Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

Izerska Wielka Wyrypa 2015

Organizator Oddział Łużycki PTSM w Lubaniu
Miejsce woj. dolnośląskie - Świeradów Zdrój
Data 21 - 22 sie 2015
Adres bazy Miejski Zespół Szkół, ul. Marii Curie Skłodowskiej 2, 59-850 Świeradów Zdrój
Strona www http://izerskawyrypa.mcrace.pl/
Regulamin
Opis None
Liczba zapisanych zawodników 176
Status wyników Oficjalne wyniki

Wyniki

Trasa TP100 MP PMnO 100km

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
52
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
1496Karabin Bartłomiej -DobraPolowanie na wiewiórkę105.00
2155Jędroszkowiak Michał 🥇-Książ WielkopolskiKSA Janiszewski Dzik Team104.05
31158Buchajewicz Andrzej 🥇-RotmankaMCkwadrat86.26
41359Kędziora Robert 🥈-KarczewkoPAGANRUNNER86.26
52025Opioła Mariusz -BrzeskoRównia Pochyła85.54
65855Bolanowski Jan ---81.09
7105Fałowski Rafał -Gajków-80.24
87153Fudro Edward 🥇---80.24
91459Lebioda Maria 🥇-ZdroiskoColcaPeru80.24
102123Pietrzak Mariusz -PiastówSKPB Warszawa76.06
11550Talaga Tomasz -Dąbrowa 21MKS Wyzwolenie75.61
12559Talaga Robert -SzarówMKS Wyzwolenie75.61
1310Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo75.37
14279Herman-Iżycki Leszek 🥈-Warszawa-68.82
15141Eibl Andrzej -ChocianówEiblu Team66.24
162542Kłaczkowski Kamil ---64.88
172098Rogocz Maciej -GdyniaRogaś z Doliny Roztoki64.88
18278Owczarz Joanna 🥉-PoznańWłóczymordy64.20
19316Krasowski Tomasz -Wrocław-64.20
20800Welz Dominika 🥈-GdańskWataha / Morenka Team59.43
212688Zakrzyński Franciszek ---57.73
227890Rzeszowski Przemysław ---54.82
237891Krawczyńska Anna ---54.82
24102Małowiński Artur 🥉-Bydgoszcz:-)54.82
25101Małowińska Małgorzata 🥇-Bydgoszcz:-)54.82
265587Borowski Szymon ---48.37
275586Kaczorek Jarosław ---46.76
2899Zając Wojciech -Bystrzyca KłodzkaDługouchy41.92
295592Grodzki Krzysztof ---37.44
307975Dudziński Robert ---37.44
313523Janiszewski Przemysław ---36.00
325607Mogielski Krzysztof ---33.12
33854Żak Krzysztof -Wrocław-25.92
341032Sokulski Jerzy -KrakówKlub Wysokogórski Kraków24.48
355593Bubel Alina ---24.48
363966Gębala Piotr ---20.16
365419Banaś Krzysztof ---20.16
387981Woźniak Aleksandra ---18.72
397982Janoszczyk Adam ---17.28
405269Daniluk Natalia -Mosty-14.40
412466Drożdżyński Krzysztof -Klęk-14.40
422893Jagoda Maciej ---14.40
431449Mleczek Tadeusz -Świdnica-12.96
447985Zieliński Marcin ---12.96
452829Sikorski Robert ---12.96
462830Benedyk Mateusz ---12.96
472825Gruhn Anna ---12.96
48103Bujakiewicz Gabriel 🥈-PobiedziskaOn-Sight11.52
497856Gruntowski Mateusz ---5.21
507990Golański Wojciech ---4.56
517991Janczak Anna ---4.56
527992Szymaniak Dawid ---3.26

Trasa TR150

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
38
Pozycja MPozycja KIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
1-15Bober Bartłomiej 🥇-KobylnicaHarpagan100.00
-111537Czarny Basia ---100.00
2-1287Buciak Piotr 🥇-WarszawaTeam 360°100.00
-2836Motyl-Adamczyk Agata -NiepołomiceZdezorientowani MTBO Team75.00
3-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl99.13
-311995Szwaracka Gosia ---71.43
4-26Banaszkiewicz Piotr -KrakówBike Orient/Compass94.51
5-967Słomka Paweł -WarszawaTeam36089.19
6-12041Wieczorek Jarek ---86.64
7-146Szawdzin Krzysztof -Wrocław-86.64
8-4Mirowski Łukasz 🥉-WrocławCustomMapHolder.pl83.32
9-791Jakubek Krystian 🥈-WrocławULTRAdventure81.41
10-850Melon-Mika Krzysztof -SkierniewiceLos Maruderos79.01
11-120Królikowski Roman -Modlniczka-76.62
12-1045Bergier Tomasz -ZielonkiZgórmysyny76.46
13-875Grabowski Grzegorz -ŁódźWheelie garage74.07
14-6Hołdakowski Wojciech -Warszawa-69.29
15-8809Michalak Marcin ---68.28
16-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos65.92
17-8629Jędrusiak Rafał ---58.07
18-982Czarny Grzegorz -KrakówSzkoła Fechtunku ARAMIS57.63
19-223Miśkiewicz Marcin -KozieniceKB Galeria Warszawa53.51
20-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp51.45
21-2058Guguł Maciej ---36.64
22-8283Ciesłowski Marcin ---32.25
23-693Smejda Andrzej -Warszawa-31.94
24-837Adamczyk Bartosz -NiepołomiceZdezorientowani MTBO Team30.48
25-634Świerczyński Ryszard -PolskaOrientop Wrocław27.16
26-7Zadworny Tomasz -Łódź-25.87
27-3188Florek Przemysław ---21.06
28-3186Jaś Piotr ---21.06
29-4093Zieliński Michał -Gdynia-20.00
30-11887Reszka Tomasz ---17.90
31-12188Łozowski Kamil ---16.58
32-1983Moroń Artur ---15.61
33-12202Furmankiewicz Adam ---13.28
34-847Gładysiak Przemysław -KomornikiGładko biegamy;-)12.45
35-12167Lucima Mariusz ---11.62

Trasa TP50

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
86
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
1459Bińkowski Borys -Oborniki ŚląskiePizca del Mundo50.00
2159Hippner Marcin 🥇-GdańskMorenka Team49.10
3121Sontowski Marcin 🥇-GdańskMorenka Team48.80
4829Bałchanowski Michał -GdańskMorenka Team47.65
58001Madaj Zuzanna ---45.42
6651Grabowski Łukasz -PoznańAR Poznań45.42
7443Murawski Piotr -LesznoAzymut Mochy44.59
8403Kaźmierczak Tomasz -LesznoT-MAKS44.59
97283Arseniuk Krzysztof ---44.03
107996Gajewski Piotr ---43.71
11131Parzybut Jan 🥇-PniewyPostęp team43.71
127304Latarowski Grzegorz ---43.24
137995Górniaczyk Jacek ---40.84
14480Szymański Patryk -MosinaNAPIER...ACZE40.57
15668Poślednik Dariusz -ZłotnikiNapier...acze40.57
168050Ćwik Iwona ---38.95
178051Zamojski Robert ---38.94
18519Kargol Marcin -OtwockSmashing pĄpkins / NBR Team38.27
196734Choiński Paweł ---38.27
208054Giełda Jędrzej ---38.27
21653Dering Marcin -WrocławOrientop Wrocław37.56
2223Paszek Tomasz -SzczecinNorth Team Szczecin36.71
231469Widera Maciej -ChorzowWodzionka CSC Adventure36.66
24332Sejbuk Anna 🥇-Siedlce-36.27
252706Dymek Rafał ---35.37
26123Kwitowski Piotr 🥉-WarszawaMazurskie Tropy34.82
278072Piekielna Angelika ---34.57
288073Piekielny Mariusz ---34.57
297336Olecki Paweł ---31.93
30542Bednarczyk Aleksandra 🥇-PoznańSTR Poznań30.65
31469Duda Jakub -WleńOrientop Wrocław30.61
328006Kociołek Ireneusz ---30.53
338104Grudowska Małgorzata ---30.53
348007Wardyński Jarosław ---30.53
357098Dawidziuk Agnieszka ---30.34
367099Demkowski Marcin ---30.34
37556Michalski Adam -PiasecznoHałabała30.15
387403Razim Mateusz ---30.07
398016Mehlich Agnieszka ---30.07
404848Król Adrian ---29.78
414425Kula Piotr ---28.64
428115Kłodowski Michał ---28.64
438171Kukołowicz Kamil ---25.36
44753Hołdakowska Anna -Warszawa-25.36
452484Jancz Tomasz -Jelenia Góra-24.84
463884Litwa Szymon -Mysłowice-23.84
474158Król Joanna --No Excuses Team23.20
484159Król Jakub --No Excuses Team23.20
498289Rupar Grzegorz ---21.27
502006Tomaszewski Jacek -ŚwidnicaDolnośląski Klub Curlingowy "Dzik" Świdnica20.35
516313Męcina Anna ---20.11
52706Wąsik Jacek -Lublincbfs20.11
538347Majewski Maciej ---19.20
545247Łukaszewicz Maciej ---19.20
558357Trzcinka Maciej ---18.21
568358Wojtyra Jarosław ---18.21
578370Dec Sławek ---17.34
586200Dąbrowski Bartłomiej ---14.97
596004Baszak Jerzy ---14.97
596003Jakimowicz Sławomir ---14.97
618392Planutis Wojciech ---14.80
628393Niewinowska Katarzyna ---14.80
636982Łach Grzegorz ---14.80
64637Cieślak Arkadiusz -Opolekran-suw14.06
658405Olejnik Agnieszka ---14.02
668406Stachera Sylwia ---14.02
678420Kuliński Krzysztof ---13.14
68319Olbryś Stanisław -NasielskKB Legionowo12.84
691768Just Rafał ---12.44
708432Brysiak Ziemowit ---12.29
718433Słota Małgorzata ---12.29
727735Wojtas Kamila ---11.64
737993Szkudlarek Szymon ---6.09
748504Osmolak Agnieszka ---5.49
758505Zielińska Katarzyna ---5.49
768506Ciurej Dawid ---5.49
778389Wójcik Jakub ---5.01
788511Pawełczyk Anna ---4.68
798512Walczuk Paweł ---4.68
808513Rudzik Rafał ---4.16
818516Kik Aleksandra ---3.90
826736Kowalska Magdalena ---3.90
837694Chojowska Katarzyna ---3.12
848524Mamzer Paulina ---2.86
858526Kloc Lidia ---2.40
86402Wróbel Dariusz -Wrocław-1.96