Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

Roztoczańska 13 2019

Organizator InOJa
Miejsce woj. lubelskie - Kraśnik
Data 25 - 26 maj 2019
Adres bazy
Strona www https://www.facebook.com/Roztocza%C5%84ska-13-1738422329730714/?hc_ref=ARS6mWXDF1CEUqBpHfS5Ygue5bPKUlMRLWNJiao4itL-_c7Q7yJqqlV0RSWway04veg
Regulamin
Opis Rajd w formie rogainingu, trasy piesze 5-cio i 8-mio godzinne oraz rowerowe w takim samym wymiarze
Liczba zapisanych zawodników 35

Wyniki

Trasa: TP8h
Czas startu
25 maja 2019 11:00
Limit czasu
8
liczba PK
-
Liczba zawodników
30
Wyniki nieoficjalne
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Miejscowość v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Punkty kontrolne punkty przeliczeniowe Czas trasy Czas kary Czas całkowity Punkty pucharowe Linki  
1 19 Hubert Puka Stalowa Wola Rajd Dolnego Sanu M - - 130 07:59:00 - 07:59:00 43,00 -   |   -
2 205 Arkadiusz Duszak Brwinów 2PU M - - 118 07:48:00 - 07:48:00 38,31 -   |   -
3 206 Dorota Duszak Brwinów 2PU K - - 116 07:48:00 - 07:48:00 36,69 -   |   -
4 2359 Adam Kwiatkowski - adwokatuRUN M - - 113 07:48:00 - 07:48:00 34,77 -   |   -
5 99 Wojciech Zając Bystrzyca Kłodzka Długouchy M - - 111 07:58:00 - 07:58:00 34,15 -   |   -
6 28 Mariusz Maryniak Kraków Compass Team M - - 110 07:43:00 - 07:43:00 33,85 -   |   -
7 556 Adam Michalski Piaseczno Hałabała M - - 109 07:59:00 - 07:59:00 33,54 -   |   -
8 8 Marcin Witkowski Warszawa ZASZYCI MW - - 107 07:42:00 - 07:42:00 32,92 -   |   -
9 3472 Paweł Pakuła - - M - - 101 07:43:00 - 07:43:00 31,08 -   |   -
10 191 Tomasz Pryjma Warszawa funexsports MW - - 99 07:49:00 - 07:49:00 30,46 -   |   -
11 2114 Marek Bojczuk - - M - - 99 07:58:00 - 07:58:00 29,89 -   |   -
12 1144 Sylwia Łazowska Warszawa Łaziki K - - 95 07:42:00 - 07:42:00 28,68 -   |   -
12 666 Krzysztof Łazowski Warszawa Łaziki KInO Stowarzysze MW - - 95 07:42:00 - 07:42:00 28,68 -   |   -
14 638 Ewa Skubida Stalowa Wola Rajd Dolnego Sanu K - - 92 07:40:00 - 07:40:00 27,77 -   |   -
15 3474 Marceli Jach - - M - - 90 07:31:00 - 07:31:00 27,17 -   |   -
16 3475 Paweł Jach - - M - - 90 07:35:00 - 07:35:00 26,93 -   |   -
17 695 Łukasz Siejko Lublin - M - - 89 07:54:00 - 07:54:00 26,63 -   |   -
18 3476 Jecek Wąsik - - MW - - 81 07:51:00 - 07:51:00 24,24 -   |   -
19 1425 Andrzej Sierżęga Rzeszów ELMAK M - - 74 07:48:00 - 07:48:00 22,14 link   |   3Drerun
20 492 Marek Majewski Warszawa Zaszyci M - - 70 07:43:00 - 07:43:00 20,95 -   |   -
21 2355 Aleksandra Dubil - Rajd Źródeł Chodelki M - - 69 07:40:00 - 07:40:00 20,65 -   |   -
21 59 Michał Dubil Kłodnica Górna Rajd Źródeł Chodelki M - - 69 07:40:00 - 07:40:00 20,65 -   |   -
23 3477 Bartłomiej Deptuś - - M - - 69 14:21:00 - 14:21:00 11,03 -   |   -
24 3478 Bartłomiej Dubil - - M - - 68 07:40:00 - 07:40:00 10,87 -   |   -
25 2156 Mariusz Motyka - - MW - - 65 07:10:00 - 07:10:00 10,39 -   |   -
26 3480 Zbigniew Jachura - - M - - 64 07:30:00 - 07:30:00 10,23 -   |   -
27 3481 Jan Tylus - - MW - - 51 07:10:00 - 07:10:00 8,15 -   |   -
28 3482 Wojciech Tylus - - M - - 50 07:10:00 - 07:10:00 7,99 -   |   -
29 3468 Dagmara Sołtys - - K - - 47 07:12:00 - 07:12:00 7,51 -   |   -
29 3469 Grażyna Gac - - K - - 47 07:12:00 - 07:12:00 7,51 -   |   -

Wyniki

Trasa: TR100
Czas startu
25 maja 2019 11:00
Limit czasu
8
liczba PK
-
Liczba zawodników
5
Wyniki nieoficjalne
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Miejscowość v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Punkty kontrolne punkty przeliczeniowe Czas trasy Czas kary Czas całkowity Punkty pucharowe Linki  
1 837 Bartosz Adamczyk Niepołomice Zdezorientowani MTBO Team M - - 181 - - 08:00:00 50,00 -   |   -
2 1262 Andrzej Żelasko Mielec - M - - 178 - - 08:00:00 49,17 -   |   -
3 3682 Sławomir Skrynicki - brak M - - 168 - - 08:00:00 46,41 -   |   -
4 3683 Piotr Banach - brak M - - 166 - - 08:00:00 45,86 -   |   -
5 3684 Krzysztof Sieczka - brak M - - 125 - - 08:00:00 34,53 -   |   -