gdańsk-266213:39:04
2-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos266210:32:56
-215293Dymkowska Joanna --Schronisko PTTK Zygmuntówka215113:53:52
3-1287Buciak Piotr 🥇-WarszawaTeam 360°266211:09:38
-315675Czapp Agnieszka ---71612:24:51
4-892Pachulski Marek -GdańskGREY WOLF266211:21:08
5-4123Pachulski Leszek -Sopot-266211:21:12
6-3090Piwakowski Wojciech ---266211:30:31
7-3099Szumański Jakub ---266211:41:13
8-117Dopierała Piotr -DopiewoTeam 360266211:51:09
9-4475Podleś Rafał -SzczecinSpyrosoft Synergy266211:52:16
10-260Wojtczak Szymon -SzczecinGlobalLogic Sport Team266211:52:19
11-3195Sosna Paweł ---266212:08:15
12-15669Kisiel Krzysztof --Cyklo Kwidzyn266212:08:18
13-15670Gromowski Bartłomiej ---266212:12:45
14-321Beszterda Sebastian -KoszalinNietoperze Koszalin266212:12:56
15-1Śmieja Daniel 🥇-Szczecinmrdp.pl266212:16:59
16-3643Rekowski Karol ---266212:31:07
17-11345Skowroński Jacek ---266213:04:53
18-11594Białogrodzki Kuba ---266213:12:43
19-301Paszkowski Wojciech -Białystok-266213:39:09
20-122Sadowski Marek -CzapleJMDekoratornia.pl266213:45:45
21-1994Lipiński Tomasz -Słupsk-266213:46:05
22-197Szajduk Piotr -SzczecinWRZASKUN266213:46:08
23-15084Maciaszczyk Radosław -Dobra-245813:51:58
24-4345Żanecki Tadeusz --Skurcze & Zakwasy245713:54:14
24-865Popczyk Tomasz -Rumia-245713:54:14
26-3186Jaś Piotr ---245713:54:47
27-3188Florek Przemysław ---245713:54:54
28-3164Nowaczyk Michał 🥉--We mgle po łydki235713:49:03
28-15292Grzyk Grzegorz ---235713:49:03
30-3105Luks Krzysztof ---235413:09:30
31-4261Marciniuk Adam --RADMOR Team235413:38:54
32-4218Bartczak Jarosław --UMKS Orkan Ostróda235314:01:39
33-3106Bogucki Grzegorz ---215113:51:35
34-5186Grada Karol ---215113:51:45
35-5201Szkudlarz Maciej ---215113:53:43
36-3212Golembka Karol --KaroLTaam-Narty@Rower215113:53:45
37-15671Ligienza Andrzej ---215113:53:47
38-15295Kaczmarek Marcin --Schronisko PTTK Zygmuntówka215113:53:50
39-14670Wysocki Przemysław --Catapult215013:45:14
40-3774Żak Paweł -GdańskBrowery Team224911:51:23
41-14881Kruszewski Artur ---224912:36:35
41-4332Szopa Krzysztof --SISU OWB-TEMA224912:36:35
43-775Filipiuk Tomasz -GnojnoSISU-OWB Team224912:36:41
44-3798Dargacz Waldemar -Niestępowo-204913:25:57
45-3103Wejher Sławomir ---204913:45:17
46-3104Szymanek Dawid ---204913:45:18
47-113Makowiec Sławomir -Gdańsk-204813:28:59
48-3451Veith Piotr ---194613:39:49
49-3177Rzepecki Dariusz --TheEndOfTheRace174613:48:08
50-3206Koropecki Juliusz ---184412:28:56
51-3114Mechliński Mateusz ---184312:19:26
52-3113Kuprian Szymon ---184312:19:33
53-5175Śpiewak Marcin ---184212:30:24
54-2163Domachowski Szymon ---164012:38:41
55-4281Matejewski Marek --Starostwo Powiatowe w Pucku173913:51:16
56-15672Bogusz Piotr --RKS huwdu163808:42:02
57-3198Kurzyński Krystian ---143613:39:22
58-3190Wodziński Marek --mamy.to153513:02:02
59-4267Deja Dominik --KulawiKrulowie143206:51:58
60-4220Dębiński Robert --DRobi Toruń143207:15:13
61-3200Sielski Karol ---133110:03:05
62-15291Kachniarz Marcin --OLIMA PROJEKT133110:03:10
63-15673Nogal Tomasz --OLIMA133110:03:13
64-5168Dąbski Sławomir ---133110:27:17
65-3108Piątkowski Zbigniew ---133010:09:00
66-15674Kujawa Tomasz ---172414:15:50
67-11689Kwiatkowski Krzysztof ---71612:24:49
68-3189Kryszewski Wojciech --K251312:28:57

Route TR100

Start time
Oct. 15, 2022, 8:30 a.m.
Limit time
10
PK count
17
Runners count
165
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointspoints scoreTotal time
-115285Ewiak-Paszyńska Alicja --Orientuś Łódź174107:09:26
1-47Nowak Remik -PoznańKS Hades Poznań174105:42:26
2-1147Łosiewicz Mariusz 🥇-BojanoMorenka Team174105:55:39
-214324Friede Aleksandra --Frytka Dawaj174107:15:54
-33219Kreft Mirka --RKS MotylaNoga174107:51:53
3-3094Waliński Mikołaj ---174105:59:12
-414863Żygiewicz Małgorzata ---174108:28:40
4-3093Potocki Mirosław ---174105:59:13
-515704Piskulak Joanna ---174108:29:56
5-3241Megger Sławek ---174106:12:13
6-3246Cieśliński Grzegorz --Kaliska Team174106:43:55
-614875Kwiatkowska-Sioch Edyta ---174109:10:40
-74290Ślósarczyk Dominika --TrolInO174109:27:11
7-3247Liczywek Andrzej --Kaliska Team174106:43:57
-815301Szkobel Lucyna --Botrans174109:36:03
8-5394Lewosz Krzysztof -BaninoSztywny Klekot174106:59:53
9-15299Szymborski Tomasz --Deloitte Adventure Team174107:03:58
-915705Jakubowska Jagoda --Salt Ship Team164009:51:03
10-4391Wasilewski Krzysztof --Buna Ekipa174107:04:04
-1015706Kotowska Beata ---163709:23:11
-115178Skrzycka Monika ---163610:02:38
11-15676Rzeńca Krzysztof --KrzEpa Team174107:09:24
12-3426Dziamara Jarosław ---174107:15:54
-1214879Skowrońska Beata ---153509:42:22
-1314877Korniaho Katarzyna --Bysewo Kolor133509:48:15
13-3427Friede Daniel ---174107:15:57
-1414880Cichy Dominika --Media Team122708:32:04
14-14885Gawkowski Robert --Dax Rowery Legionowo174107:20:03
15-15062Wojczyk Sebastian ---174107:37:54
-1515707Rybińska Marta --Zdrów Jak Ryba122709:41:17
16-15106Ledzion Grzegorz -ŁódźUKS Orientuś Łódź174107:37:59
-1615708Rybarczyk Magdalena --Zdrów Jak Ryba122709:41:19
-1711333Kraska-Lewandowska Agata ---122609:42:11
17-5383Nikonowicz Adrian -Małe Gacno-174107:41:07
18-14286Kletkiewicz Krzysztof -Lipno-174107:42:29
-183234Lewandowska Monika --Pędzące Żółwie122609:42:25
19-3109Polasz Jacek ---174107:51:50
-1915709Okopińska Hanna --SPEEDNET122610:06:43
20-3263Trętowski Krzysztof --RKS MotylaNoga174107:51:54
-205324Zarańska Agata ---141910:13:11
21-2566Maraszek Robert ---174107:59:14
22-15677Maraszek Łukasz ---174107:59:18
23-12452Tysarczyk Piotr ---174108:00:13
24-14884Tysarczyk Bogdan --Tysar174108:00:27
25-3382Prażanowski Mariusz --CykloKwidzyn174108:06:05
26-3287Woss Tomasz ---174108:06:29
27-3288Zajk Michał ---174108:06:35
28-11381Kowalewski Jakub ---174108:10:56
29-4322Pawlewski Igor --Diagnostic174108:13:50
30-4339Skowronek Rafał ---174108:14:28
31-4073Ilek Sławomir -olsztyn-174108:18:07
32-3252Wysocki Maciej --Królowie Lasu174108:22:35
33-11606Skowronek Grzegorz ---174108:26:27
34-11633Brzeziński Maciej ---174108:26:31
35-4315Rogalewski Remigiusz --Facebook: Turystyka na Co dzień174108:27:34
36-2183Bróż Wojciech -Gdańsk-174108:29:46
37-4273Witaszewski Krzysztof ---174108:30:25
38-15678Włoch Adam --Markos Sport Team174108:30:43
39-5199Brzeski Łukasz --Markos Sport Team174108:30:46
40-4300Padzik Rafał ---174108:39:04
41-15300Komorowski Arkadiusz --KS Iskra AMW174108:39:13
42-14888Zieliński Mariusz ---174108:40:32
43-14887Borkowski Wojciech ---174108:40:34
44-14889Szmaglinski Marek ---174108:40:35
45-3792Kostrzewa Jacek -Kalisztańczący z kompasem174108:44:16
46-5103Koperski Piotr -braktańczący z kompasem174108:44:37
47-15679Jank Kacper --ZKOMPASEM.PL174108:50:49
48-5191Chrościcki Michał ---174108:54:46
49-14344Ciupa Marcin -Łódź-174108:55:24
50-15680Nowak Paweł. --UKS Orientuś Łódź174108:55:31
51-15681Kamysz Marcin --SOKÓŁ174108:57:07
52-4400Wróblewski Tomasz ---174108:59:32
53-3129Redlarski Marek ---174108:59:39
54-3264Wysocki Adrian ---174109:00:09
55-1076Filipek Piotr -Poznań-174109:00:21
56-5211Klain Jan -BydgoszczKlan Klainów174109:01:40
57-3363Jankowski Maciej --GR3miasto174109:01:45
58-3301Klain Zbigniew -BydgoszczKlan Klainów174109:03:55
59-3340Nadolny Lech --ROWEREK174109:04:12
60-2508Zachara Stefan -Sopot-174109:08:01
60-15682Wojtera Piotr --Nordea Bicycle Team174109:08:01
62-15683Muszalski Rafał --Nordea Bicycle Team174109:08:06
63-14896Chabierski Błażej --Nordea Bicycle Team174109:08:09
64-15684Potyrała Bartosz ---174109:08:12
65-15323Smolarz Paweł --Nordea Bicycle Team174109:08:16
66-3724Ciskowski Piotr ---174109:10:18
67-15322Manski Pawel --Nordea Bicycle Team174109:10:29
68-11452Sioch Radek ---174109:10:35
69-3365Świtoń Łukasz --Pędzący Pędzel174109:14:52
70-3319Sawicki Krzysztof ---174109:14:54
71-11942Sawicki Kacper ---174109:14:57
72-3320Kałka Tadeusz ---174109:15:02
73-4312Ślósarczyk Maciej --TrolInO174109:27:15
74-11383Radelski Zdzisław ---174109:36:04
75-3295Nowisz Jarosław --Pięty Szalonego Gnoma i Spółka174109:36:12
76-3310Staniszewski Bartosz --Pięty Szalonego Gnoma i Sp.174109:36:15
77-3324Stępień Jarosław --Slimaki174109:36:23
78-3325Roszman Michał --Ślimaki174109:36:24
79-15685Lewandowski Jan ---174109:38:22
80-5276Przytarski Mariusz -Lubań-174109:38:30
81-3197Skolimowski Waldemar --MH Automatyka174109:44:15
82-11661Kalinowski Andrzej ---174109:44:20
83-11663Bońkowski Jarosław ---174109:44:23
84-4363Chudzik Emil ---174109:54:37
85-11469Maciejewski Łukasz ---164009:49:47
86-5225Matczuk Szymon --Łyse Charty164009:50:00
87-15686Kwaśniewski Radosław ---164009:50:09
88-14904Wójcik Marcin --Pancerne Rowery164009:50:54
89-15317Piekut Arkadiusz --Ciclistas de Kashubia164009:51:04
90-15316Kaczanowski Sławomir --Ciclistas de Kashubia164009:51:09
91-15687Klinkosz Paweł --Salt Ship Team164009:51:28
92-11926Knitter Jakub ---163708:48:40
93-15688Szturo Jarosław --Bank BPH Cyclists Team163708:48:49
94-3292Duda Robert ---163709:30:21
95-14897Duda Ernest --Erni i tata zdrowo wymiata163709:30:27
96-5204Konkolewski Mariusz ---163610:02:35
97-14440Kotowski Marcin -GdańskWhatTheFrog153609:23:12
98-4369Szymkun Dariusz ---153609:39:34
99-11379Szymkun Marcin ---153609:39:40
100-4370Szymkun Marek ---153609:39:47
101-15689Nowak Artur ---153609:43:54
102-11398Stencel Krystian ---153609:58:13
103-3302Omieczyński Andrzej --Rowerek153509:41:53
104-15690Kotowski Mateusz ---153509:41:57
105-15691Bochiński Michał --Media Team Gdańsk153509:42:13
106-14918Skowroński Tomasz ---153509:42:26
107-15692Droździk Bartosz --Wilki z Topo153509:52:19
108-15693Pancer Jan --Wilki z Topo153509:52:29
109-15694Niewiadomski Michał --Wilki z Topo153509:52:32
110-15695Różyński Stefan --Wilki z Topo153509:52:45
111-15613Witkowski Zbigniew ---143509:41:35
112-3277Surała Paweł --Pancerne Rowery143509:59:18
113-14903Bekier Piotr --Pancerne Rowery143509:59:34
114-15320Żurawik Andrzej --Bysewo Kolor Team133509:48:16
115-15696Kossakowski Adam --Bysewo Kolor Sp. z o.o.133509:48:22
116-14917Kadulski Marcin --Bysewo Kolor133509:48:23
117-14915Galant Kamil --Bysewo Kolor133509:48:28
118-15321Michniewicz Krzysztof --Bysewo Kolor Team133509:48:29
119-4380Michniewicz Dominik ---133509:48:31
120-3355Michniewicz Łukasz --Bysewo Team133509:48:38
121-15697Wójcik Filip --Salt Ship Team163410:05:15
122-4393Sadowski Andrzej ---143409:50:52
123-15698Kaczanowski Damian --Salt Ship Team133408:27:47
124-3679Siewert Janusz --Pancerne Rowery143010:04:25
125-15699Kozakiewicz Paweł --Zdrów Jak Ryba122709:41:07
126-15700Kołecki Krzysztof ---122709:41:30
127-5220Szałucki Przemysław --Pędzące Żółwie122609:40:23
128-3372Michalski Grzegorz --Pędzące Żółwie122609:40:35
129-3373Lewandowski Rafał --Pędzące źółwie122609:42:17
130-4364Nadolny Wojciech --Speednet122610:06:35
131-3360Wenta Marek --szweje122509:50:42
132-3358Banachewicz Dariusz --Szfeje122509:51:14
133-3375Trzciński Dawid --Stojące Wentyle102508:29:11
134-3369Czerny Rafał --Stojące Wentyle102508:29:36
135-15701Gatzke Kamil --Stojące Wentyle102508:32:08
136-15702Stobba Adam ---102509:07:38
137-14921Pilipczuk Mateusz ---102509:21:20
138-3354Sosin Tomasz --BYSEWO TEAM102509:21:25
139-3356Mikołajczyk Przemysław --BYSEWO TEAM102509:21:38
140-11366Kwarciany Rafał ---92409:09:22
141-3638Miciński Jakub ---141910:13:16
142-4287Celejewski Filip ---71508:39:53
143-4288Celejewski Sebastian ---71508:40:08
144-15703Warzocha Andrzej ---61206:43:42
145-4395Sadowski Piotr ---141010:23:09

Route TP50

Start time
Oct. 14, 2022, 10 p.m.
Limit time
14
PK count
17
Runners count
45
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointspoints scoreTotal time
127Wojciech Sebastian -RokietnicaWilga Orient / KS Hades Pń174107:38:43
210Kaczmarek Stanisław 🥇-Sękowo-174108:50:03
3205Duszak Arkadiusz -Brwinów2PU174109:07:59
4206Duszak Dorota 🥇-Brwinów2PU174109:08:04
5173Wójtowicz Grzegorz -SzczecinSkraj Bagna174110:01:45
614923Mróz Bartosz ---174110:04:16
7794Chojnowski Tomasz -ToruńBanda Łysego174111:04:43
815362Nolka-Wiśniewski Karol -Torun-174111:04:50
93577Borkiewicz Piotr ---174111:56:15
102530Tarkowski Krzysztof ---174111:56:16
1115088Stelmach Ferdynand -Olsztyn-174113:18:34
1215626Weber Paweł -Wrocław-174113:43:59
1215625Kubiak Krzysztof -Wrocław-174113:43:59
144241Radkiewicz Dominik --Speednet164013:32:52
155711Anyszkiewicz Marzena ---164013:32:53
165717Zomkowski Kamil ---164013:32:55
164242Abryszyński Krzysztof --Speednet164013:32:55
184170Skibiński Robert ---164013:50:07
194173Poniatowski Tomasz --Ślepe Kociaki Team153813:10:18
2015627Siemieniuk Krzysztof -Dobrzyniewo Duże-153813:10:23
213868Górecki Marcin -Łódź-133413:38:57
2215628Ochocki Marcin -Łódź-133413:39:04
2314985Górski Marcin -Warszawa-123113:28:33
2415629Nowakowski Damian -Słupsk-123113:50:21
2515630Foryś Michał -Słupsk-113013:47:24
2615631Wasielewski Marek -Krepa Slupska-122913:26:51
2715632Jesionek Kamil -Krępa Słupsk-122913:26:52
2815633Śniady Dariusz -Słupsk-122913:26:55
2815634Jesionek Jakub -Krępa Słupska-122913:26:55
3015635Zbela Sebastian -Słupsk-122913:26:57
3110236Iwanicki Krystian ---122913:27:02
323514Mikołajczyk Paweł ---102208:06:12
333513Zblewski Dawid ---102208:06:13
3415358Richert Katarzyna -Gdynia-91909:22:11
3511856Jurak Kacper ---91909:22:13
3615636Zabielska Monika -Gdańsk-91909:51:09
3715637Zabielska Milena -Gdańsk-91909:51:14
3815638Kamiński Bartosz -Starogard Gdański-91909:51:20
3915639Myszkowski Paweł -Olsztyn-91909:51:23
4015640Raszkiewicz Szymon -Lubiąż-91910:42:19
415689Raszkiewicz Rafał ---91910:42:20
422567Kowalewski Paweł ---71610:01:47
4315641Paprocki Karol -Grudziądz-71610:52:45
4415642Kralski Krzysztof -Piła-15115:06:49
4515643Nowak Paweł -Wałcz-15116:29:33