Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Siła KoRNOLisa 2022

Organizer Stowarzyszenie ROC Razem Osiągniemy Cel
Place woj. małopolskie - Ciężkowice
Date 6 - 7 may 2022
Headquarter Ciężkowice
Web page http://roc.org.pl/
Regualation http://roc.org.pl/index.php/regulamin-kornolisa/
Enrollment April 16, 2022   -   May 4, 2022
Description Zawody zostaną rozegrane w formie rogainingu, uczestnicy będą mieli do wyboru 7 tras, o różnej długości i stopniu trudności: - Trasa Rowerowa, zwana dalej: TR24 – limit czasu 24 h, - Trasa Piesza, zwana dalej: TP24 – limit czasu 24 h, - Trasa Rowerowa, zwana dalej: TR12 – limit czasu 12h, - Trasa Piesza, zwana dalej: TP12 – limit czasu 12h, - Trasa Rowerowa, zwana dalej: TR7 - limit czasu 7 h, - Trasa Piesza, zwana dalej: TP7 - limit czasu 7 h, - Trasa Rodzinna, zwana dalej: Wyprawa KoRNOLiska – limit czasu 5 h. Trasa rodzinna (Wyprawa KoRNOLiska) rozgrywana jest bez klasyfikacji, dlatego też dopuszcza się na niej poruszanie w sposób dowolny – zarówno pieszo, jak i rowerem. Dopuszczalne są także różne kombinacje tych sposób (np. dzieci na rowerze, dorośli pieszo itp.).
All participants count 271

Results

Route TP24

Start time
May 7, 2022, midnight
Limit time
24
PK count
-
Runners count
16
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date
529Podraza Tadeusz TarnówUltraTarnówM22OK2022-04-16 17:41:28
61Szmyt Barbara 🥉WarszawaKlub InO STOWARZYSZE WarszawaK92OK2022-04-16 17:41:28
4047Plata Michał Piekary ŚląskieTKTJM44OK2022-04-16 17:41:28
105Fałowski Rafał Gajków-M199OK2022-04-16 17:41:28
276Ścioch Leszek Warszawa-M98OK2022-04-16 17:41:28
141Eibl Andrzej ChocianówEiblu TeamM229OK2022-04-16 17:41:28
2025Opioła Mariusz BrzeskoRównia PochyłaM162OK2022-04-17 11:20:31
171Białucha Sergiusz BytomSaint-Gobain SquadM158OK2022-04-17 20:45:33
706Wąsik Jacek LublincbfsM230OK2022-04-17 21:53:34
4411Horova Magda 🥇Praha, Czechy-K180OK2022-04-18 19:23:09
1327Paluchowski Tomasz 🥉Głuchołazy-M159OK2022-04-19 13:22:04
2066Malanowska Anna -Idę, bo mogęK166OK2022-04-21 14:09:33
213Kacprzycki Olaf Warszawa-M232OK2022-04-22 16:11:57
4464Vencovska Alena Česko-K193OK2022-04-25 21:10:57
4462Hajkova Vera Praha - Czech Republic-K194OK2022-04-26 20:01:44
279Herman-Iżycki Leszek 🥇Warszawa-M231OK2022-04-29 11:19:36

Route TP12

Start time
May 7, 2022, 8 a.m.
Limit time
12
PK count
-
Runners count
40
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date
2068Dziedzina Daniel Rabka ZdrójEpic_Team™M129OK2022-04-16 17:41:28
4942Biczak Magdalena Tarnów-K103OK2022-04-16 17:41:28
4948Dziedziak Marek Gorlice-M106OK2022-04-16 17:41:28
2305Chrząstowska Kamila Bydgoszcz-K220OK2022-04-16 17:41:28
666Łazowski Krzysztof WarszawaŁaziki KInO StowarzyszeM96OK2022-04-16 17:41:28
1144Łazowska Sylwia 🥉WarszawaŁazikiK97OK2022-04-16 17:41:28
4943Adamczyk Jan GorliceGorlicka Grupa BiegowaM130OK2022-04-16 17:41:28
530Podraza Anna TarnówUltraTarnówK21OK2022-04-16 17:41:28
4879Lewandowski Tomasz Tarnów-M43OK2022-04-16 17:41:28
2157Majchrzyk Łukasz KrakówEpic_Team™M10OK2022-04-16 17:41:28
1261Pręcikowski Rysiek Wieliczka-M104OK2022-04-16 17:41:28
717Porębski Marek TargowiskoDziewiątyM90OK2022-04-16 17:41:28
2114Bojczuk Marek --M91OK2022-04-16 17:41:28
4971Lewandowski Mikołaj Tarnów-M131OK2022-04-16 17:41:28
4868Kotlarczyk Katarzyna Kraków-K31OK2022-04-16 17:41:28
1999Lachera Marek KatowiceW pogoni za duchemM144OK2022-04-16 17:41:28
2142Dziedzina Jakub Rabka-ZdrójEpic_Team™M162OK2022-04-16 17:41:28
4652Ogrodowicz Ewa Łódź-K20OK2022-04-16 17:41:28
4094Darchuk Oleksandr Węgrzce-M156OK2022-04-16 17:41:28
66Rychlicki Dariusz WołkowyjaPogromcy kilometrówM178OK2022-04-17 19:02:38
942Hoduń Anna KrakówAZS CM UJK154OK2022-04-18 09:31:54
15132Olszewski Mateusz Rzeszów-M226OK2022-04-18 09:40:26
14774Ponikwia Rafał Kraków-M157OK2022-04-20 08:49:58
2447Machowski Sebastian PagorzynaPogromcy kilometrówM174OK2022-04-22 18:40:32
15217Lorek Marek Dębica-M190OK2022-04-24 15:53:02
4873Bacański Mirosław WAŁBRZYCH-M179OK2022-04-25 18:47:42
925Niezgoda Przemyslaw ŻoryBaraniokTeamM225OK2022-04-26 09:08:41
15229Lorek Anna Dębica-K191OK2022-04-26 18:34:05
15230Lorek Krzysztof Dębica-M192OK2022-04-26 19:03:09
15231Sosin Anna Katarzyna Wielka Wieś-K221OK2022-04-27 12:02:50
160Litewka Jacek Wielka WieśDrużyna GabrysiM222OK2022-04-27 20:40:18
2252Francuz Patrycja --K223OK2022-04-28 06:49:53
14621Nowakowska Marta MielecDzikie Życie Run TeamK257OK2022-04-28 19:35:54
15202Beszczyński Sebastian Trzebinia-M224OK2022-04-29 08:30:18
15243Turek Łukasz WarszawaLatające Ho(L)endryM227OK2022-04-29 12:50:23
151Czechowicz Dariusz KrakówDzikie Życie RunTeamM228OK2022-04-29 13:57:54
15254Krakowczyk Adam Gliwice-M258OK2022-05-01 18:51:08
15255Kurowski Michał Gliwice-M259OK2022-05-01 19:01:13
15257Bijok Marcin Skoczów-M260OK2022-05-02 06:09:37
2453Dubik Marcin Tarnowskie GóryTKTJM261OK2022-05-02 16:22:09

Route TP7

Start time
May 7, 2022, 10 a.m.
Limit time
7
PK count
-
Runners count
71
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date
28Maryniak Mariusz KrakówCompass TeamM121OK2022-04-16 17:41:28
2290Stojek Mateusz Ruda ŚląskaSRTM82OK2022-04-16 17:41:28
4043Techmański Łukasz Rzeszów-M54OK2022-04-16 17:41:28
2221Gołuński Mikołaj --M93OK2022-04-16 17:41:28
1267Siedlecka Marta Pogwizdów-K99OK2022-04-16 17:41:28
4687Kwaśny Leszek katowice-M100OK2022-04-16 17:41:28
4972Wieczorek Andrzej RacibórzhasiokM122OK2022-04-16 17:41:28
4968Kucharska Agata Radłów-K123OK2022-04-16 17:41:28
4969Góreczny Przemysław ŁAŃCUT-M124OK2022-04-16 17:41:28
2214Dwornik Małgorzata KrakówWarczące SzprychyK5OK2022-04-16 17:41:28
4041Niemirowski Gabriel Rzeszów-M19OK2022-04-16 17:41:28
2229Ścigaj Rafał --M55OK2022-04-16 17:41:28
4886Karpiel Magdalena Kraków-K56OK2022-04-16 17:41:28
1046Majkowski Jacek Kraków-M57OK2022-04-16 17:41:28
2222Grzywna Anna --K94OK2022-04-16 17:41:28
683Płecha Tomasz KrakówKurka EdziaM101OK2022-04-16 17:41:28
4810Kruk Zbigniew GaćWydry GalicjaM28OK2022-04-16 17:41:28
4974Branny Piotr Ruda Śląska-M125OK2022-04-16 17:41:28
2331Stefańczyk Monika Kraków-K140OK2022-04-16 17:41:28
926Zajcew Tristan Krakow-M14OK2022-04-16 17:41:28
923Królikowska Magdalena Modlniczka-K15OK2022-04-16 17:41:28
1000Nowak Magda WarszawaTelimenkiK41OK2022-04-16 17:41:28
2213Dwornik Maciek KrakówWarczące SzprychyM6OK2022-04-16 17:41:28
452Mikler Arkadiusz KrakówGUTO Adventure TeamM83OK2022-04-16 17:41:28
2079Ginter Grzegorz KrakówAZS Collegium Medicum UJM8OK2022-04-16 17:41:28
2253Bzowski Michał --M58OK2022-04-16 17:41:28
4874Czyrka Piotr Warszawa-M30OK2022-04-16 17:41:28
2265Kański Michał --M95OK2022-04-16 17:41:28
4936Walerowska Lidia Kraków-K126OK2022-04-16 17:41:28
2329Duśko Piotr Kraków-M141OK2022-04-16 17:41:28
955Talaga Dominik Kokotów-M84OK2022-04-16 17:41:28
977Jamrozik Krzysiek KrakówWKS WawelM102OK2022-04-16 17:41:28
4967Wira Krzysztof Zborowice-M127OK2022-04-16 17:41:28
4975Branny Marta Ruda Śląska-K128OK2022-04-16 17:41:28
2475Ginter Katarzyna Kraków-K9OK2022-04-16 17:41:28
4042Miernik Robert Rzeszow-M16OK2022-04-16 17:41:28
4875Wierzchowska Jagoda Kraków-K42OK2022-04-16 17:41:28
957Talaga Gabrysia Kokotów-K86OK2022-04-16 17:41:28
2277Urbański Jakub Kraków-M24OK2022-04-16 17:41:28
1274Mikler Agnieszka KrakówWEERIDE GUTOK96OK2022-04-16 17:41:28
2278Sondej-Urbańska Agnieszka Kraków-K29OK2022-04-16 17:41:28
485Mazur Krzysztof TarnówOddział PTTK Ziemi TarnowskiejM172OK2022-04-16 17:41:28
954Suchecki Grzegorz Dąbrowa Górnicza-M88OK2022-04-16 17:41:28
149Domin Tomasz Krakowsevencoins.plM59OK2022-04-16 17:41:28
981Pacowska-Brudło Ola WarszawaBa-BiK7OK2022-04-16 17:41:28
638Skubida Ewa Stalowa WolaRajd Dolnego SanuK89OK2022-04-16 17:41:28
2429Stojek Konstanty Ruda ŚląskaSRTM85OK2022-04-16 17:41:28
14600Drewniak Wiesław Bolków-M142OK2022-04-16 18:32:58
4809Wręczycki Bartosz RadwanicePG KMP WrocławM143OK2022-04-16 19:27:52
14808Obuchowski Robert Dąbrowa Górnicza-M153OK2022-04-17 11:30:46
14809Obuchowska Małgorzata Dąbrowa Górnicza-K153OK2022-04-17 11:42:29
2219Markiewicz Marcin --M165OK2022-04-19 07:26:02
4877Jędrzejewska Aleksandra KrakówToeris Racing TeamK215OK2022-04-19 13:35:45
14718Salbert Beata BytomOkiem WilkaK161OK2022-04-19 17:58:51
14719Salbert Piotr BytomOkiem WilkaM160OK2022-04-19 18:00:00
19Puka Hubert Stalowa WolaUjadające okratkiM173OK2022-04-25 19:32:03
15224Majkowska Anna Stobierna-K177OK2022-04-26 07:08:45
2115Oleksak Marek --M189OK2022-04-27 06:18:59
496Karabin Bartłomiej DobraPolowanie na wiewiórkęM216OK2022-04-28 06:40:53
14721Ryskalok Piotr JaworznoOkiem WilkaM217OK2022-04-28 15:21:16
14773Ryskalok Karolina Jaworzno-K218OK2022-04-28 19:43:35
15238Przybyło Tomasz Kraków-M219OK2022-04-28 20:06:21
2113Bać Wiesław RacławówkaWydry GalicjaM248OK2022-04-29 18:52:12
15249Skałka Sławomir Polanka-M249OK2022-04-29 20:09:00
15248Wasilewska Anna Kraków-K250OK2022-04-29 20:11:42
14596Kazoń Dominika Pińczyce-K251OK2022-04-30 21:47:13
14597Kazoń Monika Pińczyce-K252OK2022-04-30 21:51:05
15252Maciążek Dawid Kraków-M253OK2022-05-01 15:29:47
15253Wróbel Sonia Kraków-K254OK2022-05-01 15:35:44
15133Tomkiewicz Tomasz KROSNO-M255OK2022-05-01 19:01:32
2437Leja Piotr Zakopane-M256OK2022-05-02 08:13:35

Route TPJUNIOR7

Start time
May 7, 2022, 10 a.m.
Limit time
7
PK count
-
Runners count
7
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date
2426Stojek Aleksander Ruda ŚląskaSRTM78OK2022-04-16 17:41:28
1001Witkowska Telimena WarszawaTelimenkiK40OK2022-04-16 17:41:29
961Suchecki Ignacy Dąbrowa Górnicza-M79OK2022-04-16 17:41:29
962Suchecki Ryszard Dąbrowa Górnicza-M80OK2022-04-16 17:41:29
979Brudło Basia WarszawaBaBiKiK3OK2022-04-16 17:41:29
980Brudło Zbych WarszawaBaBiKiM4OK2022-04-16 17:41:29
1211Mikler Aleksander KrakówRELIM - WeeRide - GUTOM80OK2022-04-16 17:41:29

Route TR24

Start time
May 7, 2022, midnight
Limit time
24
PK count
-
Runners count
17
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date
693Smejda Andrzej Warszawa-M53OK2022-04-16 17:41:28
8Witkowski Marcin WarszawaZASZYCIM38OK2022-04-16 17:41:28
1157Jacak Andrzej ŁódźIT OrientM139OK2022-04-16 17:41:28
1262Żelasko Andrzej Mielec-M39OK2022-04-16 17:41:28
1081Gryszkalis Marcin Łódź-M120OK2022-04-16 17:41:28
945Adamczyk Ewa 🥇Konstantynów ŁódzkiZbieranina z NiesięcinaK175OK2022-04-16 17:41:28
946Adamczyk Jarek Konstantynów ŁódzkiZbieranina z NiesięcinaM176OK2022-04-16 17:41:28
1239Dobosz Patryk Tarnów Opolski-M77OK2022-04-16 17:41:28
1201Witkowska Ania KatowiceKlub Królika StefanaK1OK2022-04-16 17:41:28
120Królikowski Roman Modlniczka-M262OK2022-04-16 17:41:28
2Brudło Paweł 🥇WarszawaBaBiKiM2OK2022-04-16 17:41:28
833Konopiński Maciej Kraków-M272OK2022-04-17 14:14:13
1253Kucza Jarosław Kąty WrocławskiePędzące ŚlimakiM186OK2022-04-19 14:13:14
1236Dziewior Arkadiusz GliwiceDziewiorkiM188OK2022-04-26 17:59:25
1237Dziewior Iwona GliwiceDziewiorkiK187OK2022-04-26 18:02:10
1993Słomiany Łukasz KatowicePIANA Z PYSKAM214OK2022-04-29 08:45:55
3Liszka Grzegorz 🥈TychyTrezado BikeTires.plM265OK2022-05-05 07:39:08

Route TR12

Start time
May 7, 2022, 8 a.m.
Limit time
12
PK count
-
Runners count
19
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date
837Adamczyk Bartosz NiepołomiceZdezorientowani MTBO TeamM73OK2022-04-16 17:41:28
2217Figiel Natalia --K74OK2022-04-16 17:41:28
4027Zawadzki Michał Kraków-M105OK2022-04-16 17:41:28
931Malawski Filip KrakówVelocilamyM118OK2022-04-16 17:41:28
992Gorczyca Paweł Bolechowice-M266OK2022-04-16 17:41:28
948Kapustka Wojciech ŻoryArsBonaM52OK2022-04-16 17:41:28
2162Mossoczy Zbigniew ZabierzówBIKEBOARDM119OK2022-04-16 17:41:28
2246Zawadzka Magdalena --K17OK2022-04-16 17:41:28
2295Szapski Maksymilian --M18OK2022-04-16 17:41:28
1989Kuźniarowicz Piotr UmieszczWesołe JeżeM27OK2022-04-16 17:41:28
4812Polonius Łukasz Katowice-M13OK2022-04-16 17:41:28
970Małodobry Wojciech Miechów-M75OK2022-04-16 17:41:28
866Śmietański Jacek SkawinaRecykling przede wszystkimM23OK2022-04-16 17:41:28
836Motyl-Adamczyk Agata NiepołomiceZdezorientowani MTBO TeamK76OK2022-04-16 17:41:28
15227Toropov Alexey Kraków-M185OK2022-04-26 08:13:12
1296Jawor Angelika Bukowno-K147OK2022-04-27 12:20:55
932Malawska Kamila KrakówVelocilamyK213OK2022-04-29 07:19:28
15247Olszewski Zenon Mińsk Mazowiecki3DECM246OK2022-04-29 19:51:00
15250Yermokhin Maxim Kraków-M247OK2022-04-29 20:46:02

Route TR7

Start time
May 7, 2022, 9:30 a.m.
Limit time
7
PK count
-
Runners count
46
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date
1004Dudek Magdalena 🥉KrakówRajd Hawran/Warczące SzprychyK114OK2022-04-16 17:41:28
2090Borgiel Jarek Jastrzębie-ZdrójCoś nom pizło na łebM146OK2022-04-16 17:41:28
2206Masztalski Paweł KatowiceCoś nom pizło na łebM137OK2022-04-16 17:41:28
1006Kot Maciej KrakówRajd HawranM134OK2022-04-16 17:41:28
560Osyszko Iza Kobyle-K138OK2022-04-16 17:41:28
2187Żero Sebastian BędzinŻerkiM37OK2022-04-16 17:41:28
2330Żero Dagmara BędzinŻerkiK36OK2022-04-16 17:41:28
943Gwóźdź Paweł Piekary ŚląskieGrupa Kolarska GliwiceM34OK2022-04-16 17:41:28
2314Handydraj Daria KrakówBajk eMTeBeK115OK2022-04-16 17:41:28
2227Stanek Rafał KarniowiceZabierzów biegaM25OK2022-04-16 17:41:28
983Puchalski Tomasz Królewskie-M26OK2022-04-16 17:41:28
2256Górszczak Konrad Kraków-M207OK2022-04-16 17:41:28
2704Chmiel Joanna --K116OK2022-04-16 17:41:28
991Szar Jerzy Targowisko-M135OK2022-04-16 17:41:28
1049Nawrocka Olga KrakówMotorola Bike TeamK32OK2022-04-16 17:41:28
2218Socha-Stojek Magdalena --K72OK2022-04-16 17:41:28
2226Poła-Słowik Katarzyna --K51OK2022-04-16 17:41:28
976Szajna Abu ZielonkiNożny OrjentM117OK2022-04-16 17:41:28
993Szar Krystyna Targowisko-K136OK2022-04-16 17:41:28
2259Kowalska Katarzyna Kraków-K171OK2022-04-16 17:41:28
941Palińska Anna Bytomkp2BK35OK2022-04-16 17:41:28
1028Jakubas Piotr KrakówRajd HawranM149OK2022-04-16 20:05:11
1292Jakubas Agnieszka Kraków-K151OK2022-04-16 20:07:00
14755Kornek Rafał Gorlice-M148OK2022-04-16 21:00:31
1009Kot Iwona Wieliczka-K150OK2022-04-16 21:01:23
14Lenczowski Jan 🥇Sulejówekteam360M155OK2022-04-20 07:44:11
15216Nowak Krzysztof Bolechowice-M163OK2022-04-22 10:02:18
15218Więcław Paweł Kraków-M164OK2022-04-24 17:02:46
15228Gregorczyk Michał SzalowaGorliceBikeM184OK2022-04-26 17:08:43
15072Jarmuła Mirek Racibórz-M208OK2022-04-26 18:34:11
1025Howis Daniel Tychy-M195OK2022-04-27 16:06:46
15232Szarowicz Fabian Sękowa-M196OK2022-04-27 19:52:31
15233Papużyński Jacek Gorlice-M197OK2022-04-27 19:56:15
15234Szarowicz Ryszard GorliceGorliceBikeM198OK2022-04-27 20:00:54
3887Marasek Dawid Kraków-M209OK2022-04-28 06:39:00
15237Szurek Adrian Sękowa-M210OK2022-04-28 13:41:17
53Stolarczyk Wojciech ZakopaneSzybcy i BrudniM211OK2022-04-28 20:11:46
15239Stolarczyk Dagmara Zakopane-K212OK2022-04-28 20:37:54
2316Mański Sebastian ŻoryEventyr TeamM240OK2022-04-29 15:01:42
15244Kaczmarek Michał Tychy-M241OK2022-04-29 15:32:36
15245Stachura Magdalena Chorzów-K242OK2022-04-29 18:16:36
14376Jarmuła Magdalena Racibórz-K245OK2022-04-29 18:32:31
15251Mierniczak Bartłomiej Kraków-M243OK2022-04-29 20:57:23
15256Książek Mikołaj Polska-M244OK2022-05-01 21:52:07
1983Moroń Artur --M270-2022-05-05 09:59:46
2375Janerka Marzka Chorzów-K269-2022-05-05 11:54:34

Route TRJUNIOR7

Start time
May 7, 2022, 9:30 a.m.
Limit time
7
PK count
-
Runners count
1
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date
944Gwóźdź Nikodem Piekary ŚląskieGrupa Kolarska GliwiceM33OK2022-04-16 17:41:29

Route RODZINNA0

Start time
May 7, 2022, 11 a.m.
Limit time
5
PK count
-
Runners count
36
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date
2133Kwiatkowski Piotr --M11OK2022-04-16 17:41:28
2135Kwiatkowska Małgorzata --K12OK2022-04-16 17:41:28
26Banaszkiewicz Piotr KrakówBike Orient/CompassM66OK2022-04-16 17:41:29
2468Dyduch Magdalena Kraków-K47OK2022-04-16 17:41:29
2459Janeczek Piotr MogilanyJotM48OK2022-04-16 17:41:29
4900Kozakiewicz Michał Kraków-M67OK2022-04-16 17:41:29
4965Banach Wawrzyniec Kraków-M109OK2022-04-16 17:41:29
4976Janowski Konrad Kraków-M110OK2022-04-16 17:41:29
4979Malirz Przemysław Kraków-M111OK2022-04-16 17:41:29
4977Malirz Agnieszka Kraków-K112OK2022-04-16 17:41:29
4962Walerowski Benedykt Kraków-M113OK2022-04-16 17:41:29
2266Bronkowski Szymon --M68OK2022-04-16 17:41:29
4981Dyduch Grzegorz kraków-M133OK2022-04-16 17:41:29
2269Bronkowska Anna --K69OK2022-04-16 17:41:29
4960Janeczek Dorota MogilanyJotK49OK2022-04-16 17:41:29
4970Wiatrowski Michał Kraków-M62OK2022-04-16 17:41:29
2378Adamczyk-Banach Magdalena Kraków-K50OK2022-04-16 17:41:29
4878Wiatrowska Katarzyna Kraków-K63OK2022-04-16 17:41:29
4898Kozakiewicz Julia Kraków-K70OK2022-04-16 17:41:29
1103Kędzierska Magdalena KrakówKTR BikeOrientK71OK2022-04-16 17:41:29
4883Matyasik Karolina Kraków-K145OK2022-04-16 17:41:29
2416Przybył Paweł Rzeszów-M169OK2022-04-24 19:13:15
14639Przybył Monika Rzeszów-K170OK2022-04-24 19:27:52
922Sakowicz Maciej Brzezie-M202OK2022-04-26 06:43:32
15223Sakowicz Elżbieta Brzezie-K203OK2022-04-26 06:55:58
14586Kozielec-Płoskonka Małgorzata Kraków-K182OK2022-04-26 07:41:23
15225Płoskonka Kamila Polish-K183OK2022-04-26 07:48:57
15236Marasek Anna Kraków-K-OK2022-04-28 08:35:01
15235Susuł Robert Kraków-M205OK2022-04-28 08:47:23
15240Kotlarczyk Ireneusz Kraków-M206OK2022-04-29 06:21:23
963Wieczorek Artur Dąbrowa Górnicza-M235OK2022-04-29 18:22:21
15203Bębenek Marcin Jaworzno-M263OK2022-05-03 07:16:49
15264Nowak Paulina Jaworzno-K264OK2022-05-03 07:17:27
2332Pilch Krystian Lipnica Wielka-M238OK2022-05-03 12:28:58
2333Pilch Barbara Lipnica Wielka-K239OK2022-05-03 12:29:45
15270Buzek Gabi Kraków-K268-2022-05-05 10:26:04

Route RODZINNADZIECKO0

Start time
May 7, 2022, 11 a.m.
Limit time
5
PK count
-
Runners count
18
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date
4952Wiatrowska Maja --K60OK2022-04-16 17:41:29
4978Malirz Adrian Kraków-M107OK2022-04-16 17:41:29
4985Janeczek Zuzanna --K45OK2022-04-16 17:41:29
4986Janeczek Anna --K46OK2022-04-16 17:41:29
4922Kozakiewicz Filip Kraków-M64OK2022-04-16 17:41:29
4923Kozakiewicz Mikołaj Kraków-M65OK2022-04-16 17:41:29
4987Walerowski Tytus --M108OK2022-04-16 17:41:29
4915Wiatrowska Kalina Kraków-K61OK2022-04-16 17:41:29
15219Przybył Mikołaj Rzeszów-M167OK2022-04-24 19:40:45
15220Przybył Józef Rzeszów-M168OK2022-04-24 19:45:19
15221Sakowicz Maria Brzezie-K200OK2022-04-26 06:50:09
15222Sakowicz Michał Brzezie-M201OK2022-04-26 06:52:40
15226Płoskonka Dawid Polish-M181OK2022-04-26 20:38:21
15241Kotlarczyk Jakub Kraków-M233OK2022-04-29 06:31:10
15242Kotlarczyk Aleksandra Kraków-K234OK2022-04-29 06:34:00
15151Wieczorek Agata Dąbrowa Górnicza-K235OK2022-04-29 18:24:12
15246Kowalczyk Aleksandra Zawada Uszewska-K236OK2022-04-29 19:50:11
15269Bublik Matejko Kraków-M267-2022-05-05 10:24:11