Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

Harpagan 47 2014

Organizator PKO Harpagan
Miejsce woj. pomorskie - Bożepole Wielkie
Data 11 - 12 kwi 2014
Adres bazy Zespół Szkół w Bożympolu Wielkim, ul. Szkolna 1, 84-214 Bożepole Wielkie
Strona www http://www.mtbo.org.pl/archiwum/?edycja=47
Regulamin
Opis None
Liczba zapisanych zawodników 576

Wyniki

Trasa TP100

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
100
Oficjalne wyniki
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
15402Nowak Krzysztof ---100.00
21158Buchajewicz Andrzej 🥇-RotmankaMCkwadrat88.33
31151Ćwidak Paweł -GdańskSKPT Gdańsk84.55
41533Pakuła Paweł 🥉---77.55
51359Kędziora Robert 🥈-KarczewkoPAGANRUNNER73.86
6155Jędroszkowiak Michał 🥇-Książ WielkopolskiBohaterzy Ziemi73.86
7496Karabin Bartłomiej -DobraPolowanie na wiewiórkę73.24
8849Molski Kuba -Wrocław-73.24
93147Noga Witold 🥇---72.38
108575Sikorski Kamil ---72.04
11159Hippner Marcin 🥇-GdańskMorenka Team72.02
128576Jarmołowski Andrzej ---72.02
131504Borowiec Krzysztof -GdańskBorówki68.83
145869Chełminiak Marcin ---68.83
157831Bastian Jacek ---68.29
166017Piwowarski Paweł ---67.10
174137Krzysztofik Marcin --Pozor Vlak!65.34
18829Bałchanowski Michał -GdańskMorenka Team65.29
197153Fudro Edward 🥇---65.16
208552Stefańczyk Małgorzata 🥈---65.16
216438Domostowicz Michał ---64.82
221510Kasztelanic Rafał ---62.53
238617Panek Michał ---61.52
248618Kowal Paweł ---61.49
257830Myszka Ireneusz ---60.73
26529Podraza Tadeusz -TarnówUltraTarnów58.87
278633Nawalaniec Wojciech ---58.87
28105Fałowski Rafał -Gajków-58.86
293491Wyganowski Konrad ---58.52
305093Kopacz Piotr -Gdynia-58.40
3199Zając Wojciech -Bystrzyca KłodzkaDługouchy58.36
328642Kozak Wojciech ---58.11
337185Goliński Jan ---58.02
337186Apanel Dorian ---58.02
352542Kłaczkowski Kamil ---57.85
36355Lepka Bartosz -SłupskSłomiane Bambusy57.59
376695Słoma Paweł ---57.59
38316Krasowski Tomasz -Wrocław-57.56
392538Fudziński Krzysztof ---57.42
405080Wiktorzak Tomasz -Główczyce-57.41
418554Pomierski Karol ---57.41
418555Pomierski Zbigniew ---57.41
432540Władziński Adam ---57.01
448075Gracjasz Jan 🥈---57.01
457857Juszczak Jakub ---56.99
467611Pelpliński Piotr ---56.77
472507Szwaracka Małgorzata 🥇-GdańskMorenka Team56.71
487127Rek Maciej ---56.71
496336Sikora Łukasz ---56.71
502466Drożdżyński Krzysztof -Klęk-56.65
518650Chmiel Adrian ---56.58
528651Dampc Gabriel ---56.56
53121Sontowski Marcin 🥇-GdańskMorenka Team56.47
547349Mazerski Grzegorz ---56.36
554140Szwed Paweł --Biegowy Świat56.35
567760Gawlik Jarosław ---56.35
577858Kiełtyka Łukasz ---56.33
582539Głód Michał ---56.29
594138Boguta Mateusz --Rita55.94
608654Welsberg Bartosz ---55.94
617152Siondalski Mateusz ---55.93
628655Wiśniewski Łukasz ---55.92
63360Lewandowski Krzysztof -Chełmno-55.90
64785Warchoł Andrzej -ŚwiecieThe Runners Świecie55.90
658656Wiśniewski Łukasz1 ---55.87
664141Korduła Zbigniew --Biegowy Świat55.38
67359Szymański Marcin -GnieznoSOR55.26
688660Dudzic Władysław ---55.16
698661Jakubowski Krzysztof ---55.16
708662Bierzanowski Albert ---55.15
713242Laskowski Radosław --KS PIDRINA GDYNIA54.78
726215Bołbot Piotr ---54.77
737969Wawryków Kuba ---54.76
746578Kominek Robert ---54.76
753243Semsch Artur --KS Pidrina54.69
763244Borko Ryszard --KS Pidrina Gdynia54.68
772098Rogocz Maciej -GdyniaRogaś z Doliny Roztoki54.48
788667Pliszka Mateusz ---54.47
796481Wojtowicz Marcin ---54.33
806480Zakrzewski Maciej ---54.02
818556Grześkowiak Adam ---53.97
82125Sienkiewicz Władysław -GdyniaSam w lesie53.96
83148Jurkowski Dariusz -Szczecin-52.07
841524Nankiewicz Krzysztof ---51.96
846451Kudrycki Maciej ---51.96
868682Zaborowski Marcin ---51.93
876417Roman Krzysztof ---49.56
888010Plenkiewicz Damian ---49.56
898011Jeliński Krzysztof ---49.55
908714Janas Łukasz ---49.54
914139Kopczyński Adrian ---48.59
928719Kopczyńska Karolina ---48.59
935465Kowalczyk Adam ---48.58
945409Ludwicki Michał ---48.55
95784Wiatr Wojciech -Poznań:)47.83
962556Kozłowski Jan ---47.83
978747Block Michał ---42.17
981449Mleczek Tadeusz -Świdnica-39.78
993523Janiszewski Przemysław ---39.10
1002688Zakrzyński Franciszek ---38.41

Trasa TR200

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
153
Oficjalne wyniki
Pozycja MPozycja KIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
1-3094Waliński Mikołaj ---100.00
-11818Kosiorek Małgorzata --daleko jeszcze?100.00
1-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp100.00
1-3093Potocki Mirosław ---100.00
-212287Cecuła Marzena 🥉---97.50
-38817Gruziel Magdalena 🥇---95.00
-43089Stanek Asia 🥇---88.14
4-3092Pachulski Leszek ---98.31
4-892Pachulski Marek -GdańskGREY WOLF98.31
-511312Lipińska Katarzyna ---76.54
6-1287Buciak Piotr 🥇-WarszawaTeam 360°93.40
-611777Kołodziej Ewa ---71.90
-712300Gołębiewska Emilia ---69.59
7-1Śmieja Daniel 🥇-Szczecinmrdp.pl91.73
8-301Paszkowski Wojciech -Białystok-89.40
-812039Wilkowska Dorota ---46.39
9-3139Wojciechowski Adam --Piastów87.91
-912288Pawlik-Flisikowska Marta ---46.37
10-15Bober Bartłomiej 🥇-KobylnicaHarpagan83.44
-1012289Piwowarska Elwira ---46.37
-1112016Kaczmarczyk Iwona ---44.05
11-11365Wesoły Krzysztof ---81.95
-124991Marcinkowska Magdalena -Poznań-25.50
12-4Mirowski Łukasz 🥉-Wrocław-81.00
-1312329Mociewicz Agnieszka ---4.64
13-12042Marzejon Marcin ---79.52
14-3164Nowaczyk Michał 🥉--We mgle po łydki78.56
-1411552Lasocka Elżbieta ---4.22
15-12349Derewecki Jarosław ---78.56
16-8Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI77.11
17-4261Marciniuk Adam --RADMOR Team75.53
18-11351Marciniuk Rafał ---75.52
19-3310Staniszewski Bartosz --Pięty Szalonego Gnoma i Sp.75.20
20-3090Piwakowski Wojciech ---74.24
21-106Wiktorowski Krzysztof -Łódź-72.84
22-11341Warda Jarosław ---71.96
23-38Konieczny Tomasz -LipkaGrupa Rowerowa Lipka70.06
24-773Orłowski Leszek -SłupskTroll Team68.72
25-7Zadworny Tomasz -Łódź-68.53
26-7170Świeca Adam ---67.19
27-3102Korsak Dariusz ---66.27
28-3175Dzich Andrzej --Alive!66.26
29-1378Bożyczko Mariusz -ElblągPerełki z Elbląga66.25
30-1342Jóźwiuk Piotr -PszczółkiBrotherhood of Moonshine64.93
30-127Nowicki Jacek -Gdańskpodrozerowerowe.info64.93
32-12371Malcher Robert ---59.25
33-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos58.04
34-7842Jakubiniec Mariusz ---57.25
35-772Papis Leszek -SłupskTroll Team56.41
36-3162Jędrusik Rafał ---55.23
37-3099Szumański Jakub ---53.13
38-780Witkowski Michał -Toruń-52.00
39-12342Poniecki Jan ---51.35
40-4315Rogalewski Remigiusz --Facebook: Turystyka na Co dzień50.56
41-3189Kryszewski Wojciech --K250.47
42-5172Kulka Jan --Kozacy z Wybrzeża49.37
43-122Sadowski Marek -CzapleJMDekoratornia.pl48.64
44-12393Kubicki Machał ---47.56
45-183Ścibisz Jerzy -Szczecin-46.86
46-4314Grundkowski Jacek ---45.80
47-3267Kaczyński Tomasz --EPO Adventure Race Team45.79
48-693Smejda Andrzej -Warszawa-44.29
49-2483Zieliński Daniel -Luboń-43.26
50-11885Winczewski Szymon ---42.19
51-284Stanek Robert -SzczecinRUDY KOT41.19
52-3173Kauss Dawid ---40.11
53-11385Sobek Dawid ---40.10
54-855Gałązka Grzegorz -OsielskoRoad to nowhere40.04
55-11811Rukszto Bartosz ---39.40
56-786Jaskólski Konrad -Gdańsk-39.40
57-4117Wadowski Tomasz -Pruszcz Gdanski-37.67
58-12418Hawryluk Jarosław ---37.67
59-12111Kłosowski Mirosław ---37.67
60-860Jańczak Wiesław -Bydgoszcz-37.36
61-6Hołdakowski Wojciech -Warszawa-36.24
62-1819Kosiorek Paweł --daleko jeszcze?35.35
63-1136Warmowski Marcin -JuszkowoWARMA TEAM33.61
63-1137Warmowski Łukasz -JuszkowoWARMA TEAM33.61
65-115Cecuła Krzysztof -Swarzędz-32.77
66-12448Brzeziński Artur ---31.93
67-11505Flisikowski Zdzisław ---28.05
68-56Soczewka Damian -TomaszkowoAbentojra27.57
69-12053Jarzembiński Tomasz ---26.84
70-1994Lipiński Tomasz ---26.38
71-3186Jaś Piotr ---25.96
72-3188Florek Przemysław ---25.95
73-202Ruchlicki Stanisław -BiałystokBritenet25.25
74-12190Tomaszewski Leszek ---24.15
75-11581Chomicki Adrian ---23.73
76-12056Kawlewski Szymon ---23.73
77-12052Janura Rafał ---23.73
78-12057Pellowski Grzegorz ---23.72
79-3725Ciskowski Waldemar --Ciski22.75
80-3206Koropecki Juliusz ---22.72
81-3177Rzepecki Dariusz --TheEndOfTheRace22.29
82-3273Marcinkiewicz Mariusz ---21.67
83-12044Brzezicki Przemysław ---21.67
84-3680Manthey Krzysztof --brak20.98
85-11887Reszka Tomasz ---20.76
86-3246Cieśliński Grzegorz --Kaliska Team20.17
87-11380Derk Jan ---18.45
88-1221Majkowski Rajmund -Koszalin-17.91
89-11912Rychlewski Tomasz ---17.91
90-12487Kopyś Przemysław ---17.90
91-3451Veith Piotr ---17.36
92-12366Roszkowski Cezary ---16.74
93-12492Dziemidowicz Piotr ---16.74
94-12248Mościcki Mariusz ---16.67
95-197Szajduk Piotr -SzczecinWRZASKUN16.32
96-3171Larczyński Tomasz --Lepszy Gdańsk15.94
97-11666Stępień Wojciech ---15.44
98-4388Woźniak Jacek --struchole15.34
99-3182Goroński Piotr --T-Mobile Sport Team15.05
100-842Niewęgłowski Piotr -Wiktorów-15.04
101-11501Duras Włodzimierz ---14.72
102-12506Jońca Wojciech ---14.25
103-12507Zarzycki Jakub ---14.25
104-12508Skierski Robert ---14.24
105-12510Lehman Piotr ---13.57
106-1289Piwakowski Andrzej -GdańskHarpagan13.25
107-9618Chlebosz Sławomir ---12.81
108-12511Dubrowski Jacek ---12.54
109-3200Sielski Karol ---12.11
110-9615Podsiedlak Maciej ---11.68
111-3190Wodziński Marek --mamy.to11.24
112-2611Zalewski Marcin ---10.81
113-12520Zaleski Wojciech ---10.15
114-12182Sirocki Jarosław ---9.74
115-12523Romaniuk Grzegorz ---9.48
116-8108Filipowicz Bartosz ---9.09
116-12526Saganowski Maciej ---9.09
118-12527Plewa Andrzej ---8.69
119-11832Klecha Paweł ---8.30
120-11487Deja Dawid ---8.30
121-11486Solecki Krzysztof ---8.29
122-11592Witucki Krzysztof ---7.50
123-11590Urbanowski Dariusz ---7.50
124-11926Knitter Jakub ---5.92
125-12209Stojek Andrzej ---5.92
126-11956Rogowski Leszek ---5.13
127-12552Klein Grzegorz ---1.75
128-12556Potracki Łukasz ---1.48
129-12459Fiedorek Krzysztof ---1.35
130-12559Mrozek Dariusz ---0.67
131-12560Arendt Krystian ---0.41
132-3441Kokłowski Daniel ---0.25
133-12157Friedrich Arek ---0.24
134-11939Piątkowski Zbigniew ---0.24
135-12259Gajewski Eugeniusz ---0.24
136-12561Klawiter Aleksander ---0.16
137-8935Szczepaniak Adam ---0.14
138-12525Jóźwiak Adrian ---0.13
139-12060Wiśniewski Dariusz ---0.07

Trasa TP50

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
106
Oficjalne wyniki
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
18788Zabel Robert ---50.00
23657Romanowski Łukasz 🥇---44.45
38808Cieplik Łukasz ---38.79
312Grabowski Bartłomiej 🥈-OtwockStryki - Byki Adventure Team38.79
5123Kwitowski Piotr 🥉-WarszawaMazurskie Tropy38.14
6343Skawiński Marcin -Oborniki-38.14
78816Mitura Mikołaj ---37.39
88024Łopuchin Piotr ---37.09
96916Pędziszewski Krzysztof ---35.52
104695Szot Tomasz -GdańskHarpagan/GR3miasto35.35
118767Kozioł Dagmara 🥇---34.67
1253Stolarczyk Wojciech -Zakopane-34.67
137283Arseniuk Krzysztof ---34.05
1451Ćwirko Sławomir -SłupskSTOPA SŁUPSK32.65
15223Miśkiewicz Marcin -KozieniceKB Galeria Warszawa32.36
166862Kowalczyk Mariusz ---32.28
1739Żmiejko Łukasz -Koszalin-30.75
188786Król Jacek ---30.74
198852Pilarczyk Bartłomiej ---30.56
208853Pilarczyk Karolina ---30.56
2110Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo30.46
226037Skupień Andrzej ---29.18
231546Grodecki Łukasz -GdańskCobra Team26.91
24302Ploch Piotr -BezrzeczePerpetual Motion Squad26.64
257993Szkudlarek Szymon ---26.64
26278Owczarz Joanna 🥉-PoznańWłóczymordy26.63
278777Krawczyk Natalia ---26.38
287455Gajewski Ryszard ---26.38
298780Pergoł Bogusław ---26.38
30801Kluska Wojciech -ToruńMKS SKARMAT26.37
318770Szołtun Maciej ---26.34
321154Jakubowski Łukasz -Kamień PomorskiKB Kamien Pomorski26.33
338018Benasiewicz Paweł ---26.33
347480Denis Piotr ---26.28
358003Magalski Piotr ---26.26
361106Karpa Katarzyna 🥇-WarszawaSmashing pĄpkins25.97
371740Marszałek Marcin ---25.97
382508Zachara Stefan -Sopot-25.82
396824Ptaszyński Wojciech ---25.65
405776Bartczak Wojciech ---25.61
418913Michalski Tomasz ---25.61
425296Zelmański Mateusz ---25.49
435297Jędrzejewski Mikołaj ---25.49
444220Dębiński Robert --DRobi Toruń25.38
458247Bartczak Maciej ---25.37
468927Piwowarski Jakub ---25.05
478928Scharmach Szymon ---25.05
488930Sasowski Przemysław ---24.68
498033Szypen Olaf ---24.61
508939Sas Mirosław ---24.42
518749Jóźwiak Piotr ---24.42
528083Lasota Krzysztof ---24.41
538940Szulc Krzysztof ---24.41
548947Ustowski Zdzisław ---24.07
558081Schuermans Stef ---24.06
568959Gałuch Wojciech ---23.80
577884Zawadzki Dawid ---23.80
587794Niemiałkowski Aleksander ---23.80
598008Spisak Piotr ---23.79
603016Stępień Magdalena ---23.71
618962Boruszewski Rafał ---23.70
628963Antosik Igor ---23.70
638971Maciejewicz Michał ---23.59
648972Czajka Marcin ---23.59
658973Ząbkiewicz Katarzyna ---23.58
662595Gaczoł Maciej ---23.58
672583Kaczykowski Tymoteusz ---23.57
688974Saj Marcin ---23.57
697159Kołkowski Radosław ---23.57
708030Kutzmann Jacek ---23.56
718975Kul Kinga ---23.54
728976Rucin Agnieszka ---23.54
737922Małek Mirosław ---23.54
748977Myszk Damian ---23.53
758979Machaj Bartłomiej ---23.52
768189Maślanka Tomasz ---23.52
778980Baranowski Roman ---23.52
788981Baranowski Dawid ---23.52
798982Kropidłowski Dawid ---23.51
808983Cichała Damian ---23.51
817578Demska Żaneta ---23.51
828192Kostecki Mariusz ---23.50
838152Tryzno Jakub ---23.50
848985Sojka Marcin ---23.47
857921Dudek Marcin ---23.45
868992Woźniak Sebastian ---23.27
878993Kaniecki Damian ---23.22
888994Hanczarek Maciej ---23.22
896355Tanan Adam ---23.21
907194Bałachowski Krzysztof ---23.17
917193Gadomski Krzysztof ---23.16
928790Hyla Tomasz ---23.13
937441Godlewska Sylwia 🥇---23.12
945954Sztygiel Maciej ---23.12
955953Sztygiel Joanna ---23.12
96564Wszeborowski Dariusz 🥉-Ełk-23.08
976884Tomicki Łukasz ---23.05
989005Ilnicki Adam ---23.05
995875Kuszela Mateusz ---23.05
1003517Pałys Władysław ---23.00
1013602Bartkowski Marcin ---22.99
1023601Żabiński Krzysztof ---22.98
1039010Siwik Adam ---22.95
1044188Falitarski Piotr ---22.95
1055195Milka Łukasz ---22.82
1065917Rolbiecki Robert ---22.81

Trasa TR100

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
217
Oficjalne wyniki
Pozycja MPozycja KIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
-112302Januszewska Małgorzata ---50.00
1-4391Wasilewski Krzysztof --Buna Ekipa50.00
-211993Rękawik Agnieszka ---48.81
2-11834Leśniowski Mariusz ---48.14
-311322Babich Anna ---48.50
3-47Nowak Remik -PoznańKS Hades Poznań46.88
-412305Lepianka Joanna ---48.49
4-322Szczęsny Michał -Polska-46.87
5-12110Łoza Łukasz ---46.11
-59801Wierzba Monika ---47.30
-612306Maciejewska Aneta ---46.41
6-3239Drabik Jacek ---46.09
7-3109Polasz Jacek ---45.68
-72510Konieczna Joanna -PoznańGrupa Rowerowa Lipka42.93
-867Konieczna Krystyna -Lipka-42.92
8-1364Ciesielski Witold -GdanskMR44.05
9-12400Szakiel Marcin ---44.01
-912312Chilińska-Pułkowska Alicja ---40.60
-1012313Janicka Beata ---40.59
10-12346Linowski Darek ---43.88
-1112022Skowrońska Katarzyna ---39.43
11-11637Żadkowski Stanisław ---43.39
-1211786Wysocka Agata ---39.36
12-11638Żadkowski Marcin ---43.38
13-11381Kowalewski Jakub ---43.38
-1312315Sumera Anna ---37.04
14-12401Znaniecki Łukasz ---43.38
-1411994Krauze Wioleta ---36.18
-153136Kowalska Agnieszka ---35.05
15-12402Sawicki Sambor ---43.37
16-12143Wrona Tomasz ---43.37
-1612318Woronowska Ela ---33.92
-1711809Block Barbara ---32.84
17-3238Deptuła Krzysztof --flypics.pl42.89
-1812002Socha Anna ---32.83
18-893Gębarowski Piotr -Warszawa-42.88
19-4312Ślósarczyk Maciej --TrolInO42.63
-197355Kluczek-Kollar Anna ---30.65
-203146Kinowska Katarzyna 🥈---30.64
20-1147Łosiewicz Mariusz -BojanoMorenka Team42.41
-2112017Baranowska Ewa ---26.27
21-3340Nadolny Lech --ROWEREK42.40
22-11889Gruba Michał ---41.90
-2212321Szczepkowska Ewelina ---24.72
23-11890Doppke Marcin ---41.90
-2312323Olbrycht Anna ---17.51
24-2489Korzewski Dobromir -PoznańWłóczymordy41.90
-2412035Jeżewska Jola ---14.42
-2512326Miller Magda ---13.39
25-11827Szamrej Wojciech ---41.60
-268463Dziembowska Daria ---12.36
26-1208Gałaguz Jacek -Koszalin-41.60
-2712328Walczak Izabela ---12.36
27-12389Olszewski Konrad ---41.46
28-847Gładysiak Przemysław -KomornikiGładko biegamy;-)41.46
29-11864Mroczek Tomasz ---41.30
30-12229Szynwelski Marek ---41.28
31-11383Radelski Zdzisław ---41.10
32-12405Andrzejewski Maciej ---41.09
33-12406Synakowski Marcin ---41.09
34-11910Szubert Patryk ---41.07
35-12140Zdończyk Michał ---41.02
36-11730Domarus Bronisław ---40.89
37-1994Lipiński Tomasz ---39.91
38-11352Szubert Jan ---38.48
39-5225Matczuk Szymon --Łyse Charty38.47
40-11469Maciejewski Łukasz ---38.46
41-12054Rękawik Piotr ---37.85
42-3117Benasiewicz Marek ---37.61
43-3286Miotk Szymon ---37.61
44-11368Krzemiński Michał ---37.60
45-2754Majewski Piotr ---37.60
46-12424Piernikowski Tomasz ---36.68
47-9537Grodecki Patryk ---36.39
48-4357Głuchowski Jacek --Industria35.65
49-12427Kempa Stanisław ---35.63
50-4362Wulczyński Zbigniew ---35.38
51-12354Surdy Sławomir ---35.38
52-3379Jankowski Mariusz --Masterlease Team35.37
53-12141Klucznik Jarosław ---34.70
54-11946Pawłusiów Leszek ---34.70
55-12230Graczyk Michał ---34.69
56-11750Ogryczak Tomasz ---34.69
57-12438Jeżewski Tomasz ---33.91
58-12439Grzonka Maciej ---33.87
59-11388Oglęcki Michał ---32.79
60-12447Czerwiński Jarosław ---32.78
61-4325Musielski Kamil --GRBS31.96
62-4329Ustianowski Przemko --GRBS31.96
63-4331Jarecki Mariusz --GRBS31.95
64-861Priebe Jakub -Wierzchucino-30.95
65-12454Kosiński Wojciech ---29.63
66-11981Filipczyk Jurand ---29.34
67-3496Januszewski Maciej ---28.59
68-12456Topolinski Seba ---28.24
69-3681Morawski Piotr --brak27.71
70-4389Sypuła Sławomir --UNTS Warszawa27.13
71-822Stefański Tomasz -WarszawaWelocypedy26.68
72-771Rygalski Grzegorz -JózefówWelocypedy26.67
73-12099Jasiński Krzysztof ---26.67
74-12221Matynia Maciej ---26.45
75-12368Brzózka Andrzej ---26.30
76-12370Kiwer Ziemowit ---25.61
77-3139Wojciechowski Adam --Piastów25.60
78-12461Augustyniak Jarosław ---24.90
79-12462Szymański Maciej ---24.90
80-12464Klein Mariusz ---24.43
81-12465Stankiewicz Sebastian ---24.43
82-11715Galek Tomasz ---24.25
83-11716Galek Gustaw ---24.25
84-11694Babula Konrad ---23.58
85-11693Stolarski Łukasz ---23.58
86-12473Rynkiewicz Maciej ---22.92
86-3271Piotrowski Adam --Rowerami.com22.92
88-12474Rynkiewicz Michał ---22.92
89-12475Bazylewicz Piotr ---22.89
90-12476Ćwikliński Piotr ---22.41
91-12479Rowicki Tomasz ---21.39
92-12480Krefta Marek ---21.38
93-12453Śliwka Piotr ---21.23
94-11988Strugiński Krzysztof ---20.73
95-11970Sienkiewicz Daniel ---20.71
96-11932Caspari Sebastian ---20.67
97-4272Piotrowicz Przemysław ---20.67
98-12481Komar-Komarowski Kajetan ---20.54
99-12482Sulima Andrzej ---20.54
100-12239Nalaskowski Jakub ---20.35
101-12268Barszczewski Dariusz ---19.77
102-11739Lisowski Adam ---17.68
103-11829Lanc Damian ---17.05
104-12493Kuzma Krzysiek ---16.69
105-12494Barczewski Adam ---16.30
106-11461Puchalski Marek ---16.05
107-3250Bielenny Paweł --KTG Neptun15.57
108-3098Block Daniel ---15.54
109-12105Ptaszek Maciej ---15.25
110-12497Torłop Łukasz ---15.19
111-3184Wylężek Jacek --CUMULUS sleeping bags14.88
112-4651Olbrycht Janusz -Warszawa-14.43
113-11747Urbanik Tomasz ---13.58
114-12509Urbanik Dariusz ---13.57
115-11760Anszperger Marcin ---13.57
116-9603Burek Marcin ---13.54
117-12215Arciemiuk Mariusz ---13.53
118-12163Pudło Roman ---13.53
119-5149Szawkało Grzegorz --Sąsiedzi13.53
120-12193Gorzoch Mariusz ---13.52
121-12214Pawłocki Dominik ---13.47
122-11763Filipczak Sławomir ---13.29
123-12446Drożdż Michał ---13.28
124-12233Korbal Jędrzej ---13.27
125-3719Benesz Rafał ---13.23
126-3252Wysocki Maciej --Królowie Lasu12.92
127-12336Walczak Eugeniusz ---12.92
128-11628Kotkowski Kamil ---12.91
129-12420Czapiewski Kamil ---12.47
130-12512Bereza Eryk ---12.46
131-12513Gawkowski Piotr ---12.46
132-12217Szmuda Sławomir ---12.07
133-12218Turek Witold ---12.06
134-2634Olszewski Piotr ---11.78
135-12174Kempa Sebastian ---11.47
136-11398Stencel Krystian ---11.47
137-9610Kisiel Paweł ---10.76
138-9612Kozioł Jędrzej ---10.74
139-3122Delke Łukasz ---10.46
140-12521Zieliński Mariusz ---10.13
141-12522Woronowski Adam ---10.12
142-12201Milewski Tomasz ---9.67
143-12524Mroczek-Gliszczynski Mateusz ---9.41
144-1011Piotrowski Krzysztof -Libiąż-9.10
145-3360Wenta Marek --szweje8.79
146-3359Banachewicz Grzegorz --Szfeje8.77
147-12528Biedunkiewicz Robert ---8.57
148-12529Kasprzak Radosław ---8.57
149-12472Kędra Bartosz ---8.09
150-11896Tessar Romuald ---7.80
151-11897Tessar Michał ---7.80
152-12242Masiulanis Michał ---7.51
153-12530Mizerski Marek ---7.41
154-7009Podhorodecki Michał ---7.41
155-11971Mazur Mariusz ---7.40
156-3258Nielubszyc Michał --Leśne Dzbany7.15
157-12533Dadura Cezary ---6.91
158-12534Bolda Dawid ---6.70
159-12495Sadowski Kamil ---5.75
160-11920Teległów Tomasz ---5.75
161-12537Sadowski Bartłomiej ---5.75
162-12496Sadowski Sylwester ---5.75
163-11453Prałat Dawid ---5.59
164-12237Baranowski Mariusz ---5.43
165-12539Dusinkiewicz Adrian ---5.42
166-12238Szymczak Sławomir ---5.42
167-12150Sobków Szymon ---5.11
168-12540Sobków Arkadiusz ---5.10
169-3350Gizela Michał ---4.89
170-12541Trafalski Krzysztof ---4.89
171-12542Zabielski Kamil ---4.68
172-3355Michniewicz Łukasz --Bysewo Team4.46
173-3356Mikołajczyk Przemysław --BYSEWO TEAM4.46
174-11702Mikołajczyk Mikołaj ---4.46
175-3353Tomaszewski Piotr --BYSEWO TEAM4.45
176-12544Kluska Paweł ---4.45
177-11526Wenta Maciej ---4.45
178-168Czubalski Andrzej -PruszkówAndrzej Czubalski4.24
179-169Czubalski Rafał -PruszkówAndrzej Czubalski4.24
180-3312Soroka Adam ---4.03
181-12547Trojanowski Adam ---3.60
182-12548Trojanowski Karol ---3.60
183-12455Winikajtys Bartłomiej ---2.75
184-3305Burkiciak Marcin ---2.75
185-12410Kostecki Łukasz ---2.33
186-582Nawrocki Tomasz -RakowniaDrużyna Sokoła1.69
187-11425Pachulski Jarosław ---1.48
--10411Radkiewicz Mateusz ---42.62
--10664Młyńska Alicja ---9.27
--10801Grzenkowicz Karol ---5.99