Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Detail results in Open category for TP100 in 2020 season

Open M K MW
Position v ^ Category First Name v ^ Last Name v ^ Team v ^ Points v ^ Starts countv ^ logo v ^
1 MW Przemysław Witczak Dreamtime Trails 102.50 1 102.50
1 M Grzegorz Korpula - 102.50 1 102.50
3 MW Leszek Herman-Iżycki - 91.85 1 91.85
3 MW Rafał Kasztelanic - 91.85 1 91.85
3 MW Jerzy Sawicki - 91.85 1 91.85
3 MW Gabriel Bujakiewicz On-Sight 91.85 1 91.85
7 M Maciej Więcek inov-8 91.17 1 91.17
8 M Andrzej Eibl Eiblu Team 85.99 1 85.99
9 M Mariusz Pietrzak SKPB Warszawa 79.27 1 79.27
10 MW Adam Walczak - 75.97 1 75.97
11 M Krzysztof Nankiewicz - 67.71 1 67.71
12 K Katarzyna Sochacka - 61.18 1 61.18
13 M Mateusz Pomianek - 61.17 1 61.17
14 M Marcin Duda - 59.68 1 59.68
15 M Maciej Bowszys - 58.19 1 58.19
16 MW Stanisław Adam Olbryś - 53.45 1 53.45
17 M Piotr Kraciuk - 52.08 1 52.08
18 M Mariusz Czajka KInO Rekin 50.71 1 50.71
19 K Dorota Milczarek - 50.25 1 50.25
20 K Dominika Welz Wataha / Morenka Team 47.53 1 47.53
21 M Andrzej Rogowski - 46.17 1 46.17
22 M Mariusz Famulski - 44.82 1 44.82
23 M Krzysztof Świętoń - 43.46 1 43.46
24 K Julita Piwońska - 42.10 1 42.10
25 M Michał Baran 15 Pułk Przeciwlotniczy 40.56 1 40.56
26 M Daniel Szymkiewicz 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy 40.51 1 40.51
27 M Mirosław Włodarczyk - 39.21 1 39.21
28 M Krzysztof Mierzejewski - 39.20 1 39.20
29 M Tomasz Andrukiewicz - 39.20 1 39.20
30 MW Marek Będźkowski Morsy Ostrołęka 39.20 1 39.20
31 M Jacek Więcko - 39.12 1 39.12
32 M Tomek Pawluczuk - 34.69 1 34.69
33 M Marcin Getek Serduszko Team Ełk 34.68 1 34.68
34 M Michał Dubil Rajd Źródeł Chodelki 33.53 1 33.53
35 M Arkadiusz Duszak 2PU 32.20 1 32.20
36 M Marcin Henkiel - 31.57 1 31.57
37 M Zbigniew Gołąbiewski - 31.55 1 31.55
38 M Marcin Krystoń - 31.54 1 31.54
39 M Robert Kraśnicki - 31.53 1 31.53
40 M Tomasz Ożański - 31.46 1 31.46
41 M Mariusz Pełszyński - 27.83 1 27.83
42 M Tomasz Mućka 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 23.99 1 23.99
43 M Wojciech Pieluchowski - 20.29 1 20.29
44 M Ariel Waszkiewicz - 20.29 1 20.29
45 M Paweł Pawlak - 19.48 1 19.48
46 M Krzysztof Stuglik - 19.48 1 19.48
47 MW Andrzej Sochoń - 14.61 1 14.61
48 M Michał Śmiarowski - 8.93 1 8.93
49 M Marcin Butrymowicz IZBA 31 8.93 1 8.93
50 M Piotr Zabuski IZBA 31 8.93 1 8.93
51 M Piotr Toczko - 8.16 1 8.16
52 M Piotr Abramczyk - 8.16 1 8.16
53 M Alex Jackson - 6.68 1 6.68
54 M Robert Houstoun British Army 6.68 1 6.68
55 M Dawid Kloc 18 Pułk Rozpoznawczy 5.19 1 5.19
56 M Patrycjusz Kalinowski 18 Pułk Rozpoznawczy 4.45 1 4.45