Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Nocna Masakra 2020

Organizer Maratony
Place woj. lubuskie - Ośno Lubuskie
Date 19 - 20 dec 2020
Headquarter Zajazd LasDwaTrzy, ul. Słubicka 1A, 69-220 Ośno Lubuskie
Web page http://nocnamasakra.pl
Regualation http://maratony.home.pl/masakra/regulamin2020.htm
Enrollment Dec. 2, 2020   -   Dec. 20, 2020
Description Rajd w najdłuższą noc w roku
All participants count 137

Virtual race 3Drerun

TR200    TP16h    TR100    TP50    TP25   

 

Results

Route TR200

Start time
Dec. 19, 2020, 4:30 p.m.
Limit time
15
PK count
20
Runners count
37
Official results
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointsPenalty pointspoints scoreTotal timePoints
-1312Truszkowska Kamila 🥇-Gdańsk-152059015:20:00100.00
1-115Cecuła Krzysztof -Swarzędz-18370715:03:00100.00
-12509Płowaś Marta 🥈-Słupsk-152059015:20:00100.00
2-6Hołdakowski Wojciech -Warszawa-18-70014:53:0099.01
3-776Wesołowski Stefan 🥈-KolobrzegCobra Rajd Team17-69014:43:0097.60
-32507Szwaracka Małgorzata 🥇-GdańskMorenka Team11-48012:25:0081.36
3-809Rudnicki Mariusz -Wołów-17-69014:43:0097.60
5-202Ruchlicki Stanisław -BiałystokBritenet17967115:09:0094.91
6-1435Rochowski Konrad -PoznańKS HADES17666415:06:0093.92
6-117Dopierała Piotr -DopiewoPoco Loco Adventure Team17666415:06:0093.92
8-284Stanek Robert -SzczecinRUDY KOT152059015:20:0083.45
8-122Sadowski Marek -CzapleJMDekoratornia.pl152059015:20:0083.45
10-197Szajduk Piotr -SzczecinWRZASKUN152158915:21:0083.31
11-120Królikowski Roman -Modlniczka-14-58011:48:0082.04
11-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl14-58011:48:0082.04
13-118Sójka Tomasz 3DRerunLubinRKS Fiedorek15457615:04:0081.47
14-7Zadworny Tomasz -Łódź-13-55014:42:0077.79
15-4Mirowski Łukasz 🥉-Wrocław-152854215:28:0076.66
16-844Belica Robert -WarszawaT-Mobile Cycling Team12-50015:00:0070.72
17-4695Szot Tomasz -GdańskHarpagan/GR3miasto14-48014:58:0067.89
18-113Makowiec Sławomir -Gdańsk-13-48014:47:0066.89
19-301Paszkowski Wojciech -Białystok-12-42012:25:0058.53
20-249Wieliński Przemysław -SzczecinPrzyjaciele Konrada11-37014:19:0051.56
21-5377Laskowski Jaroslaw -Siadło Dolne-11-37014:20:0051.50
22-1406Boczkowski Borys -SzczecinPrzyjaciele Konrada11-37014:21:0051.44
23-580Cieślicki Mateusz -Dąbrowa GórniczaAZYMUT TEAM8-33014:54:0045.88
23-533Pyta Krzysiek -Bytomciecierzyca wełnowiec8-33014:54:0045.88
25-1239Dobosz Patryk -Tarnów Opolski-10-31009:41:0043.10
25-813Kowalski Krzysztof -Wołów-10-31009:41:0043.10
27-268Borciuch Zbigniew -SzczecinPrzyjaciele Konrada9-31014:20:0042.20
28-303Cichoń Paweł -PoznańKOPER Architektura87824216:18:0032.95
29-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos6-24005:13:0032.67
30-842Niewęgłowski Piotr -Wiktorów-5-21008:40:0028.59
31-1253Kucza Jarosław -Kąty WrocławskiePędzące Ślimaki6-19008:32:0025.87
32-146Szawdzin Krzysztof -Wrocław-5-19004:05:0024.94
32-5Wieczorek Jarosław -WrocławRajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia5-19004:05:0024.94

Route TP16h

Start time
Dec. 19, 2020, 4 p.m.
Limit time
16
PK count
40
Runners count
16
Official results
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointsPenalty pointspoints scoreTotal timePoints
1155Jędroszkowiak Michał 🥇-Książ WielkopolskiBohaterzy Ziemi3024156616:24:00103.00
2236Witczak Przemysław 🥇-WarszawaDreamtime Trails25-144015:57:0093.95
3105Fałowski Rafał 3DRerunGajków-26-135015:54:0086.71
3141Eibl Andrzej -ChocianówEiblu Team26-135015:54:0086.71
54411Horova Magda 🥇-Praha, Czechy-23-124015:28:0079.18
6103Bujakiewicz Gabriel 🥈-PobiedziskaOn-Sight2558122216:58:0078.03
7279Herman-Iżycki Leszek 🥈-Warszawa-2559122116:59:0077.97
899Zając Wojciech -Bystrzyca KłodzkaDługouchy22-120015:49:0076.63
9171Białucha Sergiusz -BytomSaint-Gobain Squad162382716:23:0052.81
93958Gabała Michał -Będzin-162382716:23:0052.81
9174Ostromęcki Rafał -Warszawa-162382716:23:0052.81
91375Wągrodzki Marek -GórznoNa Skuśkę162382716:23:0052.81
13319Olbryś Stanisław -NasielskKB Legionowo141874216:18:0047.38
14363Grodecki Sebastian -ChocianówChocianów12-53015:13:0033.84

Route TR100

Start time
Dec. 19, 2020, 4:30 p.m.
Limit time
10
PK count
10
Runners count
6
Official results
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointspoints scoreTotal timePoints
1-5369Klamke Karol -RydzynaAMBIT RACING TEAM825009:10:0045.00
1-1126Janik Artur -LesznoAmbit Racing Team825009:10:0045.00
1-2498Wiśniewski Adam -LesznoAMBIT RACING TEAM825009:10:0045.00
1-2164Dawidziak Jarosław -LesznoAmbit Racing Team825009:10:0045.00
5-5376Ignasiak Tomasz -Czerwieńsk-719009:41:0034.20
6-4413Karasiński Paweł -Czeladź-513007:06:0023.40

Route TP50

Start time
Dec. 19, 2020, 4 p.m.
Limit time
15
PK count
20
Runners count
47
Official results
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointspoints scoreTotal timePoints
1159Hippner Marcin 🥇-GdańskMorenka Team1957008:59:0046.50
25372Kasperska Barbara -Gorzow Wielkopolski-1957010:31:0039.44
31474Nowicki Robert -BaczynaMumiakiMtb4fun1957010:32:0038.54
31393Kaiser Ernest -Gorzów Wlkp.MTB4FUN1957010:32:0038.54
31387Gąsiorek Adam -Sulęcin-1957010:32:0038.54
627Wojciech Sebastian -RokietnicaWilga Orient / KS Hades Pń1957010:45:0037.60
7131Parzybut Jan 🥇-PniewyPostęp team1957011:07:0036.36
81436Owczarski Marcin -ChojniceMMGO1957011:43:0034.50
98Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI1957012:33:0032.21
10183Ścibisz Jerzy -Szczecin-1957012:58:0031.18
11260Wojtczak Szymon -SzczecinInit1957012:59:0031.14
12173Wójtowicz Grzegorz -SzczecinSkraj Bagna1957013:29:0029.98
12108Jendrzejewski Robert -SzczecinSkraj Bagna1957013:29:0029.98
14337Adamski Janusz -Szczecin-1957014:26:0028.01
145379Lewandowski Hubert -Szczecin-1957014:26:0028.01
145373Lencewicz Grzegorz -Szczecin-1957014:26:0028.01
17308Sochacka Katarzyna 🥇-Rokietnica-1957014:47:0027.34
17347Binkowski Waldemar 🥇-Leszno-1957014:47:0027.34
19330Gąsiorek Tomasz -GrodziskSpeleoklub GAWRA1957014:48:0027.31
20107Wolniewicz Paweł -Dąbrówka-1854009:29:0025.53
21196Żurawski Łukasz -PoliceSkraj Bagna1442009:41:0019.86
224486Pieczyński Paweł -Szczecin-1442009:59:0019.26
231252Fidelak Paweł -Wrocław-1442010:35:0018.17
231097Suwara Mateusz -WrocławSP 66 Wrocław1442010:35:0018.17
2525Jankowiak Paweł 🥇-PaproćChyże BnO / Z Mapą1339005:06:0016.87
265086Gajek Patrycja -GryfinoGryf-InO Team1236008:14:0015.57
26133Rożko Sebastian -GryfinoGryf-InO Team1236008:14:0015.57
28240Klepacki Bartosz -Police-1236010:31:0012.19
29110Gostomczyk Karol 🥉-StudzieniceRELAKS1133004:59:0011.18
30125Sienkiewicz Władysław -GdyniaSam w lesie1133011:33:004.82
311327Paluchowski Tomasz -Głuchołazy-1133011:34:004.82
324120Rogóż Kamil -WarszawaWydry1030005:35:004.38
324119Kruszek Małgorzata -WarszawaWydry1030005:35:004.38
345370Żbik Krzysztof -Gorzó Wlkp-1030006:00:004.07
355380Ogrodnik Bogusław -Wrocław-927012:10:003.67
355381Gierus Ilona -Wrocław-927012:10:003.67
37632Moszkowicz Paweł -Kraków-824004:26:003.26
38753Hołdakowska Anna -Warszawa-721004:26:002.85
392089Garbowski Rafał -Białystok-721008:39:001.46
405363Tamborski Łukasz -Bezrzecze-721011:35:001.09
415359Urbanski Krzysztof -Krakow-412006:01:001.00

Route TP25

Start time
Dec. 19, 2020, 6 p.m.
Limit time
10
PK count
10
Runners count
31
Official results
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointspoints scoreTotal time
11438Mazan Bartłomiej -SzczecinKOS BnO Szczecin1133004:06:00
2379Horanin Pawel -Sławoborze-1133004:42:00
34485Horanin Lukasz -Sławoborze-1133004:43:00
4482Biegański Przemysław -PoznańŻTR1133004:44:00
55362Stefaniak Łukasz -Szczecin-1133005:07:00
610Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo1133005:10:00
7494Kozłowski Tomasz -BugajLos Pollos Hermanos1133005:45:00
7119Mikulak Paweł -PoznańLos Pollos Hermanos1133005:45:00
9298Sobiegraj Marek -MyślibórzZOZOS1133005:51:00
10264Burak Dariusz -Gorzów Wielkopolski-1133006:46:00
114475Podleś Rafał -Szczecin-1133006:47:00
125371Głazowska Anita -Szczecin-1133006:48:00
13470Wysocka Barbara -Poznań-1133008:28:00
135382Galoch Filip ---1133008:28:00
153886Wangrat Michał -Warszawa-1133009:21:00
16136Żegliński Grzegorz -SzczecinCała Naprzód1133009:29:00
173828Czarnecka Magdalena -Warszawa-1030008:46:00
184412Hora Vladimír -Praha-927008:42:00
194493Dusza Krzysztof -WrocławO jeden PK za daleko927009:03:00
201419Prusiński Piotr -SzczecinJaskinia Behemota721004:46:00
204474Piątek Grzegorz -OpalenicaJaskinia Behemota721004:46:00
224655Dryszel Paweł -Gorzów Wlkp.-721006:25:00
22287Brzoski Łukasz -Trzebiszewo-721006:25:00
245375Dusza Aleksandra -Wroclaw-721007:15:00
255374Dusza Pawel -Wrocław-721007:16:00
26447Dolatowski Marek -Świebodzini tak się zgubię618003:08:00
275351Żeglińska Agnieszka -Szczecin-412001:58:00
281415Bolczyk Mikołaj -PiłaPGSE13000:16:00