Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

DyMnO 2017

Organizator HKT "TREP" PTTK Warszawa Praga
Miejsce woj. mazowieckie - Dąbrówka k. Radzymina
Data 13 maj 2017
Adres bazy Publiczne Gimnazjum im. T. Kościuszki, ul. Kościuszki 20a, 05-252 Dąbrówka
Strona www http://dymno.pl/
Regulamin
Opis None
Liczba zapisanych zawodników 80

Wyniki

Trasa TR150

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
38
Oficjalne wyniki
Pozycja MPozycja KIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
-15104Blank Danuta 🥇-brakTOWANDA100.00
1-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp100.00
2-4Mirowski Łukasz 🥉-Wrocław-78.02
-2945Adamczyk Ewa 🥈-Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina87.39
-38908Skompska Anna ---77.06
3-26Banaszkiewicz Piotr -KrakówKTR BikeOrient75.93
-411312Lipińska Katarzyna ---67.46
4-146Szawdzin Krzysztof -Wrocław-64.42
-54026Biolik Agnieszka --UNTS Warszawa59.29
5-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos62.75
5-106Wiktorowski Krzysztof -Łódź-62.75
-61106Karpa Katarzyna 🥇-WarszawaSmashing pĄpkins46.29
7-3142Kielak Igor --Tłuszcz61.33
7-2185Kielak Sławomir ---61.33
7-3911Kielak Hubert ---61.33
10-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl56.50
11-15Bober Bartłomiej 🥇-KobylnicaHarpagan53.10
12-6Hołdakowski Wojciech -Warszawa-51.28
13-783Zawadzki Artur -Marki-50.71
14-8Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI50.39
15-120Królikowski Roman -Modlniczka-49.06
16-2476Trzmielewski Roman -Kraków-48.55
17-202Ruchlicki Stanisław -BiałystokBritenet43.01
18-822Stefański Tomasz -WarszawaWelocypedy38.79
19-771Rygalski Grzegorz -JózefówWelocypedy38.79
20-844Belica Robert -WarszawaT-Mobile Cycling Team34.03
21-3720Rozwadowski Paweł ---33.85
22-303Cichoń Paweł -PoznańKOPER Architektura30.88
23-946Adamczyk Jarek -Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina30.20
24-3239Drabik Jacek ---28.85
25-228Siemieniuk Krzysztof -Dobrzyniewo DużeŚlepe Kociaki Team26.58
26-842Niewęgłowski Piotr -Wiktorów-26.06
27-693Smejda Andrzej -Warszawa-24.64
28-5098Wrona Łukasz -brakTOWANDA23.85
29-7Zadworny Tomasz -Łódź-20.88
30-4014Biolik Grzegorz --UNTS Warszawa20.49
31-918Baster Przemysław -Kraków-19.65
32-1108Trzeciakiewicz Marcin -Warszawa-16.00

Trasa TP50

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
42
Oficjalne wyniki
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
1155Jędroszkowiak Michał 🥇-Książ WielkopolskiBohaterzy Ziemi53.00
2210Mioduszewski Mateusz -WarszawaUKA41.74
3211Prądzyński Jarosław -Ełk-40.32
4109Waszczyk Bernard 🥉-WarszawaMelestra35.90
5131Parzybut Jan 🥇-PniewyPostęp team35.47
6732Maliszewski Leszek 🥉-OtwockStryki-Byki34.19
7765Komorowski Mateusz -Warszawa-33.76
81546Grodecki Łukasz -GdańskCobra Team33.33
919Puka Hubert -Stalowa WolaRajd Dolnego Sanu32.04
10123Kwitowski Piotr 🥉-WarszawaMazurskie Tropy31.63
113391Rosiński Arkadiusz ---30.81
116756Samsel Beata ---30.81
13236Witczak Przemysław 🥇-WarszawaDreamtime Trails30.07
14158Łaski Tomasz -ZielonkaKInO Stowarzysze29.67
1461Szmyt Barbara 🥉-WarszawaKlub InO STOWARZYSZE Warszawa29.67
16631Wojdat Przemysław -Otwock-27.67
173399Szulencka Aleksandra ---24.86
17353Roszkowski Marcin -WarszawaZABIEGANI PO USZY24.86
19346Ners Maciek -WarszawaJanusze Orienteeringu24.46
20484Majkowski Michał -Warszawa-24.15
21678Kaliciński Marek -WarszawaUKA19.00
226841Kamiński Michał ---18.69
223395Kamiński Robert ---18.69
244676Rajtar Zbigniew -Kraków-18.07
25157Gorczyca Roman -EłkRunning tortoise17.99
2610Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo17.37
276867Kwiatkowski Michał ---16.75
276868Snopek Mariusz ---16.75
29319Olbryś Stanisław -NasielskKB Legionowo14.89
30317Kurach Paweł -Górki-14.27
31332Sejbuk Anna 🥇-Siedlce-13.65
325553Baranowski Lech ---11.17
33116Kuś Michał -WarszawaKlub InO Stowarzysze10.86
33591Kuś Agnieszka -WarszawaKlub InO Stowarzysze10.86
356940Kwiatkowska Paulina ---10.32
356941Konopelski Mateusz ---10.32
376951Kiljan Patryk ---10.02
376950Wisniewska Kiljan Kalina ---10.02
396967Mazurek Ryszard ---8.84
40726Toporowski Sławomir -Mińsk MazowieckiMKB Dreptak7.96
41248Jurkowska Iwona -Jeruzal-7.37
426071Makieła Kazimierz ---5.60