Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Pazur Gryfa 2023

Organizer Słupskie Towarzystwo Osób Pozytywnie Aktywnych „STOPA” Słupsk
Place woj. zachodniopomorskie - Chudaczewko
Date 18 mar 2023
Headquarter
Web page http://pazurgryfa.slupsk.pl
Regualation
Description Kolejna edycja rajdu Pazur Gryfa Tym razem zawitamy do województwa zachodniopomorskiego Przygotujemy trasy TP50 i TR120 Impreza będzie również MP Lekarzy
All participants count 68
Results status Unofficial results

Results

Route TR120

Start time
March 18, 2023, 7:30 a.m.
Base time (+Late time)
12 h
PK count
20
Runners count
37
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointsTotal time
1-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaBaBiKi2006:34:00
-114324Friede Aleksandra --Frytka Dawaj1711:25:00
-2312Truszkowska Kamila 🥇-Gdańsk-1410:57:00
2-1239Dobosz Patryk -Tarnów Opolski-2006:40:00
3-791Jakubek Krystian 🥇-WrocławDecathlon2006:57:59
4-15744Megger Sławek -Gdańsk-2007:34:00
4-1436Owczarski Marcin -ChojniceMMGO2007:34:00
6-776Wesołowski Stefan 🥇-KołobrzegCobra Rajd Team2007:39:59
7-260Wojtczak Szymon -SzczecinGlobalLogic Sport Team2007:54:00
8-15Bober Bartłomiej 🥇-KobylnicaHarpagan2007:58:00
9-4695Szot Tomasz -GdańskHarpagan/GR3miasto2008:15:59
10-199Kowal Zbigniew -SłupskSTOPA SŁUPSK2008:53:00
10-14319Kosicki Tomasz --Stopa Słupsk2008:53:00
12-37Jank Marcin -GdyniaZkompasem.pl2009:12:59
13-1994Lipiński Tomasz -Słupsk-2009:16:00
13-122Sadowski Marek -CzapleJMDekoratornia.pl2009:16:00
15-3105Luks Krzysztof ---2009:17:00
15-3798Dargacz Waldemar -Niestępowo-2009:17:00
17-8Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI2009:41:00
18-16268Białogrodzki Kuba -GdyniaUrazisz się w stopę2009:42:59
19-113Makowiec Sławomir -GdańskSzum Lasu2010:27:59
20-3424Wąchnicki Marcin ---2010:55:00
20-3423Furman Tomasz ---2010:55:00
22-14888Zieliński Mariusz ---2010:57:59
22-14887Borkowski Wojciech ---2010:57:59
24-772Papis Leszek -SłupskTroll Team2011:19:59
24-3108Piątkowski Zbigniew ---2011:19:59
24-3128Świetlik Krzysztof ---2011:19:59
27-301Paszkowski Wojciech -Białystok-2011:29:00
28-14286Kletkiewicz Krzysztof -Lipno-1911:12:59
29-5394Lewosz Krzysztof -BaninoSztywny Klekot1811:27:00
30-3426Dziamara Jarosław ---1711:25:00
30-3427Friede Daniel ---1711:25:00
32-865Popczyk Tomasz -Rumia-1306:50:00
33-3120Waleńczak Tomasz ---1106:52:00
33-3121Kot Adam ---1106:52:00
35-1289Piwakowski Andrzej -GdańskHarpagan1011:40:00

Route TP50

Start time
March 18, 2023, 7 a.m.
Base time (+Late time)
13 h
PK count
20
Runners count
31
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointspoints scoreTotal time
114590Romanowski Łukasz 🥇-GdańskDebestim202006:02:00
22547Hubert Jakub ---202006:30:00
35093Kopacz Piotr 🥈-Gdynia-202006:37:00
45122Gorzkowski Paweł ---202007:32:00
51504Borowiec Krzysztof 🥇-GdańskBorówki202007:51:00
61546Grodecki Łukasz -GdańskCobra Team202007:55:00
74411Horova Magda 🥇-Praha, Czechy-202008:00:00
8466Pruszkowski Paweł -Frombork1047dla.pl202008:05:00
95301Gostomczyk Krzysztof ---202008:09:00
10103Bujakiewicz Gabriel 🥇-PobiedziskaOn-Sight202008:37:00
104466Walczak Adam 🥉-Kościerzyna-202008:37:00
10279Herman-Iżycki Leszek 🥇-Warszawa-202008:37:00
1316496Żyźniewski Cezary -KĘTRZYNLeszcze Kętrzyn202009:57:00
1316485Wiśniewski Jacek -KętrzynLeszcze Kętrzyn202009:57:00
1316343Skórka Robert -KętrzynLeszcze Kętrzyn202009:57:00
131154Jakubowski Łukasz -Borucin-202009:57:00
17150Balana Jacek -Stare Babice-202010:05:00
18240Klepacki Bartosz -Police-202010:25:00
191327Paluchowski Tomasz 🥉-Głuchołazy-202010:30:00
19213Kacprzycki Olaf -WarszawaOlo Solo202010:30:00
194409Michalak Krzysztof -Człuchów-202010:30:00
224412Hora Vladimír -PrahaBludne balvany202010:40:00
23319Olbryś Stanisław -NasielskKB Legionowo191911:57:00
242556Kozłowski Jan ---191911:59:00
2514331Żarna Tomasz -Lipusz-171711:59:00
2515912Sajko Jarosław ---171711:59:00
273445Walczak Jędrzej ---161611:39:00
281161Piechocki Robert -Koszalin-161612:06:00
281143Krzemiński Andrzej -Koszalin-161612:06:00
301378Bożyczko Mariusz -ElblągPerełki z Elbląga8810:57:00
3015913Grzywacz Monika ---8810:57:00