Puchar Maratonów na Orientację

 

Rajd Liczyrzepy - Wiosna 2019

Organizator Rajd Liczyrzepy
Miejsce woj. dolnośląskie - Węgliniec
Data 18 maj 2019
Adres bazy Węgliniec
Strona www https://rajdliczyrzepy.pl/
Regulamin http://www.rajdliczyrzepy.pl/regulamin/
Opis Zapraszamy w piękne tereny Borów Dolnośląskich

Lista startowa

Trasa: TP25
Czas startu
18 maja 2019 10:00
Limit czasu
8
liczba PK
-
Liczba zawodników
27
ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
62 Marek Wąsowski Wrocław Łapiguz M - OK 30 kwietnia 2019 18:09
2166 Michał Kubiak Leszno Ambit Racing Team M - OK 1 maja 2019 14:46
2165 Mariusz Stajer Leszno Ambit Racing Team M - OK 1 maja 2019 22:06
2164 Jarosław Dawidziak Leszno Ambit Racing Team M - OK 1 maja 2019 22:14
378 Wojciech Wasikiewicz Tarnowo Podgórne - MW - - 1 maja 2019 23:10
923 Magdalena Królikowska Modlniczka - K - OK 2 maja 2019 15:49
588 Anna Szawdzin Wrocław - K - OK 2 maja 2019 16:52
406 Łukasz Szmyt Leszno - M - OK 2 maja 2019 19:22
1244 Agnieszka Cyniewska Krakow - K - OK 3 maja 2019 13:11
618 Konrad Kunicki Wrocław NOA M - OK 5 maja 2019 20:35
628 Agnieszka Jędrzejewska-Wnuk Wrocław NOA K - OK 6 maja 2019 08:50
2174 Joanna Gnoińska - K - OK 6 maja 2019 19:21
2019 Józef Szczurek - M - OK 6 maja 2019 23:18
226 Radosław Wójcik Sulęcin - M - OK 8 maja 2019 12:26
2490 Angelika Kornacka Kraków - K - OK 9 maja 2019 19:11
2491 Konrad Kornacki Zgorzelec - M - OK 9 maja 2019 19:15
2492 Dorota Pierzchalska Zgorzelec - KW - OK 9 maja 2019 19:23
964 Zuzanna Sękowska Kraków - K - OK 9 maja 2019 20:13
2493 Ryszard Gil Jelenia Góra - M - OK 9 maja 2019 20:56
1090 Piotr Bąk Brzezia Łąka KB LUPUS Oleśnica/dentalcorner.pl M - - 10 maja 2019 11:58
2494 Anna Herdzik Wrocław - K - OK 10 maja 2019 19:47
2495 Elżbieta Konczewicz Leszno - K - OK 12 maja 2019 18:00
1114 Justyna Burak Wrocław - K - OK 12 maja 2019 20:07
2496 Magdalena Koczerga Wrocław - K - - 13 maja 2019 07:32
912 Bartosz Zarzyka Bydgoszcz - M - - 13 maja 2019 22:31
1115 Michał Gnoiński Wrocław - M - OK 14 maja 2019 08:48
634 Ryszard Świerczyński Polska - M - - 15 maja 2019 15:51

Lista startowa

Trasa: TP50
Czas startu
18 maja 2019 08:00
Limit czasu
12
liczba PK
-
Liczba zawodników
16
ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
139 Tomasz Wnuk Milicz ProMil Team M - OK 30 kwietnia 2019 17:52
418 Wiesław Prozorowski Leszno Ambit Racing Team MW - OK 1 maja 2019 21:15
1327 Tomasz Paluchowski Głuchołazy - MW - OK 2 maja 2019 00:16
1343 Malwina Banaś Warszawa Pustelnik K - OK 2 maja 2019 10:08
2484 Tomasz Jancz Jelenia Góra - M - OK 5 maja 2019 17:51
1097 Mateusz Suwara Wrocław SP 66 Wrocław M - OK 5 maja 2019 20:52
1252 Paweł Fidelak Wrocław - M - OK 5 maja 2019 21:01
131 Jan Parzybut Pniewy Postęp team MW - OK 5 maja 2019 22:20
10 Stanisław Kaczmarek Sękowo Szach Sękowo MW - OK 6 maja 2019 11:48
2031 Damian Becmer - M - OK 6 maja 2019 20:31
316 Tomasz Krasowski Wrocław - M - OK 7 maja 2019 10:58
141 Andrzej Eibl Chocianów Eiblu Team M - OK 8 maja 2019 08:56
320 Bartłomiej Kuriata Wrocław - M - OK 9 maja 2019 07:40
99 Wojciech Zając Ustrzyki Dolne Długouchy M - OK 10 maja 2019 08:38
463 Krzysztof Radziwoń Polkowice - M - OK 12 maja 2019 11:40
1449 Tadeusz Mleczek Świdnica - MW - - 13 maja 2019 12:30

Lista startowa

Trasa: TR200
Czas startu
18 maja 2019 07:00
Limit czasu
15
liczba PK
-
Liczba zawodników
28
ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
2021 Anna Pieróg - - KW - - 30 kwietnia 2019 17:15
844 Robert Belica Warszawa T-Mobile Cycling Team M - OK 30 kwietnia 2019 19:37
3 Grzegorz Liszka Tychy Trezado BikeTires.pl MW - OK 1 maja 2019 11:59
128 Rafał Kucharski Dąbrówka Wlkp. - M - OK 1 maja 2019 19:58
15 Bartłomiej Bober Kobylnica Harpagan M - OK 2 maja 2019 07:32
115 Krzysztof Cecuła Swarzędz - M - OK 2 maja 2019 08:40
146 Krzysztof Szawdzin Wrocław - MW - OK 2 maja 2019 16:48
106 Krzysztof Wiktorowski Łódź - MW - OK 2 maja 2019 19:14
1239 Patryk Dobosz Tarnów Opolski - M - OK 2 maja 2019 19:16
2483 Daniel Zieliński Luboń - M - OK 2 maja 2019 22:30
809 Mariusz Rudnicki Wołów - MW - OK 4 maja 2019 10:08
945 Ewa Adamczyk Konstantynów Łódzki Zbieranina z Niesięcina K - OK 5 maja 2019 15:12
946 Jarek Adamczyk Konstantynów Łódzki Zbieranina z Niesięcina MW - OK 5 maja 2019 15:14
693 Andrzej Smejda Warszawa - MW - OK 5 maja 2019 20:24
859 Marcin Białka Jelenia Góra - M - OK 5 maja 2019 21:17
1289 Andrzej Piwakowski Gdańsk Harpagan MW - OK 5 maja 2019 22:11
813 Krzysztof Kowalski Wołów - MW - OK 5 maja 2019 23:14
118 Tomasz Sójka Lubin RKS Fiedorek MW - OK 6 maja 2019 09:00
1096 Łukasz Senderek Warszawa - M - - 6 maja 2019 10:49
9 Radosław Walentowski Skierniewice LosMaruderos M - - 6 maja 2019 23:46
6 Wojciech Hołdakowski Warszawa - M - OK 8 maja 2019 17:49
1 Daniel Śmieja Szczecin mrdp.pl M - OK 8 maja 2019 19:37
284 Robert Stanek Szczecin RUDY KOT MW - OK 12 maja 2019 14:32
1353 Dominika Stanek Szczecin RUDY KOT K - OK 12 maja 2019 14:35
120 Roman Królikowski Modlniczka - MW - OK 12 maja 2019 19:50
1157 Andrzej Jacak Łódź IT Orient M - OK 13 maja 2019 21:23
776 Stefan Wesołowski Kolobrzeg Kolo Brzegu M - OK 15 maja 2019 11:06
312 Kamila Truszkowska Gdańsk - K - - 15 maja 2019 22:43

Lista startowa

Trasa: TR50
Czas startu
18 maja 2019 09:30
Limit czasu
8
liczba PK
-
Liczba zawodników
8
ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
1253 Jarosław Kucza Kąty Wrocławskie Pędzące Ślimaki M - OK 5 maja 2019 08:27
1254 Agnieszka Kucza Kąty Wrocławskie Pędzące Ślimaki K - OK 5 maja 2019 08:32
2038 Michał Helbik - M - OK 6 maja 2019 06:09
1767 Dominik Kowalewski - M - OK 6 maja 2019 09:32
2482 Dawid Pękała Polska - M - OK 6 maja 2019 09:39
2163 Szymon Domachowski - M - OK 6 maja 2019 17:03
2140 Katarzyna Kmiecik Wrocław KK K - OK 7 maja 2019 12:44
2139 Tomasz Dyguda Wrocław KK M - OK 7 maja 2019 12:45

Lista startowa

Trasa: TR100
Czas startu
18 maja 2019 09:00
Limit czasu
10
liczba PK
-
Liczba zawodników
19
ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
2020 Dariusz Becmer - M - OK 30 kwietnia 2019 23:40
1099 Renata Nowińska Łódź OrientAkcja K - OK 2 maja 2019 21:42
835 Dawid Kleszczyński Siekierczyn - M - OK 3 maja 2019 00:50
938 Michał Rychlik Łódź OrientAkcja M - OK 3 maja 2019 13:13
866 Jacek Śmietański Skawina Recykling przede wszystkim M - OK 4 maja 2019 00:12
901 Wioletta Fałowska Gajków - K - OK 5 maja 2019 21:24
1042 Anna Rychlik Łódź OrientAkcja K - OK 6 maja 2019 17:25
1305 Marcin Weiss Kolanowice - M - OK 6 maja 2019 23:12
2486 Szymon Weiss - - M - OK 7 maja 2019 10:54
278 Joanna Owczarz Poznań Włóczymordy K - OK 9 maja 2019 12:08
2489 Dobromir Korzewski Poznań Włóczymordy M - OK 9 maja 2019 12:12
918 Przemysław Baster Kraków - M - OK 9 maja 2019 22:00
1489 Grzegorz Baworowski Zielona Góra - M - OK 9 maja 2019 22:06
850 Krzysztof Melon-Mika Skierniewice Los Maruderos M - - 13 maja 2019 18:26
1126 Artur Janik Leszno Ambit Racing Team M - OK 14 maja 2019 06:48
1120 Adam Wisniewski Leszno AMBIT RACING TEAM M - OK 14 maja 2019 07:48
1118 Sławomir Formanowski Leszno Ambit Racing Team M - OK 14 maja 2019 12:45
2498 Krzysztof Wiśniewski Leszno` - MW - OK 14 maja 2019 14:30
105 Rafał Fałowski Gajków - M - OK 15 maja 2019 10:01