Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Pazur Gryfa 2022

Organizer Słupskie Towarzystwo Osób Pozytywnie Aktywnych „STOPA” Słupsk
Place woj. pomorskie - Ustka
Date 23 - 24 apr 2022
Headquarter
Web page http://pazurgryfa.slupsk.pl
Regualation
Description Planowane trasy to TP25, TP50 i TR120 z bonusem Mamy nadzieję że uda się dojechać nad morze
All participants count 52
Results status Unofficial results

Results

Route TR120

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
34
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointspoints scoreTotal time
1-1151Ćwidak Paweł -GdańskSKPT Gdańsk232306:58:59
-1312Truszkowska Kamila 🥇-Gdańsk-232310:24:59
2-1287Buciak Piotr 🥇-WarszawaTeam 360°232307:49:59
-2323Nowacka Elżbieta 🥈-KoszalinNietoperze Koszalin232310:59:59
3-6Hołdakowski Wojciech -Warszawa-232307:52:59
-367Konieczna Krystyna -Lipka-121209:26:59
3-1436Owczarski Marcin -ChojniceMMGO232307:52:59
-46684Chmara Magdalena ---7709:29:59
5-776Wesołowski Stefan 🥈-KołobrzegCobra Rajd Team232308:18:59
6-3090Piwakowski Wojciech ---232308:21:59
7-15Bober Bartłomiej 🥇-KobylnicaHarpagan232308:30:59
8-3245Olbryś Marek ---232308:43:59
8-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos232308:43:59
10-3241Megger Sławek ---232308:51:59
11-115Cecuła Krzysztof -Swarzędz-232308:55:59
12-199Kowal Zbigniew -SłupskSTOPA SŁUPSK232309:12:59
12-15267Kosicki Tomasz ---232309:12:59
14-4695Szot Tomasz -GdańskHarpagan/GR3miasto232309:13:59
15-3798Dargacz Waldemar -Niestępowo-232309:17:59
15-3105Luks Krzysztof ---232309:17:59
17-122Sadowski Marek -CzapleJMDekoratornia.pl232309:46:59
17-1994Lipiński Tomasz -Słupsk-232309:46:59
19-301Paszkowski Wojciech -Białystok-232309:58:59
20-8Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI232310:12:59
21-865Popczyk Tomasz -Rumia-232310:24:59
22-321Beszterda Sebastian -KoszalinNietoperze Koszalin232311:00:00
23-5394Lewosz Krzysztof -BaninoSztywny Klekot232311:22:59
24-14888Zieliński Mariusz ---212111:34:59
24-14887Borkowski Wojciech ---212111:34:59
26-3108Piątkowski Zbigniew ---222012:03:59
26-772Papis Leszek -SłupskTroll Team222012:03:59
26-773Orłowski Leszek -SłupskTroll Team222012:03:59
29-1289Piwakowski Andrzej -GdańskHarpagan171711:57:59
30-38Konieczny Tomasz -LipkaGrupa Rowerowa Lipka141408:56:59

Route TP50

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
18
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointspoints scoreTotal time
160Krasuski Marcin 🥇-WarszawaOK!Sport Warszawa202006:15:00
2155Jędroszkowiak Michał 🥇-Książ WielkopolskiKSA Janiszewski Dzik Team202006:19:00
3355Lepka Bartosz -SłupskSłomiane Bambusy202007:11:00
47514Skorupski Robert ---202007:34:00
515087Konke Jolanta -Młynkowo-202007:59:00
510Kaczmarek Stanisław 🥇-Sękowo-202007:59:00
71521Bowszys Maciej ---202008:18:00
85085Dymek Rafał -Warszawa-202010:21:00
81154Jakubowski Łukasz -Kamień PomorskiKB Kamien Pomorski202010:21:00
103445Walczak Jędrzej ---202010:30:00
11150Balana Jacek -Stare Babice-202011:10:00
12213Kacprzycki Olaf -Warszawa-202011:21:00
124409Michalak Krzysztof -Człuchów-202011:21:00
124869Gradek Monika -CZŁUCHÓW-202011:21:00
121327Paluchowski Tomasz 🥉-Głuchołazy-202011:21:00
1631Rusak Wiesław -X Ełcka Zmarzlina 2019X Ełcka Zmarzlina 2019191910:20:00
17556Michalski Adam -PiasecznoHałabała191911:10:00
1815145Sienkiewicz Władsław ---181812:53:00