Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

OrientAkcja 2023

Organizer SFSM „BASTION”
Place woj. łódzkie - Lipce Reymontowskie
Date 22 jul 2023
Headquarter Lipce Reymontowskie
Web page http://www.orientakcja.pl
Regualation https://orientakcja.blogspot.com/p/reg.html
Description Rowerowy maraton na orientację - trasy Mega (ok. 60km) i Giga (ok. 120 km)
All participants count 47
Results status Unofficial results

Results

Route TR120

Start time
May 6, 2023, 9:30 a.m.
Base time (+Late time)
-
PK count
-
Runners count
47
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointsTotal time
1-1287Buciak Piotr 🥇-WarszawaTeam 360°2706:52:15
-1945Adamczyk Ewa 🥇-Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina2508:56:30
-214324Friede Aleksandra --Frytka Dawaj2208:50:16
2-1239Dobosz Patryk -Tarnów Opolski-2707:03:20
-31201Witkowska Ania 🥈-KatowiceOddział Patologii Sportu im. Królika Stefana1909:05:28
3-15744Megger Sławek -Gdańsk-2707:24:28
4-146Szawdzin Krzysztof 🥇-Wrocław-2707:34:34
-4968Gruziel-Słomka Magdalena -WarszawaTeam 3601809:08:14
4-5Wieczorek Jarosław -WrocławRajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia2707:34:34
-5883Urbanik-Redo Ewa -Głowno-1508:38:20
-616293Dobosz Oliwia ---1408:43:04
6-809Rudnicki Mariusz 🥉-Wołów-2707:43:32
7-2185Kielak Sławomir ---2707:46:15
8-879Wieszczeczyński Krzysztof -Czerwonak-2707:47:50
9-60Krasuski Marcin 🥇-Warszawa-2707:54:09
10-15Bober Bartłomiej 🥇-KobylnicaHarpagan2707:56:05
11-16261Beczkowski Jacek ---2708:05:55
12-26Banaszkiewicz Piotr -KrakówBike Orient/Compass2708:17:50
13-1072Zarzycki Piotr -ŁódźBikeOrient2708:24:40
14-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos2708:29:28
15-1994Lipiński Tomasz -Słupsk-2708:51:49
16-783Zawadzki Artur -Marki-2708:52:21
16-16292Zarski Antoni ---2708:52:21
18-833Konopiński Maciek -Kraków-2708:54:40
19-16283Mazurek Paweł -Żory-2608:52:57
20-946Adamczyk Jarek -Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina2508:56:30
21-948Kapustka Wojciech -ŻoryArsBona2408:54:19
22-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl2408:56:42
23-813Kowalski Krzysztof -Wołów-2308:43:16
23-822Stefański Tomasz -WarszawaWelocypedy2308:43:16
25-3427Friede Daniel ---2208:50:16
26-5394Lewosz Krzysztof -BaninoSztywny Klekot2108:50:16
27-1157Jacak Andrzej -ŁódźIT Orient2109:03:00
28-16262Kompa Tomasz --Dell Team2008:33:34
29-205Duszak Arkadiusz -Brwinów2PU2008:51:37
30-1297Mączka Szymon -Siemianowice Śląskie-1809:06:29
30-1299Mączka Michał -Siemianowice Śląskie-1809:06:29
32-15474Polok Kamil ---1809:21:10
33-14286Kletkiewicz Krzysztof -Lipno-1708:43:59
34-2515Prokop Marcin -Żabia Wola-1708:46:46
35-118Sójka Tomasz -LubinRKS Fiedorek1709:00:00
36-693Smejda Andrzej -Warszawa-1508:32:54
37-884Redo Grzegorz -Głowno-1508:38:20
38-4794Dobosz Tomasz -żórawina-1408:43:04
39-16294Przeszło Jacek ---1308:04:29
40-3965Przerwa Zbigniew -Rawa Mazowiecka-1209:16:25
41-14532Rudnicki Krzysztof -Mirowice-1007:40:40