Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

Mazurskie Tropy 2019

Organizator Mazurskie Tropy
Miejsce woj. warmińsko-mazurskie - Dobre Miasto
Data 8 cze 2019
Adres bazy Garnizonowa 20, 11-040 Dobre Miasto
Strona www http://www.mazurskietropy.pl
Regulamin
Opis TP 25 TP 50 TR 50 TR 130
Liczba zapisanych zawodników 129

Wyniki

Trasa TR130

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
75
Wyniki nieoficjalne
Pozycja MPozycja KIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty kontrolneCzas całkowityPunkty
1-791Jakubek Krystian 🥈-WrocławULTRAdventure3007:58:48100.00
-12509Płowaś Marta 🥈-Słupsk-2911:42:46100.00
-1312Truszkowska Kamila 🥇-Gdańsk-2911:42:46100.00
2-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp3008:07:0198.31
-3278Owczarz Joanna 🥉-PoznańWłóczymordy2611:53:4389.66
3-3139Wojciechowski Adam --Piastów3008:33:2793.25
4-1147Łosiewicz Mariusz -BojanoMorenka Team3008:50:5690.18
-41201Witkowska Ania -KatowiceKlub Królika Stefana2611:55:0389.49
5-15Bober Bartłomiej 🥇-KobylnicaHarpagan3008:58:0888.97
-5945Adamczyk Ewa 🥈-Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina2611:55:2089.45
-63221Klocek Monika --SKPB Warszawa2111:23:2072.25
-62889Zając Anna ---2111:23:2072.25
6-60Krasuski Marcin 🥇-Warszawaorienteering.waw.pl3009:17:0385.95
7-26Banaszkiewicz Piotr -KrakówKTR BikeOrient3009:40:1482.52
-83738Brzezińska Arletta --Rącze Pomrowy1811:42:4661.93
-83739Katner Jolanta --Rącze Pomrowy1811:42:4661.93
8-3094Waliński Mikołaj ---3009:40:1682.51
8-892Pachulski Marek -GdańskGREY WOLF3009:40:1682.51
8-3093Potocki Mirosław ---3009:40:1682.51
8-3097Potocki Robert ---3009:40:1682.51
-10979Brudło Basia -WarszawaBa-Bi1710:45:0658.49
-10981Pacowska-Brudło Ola -WarszawaBa-Bi1710:45:0658.49
12-1096Senderek Łukasz -WarszawaTeam 360° / Krakowska Wielka Pętla3009:48:4781.32
12-5Wieczorek Jarosław -WrocławRajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia3009:48:4781.32
-121042Rychlik Anna -ŁódźOrientAkcja1612:08:3555.05
-133741Trykozko Ula --Team 3601509:33:2751.61
14-1158Buchajewicz Andrzej 🥇-RotmankaMCkwadrat3010:44:5874.24
-143740Senderek Ela ---1512:08:4040.61
15-844Belica Robert -WarszawaT-Mobile Cycling Team3011:12:5571.15
16-842Niewęgłowski Piotr -Wiktorów-3011:13:1971.11
17-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl3011:17:1570.70
18-2476Trzmielewski Roman -Kraków-3011:22:1670.18
19-7Zadworny Tomasz -Łódź-3011:26:3069.75
20-783Zawadzki Artur -Marki-3011:40:5468.31
21-3114Mechliński Mateusz ---3011:44:1967.98
21-3113Kuprian Szymon ---3011:44:1967.98
23-822Stefański Tomasz -WarszawaWelocypedy3011:46:5567.73
24-771Rygalski Grzegorz -JózefówWelocypedy3011:48:1767.60
25-1006Kot Maciej -KrakówRajd Hawran2911:50:2865.35
26-3096Dargacz Waldemar ---2711:54:3660.84
27-3111Nikonowicz Adrian ---2611:30:0458.59
28-3105Luks Krzysztof ---2611:34:1758.23
29-2681Zając Grzegorz ---2611:47:0557.18
30-2489Korzewski Dobromir -PoznańWłóczymordy2611:53:4356.65
31-946Adamczyk Jarek -Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina2611:55:2056.52
32-3095Żmuda-Trzebiatowski Andrzej ---2508:52:2354.34
33-3261Tumiński Maciej --ITS2511:38:5141.40
34-3262Radzki Rafał --ITS2511:43:5141.10
34-3721Radzki Daniel --Cyborg Team2511:43:5141.10
36-3723Wasiak Gerard --IBOX MTB Team2410:59:1239.46
36-3722Skorupowski Jacek --Cenzus PRO Team2410:59:1239.46
38-1767Kowalewski Dominik ---2411:29:5037.71
39-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos2308:19:4136.14
40-3724Ciskowski Piotr ---2211:27:4234.57
40-3725Ciskowski Waldemar --Ciski2211:27:4234.57
42-3726Aksamit Sebastian ---2211:39:4633.97
42-1069Mińkowski Marcin -Piastów-2211:39:4633.97
44-693Smejda Andrzej -Warszawa-2110:25:1832.43
45-146Szawdzin Krzysztof -Wrocław-2006:33:2130.88
46-980Brudło Zbych -WarszawaBa-Bi1710:45:0626.25
47-2515Prokop Marcin -Żabia Wola-1610:02:4524.71
48-3727Kuncewicz Piotr --Szybcy Inaczej1411:39:4621.62
49-3728Kawałko Tomasz --Szybcy Inaczej1411:42:1521.54
50-3730Walczyk Marek --Szybcy Inaczej1411:46:5521.40
50-3729Sawko Kamil --Szybcy Inaczej1411:46:5521.40
52-1720Szaryński Maciek ---1210:57:0518.34
53-3731Jarczewski Marcin --Włoszczyzna1210:57:3318.33
54-3732Hadyś Maciej --Szalone naleśniki1108:36:4516.80
55-3733Maruszak Grzegorz --Szalone naleśniki1108:37:1616.78
55-3709Kotowski Józef --Szalone naleśniki1108:37:1616.78
57-3735Rychcik Mariusz --GREY WOLF1108:51:4316.33
57-3734Dziliński Marcin ---1108:51:4316.33
59-3736Kletkiewicz Krzysztof ---1008:58:4414.84
60-938Rychlik Michał -ŁódźOrientAkcja906:44:2213.36
61-3737Sidorowicz Mirosław --Studencki Klub Górski811:47:5711.88

Trasa TP50

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
54
Wyniki nieoficjalne
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty kontrolneCzas całkowityPunkty
1210Mioduszewski Mateusz -WarszawaUKA2107:30:5952.50
1121Sontowski Marcin 🥇-GdańskMorenka Team2107:30:5952.50
3131Parzybut Jan 🥇-PniewyPostęp team2108:22:1745.89
4110Gostomczyk Karol 🥉-StudzieniceRELAKS2108:38:3143.49
51159Grabowska Joanna 🥇-KrakówWKS Wawel Kraków2108:46:1142.85
635Duda Tomasz 🥈-Warszawa-2108:52:4642.32
73438Kosiński Maciej ---2108:56:1442.05
8149Domin Tomasz -Krakowsevencoins.pl2108:59:5741.76
9206Duszak Dorota 🥇-Brwinów2PU2109:03:3441.48
9205Duszak Arkadiusz -Brwinów2PU2109:03:3441.48
11236Witczak Przemysław 🥇-WarszawaDreamtime Trails2109:22:2940.09
12332Sejbuk Anna 🥇-Siedlce-2109:28:2739.67
1310Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo2110:08:1537.07
143439Marzec Wojciech ---2110:22:5236.20
153440Grabski Patryk ---2110:54:1034.47
161353Stanek Dominika -SzczecinRUDY KOT2111:04:5033.92
17284Stanek Robert -SzczecinRUDY KOT2111:05:4033.87
183441Kokłowski Daniel ---2111:26:1932.86
19711Ostaszewska Katarzyna -Piaseczno-2112:26:4030.20
19678Kaliciński Marek -WarszawaUKA2112:26:4030.20
211607Żyźniewski Cezary ---2112:55:2029.08
213442Skórka Robert ---2112:55:2029.08
231644Pełszyński Mariusz ---2012:42:5427.70
231521Bowszys Maciej ---2012:42:5427.70
252071Krochmal Małgorzata ---1912:23:2326.31
252072Krochmal Grzegorz ---1912:23:2326.31
273443Jurjewicz Grzegorz ---1912:26:4026.20
28666Łazowski Krzysztof -WarszawaŁaziki KInO Stowarzysze1912:38:0125.81
281144Łazowska Sylwia 🥉-WarszawaŁaziki1912:38:0125.81
303444Jaroszewska Monika ---1712:17:2823.09
303445Walczak Jędrzej ---1712:17:2823.09
32811Sawaniewski Rafał -Malbork-1713:20:5821.26
331524Nankiewicz Krzysztof ---1611:44:4020.01
344409Michalak Krzysztof -Człuchów-1612:22:2718.99
341327Paluchowski Tomasz -Głuchołazy-1612:22:2718.99
343446Melnyk Piotr ---1612:22:2718.99
371106Karpa Katarzyna 🥇-WarszawaSmashing pĄpkins1612:35:1418.67
38637Cieślak Arkadiusz -Opolekran-suw1512:05:0117.50
393447Bacławska Magdalena ---1512:17:4517.20
393448Spiczak-Brzezińska Justyna ---1512:17:4517.20
411105Falkiewicz Michał -Łódź-1513:05:1616.16
411104Falkiewicz Anna -Łódź-1513:05:1616.16
433824Kasprzyk Radosław -Poznań-1412:04:1215.08
441709Bodetko Bogdan ---1412:04:1415.08
451282Łapanowska Kamila -WarszawaDzika Czesia1211:08:5512.93
451281Łapanowski Jacenty -WarszawaDzika Czesia1211:08:5512.93
47125Sienkiewicz Władysław -GdyniaSam w lesie1110:53:3511.85
481108Trzeciakiewicz Marcin -Warszawa-1009:05:4210.77
493449Skowronnek Łukasz ---611:26:196.46
-2552Malinowski Marek ----00:00:00-
-1364Ciesielski Witold -GdanskMR-00:00:00-
-3451Veith Piotr ----00:00:00-
-3450Chydy Dariusz ----00:00:00-
-2061Cwalina Karol ----00:00:00-

Trasa TP25

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
0
IDZawodnikMiejscowośćKlub sportowyKategoriaNumerOpłata startowaData zapisania się

Trasa TR50

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
0
IDZawodnikMiejscowośćKlub sportowyKategoriaNumerOpłata startowaData zapisania się