Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

Harpagan 58 2019

Organizator PKO Harpagan
Miejsce woj. pomorskie - Bożepole Wielkie
Data 18 - 19 paź 2019
Adres bazy Bożepole Wielkie
Strona www http://www.harpagan.pl/rajd
Regulamin https://www.harpagan.pl/rajd/strefa-uczestnika/regulamin/
Opis Najstarsza i największa cykliczna impreza na orientację w Polsce. Do Pucharu Pieszego liczy się trasa TP100 oraz trasa TP50 - nocna. Do Pucharu Rowerowego liczy się trasa TR200 i trasa TR100
Liczba zapisanych zawodników 531

Wyniki

Trasa TP100

Czas startu
18 października 2019 23:00
Limit czasu
24
liczba PK
20
Liczba zawodników
142
Wyniki nieoficjalne
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty kontrolneCzas całkowityPunkty
1186Czajka Mariusz 🥉-GdyniaKInO Rekin2215:55:26103.00
24137Krzysztofik Marcin --Pozor Vlak!2216:19:1499.57
3159Hippner Marcin 🥇-GdańskMorenka Team2216:28:3897.64
4236Witczak Przemysław 🥇-WarszawaDreamtime Trails2217:57:3488.67
54091Kaseja Janek --Niezła Korba2217:58:0988.62
6131Parzybut Jan 🥇-PniewyPostęp team2219:26:3581.90
71359Kędziora Robert 🥈-KarczewkoPAGANRUNNER2221:01:1275.76
82559Jaworski Jarosław ---2221:26:2574.27
92558Lisowski Andrzej ---2221:26:2974.27
104466Walczak Adam 🥉-Kościerzyna-2221:34:1173.83
1110Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo2221:34:2473.81
12320Kuriata Bartłomiej -Wrocław-2221:46:5273.11
13316Krasowski Tomasz -Wrocław-2221:46:5473.11
14141Eibl Andrzej -ChocianówEiblu Team2221:46:5773.10
152541Pallach Piotr ---2221:47:1473.09
16890Jurjewicz Grzegorz -Morąg-2221:47:1773.09
172539Głód Michał ---2221:47:1973.08
184138Boguta Mateusz --Rita2221:47:2773.08
191436Owczarski Marcin -ChojniceMMGO2221:48:5473.00
202557Grochowski Michał ---2222:16:5171.47
211524Nankiewicz Krzysztof ---2222:29:2670.80
224139Kopczyński Adrian ---2222:36:3670.43
232546Rosińska Patrycja 🥈---2223:38:0267.38
242547Hubert Jakub ---2223:38:0667.37
25731Skolimowski Adam -ŻaboklikiEuRoPol GAZ S.A.2223:41:3967.21
262098Rogocz Maciej -GdyniaRogaś z Doliny Roztoki2223:41:4367.20
272542Kłaczkowski Kamil ---2223:49:4266.83
282564Pacześny Miłosz ---2223:55:0366.58
292563Zacharek Jacek ---2223:55:0566.58
304140Szwed Paweł --Biegowy Świat2023:21:4760.52
314141Korduła Zbigniew --Biegowy Świat2023:21:5160.52
32103Bujakiewicz Gabriel 🥈-PobiedziskaOn-Sight2023:30:2460.15
33279Herman-Iżycki Leszek 🥈-Warszawa-2023:31:1060.12
34811Sawaniewski Rafał -Malbork-1820:17:1654.11
351514Pawlak Paweł ---1821:03:3552.13
364142Prokopiuk Bartłomiej --Prokopy1720:33:2449.23
37276Ścioch Leszek -Warszawa-1720:33:2749.23
382570Zglejc Piotr ---1618:53:1746.33
392575Talaśka Daniel ---1619:15:2345.45
402574Wlazłowski Radosław ---1619:15:3145.44
414143Warżała Rafał --Nordland1619:35:2044.68
42730Stefaniuk Marcin -WarszawaMaślaki1619:35:2744.67
432552Malinowski Marek ---1515:50:3241.88
444144Kwidziński Krzysztof --Purtki1515:50:5041.87
454145Stefanek Łukasz ---1515:50:5741.86
462554Popek Marcin ---1517:09:3638.66
47183Ścibisz Jerzy -Szczecin-1517:30:5937.88
48284Stanek Robert -SzczecinRUDY KOT1517:31:2537.86
49867Mazurek Krzysztof -WarszawaSKPB Warszawa1519:39:4233.74
50758Lisak Krzysztof 🥇-OtwockOtwock1409:00:5931.49
512037Żuk Tomasz -WarszawaZminioj gocie po powrocie1416:12:4817.51
522051Zając Marcin -Warszawa-1416:14:0217.49
534146Wilma Paweł --Krwiożercze Borsuki1416:49:0916.88
544147Kajzer Piotr --Krwiożercze Borsuki1416:54:0716.80
554148Borowiak Radosław Michał ---1416:55:3816.78
564149Cichosz Remigiusz --MADESIRE1416:56:2016.76
574150Dobkiewicz Filip ---1416:56:5716.75
584151Wyrwał Krzysztof --"""Krzysztof WYRWAŁ DailyVlog"""1416:57:0416.75
594152Jaszewski Marek --KOLEKTYW1416:57:0816.75
604153Paszkiewicz Krzysztof ---1417:19:1616.39
614154Tomicz Jakub --Crex1417:31:2016.21
624155Wiśniewski Szymon --Crex1417:31:3816.20
634156Glock Marcin ---1417:57:2815.81
644157Stankiewicz Mikołaj --KOLEKTYW1418:57:2114.98
654158Król Joanna --No Excuses Team1419:18:1414.71
664159Król Jakub --No Excuses Team1419:18:1714.71
674160Pękała Paweł --czahadymi1419:19:5414.69
684161Piechowski Piotr --P&P Team1419:27:0214.60
693512Sternicki Piotr ---1314:43:0513.56
702585Szyc Marek ---1318:04:0611.04
713789Piotrowicz Maciej -Gdańsk-1211:16:3310.19
724162Zacharek Piotr Karol --P&P Team1213:53:488.27
734163Baranow Tomasz --O 1 krok za daleko1108:38:037.58
744164Zajk Rafał --Crist S.A.1109:23:386.97
754165Osielski Maciej --Lufthansa Systems Poland Active!1109:47:236.69
763643Rekowski Karol ---1110:28:176.25
773496Januszewski Maciej ---1111:44:225.58
784166Mucha Jarosław ---1111:45:225.57
794167Prokopiuk Szymon --Prokopy1112:49:105.11
804168Angielski Artur --I`ll be back1112:51:235.09
812589Łangowski Damian ---1113:27:354.86
823928Stelmach Ferdynand ---1113:30:194.85
834169Michałowy Dariusz ---1113:30:244.85
842578Górski Maciej ---1113:55:004.70
854170Skibiński Robert ---1113:55:094.70
864171Jarzębowski Piotr ---1114:04:064.65
873160Stencel Joanna ---1115:16:154.29
883599Skorowski Piotr ---1115:16:184.29
894172Tołoczko Łukasz --Dziki w jarzębinie1115:33:244.21
90228Siemieniuk Krzysztof -Dobrzyniewo DużeŚlepe Kociaki Team1115:40:094.18
914173Poniatowski Tomasz --Ślepe Kociaki Team1115:40:174.18
924174Dziennik Marcin --AKT GDAKK1115:59:224.09
934175Birbach Rafał --Jak wygramy to stawiamy1116:00:444.09
944176Piłat Paweł --Jak wygramy to stawiamy1116:00:484.09
954177Malinowski Sławek --Heavy Metal Team1116:26:343.98
961709Bodetko Bogdan ---1116:26:383.98
974178Klawikowska Karolina --Dziki w jarzębinie1116:33:183.95
984179Bujalski Michał --Dziki w jarzębinie1116:33:273.95
994469Nowak Antoni -ZakrzewoSTN 'Raider' Poznań1116:43:413.91
1004468Nowak Tomasz -ZakrzewoSTN 'Raider' Poznań1116:43:433.91
1012970Kaszuba Marek ---1117:48:153.68
1022772Tymiński Andrzej ---1118:48:183.48
1032556Kozłowski Jan ---1118:55:433.46
1044182Krawczyk Alan --Avanport1119:00:323.44
1054183Rutkowski Paweł --Avanport1119:01:033.44
1064184Iwanicki Mateusz --Avanport1119:01:163.44
1074185Jarosz Marcin --MECHANICZNY909:33:182.82
1084186Koralewski Jędrzej --MECHANICZNY909:33:252.82
1094187Drzymała Przemysław --KOLEKTYW909:43:552.76
1104188Falitarski Piotr ---911:12:372.40
1114189Milka Dawid ---911:35:532.32
1124190Majkowski Robert ---911:35:572.32
1134191Kryszajtys Adam ---914:36:121.84
1144192Witka Maciej ---914:37:041.84
1154193Krenc Daniel ---914:38:361.84
1164194Maciejak Małgorzata ---914:38:461.84
1174195Dziąbkowski Andrzej ---914:38:501.84
1184196Jar Katarzyna ---914:43:581.83
1194197Szwacz Jakub ---914:44:041.83
1204198Podjaski Andrzej ---808:52:031.62
1214199Klewek Andrzej --Zbieracze Złomu809:45:141.48
1224200Bejrowski Piotr --SKRZAT TEAM809:45:201.48
1234201Żółtowski Piotr --Tintech709:58:201.29
1244202Paduch Tomasz --LPP Team610:00:261.11
1254203Jonaczyk Marek --LPP Team611:00:241.01
1264204Rogala Marek --LPP Team611:00:301.01
1274205Jurzysta Marcin --Dream Team Malbork612:44:271.00
1284206Nowalińska Aleksandra --Dream Team Malbork612:44:311.00
1294207Suszek Mikołaj ---406:24:251.00
1304208Suszek Marcin ---406:24:311.00
1314209Naganowska Justyna --STN RAIDER407:00:391.00
1324210Frącala Adam --STN RAIDER POZNAŃ407:00:461.00
1334211Ostrowski Łukasz --TIGER BONZO407:32:011.00
1344212Woźniak Łukasz --TIGER BONZO407:32:091.00
1354213Sztyburski Tomasz --TIGER BONZO407:32:151.00
1364214Sztyburski Piotr --TIGER BONZO407:32:191.00
1372569Jaskulski Karol ---305:50:411.00
1382568Złoch Piotr ---305:50:551.00
1394215Laddach Robert ---203:50:411.00
1404216Gładecki Bartosz ---100:43:211.00
1412571Florek Tomasz ---100:44:001.00
1424217Szatkowski Tomasz ---100:44:081.00

Trasa TR200

Czas startu
19 października 2019 08:30
Limit czasu
14
liczba PK
24
Liczba zawodników
117
Wyniki nieoficjalne
Pozycja MPozycja KIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty kontrolnepunkty przeliczenioweCzas całkowityPunkty
1-146Szawdzin Krzysztof -Wrocław-246009:42:58100.00
1-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp246009:42:58100.00
-1323Nowacka Elżbieta 🥈-KoszalinNietoperze Koszalin195313:23:24100.00
-21818Kosiorek Małgorzata --daleko jeszcze?153910:34:0873.58
-33678Tomaszczyk-Tiszbein Alicja ---143911:32:4572.58
3-1287Buciak Piotr 🥇-WarszawaTeam 360°246009:43:4799.86
-44259Romanowska Agnieszka --MajBike Team153413:04:1063.27
4-791Jakubek Krystian 🥈-WrocławULTRAdventure246009:44:4999.68
5-1Śmieja Daniel 🥇-Szczecinmrdp.pl246010:31:3892.30
-53221Klocek Monika --SKPB Warszawa123413:28:0260.51
6-3091Różak Marcin ---246010:50:5489.56
-62889Zając Anna ---123413:28:0460.51
7-3097Potocki Robert ---246011:05:0687.65
-74260Stabeusz Katarzyna --SKPB Warszawa123413:28:0460.51
8-3094Waliński Mikołaj ---246011:05:0787.65
-83158Urban Izabela --Połamańcy133311:41:5758.73
9-3093Potocki Mirosław ---246011:05:1187.64
10-776Wesołowski Stefan 🥈-KołobrzegCobra Rajd Team246011:07:0287.40
11-3092Pachulski Leszek ---246011:33:5484.01
12-892Pachulski Marek -GdańskGREY WOLF246011:33:5584.01
13-1147Łosiewicz Mariusz -BojanoMorenka Team246011:34:0084.00
14-3195Sosna Paweł ---246012:10:0579.85
15-5Wieczorek Jarosław -WrocławRajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia246012:10:2579.81
16-6Hołdakowski Wojciech -Warszawa-246012:10:2779.81
17-3184Wylężek Jacek --CUMULUS sleeping bags246012:12:5979.53
18-1151Ćwidak Paweł -GdańskSKPT Gdańsk246012:14:4979.33
19-1158Buchajewicz Andrzej 🥇-RotmankaMCkwadrat246012:14:5279.33
20-3099Szumański Jakub ---246012:28:4977.85
21-3162Jędrusik Rafał ---246012:32:0477.52
22-3164Nowaczyk Michał 🥉--We mgle po łydki246012:51:0275.61
23-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos246013:11:1173.68
24-4261Marciniuk Adam --RADMOR Team246013:19:4472.90
25-3163Bagiński Olgierd --NORDA Active Team246013:40:5571.01
26-4262Przybysz Piotr --MajBike Team246013:40:5671.01
27-4263Cyman Tomasz --Majbike246013:40:5971.01
28-865Popczyk Tomasz -Rumia-235913:57:3469.82
29-4264Cygan Szymon ---235713:39:0667.46
30-8Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI205312:52:1262.72
31-321Beszterda Sebastian -KoszalinNietoperze Koszalin195313:23:2662.08
32-844Belica Robert -WarszawaT-Mobile Cycling Team195313:55:4959.68
33-1994Lipiński Tomasz ---195112:43:4257.43
34-842Niewęgłowski Piotr -Wiktorów-185013:40:3156.30
35-199Kowal Zbigniew -SłupskSTOPA SŁUPSK, MORPOL194812:20:2154.05
36-197Szajduk Piotr -SzczecinWRZASKUN164813:37:3052.22
37-122Sadowski Marek -CzapleJMDekoratornia.pl164813:37:3152.22
38-3256Mejka Bartłomiej ---194713:36:5051.13
39-4117Wadowski Tomasz -Pruszcz Gdanski-194713:36:5351.13
40-3254Mejka Michał ---194713:36:5651.13
41-4265Modrzyński Dawid --TEAM Żanklod194713:37:0051.12
42-4266Stefaniak Wojciech --Kwidzyn Biega/ KP PSP Kwidzyn194713:58:0149.84
43-3104Szymanek Dawid ---184713:55:0949.30
44-3103Wejher Sławomir ---184713:55:1449.30
45-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl194611:56:1248.25
46-771Rygalski Grzegorz -JózefówWelocypedy184511:37:3847.20
47-1819Kosiorek Paweł --daleko jeszcze?184511:37:4247.20
48-3178Nycz Bartłomiej ---184513:42:4040.03
49-4267Deja Dominik --KulawiKrulowie174412:58:3339.14
50-3424Wąchnicki Marcin ---234314:12:4838.25
51-3205Sosna Rafał ---174313:15:2636.01
52-4268Laskowski Michał ---174213:42:4635.17
53-113Makowiec Sławomir -Gdańsk-164213:33:5234.74
54-3182Goroński Piotr --T-Mobile Sport Team144213:40:3533.83
55-3177Rzepecki Dariusz --TheEndOfTheRace134213:30:4933.33
56-3174Gałaguz Jacek --Maturzyści174112:43:0132.54
57-3203Ławecki Darek --TRIPAKA164113:33:4932.14
58-3175Dzich Andrzej --Alive!154113:15:4131.73
59-3102Korsak Dariusz ---154113:15:4431.73
60-4269Bojdecki Filip ---174013:36:1530.96
61-3187Hala Karel ---154013:32:2130.19
62-3186Jaś Piotr ---154013:32:2230.19
63-822Stefański Tomasz -WarszawaWelocypedy153910:34:0229.44
64-3111Nikonowicz Adrian ---143911:32:3729.03
65-3662Tiszbein Piotr -SOPOT-143911:32:4729.03
66-3128Świetlik Krzysztof ---133812:40:1928.28
67-3108Piątkowski Zbigniew ---133812:40:2028.28
68-772Papis Leszek -SłupskTroll Team133812:40:3128.27
69-3180Kijak Przemysław --Coolarze163713:37:4027.53
70-4271Kaliszczak Łukasz --Coolarze163713:37:5027.52
71-3179Skrzypiński Tomasz ---163713:37:5327.52
72-3189Kryszewski Wojciech --K2163614:05:5326.78
73-4272Piotrowicz Przemysław ---143508:42:4626.03
74-4273Witaszewski Krzysztof ---143511:20:3420.00
75-3191Kuczkowski Bartosz ---143513:28:2616.84
76-4274Kowalczyk Aleksander --VeloGD/Babskie Kręcenie153413:06:0216.35
77-3792Kostrzewa Jacek -Kalisztańczący z kompasem133409:46:3315.89
78-4275Dworski Adrian ---133411:18:0713.75
79-4276Sioch Radosław --PZU Sport Team133411:18:1313.74
80-3197Skolimowski Waldemar --MH Automatyka133412:32:2112.39
81-4277Ziaja Adam ---133412:32:3112.39
82-1598Paszkiewicz Arkadiusz ---133412:33:2612.37
83-4278Przemyski Kacper --SKPB Warszawa123413:27:5812.18
84-3190Wodziński Marek --mamy.to113412:59:0811.97
85-3206Koropecki Juliusz ---163314:08:0811.61
86-3194Urban Mateusz --Połamańcy133311:41:5711.14
87-3192Myślak Mateusz --Kulawi Krulowie123311:53:2110.96
88-3423Furman Tomasz ---123007:24:309.97
89-1239Dobosz Patryk -Tarnów Opolski-123010:12:197.24
90-3202Napiórkowski Sławomir --Tripaka Przechlewo123013:33:455.44
91-3193Kilian Marek ---123013:56:195.30
92-3199Wodziński Grzegorz --mamy.to122912:26:565.12
93-1289Piwakowski Andrzej -GdańskHarpagan92913:28:564.83
94-4279Plecke Piotr ---112813:48:314.67
95-4280Alicki Marcin --Starostwo Powiatowe w Pucku92712:34:584.50
96-4281Matejewski Marek --Starostwo Powiatowe w Pucku92712:35:094.50
97-4282Torzecki Łukasz --GCN CYCLING CLUB102512:48:594.17
98-4283Kędzierski Maciej ---102412:14:184.00
99-795Adkonis Konrad -Slupsk-102412:14:304.00
100-1342Jóźwiuk Piotr -PszczółkiBrotherhood of Moonshine102412:22:023.96
101-3877Wojciechowski Michał ---102312:20:193.79
102-4284Kaczyński Tomasz --EPO Adventure Race Team92213:13:193.63
103-3268Stanisławski Filip --EPO Adventure Race Team92213:13:243.63
104-3198Kurzyński Krystian ---82012:42:473.30
105-4285Majkowski Daniel --MajBike Team82012:42:493.30
106-4286Koszyk Tomasz ---81806:59:562.97
107-4287Celejewski Filip ---51311:59:252.14
108-4288Celejewski Sebastian ---51312:02:312.13
109-4289Krasodomski Maciej --Rowerek3908:56:381.48

Trasa TP50

Czas startu
19 października 2019 09:30
Limit czasu
12
liczba PK
16
Liczba zawodników
54
Wyniki nieoficjalne
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowypunkty przeliczenioweCzas całkowityPunkty
1632Moszkowicz Paweł -Kraków-4006:20:3253.00
2165Kujawski Robert -Siemirowice-4007:41:0543.27
31196Niemczyk Michał -Kolonia Kotków-4007:41:0842.26
4121Sontowski Marcin 🥇-GdańskMorenka Team4008:26:4437.55
54218Bartczak Jarosław --UMKS Orkan Ostróda4009:03:4334.99
61546Grodecki Łukasz -GdańskCobra Team4009:44:0932.57
74219Zakrzewski Rafał --KS Bednarska4011:10:1928.38
84220Dębiński Robert --DRobi Toruń4013:26:3423.59
9801Kluska Wojciech -ToruńMKS SKARMAT4013:26:3723.59
104221Frozyna Michał --Szydercy4013:34:0423.37
114222Frozyna Igor --Szydercy4013:34:0623.37
124223Herzke Olka --Ekoton4013:36:3023.30
134224Plutowski Wojti --Ekoton4013:36:3323.30
144225Socha Tadeusz ---4013:36:4123.30
154226Polewacz Pawel --KLUB4013:48:1422.97
164227Gawin Marek --klub4013:48:1922.97
174228Brzozowski Sławomir --klub4013:48:2222.97
183498Duda Patryk ---4013:50:1922.91
194229Kil Sylwester --Vector3013:12:1917.19
204230Bukowski Bartosz --Vector3013:29:4416.82
212616Boguta Dariusz ---3013:56:3516.28
222617Hys Jolanta ---3013:56:3616.28
234231Warmbier Patryk --Vector2713:20:1614.65
244238Olender Sebastian ---2713:31:2414.45
254239Olender Agata ---2713:31:2514.45
262609Kallas Paweł ---2713:31:2714.45
274232Więcielewska Joanna --BigYellowFoot Adventure Team2713:31:2914.45
284233Urbanska Ramona --BigYellowFoot2713:31:3214.45
294234Masa Magdalena ---2713:31:3614.44
304235Piwowarczyk Anna Maria --BigYellowFoot Adventure Team2713:31:4214.44
314236Kotłowski Marcin --BigYellowFoot Adventure Team2713:32:3714.43
324237Radzieńska Kamila --BigYellowFoot Adventure Team2713:32:3914.43
334240Pacyński Wilkan --JiW2613:56:2113.89
344241Radkiewicz Dominik --Speednet2514:00:4113.36
354242Abryszyński Krzysztof --Speednet2514:00:4313.36
364243Anuszkiewicz Marzena ---2514:00:4713.36
372610Koziara Maciej ---2412:50:2012.82
384244Monsiorski Michał --klub1609:28:458.55
394119Kruszek Małgorzata -WarszawaWydry1209:51:096.41
404120Rogóż Kamil -WarszawaWydry1209:51:216.41
414245Kolasa Damian Arkadiusz --"16 GDH im. Andrzeja Małkowskiego ""Czarna Szesnas909:23:224.81
424246Masztalerz Karol --"16 GDH im. Andrzeja Małkowskiego ""Czarna Szesnas909:23:294.81
434247Masztalerz Cezary --"16 GDH im. Andrzeja Małkowskiego ""Czarna Szesnas909:23:324.80
444248Pawlicki Dominik --"16 GDH im. Andrzeja Małkowskiego ""Czarna Szesnas910:23:254.34
454249Rosa Adam --"16 GDH im. Andrzeja Małkowskiego ""Czarna Szesnas910:23:274.34
464250Chmielewski Wojciech ---912:38:013.57
474251Stabiński Maciej ---912:38:023.57
484252Rzeźnik Michał ---612:22:352.38
494253Zajk Damian --Dzicz509:16:251.98
504254Kalaczyński Bartosz --Dzicz509:16:261.98
514255Pabis Paweł --Dzicz509:16:441.98
524256Makowiecki Marek --Leśne Bożki114:41:071.00
534257Dąbrowski Zbigniew ---114:41:091.00
544258Chojka Oskar --Leśne Bożki114:41:131.00

Trasa TR100

Czas startu
19 października 2019 10:30
Limit czasu
10
liczba PK
16
Liczba zawodników
218
Wyniki nieoficjalne
Pozycja MPozycja KIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty kontrolnepunkty przeliczenioweCzas całkowityPunkty
1-47Nowak Remik -PoznańKS Hades Poznań164006:20:4745.00
-13220Jarosiewicz Gosia --BIKE NOW BEER LATER164008:29:3945.00
-23219Kreft Mirka --RKS MotylaNoga164008:46:5243.53
2-3098Block Daniel ---164007:02:3440.55
-33231Lila Patrycja --pożeracze ciastkuff!164008:51:2143.16
3-3238Deptuła Krzysztof --flypics.pl164007:03:3040.46
4-38Konieczny Tomasz -LipkaGrupa Rowerowa Lipka164007:16:2439.27
-44290Ślósarczyk Dominika --TrolInO164009:25:4440.54
-567Konieczna Krystyna -Lipka-143709:25:2037.50
5-3109Polasz Jacek ---164007:38:0837.40
6-4300Padzik Rafał ---164007:51:1536.36
-63236Worotyńska Kamilla --ArkaSasino143309:47:0633.44
7-3100Ballerstadt Łukasz ---164007:51:1936.36
-74291Szymirska-Kowalska Karina ---143309:47:1333.44
8-3105Luks Krzysztof ---164007:51:3236.34
-83237Wypych Malwina ---143309:47:1633.44
9-3096Dargacz Waldemar ---164007:51:3836.33
-94292Hruszka Wiktoria ---133309:44:4532.94
10-3245Olbryś Marek ---164007:55:4336.02
-104293Skowyra Monika --PEKABEX112909:25:3528.95
-114294Jażdżewska Julita --Pędzące Maliny92409:08:0523.96
11-3935Kulwikowski Michał ---164008:29:1133.65
-124295Lewandowska Aleksandra --Bunaekipa92309:27:2522.96
12-2183Bróż Wojciech -Gdańsk-164008:29:1933.64
13-3101Polewko Waldemar ---164008:29:2033.64
-134296Siłkowska Monika --Upgrade82307:00:2922.43
14-3107Cisoń Mateusz ---164008:29:3133.63
-144297Gralak Aleksandra --TruchłoKomturaTeam82208:48:4021.45
-154298Kolka Katarzyna --TANDEM Racing team72109:19:3020.48
15-3269Jarosiewicz Radek --BIKE NOW BEER LATER164008:29:4733.61
16-4301Mańka Adam --Bikenow Beer Later164008:29:5133.61
-161373Beiger Karolina -Kolbudy-61708:03:0116.58
-174026Biolik Agnieszka --UNTS Warszawa71604:55:1315.60
17-3169Maciaszczyk Radosław ---164008:38:5233.02
-184299Myślak Barbara --Kulawi Krulowie71608:06:479.46
18-4302Kokociński Tomasz --Trzydziestkapiątka164008:38:5333.02
19-4303Usowski Marcin --Trzydziestkapiątka164008:38:5633.02
20-4304Tężycki Jarosław --Siemano Bike Team164008:38:5933.02
21-4305Wawrzyniak Tomek ---164008:39:0233.01
22-3275Maliszewski Marek --MM`s164008:42:1532.81
23-3117Benasiewicz Marek ---164008:46:3632.54
24-3263Trętowski Krzysztof --RKS MotylaNoga164008:46:5432.52
25-3349Lila Michał --Pożeracze Ciastkuff!164008:51:1632.25
26-4306Hołod Matt ---164008:53:1832.13
27-4307Buczko Dariusz --Tripaka Przechlewo164009:02:1831.60
28-4308Buczko Krzysztof --Tripaka Przechlewo164009:02:2131.59
29-4309Rutkowski Wojciech --Tripaka Przechlewo164009:02:2231.59
30-4310Frączyk Bogusław --Tripaka Przechlew164009:02:2431.59
31-4311Czarnowski Łukasz --Tripaka przechlweo164009:02:4731.57
32-4312Ślósarczyk Maciej --TrolInO164009:25:4630.29
33-3181Drozdowski Piotr ---164009:33:2129.89
34-3287Woss Tomasz ---164009:33:3329.88
35-3288Zajk Michał ---164009:33:4129.87
36-4313Kruszyński Marcin --Adva164009:44:3129.32
37-4314Grundkowski Jacek ---164009:44:3629.31
38-4315Rogalewski Remigiusz --Facebook: Turystyka na Co dzień164009:50:5729.00
39-4316Tafelski Przemek ---164009:51:0028.99
40-3371Diering Przemysław --Systemtourguide.com164009:51:3528.97
41-4317Szyngwelski Krzysztof --Samotny Wojownik Romana164009:51:4028.96
42-4318Antoniuk Michał ---164009:53:0828.89
43-3379Jankowski Mariusz --Masterlease Team164009:57:5528.66
44-4319Surdykowski Michał ---164009:58:1328.64
45-4320Letniowski Maciej ---164009:58:1928.64
46-3273Marcinkiewicz Mariusz ---163910:00:2727.92
47-3274Strachota Dariusz ---163910:00:3227.92
48-4321Grabowski Łukasz ---153909:39:1227.56
49-4322Pawlewski Igor --Diagnostic153909:48:4027.12
50-3364Ceier Grzegorz --Rowerek153809:41:2226.42
51-3302Omieczyński Andrzej --Rowerek153809:41:4626.40
52-4323Stolc Dawid Robert ---153809:41:4826.40
53-3363Jankowski Maciej --GR3miasto153809:41:5126.40
54-1654Wielgosz Tomasz ---143809:57:5126.04
55-4324Golder Arkadiusz Mateusz --15 PUŁK PRZECIWLOTNICZY143809:58:0826.03
56-4325Musielski Kamil --GRBS143709:02:0425.34
57-4326Olczak Marcin --GRBS143709:02:0725.34
58-4327Gołofit Maciej --GBRS143709:02:0925.34
59-4328Popek Marcin.. --GRBS143709:02:1425.33
60-4329Ustianowski Przemko --GRBS143709:02:1625.33
61-4330Kummer Adam --GRBS143709:02:1725.33
62-4331Jarecki Mariusz --GRBS143709:02:4325.31
63-4332Szopa Krzysztof --SISU OWB-TEMA153609:29:3424.63
64-775Filipiuk Tomasz -GnojnoSISU-OWB Team153609:29:3624.63
65-3241Megger Sławek ---153609:49:1023.81
66-3252Wysocki Maciej --Królowie Lasu153609:49:1223.81
67-3218Mucha Bartosz ---153609:58:0223.45
68-3110Jakubowski Jarosław ---143608:30:4023.13
69-1354Kasprzyk Darek -Elbląg15pułk przeciwlotniczy133609:36:1222.79
70-3291Kasprzyk Grzegorz ---133609:36:2222.79
71-3129Redlarski Marek ---143509:52:1922.15
72-4333Kozdroń Arkadiusz ---133509:36:5021.83
73-4334Kowalewski Tomasz --Vector133509:54:2521.18
74-4335Popek Marcin. --Vector133509:54:2621.18
75-4336Rynkiewicz Roman --Vector133509:54:2921.18
76-4337Sieńko Jarosław --Vector133509:54:3821.17
77-4338Zielonka Paweł ---143408:47:0420.57
78-3278Wójcik Wojciech --Pancerne Rowery123409:25:4119.94
79-3277Surała Paweł --Pancerne Rowery123409:25:4819.94
80-3276Nawrocki Daniel --Pancerne rowery123409:25:5519.94
81-3325Roszman Michał --Ślimaki143309:32:5319.35
82-3324Stępień Jarosław --Slimaki143309:33:2819.33
83-3316Worotyński Arkadiusz --ArkaSasino143309:46:2118.91
84-4339Skowronek Rafał ---143309:47:0018.88
85-4340Pacholski Karol ---133309:20:0818.61
86-4341Gojtowski Tomasz --FreeRider133309:20:1818.60
87-4342Matuszczyk Mateusz ---133309:24:0318.48
88-3333Kuczyński Adam --Lipno Team133309:25:1418.44
89-3336Kletkiewicz Krzysztof Jan --Lipno Team133309:25:2018.44
90-3334Kuczyński Jerzy --Lipno team133309:25:2818.43
91-4343Kozłowski Jan. ---133309:25:3218.43
92-3176Szultka Szymon ---133309:44:3317.83
93-3250Bielenny Paweł --KTG Neptun133309:44:3417.83
94-4344Hruszka Karol ---133309:44:4717.82
95-4345Żanecki Tadeusz --Skurcze & Zakwasy143209:38:0217.28
96-4346Mazurek Piotr --Skurcze & Zakwasy143209:38:0517.28
97-3248Formela Krzysztof ---143209:38:1117.28
98-4347Król Adrian --KING80143209:48:3016.98
99-4348Romanik Mariusz ---143209:48:4516.97
100-4349Budnik Bartosz ---133209:33:3716.72
101-3115Roszkowski Michał ---133209:59:3715.99
102-4350Ropel Patryk ---123209:19:4815.74
103-4351Frymark Marcin --Norda Active Team123209:20:1115.73
104-3329Prażyński Tymon --Zielonka123209:31:3415.42
105-3330Prażyński Michał --Zielonka123209:31:4315.41
106-4352Cichosz Julian --Zielonka123209:31:4715.41
107-4353Cichosz Jacek --Zielonka123209:31:5915.40
108-3319Sawicki Krzysztof ---113108:48:4514.92
109-3320Kałka Tadeusz ---113108:48:4914.92
110-3343Sudolski Wojciech ---113108:48:5814.92
111-4354Sprutta Damian ---113108:49:0114.92
112-3345Puka Kamil --KaroLTaam-Narty@Rower113108:49:0514.91
113-3679Siewert Janusz --Pancerne Rowery113109:02:2914.55
114-3389Skuczyński Robert --Pancerne Rowery113109:32:0413.79
115-4355Lao Krzysztof ---113109:41:2913.57
116-4356Maciaszek Piotr ---113109:41:3313.57
117-4357Głuchowski Jacek --Industria113109:41:4013.57
118-4358Mateńko Tadeusz ---113109:41:4213.56
119-3289Legat Leszek --Pekabex123009:07:4313.13
120-3292Duda Robert ---123009:11:3813.03
121-4359Nawrocki Tomasz --Buraki z Paki123009:11:4213.03
122-3370Tempczyk Jacek --Jo-Dziki103009:17:0912.57
123-4360Grundkowski Lesław ---122907:53:5412.15
124-4361Libera Dominik ---112909:25:3811.94
125-3298Bowar Piotr --Pekabex112909:25:5311.93
126-3322Skalski Marcin ---112909:29:4911.85
127-3323Rybak Wawrzyniec --Biegający Tczew112909:29:5211.85
128-4362Wulczyński Zbigniew ---122807:54:2111.44
129-4363Chudzik Emil ---122707:31:3911.03
130-3317Westfal Darek ---122708:53:379.34
131-4364Nadolny Wojciech --Speednet122710:00:098.30
132-4365Opałka Łukasz --Speednet122710:00:158.30
133-4366Będkowski Krzysztof --Speednet122710:00:188.30
134-4367Krawczenko Mariusz --Speednet122710:00:238.30
135-4368Ołubiec Paweł ---112708:05:448.16
136-3294Świątkiewicz Grzegorz ---112709:10:597.19
137-3293Świątkiewicz Jerzy ---112709:11:037.19
138-4369Szymkun Dariusz ---112709:26:346.99
139-4370Szymkun Marek ---112709:26:366.99
140-4371Kuniszyk Piotr --15 PUŁK PRZECIWLOTNICZY112709:41:256.81
141-4372Żynda Jakub Aleksander --15 PUŁK PRZECIWLOTNICZY112709:41:356.81
142-4373Kudosz Andrzej --Wital Gołdap112709:41:426.81
143-3259Morzy Michał --Leśne Dzbany112709:42:026.81
144-4374Stadlewski Michał --Stadzio112709:42:166.80
145-3258Nielubszyc Michał --Leśne Dzbany112709:42:186.80
146-4375Sowinski Michał --"PPHU ""A. Kalarus"""102709:21:196.67
147-4376Mróz Kacper --"PPHU ""A. Kalarus"""102709:21:306.67
148-3284Gałczyński Karol --CharzySquad102709:35:226.51
149-4377Dalecki Mateusz --CharzySquad102709:35:286.51
150-3341Chrześciański Bartosz --Cycliści102709:41:366.44
151-3342Krankiewicz Jakub ---102709:41:526.44
152-4378Krankiewicz Przemysław ---102709:42:116.44
153-4379Wyganowski Adam ---112609:24:086.20
154-4380Michniewicz Dominik ---92609:35:005.95
155-3353Tomaszewski Piotr --BYSEWO TEAM92609:35:085.95
156-3354Sosin Tomasz --BYSEWO TEAM92609:35:195.95
157-3355Michniewicz Łukasz --Bysewo Team92609:35:195.95
158-4381Rapp Piotr ---102509:10:055.72
159-4382Brzozowski Andrzej ---102509:10:075.72
160-4383Czeszyński Michał ---92508:56:505.60
161-4384Niesiobędzki Michał --BARG92508:56:535.60
162-4385Ferdek Przemysław --QoS132410:07:445.38
163-3215Zieniuk Damian --Na ch... nam to było92408:49:085.00
164-4386Kawczak Mariusz ---92408:49:124.99
165-3214Gryszun Mariusz --Na ch... nam to było92408:49:204.99
166-3216Burzawa Rafał --Na ch... nam to było92409:05:474.84
167-4387Malinowski Bartosz --Pędzące Maliny92409:08:044.82
168-4388Woźniak Jacek --struchole92409:10:344.80
169-4389Sypuła Sławomir --UNTS Warszawa102307:34:474.60
170-3130Sitek Tomasz ---102309:35:133.64
171-4390Chylak Paweł --Archeo102309:35:153.64
172-4391Wasilewski Krzysztof --Buna Ekipa92309:27:333.56
173-4392Malatynski Przemysław --Upgrade82307:00:253.48
174-3326Kaźmierczak Tomasz --mItO82308:18:152.94
175-3327Łuszczyk Mirosław --mItO82308:18:172.94
176-4393Sadowski Andrzej ---132210:06:562.81
177-3360Wenta Marek --szweje102209:20:262.66
178-3359Banachewicz Grzegorz --Szfeje102209:20:282.66
179-4394Gralak Grzegorz --TruchłoKomturaTeam82208:48:402.55
180-4395Sadowski Piotr ---132110:07:012.43
181-3351Glaser Jakub --Archeo92109:35:342.26
182-4396Nowak Jerzy --GPR82108:31:242.21
183-3936Kurkowski Ryszard ---72106:20:332.15
184-3350Gizela Michał ---72109:19:201.46
185-4397Kolka Łukasz --TANDEM Racing team72109:19:251.46
186-3380Zdancewicz Krzysztof --15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy82007:38:391.39
187-4398Łapanowski Łukasz --Łapy Na Rowerach82008:19:441.28
188-4399Ogrodnik Przemysław --House&Property91909:29:411.21
189-3119Morawski Mikołaj ---91909:29:471.21
190-4400Wróblewski Tomasz ---151810:20:061.15
191-3340Nadolny Lech --ROWEREK71709:26:321.09
192-3106Bogucki Grzegorz ---61704:50:481.05
193-4401Milka Łukasz --Akademia Parkour Wejherowo61706:09:110.83
194-4402Milka Adam --Akademia Parkour Wejherowo61706:09:130.83
195-1355Beiger Karol -Kolbudy-61708:02:570.63
196-4403Pochwała Łukasz ---141610:20:030.60
197-4014Biolik Grzegorz --UNTS Warszawa71604:55:070.52
198-4404Dobrzański Piotr ---71604:58:000.51
199-3358Banachewicz Dariusz --Szfeje10110:20:230.03
--4405Zieliński Grzegorz ---15-10:45:10-

Trasa TP25

Czas startu
19 października 2019 11:30
Limit czasu
8
liczba PK
12
Liczba zawodników
0
IDZawodnikMiejscowośćKlub sportowyKategoriaNumerOpłata startowaData zapisania się

Trasa TP10

Czas startu
19 października 2019 13:30
Limit czasu
5
liczba PK
10
Liczba zawodników
0
IDZawodnikMiejscowośćKlub sportowyKategoriaNumerOpłata startowaData zapisania się