Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Rajd Bike Orient 2023

Organizer Klub Turystyki Rowerowej BikeOrient
Place woj. świętokrzyskie - Barycz
Date 1 jul 2023
Headquarter
Web page https://www.bikeorient.pl/
Regualation
Description Trasy do wyboru: - Marszobieg (TP30) - 30 km - Fan (TR30) - 30 km - Mega (TR60) - 60 km - Giga TR120) - 120 km
All participants count 61
Results status Unofficial results

Results

Route TR120

Start time
July 1, 2023, 9 a.m.
Base time (+Late time)
10 h
PK count
30
Runners count
61
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointsTotal time
1-776Wesołowski Stefan 🥇-KołobrzegCobra Rajd Team3007:31:39
-11201Witkowska Ania 🥈-KatowiceOddział Patologii Sportu im. Królika Stefana2310:13:57
1-1287Buciak Piotr 🥇-WarszawaTeam 360°3007:31:39
-215558Chmielarz Joanna -Kraków-2209:52:40
-215564Siudak Agata -Rząska-2209:52:40
-215492Leszczyńska-Kowalska Olga --Uzupełnię później :)2209:52:40
3-3742Warmuz Łukasz --3 razy 14043007:43:58
4-15Bober Bartłomiej 🥇-KobylnicaHarpagan3008:28:24
4-967Słomka Paweł -WarszawaTeam3603008:28:24
4-992Gorczyca Paweł -Bolechowice-3008:28:24
-515134Górka Emilia -Ciechanów-2109:20:05
-6883Urbanik-Redo Ewa -Głowno-1809:49:55
7-1239Dobosz Patryk -Tarnów Opolski-3008:31:02
7-809Rudnicki Mariusz 🥉-Wołów-3008:31:02
9-15676Rzeńca Krzysztof --KrzEpa Team3008:39:03
10-1072Zarzycki Piotr -ŁódźBikeOrient3009:19:43
11-791Jakubek Krystian 🥇-WrocławDecathlon3009:33:19
12-833Konopiński Maciek -Kraków-2910:03:36
13-837Adamczyk Bartosz -NiepołomiceZdezorientowani MTBO Team2809:51:30
14-301Paszkowski Wojciech -Białystok-2709:41:24
15-946Adamczyk Jarek -Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina2709:48:45
16-580Cieślicki Mateusz -Dąbrowa GórniczaAZYMUT TEAM2609:58:00
16-2799Pyta Krzysztof ---2609:58:00
18-5097Szypliński Michał -brakTeam 360°2509:52:03
18-14670Wysocki Przemysław --Catapult2509:52:03
20-1299Mączka Michał -Siemianowice Śląskie-2509:56:50
20-1297Mączka Szymon -Siemianowice Śląskie-2509:56:50
22-15744Megger Sławek -Gdańsk-2510:23:54
23-2203Helbik Rafał ---2409:39:25
24-2200Maj Cezary -TuszynPGR Pabianice2409:40:00
25-813Kowalski Krzysztof -Wołów-2409:52:40
25-822Stefański Tomasz -WarszawaWelocypedy2409:52:40
27-279Herman-Iżycki Leszek 🥇-Warszawa-2410:07:39
28-1Śmieja Daniel 🥇-Szczecinmrdp.pl2410:20:34
29-16261Beczkowski Jacek ---2209:18:44
30-15565Rudolf Mariusz -Kraków-2209:52:40
30-976Szajna Abu -ZielonkiPszydomowy Klub Sportowy Ślimacza Szczała2209:52:40
30-14313Ścibor-Rylski Michał -Warszawa-2209:52:40
30-842Niewęgłowski Piotr -Wiktorów-2209:52:40
30-14463Niegowski Arkadiusz -WarszawaSPeCe2209:52:40
35-118Sójka Tomasz -LubinRKS Fiedorek2209:54:20
36-417Malicki Grzegorz -KrakówOrange Polska2210:18:43
37-15051Grycz Kamil -Ciechanów-2109:20:05
38-1157Jacak Andrzej -ŁódźIT Orient2109:45:27
38-16262Kompa Tomasz --Dell Team2109:45:27
40-938Rychlik Michał -ŁódźOrientAkcja2109:49:55
41-16263Tarkowski Przemysław ---2009:18:00
42-14286Kletkiewicz Krzysztof -Lipno-1909:32:14
43-16253Giełbaga Sławomir -Rzeszów-1909:36:59
43-16254Rak Krzysztof -Rzeszów-1909:36:59
45-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl1909:58:59
46-3743Gajkowski Bartek --WKS Wawel Kraków1804:51:40
47-106Wiktorowski Krzysztof -Łódź-1806:41:14
48-16264Jeleniewski Rafał --GKP OT Trio Bis1807:34:44
49-1128Zaremba Marek -BaranówKAMIKADZE1809:06:39
50-16265Stępień Paweł ---1809:29:40
50-16266Bednarczyk Robert ---1809:29:40
52-884Redo Grzegorz -Głowno-1809:49:55
53-15472Trapcia Grzegorz ---1809:58:00
54-15474Polok Kamil ---1710:05:40
55-3647Kupczak Grzegorz ---1610:06:40

Route TR60

Start time
-
Base time (+Late time)
-
PK count
-
Runners count
0
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date

Route TR30

Start time
-
Base time (+Late time)
-
PK count
-
Runners count
0
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date

Route TP30

Start time
-
Base time (+Late time)
-
PK count
-
Runners count
0
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date