Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Harpagan 64 2023

Organizer PKO Harpagan
Place woj. pomorskie
Date 27 - 29 oct 2023
Headquarter pomorskie
Web page http://www.harpagan.pl/rajd
Regualation https://www.harpagan.pl/rajd/strefa-uczestnika/regulamin/
Description Najstarsza i największa cykliczna impreza na orientację w Polsce. Do Pucharu Pieszego liczy się trasa TP100 oraz trasa TP50 nocna. Do Pucharu Rowerowego liczy się trasa TR200 i trasa TR100
All participants count 331
Results status Unofficial results

Results

Route TR200

Start time
Oct. 28, 2023, 6:30 a.m.
Base time (+Late time)
14 h
PK count
26
Runners count
71
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointspoints scoreTotal time
1-3094Waliński Mikołaj ---266212:21:26
-115896Ewiak-Paszyńska Alicja -ŁódźUKS Orientuś Łódź194212:46:37
1-3097Potocki Robert ---266212:21:26
1-3093Potocki Mirosław ---266212:21:26
1-776Wesołowski Stefan 🥇-KołobrzegCobra Rajd Team266212:21:26
1-1287Buciak Piotr 🥇-WarszawaTeam 360°266212:21:26
-214324Friede Aleksandra --Frytka Dawaj173712:20:48
-316395Garbuzowa Irina ---112711:23:27
6-4123Pachulski Leszek -Sopot-266213:24:54
7-892Pachulski Marek -GdańskGREY WOLF266213:24:55
8-791Jakubek Krystian 🥇-WrocławDecathlon266213:43:51
9-4475Podleś Rafał -SzczecinSpyrosoft Synergy266213:56:13
10-117Dopierała Piotr -DopiewoTeam 360255813:33:23
11-6Hołdakowski Wojciech 🥈-Warszawa-255813:33:34
12-15669Kisiel Krzysztof --Cyklo Kwidzyn255813:53:05
13-3195Sosna Paweł ---255813:53:12
14-16396Łuszczyński Krzysztof ---255813:53:15
15-3099Szumański Jakub ---245613:14:19
16-1Śmieja Daniel 🥇-Szczecinmrdp.pl245613:33:21
17-3090Piwakowski Wojciech ---235513:24:25
18-1436Owczarski Marcin -ChojniceMMGO225313:40:35
19-202Ruchlicki Stanisław -Białystok-225313:54:50
20-14794Bagiński Olgierd -GdyniaNORDA Active Team255214:07:15
21-15744Megger Sławek -Gdańsk-225113:40:38
22-3798Dargacz Waldemar -Niestępowo-225113:44:20
23-3105Luks Krzysztof ---225113:44:32
24-15266Hirsz Szymon --RowerOWCE205113:56:00
24-12047Plicht Tomasz ---205113:56:00
26-1994Lipiński Tomasz -Słupsk-214912:40:14
27-122Sadowski Marek -CzapleJMDekoratornia.pl214912:40:18
28-865Popczyk Tomasz -Rumia-214813:51:11
29-1392Szaciłowski Piotr 🥇-Świnoujście-214813:56:36
30-1158Buchajewicz Andrzej 🥇-RotmankaMCkwadrat214813:57:01
31-301Paszkowski Wojciech -Białystok-214713:20:17
32-875Grabowski Grzegorz -ŁódźWheelie garage204413:31:31
33-16397Wilk Jacek ---204413:31:32
34-5394Lewosz Krzysztof -BaninoSztywny Klekot204413:38:35
35-1655Ciszkowski Jacek ---204312:59:02
36-1534Famulski Mariusz ---204312:59:08
37-15096Nowak Paweł -ŁódźUKS ORIENTUŚ ŁÓDŹ194212:46:51
38-3114Mechliński Mateusz ---194213:38:43
39-3113Kuprian Szymon ---194213:38:50
40-893Gębarowski Piotr -Warszawa-184213:29:22
41-113Makowiec Sławomir -GdańskSzum Lasu203914:06:47
42-3868Górecki Marcin -Łódź-183912:51:07
43-3427Friede Daniel ---173712:20:51
44-3426Dziamara Jarosław ---173712:21:03
45-3190Wodziński Marek --mamy.to163713:36:44
46-14344Ciupa Marcin -Łódź-163610:31:23
47-5166Łazarek Daniel --Kawaler Wieczorową Porą163611:41:00
48-3275Maliszewski Marek --MM`s153612:32:55
49-3117Benasiewicz Marek ---153612:36:22
50-3177Rzepecki Dariusz --TheEndOfTheRace133313:39:39
51-3186Jaś Piotr ---143209:18:54
52-775Filipiuk Tomasz -GnojnoSISU-OWB Team143209:23:04
53-14881Kruszewski Artur ---143209:23:07
54-4332Szopa Krzysztof --SISU OWB-TEMA143209:23:14
55-15084Maciaszczyk Radosław -Dobra-143209:31:32
56-4281Matejewski Marek --Starostwo Powiatowe w Pucku153113:42:55
57-3924Wiśniewski Łukasz ---133108:52:39
58-4780Szymkiewicz Daniel --15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy133109:30:37
59-1654Wielgosz Tomasz ---133109:30:47
60-16398Werochowski Łukasz ---133109:59:05
61-15674Kujawa Tomasz ---123011:23:58
62-12055Szymański Waldemar ---123011:34:42
63-1289Piwakowski Andrzej -GdańskHarpagan122912:50:43
64-3200Sielski Karol ---122710:22:34
65-16232Kachniarz Maciej --treningteam122710:22:39
66-15291Kachniarz Marcin --OLIMA PROJEKT122710:22:54
67-16399Szmańda Jakub ---112711:23:09
68-1535Marczuk Norbert ---82007:48:55

Route TP100

Start time
Oct. 27, 2023, 9 p.m.
Base time (+Late time)
24 h
PK count
26
Runners count
113
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointspoints scoreTotal time
1121Sontowski Marcin 🥇-GdańskMorenka Team266214:37:10
25093Kopacz Piotr 🥈-Gdynia-266214:37:11
314461Dybek Paweł -MIELEC-266215:49:02
42547Hubert Jakub ---266216:18:34
52539Głód Michał ---266218:47:45
64137Krzysztofik Marcin --Pozor Vlak!266218:47:47
72541Pallach Piotr ---266218:47:50
84138Boguta Mateusz --Rita266218:57:46
9155Jędroszkowiak Michał 🥇-Książ WielkopolskiBohaterzy Ziemi266220:23:38
102557Grochowski Michał ---266220:58:06
114147Kajzer Piotr --Krwiożercze Borsuki266221:02:10
124146Wilma Paweł --Krwiożercze Borsuki266221:02:12
13316Krasowski Tomasz -Wrocław-266221:09:47
14320Kuriata Bartłomiej -Wrocław-266221:09:49
15103Bujakiewicz Gabriel 🥇-PobiedziskaOn-Sight266221:30:04
16279Herman-Iżycki Leszek 🥇-Warszawa-266221:30:07
172098Rogocz Maciej -GdyniaRogaś z Doliny Roztoki266221:30:10
187159Kołkowski Radosław ---266222:43:31
198974Saj Marcin ---266222:43:34
20722Kopczewski Michał -Warszawa-266222:49:32
2115648Wdowiak Robert -Łódź-266222:56:41
2216267Wojczyk Sebastian -Bedoń PrzykościelnyDziki z Lasu - UKS Orientuś Łódź266222:56:44
2315106Ledzion Grzegorz -ŁódźDziki z lasu - UKS Orientuś Łódź266222:56:46
245776Bartczak Wojciech ---266223:11:07
254466Walczak Adam 🥉-Kościerzyna-266223:20:58
262123Pietrzak Mariusz -PiastówSKPB Warszawa266223:21:00
2714970Kamiński Jakub -GDAŃSK-266223:23:55
283151Dereniowski Dariusz ---266223:25:10
291509Duda Marcin ---266223:25:13
3015720Pomianek Mateusz -IznotaCharty Puszczy Piskiej266223:25:15
312574Wlazłowski Radosław ---266223:35:09
3215367Sobczak Marcin -Borkowo-266223:35:45
334264Cygan Szymon ---266223:36:05
341154Jakubowski Łukasz -Borucin-266223:39:29
3516343Skórka Robert -KętrzynLeszcze Kętrzyn266223:39:38
3616496Żyźniewski Cezary -KĘTRZYNLeszcze Kętrzyn266223:39:54
379292Karolewski Albert ---266223:45:41
382563Zacharek Jacek ---266223:51:23
392564Pacześny Miłosz ---266223:51:28
4014923Mróz Bartosz ---266124:00:09
414145Stefanek Łukasz ---256023:54:56
4216408Wyrzykowski Mateusz ---256023:55:00
435863Bruchmann Karol ---245622:06:12
4414345Jarosz Wiesław -Koszalin-245623:41:26
452575Talaśka Daniel ---245522:20:25
46148Jurkowski Dariusz -Szczecin-235319:31:36
4716344Manuszewski Przemysław ---235321:22:40
4816409Przebinda Szymon ---225221:39:58
4915521Masiulaniec Agata -Gdańsk-225223:31:31
5014955Machalica Agnieszka 🥉-Gdańsk-225223:31:35
5116400Dębicka Justyna ---235223:50:15
522124Ambroziak Mateusz ---235223:50:19
5315653Rodziewicz Piotr -Gdańsk-235223:50:22
544140Szwed Paweł --Biegowy Świat225223:50:36
554141Korduła Zbigniew --Biegowy Świat225223:56:43
56325Skowron Michał -Zgierz-224921:43:01
571327Paluchowski Tomasz 🥉-Głuchołazy-224923:00:13
58213Kacprzycki Olaf -WarszawaOlo Solo224923:00:14
592546Rosińska Patrycja 🥈---214822:52:07
609901Szulc Adam ---214822:57:47
611514Pawlak Paweł ---194823:31:46
622772Tymiński Andrzej ---214823:56:28
6315711Batarowicz Jakub -Łódź-214621:03:08
6415710Batarowicz Anna -Łódź-214621:03:11
6516401Samborska Anna ---204423:13:47
662466Drożdżyński Krzysztof -Klęk-204423:13:51
6715651Głogowski Rafał -Warszawa-184118:12:00
6816410Prochownik Wojciech ---184118:26:11
698891Bauza Piotr ---194123:19:32
703577Borkiewicz Piotr ---194022:33:26
712530Tarkowski Krzysztof ---194022:34:02
7216402Kos Paulina ---173817:12:55
736574Sereda Michał ---263624:25:20
741364Ciesielski Witold -GdanskMR143210:18:39
752540Władziński Adam ---143211:16:38
7614963Pawłowski Łukasz -Koziegłowy-143211:51:12
7714964Jaworski Michał -Murowana Goślina-143211:51:21
785647Kłeczek Jacek ---143212:04:06
791515Kunda Artur ---143212:23:50
8016411Rogowski Mateusz ---143212:40:48
8116412Orzechowski Tomasz ---143212:40:53
8216403Hajduczenia Karolina Hanna ---143213:12:10
8316413Niemasik Maciej ---143213:12:12
8416404Kasprzyk Anna Agnieszka ---143213:12:15
852578Górski Maciej ---143216:54:43
8616405Wysocka Joanna ---143216:54:46
872037Żuk Tomasz -WarszawaZminioj gocie po powrocie143222:44:55
8814590Romanowski Łukasz 🥇-GdańskDebestim133106:39:00
895880Kowalkowski Krzysztof ---133110:57:13
906423Adamczuk Mariusz ---133111:50:50
9116406Marfel Tatsiana ---133111:50:53
925262Kabuła Ziemowit -Gdańsk-133112:32:19
936628Stencel Jakub ---133112:32:23
9416414Romanowski Łukasz ---133112:32:26
9516415Stelmach Krzysztof ---133112:32:34
968928Scharmach Szymon ---133112:42:09
979297Kordus Wojciech ---133112:46:04
989891Reszka Jakub ---133113:37:48
9916407Limontas Dorota ---133117:37:04
10016416Chlebowski Sebastian ---123015:16:13
101794Chojnowski Tomasz -ToruńBanda Łysego122910:39:06
10215362Nolka-Wiśniewski Karol -Torun-122910:39:08
10316418Flaszynski Tomasz ---112813:16:06
10415335Krawczyk Mateusz -Gdynia-122815:17:59
10516417Wojciechowski Dawid ---122815:18:02
10616419Rząsa Rafał ---112512:24:14
10715353Thomas Dawid -Nowe-92110:15:20
1082571Florek Tomasz ---82008:52:37
1092570Zglejc Piotr ---82008:52:41
11016420Miga Jerzy ---71709:18:44
1119304Szymański Kamil ---91616:02:13
11216421Szymański Lew ---91616:02:15
11316422Wróblewski Piotr ---51407:37:07

Route TR100

Start time
Oct. 28, 2023, 8:30 a.m.
Base time (+Late time)
10 h
PK count
17
Runners count
115
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointspoints scoreTotal time
-115147Balcer Justyna ---143609:19:06
1-16369Pesta Piotr ---174108:13:53
2-15686Kwaśniewski Radosław ---174109:35:10
-24290Ślósarczyk Dominika --TrolInO143409:47:58
-315293Dymkowska Joanna --Schronisko PTTK Zygmuntówka143409:51:48
3-16349Hirsz Maciej --RowerOWCE174109:35:17
-415537Wilk Magdalena -WarszawaUltrapośladach133309:49:38
4-10411Radkiewicz Mateusz ---164009:43:54
5-12439Grzonka Maciej ---153809:37:50
-515704Piskulak Joanna ---133209:12:06
6-3240Burchard Marcin --KALISKA163709:56:11
-615705Jakubowska Jagoda --Salt Ship Team133209:24:56
-716367Janus Małgorzata ---133209:53:09
7-14828Huzior Jakub ---163709:56:21
-816182Urban Iza --na luzie w rozpiętej bluzie122908:26:00
8-11383Radelski Zdzisław ---153709:16:54
9-3106Bogucki Grzegorz ---153709:27:19
-95324Zarańska Agata ---141910:11:15
10-11338Jarosiewicz Radosław ---153709:27:23
-107673Wojtczak Kamila ---4903:28:00
11-3287Woss Tomasz ---153709:39:49
12-3288Zajk Michał ---153709:39:55
13-3109Polasz Jacek ---153609:38:12
14-15148Sadowski Waldemar ---143609:19:12
15-11374Szymborski Tomek ---143609:24:00
16-4391Wasilewski Krzysztof --Buna Ekipa143609:24:09
17-260Wojtczak Szymon -SzczecinGlobalLogic Sport Team143609:49:04
18-3252Wysocki Maciej --Królowie Lasu143509:17:13
19-16296Dąbrowski Daniel --WeCantGetNoOrientation133509:37:41
20-16365Palczewski Michał -Łódź-133509:37:55
21-3243Semsch Artur --KS Pidrina143408:27:18
22-14889Szmaglinski Marek ---143409:23:14
23-3265Dębski Bartosz --MIG BYTÓW143409:36:39
24-1076Filipek Piotr -Poznań-143409:47:13
25-3212Golembka Karol --KaroLTaam-Narty@Rower143409:51:44
26-5201Szkudlarz Maciej ---143409:51:46
27-15295Kaczmarek Marcin --Schronisko PTTK Zygmuntówka143409:51:49
28-5276Przytarski Mariusz -Lubań-143409:51:50
29-3301Klain Zbigniew -BydgoszczKlan Klainów143309:17:31
30-3363Jankowski Maciej --GR3miasto143309:17:41
31-14887Borkowski Wojciech ---143309:57:40
32-14888Zieliński Mariusz ---143309:57:46
33-4230Bukowski Bartosz --Vector133309:37:15
34-4337Sieńko Jarosław --Vector133309:37:25
35-14897Duda Ernest --Erni i tata zdrowo wymiata133309:37:29
36-3292Duda Robert ---133309:37:47
37-16371Zdonczyj Michal ---133207:11:47
38-3129Redlarski Marek ---133208:50:22
39-12436Etmański Eugeniusz ---133209:01:11
40-11926Knitter Jakub ---133209:09:50
41-15688Szturo Jarosław --Bank BPH Cyclists Team133209:10:05
42-2183Bróż Wojciech -Gdańsk-133209:12:00
43-15687Klinkosz Paweł --Salt Ship Team133209:22:48
44-15317Piekut Arkadiusz --Ciclistas de Kashubia133209:24:13
45-15316Kaczanowski Sławomir --Ciclistas de Kashubia133209:24:47
46-14904Wójcik Marcin --Pancerne Rowery133209:26:06
47-15373Wroński Mateusz -Gdynia-133209:29:14
48-14286Kletkiewicz Krzysztof -Lipno-133209:30:21
49-16372Adamczak Sławomir ---133209:49:17
50-14903Bekier Piotr --Pancerne Rowery133209:50:40
51-11366Kwarciany Rafał ---133209:53:27
52-3277Surała Paweł --Pancerne Rowery133209:57:02
53-3278Wójcik Wojciech --Pancerne Rowery133209:57:10
54-16350Burchard Kamil ---133109:25:54
55-16191Zapaśnik Ksawery Franciszek --Eventyr133109:52:03
56-16374Jeger Rafał ---133109:52:14
57-3194Urban Mateusz --Połamańcy122908:26:10
58-4364Nadolny Wojciech --Speednet112909:52:59
59-11469Maciejewski Łukasz ---112809:29:44
60-5225Matczuk Szymon --Łyse Charty112809:29:58
61-14896Chabierski Błażej --Nordea Bicycle Team132709:58:23
62-16375Bartoszek Marcin ---132709:58:34
63-3724Ciskowski Piotr ---132709:58:42
64-4361Libera Dominik ---122708:33:58
65-16376Reszka Marcin ---112609:40:07
66-4360Grundkowski Lesław ---102608:18:30
67-3360Wenta Marek --szweje102609:56:04
68-3358Banachewicz Dariusz --Szfeje102609:56:24
69-3359Banachewicz Grzegorz --Szfeje102609:56:36
70-16377Strąk Łukasz ---112508:28:23
71-16378Dymalski Przemysław ---152410:11:40
72-16379Skibicki Tomasz ---152410:11:53
73-16380Koszyk Igor ---112409:35:44
74-4286Koszyk Tomasz ---112409:35:53
75-3679Siewert Janusz --Pancerne Rowery112410:02:56
76-16381Kulma Tomasz ---102409:18:53
77-3164Nowaczyk Michał 🥉--We mgle po łydki152310:13:50
78-16382Mańkowski Bartosz ---102208:25:52
79-4310Frączyk Bogusław --Tripaka Przechlew102208:25:54
80-11843Ławecki Dariusz ---102208:25:56
81-16383Słupicki Jan ---92209:11:29
82-16384Turecki Marcin ---102109:02:45
83-14864Pastusiak Marcin --ROCEK Team92008:25:56
84-16385Bohdan Igor ---92009:23:19
85-3319Sawicki Krzysztof ---92009:23:31
86-3320Kałka Tadeusz ---92009:23:40
87-3343Sudolski Wojciech ---92009:24:02
88-5200Sprutta Damian ---92009:24:04
89-16386Miciński Kuba ---141910:11:24
90-15292Grzyk Grzegorz ---141810:14:20
91-16387Kaszyński Antoni ---81809:36:50
92-16388Kaszyński Przemysław ---81809:38:07
93-16389Mikołajczak Leszek ---71609:23:54
94-3322Skalski Marcin ---1402:52:13
95-16390Mydlarski Jarek ---1107:56:18
96-16391Napiórkowski Sławomir ---1108:26:05
--16368Frymark Sylwia ---13-10:29:41
--4350Ropel Patryk ---13-10:29:20
--16392Sosin Bartosz ---9-10:29:32
--16393Mozer Marcin ---9-10:29:38
--16394Kowalski Krzysztof ---9-10:30:18
--4312Ślósarczyk Maciej --TrolInO14-10:45:27
--16194Jasiński Bartosz ---17-11:17:19
--15306Dębski Krzysztof ---17-11:21:49
--4351Frymark Marcin --Norda Active Team13-10:29:10

Route TP50

Start time
Oct. 28, 2023, 7:30 a.m.
Base time (+Late time)
14 h
PK count
17
Runners count
32
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointspoints scoreTotal time
15406Jachymiak Joanna ---174110:58:17
216423Padiasek Joanna ---174110:58:21
31521Bowszys Maciej ---174110:59:44
415382Chroł Bartosz -Warszawa-174111:17:36
59301Skalski Szymon ---174112:09:38
616429Bandel Adam ---164013:50:42
716430Tomasik Piotr ---164013:50:44
815626Weber Paweł -Wrocław-164013:51:58
915625Kubiak Krzysztof -Wrocław-164013:52:00
107207Stachurski Daniel ---153713:46:55
1114985Górski Marcin -Warszawa-133713:53:25
1216431Dubiel Cezary Oskar ---143513:49:13
1316424Wróbel Weronika ---123113:29:47
1416432Świętosławski Przemysław ---123113:29:49
1514973Garczarek Daniela -Poznań-112913:50:52
1616425Szlachetko Klaudia ---112913:50:56
1716433Kozłowski Przemek ---112613:40:27
1816434Dośpiał Krzysztof ---112613:41:04
1916435Cyniak Marek ---112613:42:05
2016426Kowalczyk Magda ---112613:46:40
2116427Janiszewska Emilia ---112613:46:43
2216436Drobik Michał ---112613:46:50
2316437Radwanski Tomasz ---112613:46:51
24110Gostomczyk Karol 🥉-StudzieniceRELAKS92104:48:54
25299Gawroński Przemysław -WarszawaZawsze Ostatni92109:35:28
2616438Kopeć Arkadiusz ---82007:22:18
2716439Błażejewski Bartosz ---71610:55:57
2816440Wójcicki Łukasz ---41107:42:10
2916441Górski Wojciech ---41107:42:14
3016442Markowski Jakub ---5909:42:04
3116428Krauze Malwina ---5909:42:06
3216443Wróbel Konrad ---5909:42:09