Puchar Maratonów na Orientację

 

Harpagan 58 2019

Organizator PKO Harpagan
Miejsce woj. pomorskie
Data 18 - 19 paź 2019
Adres bazy Bożepole Wielkie
Strona www http://www.harpagan.pl/rajd
Regulamin https://www.harpagan.pl/rajd/strefa-uczestnika/regulamin/
Opis Najstarsza i największa cykliczna impreza na orientację w Polsce. Do Pucharu Pieszego liczy się trasa TP100 oraz trasa TP50 - nocna. Do Pucharu Rowerowego liczy się trasa TR200 i trasa TR100

Lista startowa

Trasa: TP25
Czas startu
19 października 2019 11:30
Limit czasu
8
liczba PK
12
Liczba zawodników
0
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  

Lista startowa

Trasa: TP10
Czas startu
19 października 2019 13:30
Limit czasu
5
liczba PK
10
Liczba zawodników
0
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  

Wyniki

Trasa: TP100
Czas startu
18 października 2019 23:00
Limit czasu
24
liczba PK
20
Liczba zawodników
142
Wyniki nieoficjalne
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Punkty kontrolne punkty przeliczeniowe Czas trasy Kara czasowa Czas całkowity Punkty pucharowe Linki  
1 186 Mariusz Czajka Gdynia KInO Rekin M 47 22 22 15:55:26 - 15:55:26 103,00 -   |   -
2 4137 Marcin Krzysztofik - Pozor Vlak! M 18 22 22 16:19:14 - 16:19:14 99,57 -   |   -
3 159 Marcin Hippner Gdańsk Morenka Team M 33 22 22 16:28:38 - 16:28:38 97,64 -   |   -
4 236 Przemysław Witczak Warszawa Dreamtime Trails M 56 22 22 17:57:34 - 17:57:34 88,67 -   |   -
5 4091 Janek Kaseja - Niezła Korba M 21 22 22 17:58:09 - 17:58:09 88,62 -   |   -
6 131 Jan Parzybut Pniewy Postęp team MW 145 22 22 19:26:35 - 19:26:35 81,90 -   |   -
7 1359 Robert Kędziora Owczegłowy PAGANRUNNER M 93 22 22 21:01:12 - 21:01:12 75,76 -   |   -
8 2559 Jarosław Jaworski - - M 127 22 22 21:26:25 - 21:26:25 74,27 -   |   -
9 2558 Andrzej Lisowski - - M 141 22 22 21:26:29 - 21:26:29 74,27 -   |   -
10 1506 Adam Walczak - - MW 22 22 22 21:34:11 - 21:34:11 73,83 -   |   -
11 10 Stanisław Kaczmarek Sękowo Szach Sękowo MW 31 22 22 21:34:24 - 21:34:24 73,81 -   |   -
12 320 Bartłomiej Kuriata Wrocław - M 88 22 22 21:46:52 - 21:46:52 73,11 -   |   -
13 316 Tomasz Krasowski Wrocław - M 89 22 22 21:46:54 - 21:46:54 73,11 -   |   -
14 141 Andrzej Eibl Chocianów Eiblu Team M 82 22 22 21:46:57 - 21:46:57 73,10 -   |   -
15 2541 Piotr Pallach - - M 51 22 22 21:47:14 - 21:47:14 73,09 -   |   -
16 890 Grzegorz Jurjewicz Morąg - M 64 22 22 21:47:17 - 21:47:17 73,09 -   |   -
17 2539 Michał Głód - - M 20 22 22 21:47:19 - 21:47:19 73,08 -   |   -
18 4138 Mateusz Boguta - Rita M 117 22 22 21:47:27 - 21:47:27 73,08 -   |   -
19 1436 Marcin Owczarski Chojnice MMGO M 109 22 22 21:48:54 - 21:48:54 73,00 -   |   -
20 2557 Michał Grochowski - - M 121 22 22 22:16:51 - 22:16:51 71,47 -   |   -
21 1524 Krzysztof Nankiewicz - - M 30 22 22 22:29:26 - 22:29:26 70,80 -   |   -
22 4139 Adrian Kopczyński - - M 59 22 22 22:36:36 - 22:36:36 70,43 -   |   -
23 2546 Patrycja Rosińska - - K 75 22 22 23:38:02 - 23:38:02 67,38 -   |   -
24 2547 Jakub Hubert - - M 69 22 22 23:38:06 - 23:38:06 67,37 -   |   -
25 731 Adam Skolimowski Żabokliki EuRoPol GAZ S.A. MW 92 22 22 23:41:39 - 23:41:39 67,21 -   |   -
26 2098 Maciej Rogocz Gdynia Rogaś z Doliny Roztoki M 25 22 22 23:41:43 - 23:41:43 67,20 -   |   -
27 2542 Kamil Kłaczkowski - - M 8 22 22 23:49:42 - 23:49:42 66,83 -   |   -
28 2564 Miłosz Pacześny - - M 113 22 22 23:55:03 - 23:55:03 66,58 -   |   -
29 2563 Jacek Zacharek - - M 107 22 22 23:55:05 - 23:55:05 66,58 -   |   -
30 4140 Paweł Szwed - Biegowy Świat M 61 20 20 23:21:47 - 23:21:47 60,52 -   |   -
31 4141 Zbigniew Korduła - Biegowy Świat M 54 20 20 23:21:51 - 23:21:51 60,52 -   |   -
32 103 Gabriel Bujakiewicz Pobiedziska On-Sight MW 149 20 20 23:30:24 - 23:30:24 60,15 -   |   -
33 279 Leszek Herman-Iżycki Warszawa - MW 155 20 20 23:31:10 - 23:31:10 60,12 -   |   -
34 811 Rafał Sawaniewski Malbork - M 57 18 18 20:17:16 - 20:17:16 54,11 -   |   -
35 1514 Paweł Pawlak - - M 58 18 18 21:03:35 - 21:03:35 52,13 -   |   -
36 4142 Bartłomiej Prokopiuk - Prokopy M 13 17 17 20:33:24 - 20:33:24 49,23 -   |   -
37 276 Leszek Ścioch Warszawa - M 150 17 17 20:33:27 - 20:33:27 49,23 -   |   -
38 2570 Piotr Zglejc - - M 3 16 16 18:53:17 - 18:53:17 46,33 -   |   -
39 2575 Daniel Talaśka - - M 94 16 16 19:15:23 - 19:15:23 45,45 -   |   -
40 2574 Radosław Wlazłowski - - M 85 16 16 19:15:31 - 19:15:31 45,44 -   |   -
41 4143 Rafał Warżała - Nordland M 50 16 16 19:35:20 - 19:35:20 44,68 -   |   -
42 730 Marcin Stefaniuk Warszawa Maślaki M 130 16 16 19:35:27 - 19:35:27 44,67 -   |   -
43 2552 Marek Malinowski - - M 55 15 15 15:50:32 - 15:50:32 41,88 -   |   -
44 4144 Krzysztof Kwidziński - Purtki M 66 15 15 15:50:50 - 15:50:50 41,87 -   |   -
45 4145 Łukasz Stefanek - - M 111 15 15 15:50:57 - 15:50:57 41,86 -   |   -
46 2554 Marcin Popek - - M 116 15 15 17:09:36 - 17:09:36 38,66 -   |   -
47 183 Jerzy Ścibisz Szczecin - MW 110 15 15 17:30:59 - 17:30:59 37,88 -   |   -
48 284 Robert Stanek Szczecin RUDY KOT MW 16 15 15 17:31:25 - 17:31:25 37,86 -   |   -
49 867 Krzysztof Mazurek Warszawa SKPB Warszawa M 76 15 15 19:39:42 - 19:39:42 33,74 -   |   -
50 758 Krzysztof Lisak Otwock Otwock M 128 14 14 09:00:59 - 09:00:59 31,49 -   |   -
51 2037 Tomasz Żuk Warszawa Zminioj gocie po powrocie M 83 14 14 16:12:48 - 16:12:48 17,51 -   |   -
52 2051 Marcin Zając Warszawa - M 143 14 14 16:14:02 - 16:14:02 17,49 -   |   -
53 4146 Paweł Wilma - Krwiożercze Borsuki M 23 14 14 16:49:09 - 16:49:09 16,88 -   |   -
54 4147 Piotr Kajzer - Krwiożercze Borsuki M 37 14 14 16:54:07 - 16:54:07 16,80 -   |   -
55 4148 Radosław Michał Borowiak - - M 152 14 14 16:55:38 - 16:55:38 16,78 -   |   -
56 4149 Remigiusz Cichosz - MADESIRE M 12 14 14 16:56:20 - 16:56:20 16,76 -   |   -
57 4150 Filip Dobkiewicz - - M 27 14 14 16:56:57 - 16:56:57 16,75 -   |   -
58 4151 Krzysztof Wyrwał - """Krzysztof WYRWAŁ DailyVlog""" M 63 14 14 16:57:04 - 16:57:04 16,75 -   |   -
59 4152 Marek Jaszewski - KOLEKTYW M 105 14 14 16:57:08 - 16:57:08 16,75 -   |   -
60 4153 Krzysztof Paszkiewicz - - M 139 14 14 17:19:16 - 17:19:16 16,39 -   |   -
61 4154 Jakub Tomicz - Crex M 32 14 14 17:31:20 - 17:31:20 16,21 -   |   -
62 4155 Szymon Wiśniewski - Crex M 24 14 14 17:31:38 - 17:31:38 16,20 -   |   -
63 4156 Marcin Glock - - M 41 14 14 17:57:28 - 17:57:28 15,81 -   |   -
64 4157 Mikołaj Stankiewicz - KOLEKTYW M 140 14 14 18:57:21 - 18:57:21 14,98 -   |   -
65 4158 Joanna Król - No Excuses Team K 154 14 14 19:18:14 - 19:18:14 14,71 -   |   -
66 4159 Jakub Król - No Excuses Team M 153 14 14 19:18:17 - 19:18:17 14,71 -   |   -
67 4160 Paweł Pękała - czahadymi MW 95 14 14 19:19:54 - 19:19:54 14,69 -   |   -
68 4161 Piotr Piechowski - P&P Team M 147 14 14 19:27:02 - 19:27:02 14,60 -   |   -
69 3512 Piotr Sternicki - - M 6 13 13 14:43:05 - 14:43:05 13,56 -   |   -
70 2585 Marek Szyc - - M 2 13 13 18:04:06 - 18:04:06 11,04 -   |   -
71 2549 Maciej Piotrowicz - - M 29 12 12 11:16:33 - 11:16:33 10,19 -   |   -
72 4162 Piotr Karol Zacharek - P&P Team M 49 12 12 13:53:48 - 13:53:48 8,27 -   |   -
73 4163 Tomasz Baranow - O 1 krok za daleko M 161 11 11 08:38:03 - 08:38:03 7,58 -   |   -
74 4164 Rafał Zajk - Crist S.A. M 52 11 11 09:23:38 - 09:23:38 6,97 -   |   -
75 4165 Maciej Osielski - Lufthansa Systems Poland Active! M 131 11 11 09:47:23 - 09:47:23 6,69 -   |   -
76 3643 Karol Rekowski - - M 11 11 11 10:28:17 - 10:28:17 6,25 -   |   -
77 3496 Maciej Januszewski - - M 138 11 11 11:44:22 - 11:44:22 5,58 -   |   -
78 4166 Jarosław Mucha - - M 67 11 11 11:45:22 - 11:45:22 5,57 -   |   -
79 4167 Szymon Prokopiuk - Prokopy M 14 11 11 12:49:10 - 12:49:10 5,11 -   |   -
80 4168 Artur Angielski - I`ll be back M 126 11 11 12:51:23 - 12:51:23 5,09 -   |   -
81 2589 Damian Łangowski - - M 146 11 11 13:27:35 - 13:27:35 4,86 -   |   -
82 3928 Ferdynand Stelmach - - M 114 11 11 13:30:19 - 13:30:19 4,85 -   |   -
83 4169 Dariusz Michałowy - - M 7 11 11 13:30:24 - 13:30:24 4,85 -   |   -
84 2578 Maciej Górski - - M 10 11 11 13:55:00 - 13:55:00 4,70 -   |   -
85 4170 ROBERT SKIBIŃSKI - - M 79 11 11 13:55:09 - 13:55:09 4,70 -   |   -
86 4171 Piotr Jarzębowski - - M 19 11 11 14:04:06 - 14:04:06 4,65 -   |   -
87 3160 Joanna Stencel - - K 123 11 11 15:16:15 - 15:16:15 4,29 -   |   -
88 3599 Piotr Skorowski - - M 122 11 11 15:16:18 - 15:16:18 4,29 -   |   -
89 4172 Łukasz Tołoczko - Dziki w jarzębinie M 72 11 11 15:33:24 - 15:33:24 4,21 -   |   -
90 228 Krzysztof Siemieniuk Dobrzyniewo Duże Ślepe Kociaki Team M 132 11 11 15:40:09 - 15:40:09 4,18 -   |   -
91 4173 Tomasz Poniatowski - Ślepe Kociaki Team M 134 11 11 15:40:17 - 15:40:17 4,18 -   |   -
92 4174 Marcin Dziennik - AKT GDAKK M 144 11 11 15:59:22 - 15:59:22 4,09 -   |   -
93 4175 Rafał Birbach - Jak wygramy to stawiamy M 129 11 11 16:00:44 - 16:00:44 4,09 -   |   -
94 4176 Paweł Piłat - Jak wygramy to stawiamy M 84 11 11 16:00:48 - 16:00:48 4,09 -   |   -
95 4177 Sławek Malinowski - Heavy Metal Team M 124 11 11 16:26:34 - 16:26:34 3,98 -   |   -
96 1709 Bogdan Bodetko - - MW 60 11 11 16:26:38 - 16:26:38 3,98 -   |   -
97 4178 Karolina Klawikowska - Dziki w jarzębinie K 90 11 11 16:33:18 - 16:33:18 3,95 -   |   -
98 4179 Michał Bujalski - Dziki w jarzębinie M 87 11 11 16:33:27 - 16:33:27 3,95 -   |   -
99 4180 Antoni Nowak - "STN ""Raider"" Poznań" M 38 11 11 16:43:41 - 16:43:41 3,91 -   |   -
100 4181 Tomasz Nowak - "STN ""Raider"" Poznań" M 39 11 11 16:43:43 - 16:43:43 3,91 -   |   -
101 2970 Marek Kaszuba - - MW 42 11 11 17:48:15 - 17:48:15 3,68 -   |   -
102 2772 Andrzej Tymiński - - MW 148 11 11 18:48:18 - 18:48:18 3,48 -   |   -
103 2556 Jan Kozłowski - - M 70 11 11 18:55:43 - 18:55:43 3,46 -   |   -
104 4182 Alan Krawczyk - Avanport M 156 11 11 19:00:32 - 19:00:32 3,44 -   |   -
105 4183 Paweł Rutkowski - Avanport M 158 11 11 19:01:03 - 19:01:03 3,44 -   |   -
106 4184 Mateusz Iwanicki - Avanport M 157 11 11 19:01:16 - 19:01:16 3,44 -   |   -
107 4185 Marcin Jarosz - MECHANICZNY M 142 9 9 09:33:18 - 09:33:18 2,82 -   |   -
108 4186 Jędrzej Koralewski - MECHANICZNY M 133 9 9 09:33:25 - 09:33:25 2,82 -   |   -
109 4187 PRZEMYSŁAW DRZYMAŁA - KOLEKTYW M 151 9 9 09:43:55 - 09:43:55 2,76 -   |   -
110 4188 Piotr Falitarski - - M 26 9 9 11:12:37 - 11:12:37 2,40 -   |   -
111 4189 Dawid Milka - - M 73 9 9 11:35:53 - 11:35:53 2,32 -   |   -
112 4190 Robert Majkowski - - M 112 9 9 11:35:57 - 11:35:57 2,32 -   |   -
113 4191 Adam Kryszajtys - - M 91 9 9 14:36:12 - 14:36:12 1,84 -   |   -
114 4192 Maciej Witka - - M 99 9 9 14:37:04 - 14:37:04 1,84 -   |   -
115 4193 Daniel Krenc - - M 100 9 9 14:38:36 - 14:38:36 1,84 -   |   -
116 4194 Małgorzata Maciejak - - KW 97 9 9 14:38:46 - 14:38:46 1,84 -   |   -
117 4195 Andrzej Dziąbkowski - - M 98 9 9 14:38:50 - 14:38:50 1,84 -   |   -
118 4196 Katarzyna Jar - - K 135 9 9 14:43:58 - 14:43:58 1,83 -   |   -
119 4197 Jakub Szwacz - - M 137 9 9 14:44:04 - 14:44:04 1,83 -   |   -
120 4198 Andrzej Podjaski - - M 1 8 8 08:52:03 - 08:52:03 1,62 -   |   -
121 4199 Andrzej Klewek - Zbieracze Złomu M 45 8 8 09:45:14 - 09:45:14 1,48 -   |   -
122 4200 Piotr Bejrowski - SKRZAT TEAM M 74 8 8 09:45:20 - 09:45:20 1,48 -   |   -
123 4201 Piotr Żółtowski - Tintech M 15 7 7 09:58:20 - 09:58:20 1,29 -   |   -
124 4202 Tomasz Paduch - LPP Team M 53 6 6 10:00:26 - 10:00:26 1,11 -   |   -
125 4203 Marek Jonaczyk - LPP Team M 46 6 6 11:00:24 - 11:00:24 1,01 -   |   -
126 4204 Marek Rogala - LPP Team M 48 6 6 11:00:30 - 11:00:30 1,01 -   |   -
127 4205 Marcin Jurzysta - Dream Team Malbork M 34 6 6 12:44:27 - 12:44:27 1,00 -   |   -
128 4206 Aleksandra Nowalińska - Dream Team Malbork K 43 6 6 12:44:31 - 12:44:31 1,00 -   |   -
129 4207 Mikołaj Suszek - - M 160 4 4 06:24:25 - 06:24:25 1,00 -   |   -
130 4208 Marcin Suszek - - M 159 4 4 06:24:31 - 06:24:31 1,00 -   |   -
131 4209 JUSTYNA NAGANOWSKA - STN RAIDER K 28 4 4 07:00:39 - 07:00:39 1,00 -   |   -
132 4210 Adam Frącala - STN RAIDER POZNAŃ M 40 4 4 07:00:46 - 07:00:46 1,00 -   |   -
133 4211 Łukasz Ostrowski - TIGER BONZO M 78 4 4 07:32:01 - 07:32:01 1,00 -   |   -
134 4212 Łukasz Woźniak - TIGER BONZO M 96 4 4 07:32:09 - 07:32:09 1,00 -   |   -
135 4213 Tomasz Sztyburski - TIGER BONZO M 81 4 4 07:32:15 - 07:32:15 1,00 -   |   -
136 4214 Piotr Sztyburski - TIGER BONZO M 86 4 4 07:32:19 - 07:32:19 1,00 -   |   -
137 2569 Karol Jaskulski - - M 65 3 3 05:50:41 - 05:50:41 1,00 -   |   -
138 2568 Piotr Złoch - - M 9 3 3 05:50:55 - 05:50:55 1,00 -   |   -
139 4215 Robert Laddach - - M 44 2 2 03:50:41 - 03:50:41 1,00 -   |   -
140 4216 bartosz gładecki - - M 77 1 1 00:43:21 - 00:43:21 1,00 -   |   -
141 2571 Tomasz Florek - - M 4 1 1 00:44:00 - 00:44:00 1,00 -   |   -
142 4217 Tomasz Szatkowski - - M 80 1 1 00:44:08 - 00:44:08 1,00 -   |   -

Wyniki

Trasa: TP50
Czas startu
19 października 2019 09:30
Limit czasu
12
liczba PK
16
Liczba zawodników
54
Wyniki nieoficjalne
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Punkty kontrolne punkty przeliczeniowe Czas trasy Kara czasowa Czas całkowity Punkty pucharowe Linki  
1 632 Paweł Moszkowicz Kraków - MW 8055 - 40 06:20:32 - 06:20:32 53,00 -   |   -
2 165 Robert Kujawski Siemirowice - M 8056 - 40 07:41:05 - 07:41:05 43,27 -   |   -
3 1196 Michał Niemczyk Kolonia Kotków - M 8057 - 40 07:41:08 - 07:41:08 42,26 -   |   -
4 121 Marcin Sontowski Gdańsk Morenka Team M 8017 - 40 08:26:44 - 08:26:44 37,55 -   |   -
5 4218 Jarosław Bartczak - UMKS Orkan Ostróda MW 8028 - 40 09:03:43 - 09:03:43 34,99 -   |   -
6 1546 Łukasz Grodecki Gdańsk Cobra Team M 8013 - 40 09:44:09 - 09:44:09 32,57 -   |   -
7 4219 Rafał Zakrzewski - KS Bednarska M 8049 - 40 11:10:19 - 11:10:19 28,38 -   |   -
8 4220 Robert Dębiński - DRobi Toruń M 8024 - 40 13:26:34 - 13:26:34 23,59 -   |   -
9 801 Wojciech Kluska Toruń MKS SKARMAT MW 8014 - 40 13:26:37 - 13:26:37 23,59 -   |   -
10 4221 Michał Frozyna - Szydercy M 8001 - 40 13:34:04 - 13:34:04 23,37 -   |   -
11 4222 Igor Frozyna - Szydercy M 8002 - 40 13:34:06 - 13:34:06 23,37 -   |   -
12 4223 Olka Herzke - Ekoton K 8031 - 40 13:36:30 - 13:36:30 23,30 -   |   -
13 4224 Wojti Plutowski - Ekoton M 8032 - 40 13:36:33 - 13:36:33 23,30 -   |   -
14 4225 Tadeusz Socha - - MW 8046 - 40 13:36:41 - 13:36:41 23,30 -   |   -
15 4226 PAWEL POLEWACZ - KLUB MW 8033 - 40 13:48:14 - 13:48:14 22,97 -   |   -
16 4227 Marek Gawin - klub M 8020 - 40 13:48:19 - 13:48:19 22,97 -   |   -
17 4228 Sławomir Brzozowski - klub MW 8021 - 40 13:48:22 - 13:48:22 22,97 -   |   -
18 3498 Patryk Duda - - M 8003 - 40 13:50:19 - 13:50:19 22,91 -   |   -
19 4229 Sylwester Kil - Vector M 8026 - 30 13:12:19 - 13:12:19 17,19 -   |   -
20 4230 Bartosz Bukowski - Vector M 8030 - 30 13:29:44 - 13:29:44 16,82 -   |   -
21 2616 Dariusz Boguta - - MW 8048 - 30 13:56:35 - 13:56:35 16,28 -   |   -
22 2617 Jolanta Hys - - KW 8047 - 30 13:56:36 - 13:56:36 16,28 -   |   -
23 4231 Patryk Warmbier - Vector M 8025 - 27 13:20:16 - 13:20:16 14,65 -   |   -
24 4238 Sebastian Olender - - M 8042 - 27 13:31:24 - 13:31:24 14,45 -   |   -
25 4239 Agata Olender - - K 8043 - 27 13:31:25 - 13:31:25 14,45 -   |   -
26 2609 Paweł Kallas - - M 8041 - 27 13:31:27 - 13:31:27 14,45 -   |   -
27 4232 Joanna Więcielewska - BigYellowFoot Adventure Team K 8029 - 27 13:31:29 - 13:31:29 14,45 -   |   -
28 4233 Ramona Urbanska - BigYellowFoot K 8034 - 27 13:31:32 - 13:31:32 14,45 -   |   -
29 4234 Magdalena Masa - - K 8060 - 27 13:31:36 - 13:31:36 14,44 -   |   -
30 4235 Anna Maria Piwowarczyk - BigYellowFoot Adventure Team K 8008 - 27 13:31:42 - 13:31:42 14,44 -   |   -
31 4236 Marcin Kotłowski - BigYellowFoot Adventure Team M 8007 - 27 13:32:37 - 13:32:37 14,43 -   |   -
32 4237 Kamila Radzieńska - BigYellowFoot Adventure Team K 8009 - 27 13:32:39 - 13:32:39 14,43 -   |   -
33 4240 Wilkan Pacyński - JiW M 8006 - 26 13:56:21 - 13:56:21 13,89 -   |   -
34 4241 Dominik Radkiewicz - Speednet M 8044 - 25 14:00:41 - 14:00:41 13,36 -   |   -
35 4242 Krzysztof Abryszyński - Speednet M 8045 - 25 14:00:43 - 14:00:43 13,36 -   |   -
36 4243 Marzena Anuszkiewicz - - K 8058 - 25 14:00:47 - 14:00:47 13,36 -   |   -
37 2610 Maciej Koziara - - M 8040 - 24 12:50:20 - 12:50:20 12,82 -   |   -
38 4244 Michał Monsiorski - klub MW 8023 - 16 09:28:45 - 09:28:45 8,55 -   |   -
39 4119 Małgorzata Kruszek Katowice - K 8012 - 12 09:51:09 - 09:51:09 6,41 -   |   -
40 4120 Kamil Rogóż Chorzów - M 8011 - 12 09:51:21 - 09:51:21 6,41 -   |   -
41 4245 Damian Arkadiusz Kolasa - "16 GDH im. Andrzeja Małkowskiego ""Czarna Szesnas M 8054 - 9 09:23:22 - 09:23:22 4,81 -   |   -
42 4246 Karol Masztalerz - "16 GDH im. Andrzeja Małkowskiego ""Czarna Szesnas M 8051 - 9 09:23:29 - 09:23:29 4,81 -   |   -
43 4247 Cezary Masztalerz - "16 GDH im. Andrzeja Małkowskiego ""Czarna Szesnas M 8050 - 9 09:23:32 - 09:23:32 4,80 -   |   -
44 4248 Dominik Pawlicki - "16 GDH im. Andrzeja Małkowskiego ""Czarna Szesnas M 8053 - 9 10:23:25 - 10:23:25 4,34 -   |   -
45 4249 Adam Rosa - "16 GDH im. Andrzeja Małkowskiego ""Czarna Szesnas M 8052 - 9 10:23:27 - 10:23:27 4,34 -   |   -
46 4250 Wojciech Chmielewski - - M 8022 - 9 12:38:01 - 12:38:01 3,57 -   |   -
47 4251 Maciej Stabiński - - M 8005 - 9 12:38:02 - 12:38:02 3,57 -   |   -
48 4252 Michał Rzeźnik - - M 8004 - 6 12:22:35 - 12:22:35 2,38 -   |   -
49 4253 Damian Zajk - Dzicz M 8038 - 5 09:16:25 - 09:16:25 1,98 -   |   -
50 4254 Bartosz Kalaczyński - Dzicz M 8036 - 5 09:16:26 - 09:16:26 1,98 -   |   -
51 4255 Paweł Pabis - Dzicz M 8037 - 5 09:16:44 - 09:16:44 1,98 -   |   -
52 4256 Marek Makowiecki - Leśne Bożki M 8015 - 1 14:41:07 - 14:41:07 1,00 -   |   -
53 4257 Zbigniew Dąbrowski - - M 8027 - 1 14:41:09 - 14:41:09 1,00 -   |   -
54 4258 Oskar Chojka - Leśne Bożki M 8018 - 1 14:41:13 - 14:41:13 1,00 -   |   -

Wyniki

Trasa: TR200
Czas startu
19 października 2019 08:30
Limit czasu
14
liczba PK
24
Liczba zawodników
117
Wyniki nieoficjalne
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Punkty kontrolne punkty przeliczeniowe Czas trasy Kara czasowa Czas całkowity Punkty pucharowe Linki  
1 2 Paweł Brudło Warszawa KTE Tramp M - 24 60 - - 09:42:58 100,00 -   |   -
1 146 Krzysztof Szawdzin Wrocław - M - 24 60 - - 09:42:58 100,00 -   |   -
3 1287 Piotr Buciak Warszawa Team 360° M - 24 60 - - 09:43:47 99,86 -   |   -
4 791 Krystian Jakubek Wrocław Mitutoyo AZS Wratislavia M - 24 60 - - 09:44:49 99,68 -   |   -
5 1 Daniel Śmieja Szczecin mrdp.pl M - 24 60 - - 10:31:38 92,30 -   |   -
6 3091 Marcin Różak - - M - 24 60 - - 10:50:54 89,56 -   |   -
7 3097 Robert Potocki - - M - 24 60 - - 11:05:06 87,65 -   |   -
8 3094 Mikołaj Waliński - - M - 24 60 - - 11:05:07 87,65 -   |   -
9 3093 Mirosław Potocki - - M - 24 60 - - 11:05:11 87,64 -   |   -
10 776 Stefan Wesołowski Kolobrzeg Kolo Brzegu M - 24 60 - - 11:07:02 87,40 -   |   -
11 3092 Leszek Pachulski - - M - 24 60 - - 11:33:54 84,01 -   |   -
12 892 Marek Pachulski Gdańsk GREY WOLF M - 24 60 - - 11:33:55 84,01 -   |   -
13 1147 Mariusz Łosiewicz Bojano Morenka Team M - 24 60 - - 11:34:00 84,00 -   |   -
14 3195 Paweł Sosna - - M - 24 60 - - 12:10:05 79,85 -   |   -
15 5 Jarosław Wieczorek Wrocław Rajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia M - 24 60 - - 12:10:25 79,81 -   |   -
16 6 Wojciech Hołdakowski Warszawa - M - 24 60 - - 12:10:27 79,81 -   |   -
17 3184 Jacek Wylężek - CUMULUS sleeping bags M - 24 60 - - 12:12:59 79,53 -   |   -
18 1151 Paweł Ćwidak Gdańsk SKPT Gdańsk M - 24 60 - - 12:14:49 79,33 -   |   -
19 1158 Andrzej Buchajewicz Rotmanka MCkwadrat M - 24 60 - - 12:14:52 79,33 -   |   -
20 3099 Jakub Szumański - - M - 24 60 - - 12:28:49 77,85 -   |   -
21 3162 Rafał Jędrusik - - M - 24 60 - - 12:32:04 77,52 -   |   -
22 3164 Michał Nowaczyk - We mgle po łydki M - 24 60 - - 12:51:02 75,61 -   |   -
23 9 Radosław Walentowski Skierniewice LosMaruderos M - 24 60 - - 13:11:11 73,68 -   |   -
24 4261 Adam Marciniuk - RADMOR Team M - 24 60 - - 13:19:44 72,90 -   |   -
25 3163 Olgierd Bagiński - NORDA Active Team M - 24 60 - - 13:40:55 71,01 -   |   -
26 4262 Piotr Przybysz - MajBike Team M - 24 60 - - 13:40:56 71,01 -   |   -
27 4263 Tomasz Cyman - Majbike M - 24 60 - - 13:40:59 71,01 -   |   -
28 865 Tomasz Popczyk Rumia - M - 23 59 - - 13:57:34 69,82 -   |   -
29 4264 Szymon Cygan - - M - 23 57 - - 13:39:06 67,46 -   |   -
30 8 Marcin Witkowski Warszawa ZASZYCI M - 20 53 - - 12:52:12 62,72 -   |   -
31 323 Elżbieta Nowacka Koszalin Nietoperze Koszalin K - 19 53 - - 13:23:24 100,00 -   |   -
32 321 Sebastian Beszterda Koszalin Nietoperze Koszalin M - 19 53 - - 13:23:26 62,08 -   |   -
33 844 Robert Belica Warszawa T-Mobile Cycling Team M - 19 53 - - 13:55:49 59,68 -   |   -
34 1994 Tomasz Lipiński - - M - 19 51 - - 12:43:42 57,43 -   |   -
35 842 Piotr Niewęgłowski Wiktorów - M - 18 50 - - 13:40:31 56,30 -   |   -
36 199 Zbigniew Kowal Słupsk STOPA SŁUPSK, MORPOL M - 19 48 - - 12:20:21 54,05 -   |   -
37 197 Piotr Szajduk Szczecin WRZASKUN M - 16 48 - - 13:37:30 52,22 -   |   -
38 122 Marek Sadowski Czaple JMDekoratornia.pl M - 16 48 - - 13:37:31 52,22 -   |   -
39 3256 Bartłomiej Mejka - - M - 19 47 - - 13:36:50 51,13 -   |   -
40 4117 Tomasz Wadowski Pruszcz Gdanski - M - 19 47 - - 13:36:53 51,13 -   |   -
41 3254 Michał Mejka - - M - 19 47 - - 13:36:56 51,13 -   |   -
42 4265 DAWID MODRZYŃSKI - TEAM Żanklod M - 19 47 - - 13:37:00 51,12 -   |   -
43 4266 Wojciech Stefaniak - Kwidzyn Biega/ KP PSP Kwidzyn M - 19 47 - - 13:58:01 49,84 -   |   -
44 3104 Dawid Szymanek - - M - 18 47 - - 13:55:09 49,30 -   |   -
45 3103 Sławomir Wejher - - M - 18 47 - - 13:55:14 49,30 -   |   -
46 3 Grzegorz Liszka Tychy Trezado BikeTires.pl M - 19 46 - - 11:56:12 48,25 -   |   -
47 771 Grzegorz Rygalski Józefów Welocypedy M - 18 45 - - 11:37:38 47,20 -   |   -
48 1819 Paweł Kosiorek - daleko jeszcze? M - 18 45 - - 11:37:42 47,20 -   |   -
49 3178 Bartłomiej Nycz - - M - 18 45 - - 13:42:40 40,03 -   |   -
50 4267 Dominik Deja - KulawiKrulowie M - 17 44 - - 12:58:33 39,14 -   |   -
51 3424 Marcin Wąchnicki - - M - 23 43 - - 14:12:48 38,25 -   |   -
52 3205 Rafał Sosna - - M - 17 43 - - 13:15:26 36,01 -   |   -
53 4268 Michał Laskowski - - M - 17 42 - - 13:42:46 35,17 -   |   -
54 113 Sławomir Makowiec Gdańsk - M - 16 42 - - 13:33:52 34,74 -   |   -
55 3182 Piotr Goroński - T-Mobile Sport Team M - 14 42 - - 13:40:35 33,83 -   |   -
56 3177 Dariusz Rzepecki - TheEndOfTheRace M - 13 42 - - 13:30:49 33,33 -   |   -
57 3174 Jacek Gałaguz - Maturzyści M - 17 41 - - 12:43:01 32,54 -   |   -
58 3203 Darek Ławecki - TRIPAKA M - 16 41 - - 13:33:49 32,14 -   |   -
59 3175 Andrzej Dzich - Alive! M - 15 41 - - 13:15:41 31,73 -   |   -
60 3102 Dariusz Korsak - - M - 15 41 - - 13:15:44 31,73 -   |   -
61 4269 Filip Bojdecki - - M - 17 40 - - 13:36:15 30,96 -   |   -
62 3187 Karel Hala - - M - 15 40 - - 13:32:21 30,19 -   |   -
63 3186 Piotr Jaś - - M - 15 40 - - 13:32:22 30,19 -   |   -
64 822 Tomasz Stefański Warszawa Welocypedy M - 15 39 - - 10:34:02 29,44 -   |   -
65 1818 Małgorzata Kosiorek - daleko jeszcze? K - 15 39 - - 10:34:08 73,58 -   |   -
66 4270 Adrian Nikonowicz - Światowid Małe Gacno M - 14 39 - - 11:32:37 29,03 -   |   -
67 3678 Alicja Tomaszczyk-Tiszbein - - K - 14 39 - - 11:32:45 72,58 -   |   -
68 3662 Piotr Tiszbein SOPOT - M - 14 39 - - 11:32:47 29,03 -   |   -
69 3128 Krzysztof Świetlik - - M - 13 38 - - 12:40:19 28,28 -   |   -
70 3108 Zbigniew Piątkowski - - M - 13 38 - - 12:40:20 28,28 -   |   -
71 772 Leszek Papis Słupsk Troll Team M - 13 38 - - 12:40:31 28,27 -   |   -
72 3180 Przemysław Kijak - Coolarze M - 16 37 - - 13:37:40 27,53 -   |   -
73 4271 Łukasz Kaliszczak - Coolarze M - 16 37 - - 13:37:50 27,52 -   |   -
74 3179 Tomasz Skrzypiński - - M - 16 37 - - 13:37:53 27,52 -   |   -
75 3189 Wojciech Kryszewski - K2 M - 16 36 - - 14:05:53 26,78 -   |   -
76 4272 Przemysław Piotrowicz - - M - 14 35 - - 08:42:46 26,03 -   |   -
77 4273 Krzysztof Witaszewski - - M - 14 35 - - 11:20:34 20,00 -   |   -
78 3191 Bartosz Kuczkowski - - M - 14 35 - - 13:28:26 16,84 -   |   -
79 4259 Agnieszka Romanowska - MajBike Team K - 15 34 - - 13:04:10 63,27 -   |   -
80 4274 Aleksander Kowalczyk - VeloGD/Babskie Kręcenie M - 15 34 - - 13:06:02 16,35 -   |   -
81 3792 Jacek Kostrzewa Kalisz tańczący z kompasem M - 13 34 - - 09:46:33 15,89 -   |   -
82 4275 Adrian Dworski - - M - 13 34 - - 11:18:07 13,75 -   |   -
83 4276 Radosław Sioch - PZU Sport Team M - 13 34 - - 11:18:13 13,74 -   |   -
84 3197 Waldemar Skolimowski - MH Automatyka M - 13 34 - - 12:32:21 12,39 -   |   -
85 4277 Adam Ziaja - - M - 13 34 - - 12:32:31 12,39 -   |   -
86 1598 Arkadiusz Paszkiewicz - - M - 13 34 - - 12:33:26 12,37 -   |   -
87 4278 Kacper Przemyski - SKPB Warszawa M - 12 34 - - 13:27:58 12,18 -   |   -
88 3221 Monika Klocek - SKPB Warszawa K - 12 34 - - 13:28:02 60,51 -   |   -
89 2889 Anna Zając - - K - 12 34 - - 13:28:04 60,51 -   |   -
90 4260 Katarzyna Stabeusz - SKPB Warszawa K - 12 34 - - 13:28:04 60,51 -   |   -
91 3190 Marek Wodziński - mamy.to M - 11 34 - - 12:59:08 11,97 -   |   -
92 3206 Juliusz Koropecki - - M - 16 33 - - 14:08:08 11,61 -   |   -
93 3158 Izabela Urban - Połamańcy K - 13 33 - - 11:41:57 58,73 -   |   -
94 3194 Mateusz Urban - Połamańcy M - 13 33 - - 11:41:57 11,14 -   |   -
95 3192 Mateusz Myślak - Kulawi Krulowie M - 12 33 - - 11:53:21 10,96 -   |   -
96 3423 Tomasz Furman - - M - 12 30 - - 07:24:30 9,97 -   |   -
97 1239 Patryk Dobosz Tarnów Opolski - M - 12 30 - - 10:12:19 7,24 -   |   -
98 3202 Sławomir Napiórkowski - Tripaka Przechlewo M - 12 30 - - 13:33:45 5,44 -   |   -
99 3193 Marek Kilian - - M - 12 30 - - 13:56:19 5,30 -   |   -
100 3199 Grzegorz Wodziński - mamy.to M - 12 29 - - 12:26:56 5,12 -   |   -
101 1289 Andrzej Piwakowski Gdańsk Harpagan M - 9 29 - - 13:28:56 4,83 -   |   -
102 4279 Piotr Plecke - - M - 11 28 - - 13:48:31 4,67 -   |   -
103 4280 Marcin Alicki - Starostwo Powiatowe w Pucku M - 9 27 - - 12:34:58 4,50 -   |   -
104 4281 Marek Matejewski - Starostwo Powiatowe w Pucku M - 9 27 - - 12:35:09 4,50 -   |   -
105 4282 Łukasz Torzecki - GCN CYCLING CLUB M - 10 25 - - 12:48:59 4,17 -   |   -
106 4283 Maciej Kędzierski - - M - 10 24 - - 12:14:18 4,00 -   |   -
107 795 Konrad Adkonis Slupsk - M - 10 24 - - 12:14:30 4,00 -   |   -
108 1342 Piotr Jóźwiuk Pszczółki Brotherhood of Moonshine M - 10 24 - - 12:22:02 3,96 -   |   -
109 3877 Michał Wojciechowski - - M - 10 23 - - 12:20:19 3,79 -   |   -
110 4284 Tomasz Kaczyński - EPO Adventure Race Team M - 9 22 - - 13:13:19 3,63 -   |   -
111 3268 Filip Stanisławski - EPO Adventure Race Team M - 9 22 - - 13:13:24 3,63 -   |   -
112 3198 Krystian Kurzyński - - M - 8 20 - - 12:42:47 3,30 -   |   -
113 4285 Daniel Majkowski - MajBike Team M - 8 20 - - 12:42:49 3,30 -   |   -
114 4286 Tomasz Koszyk - - M - 8 18 - - 06:59:56 2,97 -   |   -
115 4287 Filip Celejewski - - M - 5 13 - - 11:59:25 2,14 -   |   -
116 4288 Sebastian Celejewski - - M - 5 13 - - 12:02:31 2,13 -   |   -
117 4289 Maciej Krasodomski - Rowerek M - 3 9 - - 08:56:38 1,48 -   |   -

Wyniki

Trasa: TR100
Czas startu
19 października 2019 10:30
Limit czasu
10
liczba PK
16
Liczba zawodników
218
Wyniki nieoficjalne
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Punkty kontrolne punkty przeliczeniowe Czas trasy Kara czasowa Czas całkowity Punkty pucharowe Linki  
1 47 Remik Nowak Poznań KS Hades Poznań M - 16 40 - - 06:20:47 45,00 -   |   -
2 3098 Daniel Block - - M - 16 40 - - 07:02:34 40,55 -   |   -
3 3238 Krzysztof Deptuła - flypics.pl M - 16 40 - - 07:03:30 40,46 -   |   -
4 38 Tomasz Konieczny Lipka Grupa Rowerowa Lipka M - 16 40 - - 07:16:24 39,27 -   |   -
5 3109 Jacek Polasz - - M - 16 40 - - 07:38:08 37,40 -   |   -
6 4300 Rafał Padzik - - M - 16 40 - - 07:51:15 36,36 -   |   -
7 3100 Łukasz Ballerstadt - - M - 16 40 - - 07:51:19 36,36 -   |   -
8 3105 Krzysztof Luks - - M - 16 40 - - 07:51:32 36,34 -   |   -
9 3096 Waldemar Dargacz - - M - 16 40 - - 07:51:38 36,33 -   |   -
10 3245 Marek Olbryś - - M - 16 40 - - 07:55:43 36,02 -   |   -
11 3935 Michał Kulwikowski - - M - 16 40 - - 08:29:11 33,65 -   |   -
12 2183 Wojciech Bróż Gdańsk - M - 16 40 - - 08:29:19 33,64 -   |   -
13 3101 Waldemar Polewko - - M - 16 40 - - 08:29:20 33,64 -   |   -
14 3107 Mateusz Cisoń - - M - 16 40 - - 08:29:31 33,63 -   |   -
15 3220 Gosia Jarosiewicz - BIKE NOW BEER LATER K - 16 40 - - 08:29:39 45,00 -   |   -
16 3269 Radek Jarosiewicz - BIKE NOW BEER LATER M - 16 40 - - 08:29:47 33,61 -   |   -
17 4301 Adam Mańka - Bikenow Beer Later M - 16 40 - - 08:29:51 33,61 -   |   -
18 3169 Radosław Maciaszczyk - - M - 16 40 - - 08:38:52 33,02 -   |   -
19 4302 Tomasz Kokociński - Trzydziestkapiątka M - 16 40 - - 08:38:53 33,02 -   |   -
20 4303 Marcin Usowski - Trzydziestkapiątka M - 16 40 - - 08:38:56 33,02 -   |   -
21 4304 Jarosław Tężycki - Siemano Bike Team M - 16 40 - - 08:38:59 33,02 -   |   -
22 4305 Tomek Wawrzyniak - - M - 16 40 - - 08:39:02 33,01 -   |   -
23 3275 Marek Maliszewski - MM`s M - 16 40 - - 08:42:15 32,81 -   |   -
24 3117 MAREK BENASIEWICZ - - M - 16 40 - - 08:46:36 32,54 -   |   -
25 3219 Mirka Kreft - RKS MotylaNoga K - 16 40 - - 08:46:52 43,53 -   |   -
26 3263 Krzysztof Trętowski - RKS MotylaNoga M - 16 40 - - 08:46:54 32,52 -   |   -
27 3349 Michał Lila - Pożeracze Ciastkuff! M - 16 40 - - 08:51:16 32,25 -   |   -
28 3231 Patrycja Lila - pożeracze ciastkuff! K - 16 40 - - 08:51:21 43,16 -   |   -
29 4306 Matt Hołod - - M - 16 40 - - 08:53:18 32,13 -   |   -
30 4307 Dariusz Buczko - Tripaka Przechlewo M - 16 40 - - 09:02:18 31,60 -   |   -
31 4308 Krzysztof Buczko - Tripaka Przechlewo M - 16 40 - - 09:02:21 31,59 -   |   -
32 4309 Wojciech Rutkowski - Tripaka Przechlewo M - 16 40 - - 09:02:22 31,59 -   |   -
33 4310 Bogusław Frączyk - Tripaka Przechlew M - 16 40 - - 09:02:24 31,59 -   |   -
34 4311 Łukasz Czarnowski - Tripaka przechlweo M - 16 40 - - 09:02:47 31,57 -   |   -
35 4290 Dominika Ślósarczyk - TrolInO K - 16 40 - - 09:25:44 40,54 -   |   -
36 4312 Maciej Ślósarczyk - TrolInO M - 16 40 - - 09:25:46 30,29 -   |   -
37 3181 Piotr Drozdowski - - M - 16 40 - - 09:33:21 29,89 -   |   -
38 3287 Tomasz Woss - - M - 16 40 - - 09:33:33 29,88 -   |   -
39 3288 Michał Zajk - - M - 16 40 - - 09:33:41 29,87 -   |   -
40 4313 Marcin Kruszyński - Adva M - 16 40 - - 09:44:31 29,32 -   |   -
41 4314 Jacek Grundkowski - - M - 16 40 - - 09:44:36 29,31 -   |   -
42 4315 Remigiusz Rogalewski - Facebook: Turystyka na Co dzień M - 16 40 - - 09:50:57 29,00 -   |   -
43 4316 Przemek Tafelski - - M - 16 40 - - 09:51:00 28,99 -   |   -
44 3371 Przemysław Diering - Systemtourguide.com M - 16 40 - - 09:51:35 28,97 -   |   -
45 4317 Krzysztof Szyngwelski - Samotny Wojownik Romana M - 16 40 - - 09:51:40 28,96 -   |   -
46 4318 Michał Antoniuk - - M - 16 40 - - 09:53:08 28,89 -   |   -
47 3379 Mariusz Jankowski - Masterlease Team M - 16 40 - - 09:57:55 28,66 -   |   -
48 4319 Michał Surdykowski - - M - 16 40 - - 09:58:13 28,64 -   |   -
49 4320 Maciej Letniowski - - M - 16 40 - - 09:58:19 28,64 -   |   -
50 3273 Mariusz Marcinkiewicz - - M - 16 39 - - 10:00:27 27,92 -   |   -
51 3274 Dariusz Strachota - - M - 16 39 - - 10:00:32 27,92 -   |   -
52 4321 Łukasz Grabowski - - M - 15 39 - - 09:39:12 27,56 -   |   -
53 4322 Igor Pawlewski - Diagnostic M - 15 39 - - 09:48:40 27,12 -   |   -
54 3364 Grzegorz Ceier - Rowerek M - 15 38 - - 09:41:22 26,42 -   |   -
55 3302 Andrzej Omieczyński - Rowerek M - 15 38 - - 09:41:46 26,40 -   |   -
56 4323 Dawid Robert Stolc - - M - 15 38 - - 09:41:48 26,40 -   |   -
57 3363 Maciej Jankowski - GR3miasto M - 15 38 - - 09:41:51 26,40 -   |   -
58 1654 Tomasz Wielgosz - - M - 14 38 - - 09:57:51 26,04 -   |   -
59 4324 Arkadiusz Mateusz Golder - 15 PUŁK PRZECIWLOTNICZY M - 14 38 - - 09:58:08 26,03 -   |   -
60 4325 Kamil Musielski - GRBS M - 14 37 - - 09:02:04 25,34 -   |   -
61 4326 Marcin Olczak - GRBS M - 14 37 - - 09:02:07 25,34 -   |   -
62 4327 Maciej Gołofit - GBRS M - 14 37 - - 09:02:09 25,34 -   |   -
63 4328 Marcin.. Popek - GRBS M - 14 37 - - 09:02:14 25,33 -   |   -
64 4329 Przemko Ustianowski - GRBS M - 14 37 - - 09:02:16 25,33 -   |   -
65 4330 Adam Kummer - GRBS M - 14 37 - - 09:02:17 25,33 -   |   -
66 4331 Mariusz Jarecki - GRBS M - 14 37 - - 09:02:43 25,31 -   |   -
67 67 Krystyna Konieczna Lipka - K - 14 37 - - 09:25:20 37,50 -   |   -
68 4332 Krzysztof Szopa - SISU OWB-TEMA M - 15 36 - - 09:29:34 24,63 -   |   -
69 775 Tomasz Filipiuk Gnojno SISU-OWB Team M - 15 36 - - 09:29:36 24,63 -   |   -
70 3241 Sławek Megger - - M - 15 36 - - 09:49:10 23,81 -   |   -
71 3252 Maciej Wysocki - Królowie Lasu M - 15 36 - - 09:49:12 23,81 -   |   -
72 3218 Bartosz Mucha - - M - 15 36 - - 09:58:02 23,45 -   |   -
73 3110 Jarosław Jakubowski - - M - 14 36 - - 08:30:40 23,13 -   |   -
74 1354 Darek Kasprzyk Elbląg 15pułk przeciwlotniczy M - 13 36 - - 09:36:12 22,79 -   |   -
75 3291 Grzegorz Kasprzyk - - M - 13 36 - - 09:36:22 22,79 -   |   -
76 3129 Marek Redlarski - - M - 14 35 - - 09:52:19 22,15 -   |   -
77 4333 Arkadiusz Kozdroń - - M - 13 35 - - 09:36:50 21,83 -   |   -
78 4334 Tomasz Kowalewski - Vector M - 13 35 - - 09:54:25 21,18 -   |   -
79 4335 Marcin. Popek - Vector M - 13 35 - - 09:54:26 21,18 -   |   -
80 4336 Roman Rynkiewicz - Vector M - 13 35 - - 09:54:29 21,18 -   |   -
81 4337 Jarosław Sieńko - Vector M - 13 35 - - 09:54:38 21,17 -   |   -
82 4338 Paweł Zielonka - - M - 14 34 - - 08:47:04 20,57 -   |   -
83 3278 Wojciech Wójcik - Pancerne Rowery M - 12 34 - - 09:25:41 19,94 -   |   -
84 3277 Paweł Surała - Pancerne Rowery M - 12 34 - - 09:25:48 19,94 -   |   -
85 3276 Daniel Nawrocki - Pancerne rowery M - 12 34 - - 09:25:55 19,94 -   |   -
86 3325 Michał Roszman - Ślimaki M - 14 33 - - 09:32:53 19,35 -   |   -
87 3324 Jarosław Stępień - Slimaki M - 14 33 - - 09:33:28 19,33 -   |   -
88 3316 Arkadiusz Worotyński - ArkaSasino M - 14 33 - - 09:46:21 18,91 -   |   -
89 4339 Rafał Skowronek - - M - 14 33 - - 09:47:00 18,88 -   |   -
90 3236 Kamilla Worotyńska - ArkaSasino K - 14 33 - - 09:47:06 33,44 -   |   -
91 4291 Karina Szymirska-Kowalska - - K - 14 33 - - 09:47:13 33,44 -   |   -
92 3237 Malwina Wypych - - K - 14 33 - - 09:47:16 33,44 -   |   -
93 4340 Karol Pacholski - - M - 13 33 - - 09:20:08 18,61 -   |   -
94 4341 Tomasz Gojtowski - FreeRider M - 13 33 - - 09:20:18 18,60 -   |   -
95 4342 Mateusz Matuszczyk - - M - 13 33 - - 09:24:03 18,48 -   |   -
96 3333 Adam Kuczyński - Lipno Team M - 13 33 - - 09:25:14 18,44 -   |   -
97 3336 Krzysztof Jan Kletkiewicz - Lipno Team M - 13 33 - - 09:25:20 18,44 -   |   -
98 3334 Jerzy Kuczyński - Lipno team M - 13 33 - - 09:25:28 18,43 -   |   -
99 4343 Jan. Kozłowski - - M - 13 33 - - 09:25:32 18,43 -   |   -
100 3176 Szymon Szultka - - M - 13 33 - - 09:44:33 17,83 -   |   -
101 3250 Paweł Bielenny - KTG Neptun M - 13 33 - - 09:44:34 17,83 -   |   -
102 4292 Wiktoria Hruszka - - K - 13 33 - - 09:44:45 32,94 -   |   -
103 4344 Karol Hruszka - - M - 13 33 - - 09:44:47 17,82 -   |   -
104 4345 Tadeusz Żanecki - Skurcze & Zakwasy M - 14 32 - - 09:38:02 17,28 -   |   -
105 4346 Piotr Mazurek - Skurcze & Zakwasy M - 14 32 - - 09:38:05 17,28 -   |   -
106 3248 Krzysztof Formela - - M - 14 32 - - 09:38:11 17,28 -   |   -
107 4347 Adrian Król - KING80 M - 14 32 - - 09:48:30 16,98 -   |   -
108 4348 Mariusz Romanik - - M - 14 32 - - 09:48:45 16,97 -   |   -
109 4349 Bartosz Budnik - - M - 13 32 - - 09:33:37 16,72 -   |   -
110 3115 Michał Roszkowski - - M - 13 32 - - 09:59:37 15,99 -   |   -
111 4350 Patryk Ropel - - M - 12 32 - - 09:19:48 15,74 -   |   -
112 4351 Marcin Frymark - Norda Active Team M - 12 32 - - 09:20:11 15,73 -   |   -
113 3329 Tymon Prażyński - Zielonka M - 12 32 - - 09:31:34 15,42 -   |   -
114 3330 Michał Prażyński - Zielonka M - 12 32 - - 09:31:43 15,41 -   |   -
115 4352 Julian Cichosz - Zielonka M - 12 32 - - 09:31:47 15,41 -   |   -
116 4353 Jacek Cichosz - Zielonka M - 12 32 - - 09:31:59 15,40 -   |   -
117 3319 Krzysztof Sawicki - - M - 11 31 - - 08:48:45 14,92 -   |   -
118 3320 Tadeusz Kałka - - M - 11 31 - - 08:48:49 14,92 -   |   -
119 3343 Wojciech Sudolski - - M - 11 31 - - 08:48:58 14,92 -   |   -
120 4354 Damian Sprutta - - M - 11 31 - - 08:49:01 14,92 -   |   -
121 3345 Kamil Puka - KaroLTaam-Narty@Rower M - 11 31 - - 08:49:05 14,91 -   |   -
122 3679 Janusz Siewert - Pancerne Rowery M - 11 31 - - 09:02:29 14,55 -   |   -
123 3389 Robert Skuczyński - Pancerne Rowery M - 11 31 - - 09:32:04 13,79 -   |   -
124 4355 Krzysztof Lao - - M - 11 31 - - 09:41:29 13,57 -   |   -
125 4356 Piotr Maciaszek - - M - 11 31 - - 09:41:33 13,57 -   |   -
126 4357 Jacek Głuchowski - Industria M - 11 31 - - 09:41:40 13,57 -   |   -
127 4358 Tadeusz Mateńko - - M - 11 31 - - 09:41:42 13,56 -   |   -
128 3289 Leszek Legat - Pekabex M - 12 30 - - 09:07:43 13,13 -   |   -
129 3292 Robert Duda - - M - 12 30 - - 09:11:38 13,03 -   |   -
130 4359 Tomasz Nawrocki - Buraki z Paki M - 12 30 - - 09:11:42 13,03 -   |   -
131 3370 Jacek Tempczyk - Jo-Dziki M - 10 30 - - 09:17:09 12,57 -   |   -
132 4360 Lesław Grundkowski - - M - 12 29 - - 07:53:54 12,15 -   |   -
133 4293 Monika Skowyra - PEKABEX K - 11 29 - - 09:25:35 28,95 -   |   -
134 4361 Dominik Libera - - M - 11 29 - - 09:25:38 11,94 -   |   -
135 3298 Piotr Bowar - Pekabex M - 11 29 - - 09:25:53 11,93 -   |   -
136 3322 Marcin Skalski - - M - 11 29 - - 09:29:49 11,85 -   |   -
137 3323 Wawrzyniec Rybak - Biegający Tczew M - 11 29 - - 09:29:52 11,85 -   |   -
138 4362 Zbigniew Wulczyński - - M - 12 28 - - 07:54:21 11,44 -   |   -
139 4363 Emil Chudzik - - M - 12 27 - - 07:31:39 11,03 -   |   -
140 3317 Darek Westfal - - M - 12 27 - - 08:53:37 9,34 -   |   -
141 4364 Wojciech Nadolny - Speednet M - 12 27 - - 10:00:09 8,30 -   |   -
142 4365 Łukasz Opałka - Speednet M - 12 27 - - 10:00:15 8,30 -   |   -
143 4366 Krzysztof Będkowski - Speednet M - 12 27 - - 10:00:18 8,30 -   |   -
144 4367 Mariusz Krawczenko - Speednet M - 12 27 - - 10:00:23 8,30 -   |   -
145 4368 Paweł Ołubiec - - M - 11 27 - - 08:05:44 8,16 -   |   -
146 3294 Grzegorz Świątkiewicz - - M - 11 27 - - 09:10:59 7,19 -   |   -
147 3293 Jerzy Świątkiewicz - - M - 11 27 - - 09:11:03 7,19 -   |   -
148 4369 Dariusz Szymkun - - M - 11 27 - - 09:26:34 6,99 -   |   -
149 4370 Marek Szymkun - - M - 11 27 - - 09:26:36 6,99 -   |   -
150 4371 Piotr KUNISZYK - 15 PUŁK PRZECIWLOTNICZY M - 11 27 - - 09:41:25 6,81 -   |   -
151 4372 Jakub Aleksander Żynda - 15 PUŁK PRZECIWLOTNICZY M - 11 27 - - 09:41:35 6,81 -   |   -
152 4373 Andrzej Kudosz - Wital Gołdap M - 11 27 - - 09:41:42 6,81 -   |   -
153 3259 Michał Morzy - Leśne Dzbany M - 11 27 - - 09:42:02 6,81 -   |   -
154 4374 Michał Stadlewski - Stadzio M - 11 27 - - 09:42:16 6,80 -   |   -
155 3258 Michał Nielubszyc - Leśne Dzbany M - 11 27 - - 09:42:18 6,80 -   |   -
156 4375 Michal Sowinski - "PPHU ""A. Kalarus""" M - 10 27 - - 09:21:19 6,67 -   |   -
157 4376 Kacper Mróz - "PPHU ""A. Kalarus""" M - 10 27 - - 09:21:30 6,67 -   |   -
158 3284 Karol Gałczyński - CharzySquad M - 10 27 - - 09:35:22 6,51 -   |   -
159 4377 Mateusz Dalecki - CharzySquad M - 10 27 - - 09:35:28 6,51 -   |   -
160 3341 Bartosz Chrześciański - Cycliści M - 10 27 - - 09:41:36 6,44 -   |   -
161 3342 Jakub Krankiewicz - - M - 10 27 - - 09:41:52 6,44 -   |   -
162 4378 Przemyslaw Krankiewicz - - M - 10 27 - - 09:42:11 6,44 -   |   -
163 4379 Adam Wyganowski - - M - 11 26 - - 09:24:08 6,20 -   |   -
164 4380 Dominik Michniewicz - - M - 9 26 - - 09:35:00 5,95 -   |   -
165 3353 Piotr Tomaszewski - BYSEWO TEAM M - 9 26 - - 09:35:08 5,95 -   |   -
166 3354 Tomasz Sosin - BYSEWO TEAM M - 9 26 - - 09:35:19 5,95 -   |   -
167 3355 Łukasz Michniewicz - Bysewo Team M - 9 26 - - 09:35:19 5,95 -   |   -
168 4381 Piotr Rapp - - M - 10 25 - - 09:10:05 5,72 -   |   -
169 4382 Andrzej Brzozowski - - M - 10 25 - - 09:10:07 5,72 -   |   -
170 4383 Michał Czeszyński - - M - 9 25 - - 08:56:50 5,60 -   |   -
171 4384 Michał Niesiobędzki - BARG M - 9 25 - - 08:56:53 5,60 -   |   -
172 4385 Przemysław Ferdek - QoS M - 13 24 - - 10:07:44 5,38 -   |   -
173 3215 Damian Zieniuk - Na ch... nam to było M - 9 24 - - 08:49:08 5,00 -   |   -
174 4386 Mariusz Kawczak - - M - 9 24 - - 08:49:12 4,99 -   |   -
175 3214 Mariusz Gryszun - Na ch... nam to było M - 9 24 - - 08:49:20 4,99 -   |   -
176 3216 Rafał Burzawa - Na ch... nam to było M - 9 24 - - 09:05:47 4,84 -   |   -
177 4387 Bartosz Malinowski - Pędzące Maliny M - 9 24 - - 09:08:04 4,82 -   |   -
178 4294 Julita Jażdżewska - Pędzące Maliny K - 9 24 - - 09:08:05 23,96 -   |   -
179 4388 Jacek Woźniak - struchole M - 9 24 - - 09:10:34 4,80 -   |   -
180 4389 Sławomir Sypuła - UNTS Warszawa M - 10 23 - - 07:34:47 4,60 -   |   -
181 3130 Tomasz Sitek - - M - 10 23 - - 09:35:13 3,64 -   |   -
182 4390 Pawel Chylak - Archeo M - 10 23 - - 09:35:15 3,64 -   |   -
183 4295 Aleksandra Lewandowska - Bunaekipa K - 9 23 - - 09:27:25 22,96 -   |   -
184 4391 Krzysztof Wasilewski - Buna Ekipa M - 9 23 - - 09:27:33 3,56 -   |   -
185 4392 Przemysław Malatynski - Upgrade M - 8 23 - - 07:00:25 3,48 -   |   -
186 4296 Monika Siłkowska - Upgrade K - 8 23 - - 07:00:29 22,43 -   |   -
187 3326 Tomasz Kaźmierczak - mItO M - 8 23 - - 08:18:15 2,94 -   |   -
188 3327 Mirosław Łuszczyk - mItO M - 8 23 - - 08:18:17 2,94 -   |   -
189 4393 Andrzej Sadowski - - M - 13 22 - - 10:06:56 2,81 -   |   -
190 3360 Marek Wenta - szweje M - 10 22 - - 09:20:26 2,66 -   |   -
191 3359 Grzegorz Banachewicz - Szfeje M - 10 22 - - 09:20:28 2,66 -   |   -
192 4297 Aleksandra Gralak - TruchłoKomturaTeam K - 8 22 - - 08:48:40 21,45 -   |   -
193 4394 Grzegorz Gralak - TruchłoKomturaTeam M - 8 22 - - 08:48:40 2,55 -   |   -
194 4395 Piotr Sadowski - - M - 13 21 - - 10:07:01 2,43 -   |   -
195 3351 Jakub Glaser - Archeo M - 9 21 - - 09:35:34 2,26 -   |   -
196 4396 Jerzy Nowak - GPR M - 8 21 - - 08:31:24 2,21 -   |   -
197 3936 Ryszard Kurkowski - - M - 7 21 - - 06:20:33 2,15 -   |   -
198 3350 Michał Gizela - - M - 7 21 - - 09:19:20 1,46 -   |   -
199 4397 Łukasz Kolka - TANDEM Racing team M - 7 21 - - 09:19:25 1,46 -   |   -
200 4298 Katarzyna Kolka - TANDEM Racing team K - 7 21 - - 09:19:30 20,48 -   |   -
201 3380 Krzysztof Zdancewicz - 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy M - 8 20 - - 07:38:39 1,39 -   |   -
202 4398 Łukasz Łapanowski - Łapy Na Rowerach M - 8 20 - - 08:19:44 1,28 -   |   -
203 4399 Przemysław Ogrodnik - House&Property M - 9 19 - - 09:29:41 1,21 -   |   -
204 3119 Mikołaj Morawski - - M - 9 19 - - 09:29:47 1,21 -   |   -
205 4400 Tomasz Wróblewski - - M - 15 18 - - 10:20:06 1,15 -   |   -
206 3340 Lech Nadolny - ROWEREK M - 7 17 - - 09:26:32 1,09 -   |   -
207 3106 Grzegorz Bogucki - - M - 6 17 - - 04:50:48 1,05 -   |   -
208 4401 Łukasz Milka - Akademia Parkour Wejherowo M - 6 17 - - 06:09:11 0,83 -   |   -
209 4402 Adam Milka - Akademia Parkour Wejherowo M - 6 17 - - 06:09:13 0,83 -   |   -
210 1355 Karol Beiger Kolbudy - M - 6 17 - - 08:02:57 0,63 -   |   -
211 1373 Karolina Beiger Kolbudy - K - 6 17 - - 08:03:01 16,58 -   |   -
212 4403 Łukasz Pochwała - - M - 14 16 - - 10:20:03 0,60 -   |   -
213 4014 Grzegorz Biolik - UNTS Warszawa M - 7 16 - - 04:55:07 0,52 -   |   -
214 4026 Agnieszka Biolik - UNTS Warszawa K - 7 16 - - 04:55:13 15,60 -   |   -
215 4404 Piotr Dobrzański - - M - 7 16 - - 04:58:00 0,51 -   |   -
216 4299 Barbara Myślak - Kulawi Krulowie K - 7 16 - - 08:06:47 9,46 -   |   -
217 3358 Dariusz Banachewicz - Szfeje M - 10 1 - - 10:20:23 0,03 -   |   -
- 4405 Grzegorz Zieliński - - M - 15 0 - - 10:45:10 -   |   -