Puchar Maratonów na Orientację

 

Rajd Liczyrzepy - Zima 2020

Organizator Rajd Liczyrzepy
Miejsce woj. dolnośląskie - Oborniki Śląskie
Data 7 mar 2020
Adres bazy Ośrodek Sportu i Rekreacji, ul. Poniatowskiego 22, 55–120 Oborniki Śląskie
Strona www http://www.rajdliczyrzepy.pl/
Regulamin http://www.rajdliczyrzepy.pl/regulamin/
Opis Do wyboru trasy piesze: TP25 (5h), TP50 (8h); rowerowe: TR50 (5h), TR100 (9h); rekreacyjna (TRek).

Wyniki

Trasa: TP25
Czas startu
7 marca 2020 10:00
Limit czasu
5
liczba PK
-
Liczba zawodników
67
Wyniki nieoficjalne
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Punkty kontrolne punkty przeliczeniowe Czas trasy Kara czasowa Czas całkowity Linki  
1 4917 Arkadiusz Sawicki Wrocław - M - - 960 04:33:00 - 04:33:00 -   |   -
2 4707 Radosław Parda Józefów KSW Bushi M - - 960 04:34:00 - 04:34:00 -   |   -
3 1119 Kostiantyn Kirakosov Leszno Ambit racing team M - - 930 04:41:00 - 04:41:00 -   |   -
3 443 Piotr Murawski Leszno Azymut Mochy M - - 930 04:41:00 - 04:41:00 -   |   -
3 420 Monika Janiak Leszno - K - - 930 04:41:00 - 04:41:00 -   |   -
6 4654 Arkadiusz Skrzypiński Leszno - M - - 880 05:00:00 - 05:00:00 -   |   -
6 2164 Jarosław Dawidziak Leszno Ambit Racing Team M - - 880 05:00:00 - 05:00:00 -   |   -
8 602 Aga Staniewska Poznań AR Poznań K - - 860 04:54:00 - 04:54:00 -   |   -
9 463 Krzysztof Radziwoń Polkowice Grupa Nienachalnie Heroiczna M - - 830 04:57:00 - 04:57:00 -   |   -
10 2190 Piotr Kalembkiewicz - - M - - 740 04:56:00 - 04:56:00 -   |   -
11 36 Krzysztof Mierzwicki Warszawa Mazurskie Tropy M - - 740 05:39:00 - 05:39:00 -   |   -
12 656 Jacek Hajduk Oleśnica Bez Skorka M - - 690 04:51:00 - 04:51:00 -   |   -
13 4873 MIROSŁAW BACAŃSKI WAŁBRZYCH - MW - - 620 04:46:00 - 04:46:00 -   |   -
14 4645 Agata Dopierała Dopiewo Dopiewo K - - 620 05:15:00 - 05:15:00 -   |   -
14 4994 Zuzanna Szymańska - - K - - 620 05:15:00 - 05:15:00 -   |   -
16 1118 Sławomir Formanowski Leszno Ambit Racing Team M - - 540 05:08:00 - 05:08:00 -   |   -
16 4675 Wioletta Wiśniewska Leszno AMBIT RACING TEAM KW - - 540 05:08:00 - 05:08:00 -   |   -
16 1126 Artur Janik Leszno Ambit Racing Team M - - 540 05:08:00 - 05:08:00 -   |   -
16 4671 Ewa JANIK Leszno Ambit Racing Team K - - 540 05:08:00 - 05:08:00 -   |   -
16 4813 Iwona Nowak Leszno - K - - 540 05:08:00 - 05:08:00 -   |   -
16 1125 Krzysztof Wiśniewski Leszno - MW - - 540 05:08:00 - 05:08:00 -   |   -
22 2047 Kamil Sierzant Wiedeń AVIT M - - 530 04:46:00 - 04:46:00 -   |   -
22 4792 Tomasz Irla Vienna Voyager M - - 530 04:46:00 - 04:46:00 -   |   -
22 4793 Weronika Wójcik Vienna Voyager K - - 530 04:46:00 - 04:46:00 -   |   -
22 2044 Artur Haratyk Strzelin AVIT M - - 530 04:46:00 - 04:46:00 -   |   -
22 2045 Michał Lorenz Strzelin AVIT M - - 530 04:46:00 - 04:46:00 -   |   -
22 4817 Marcin Gawron Wrocław AVIT M - - 530 04:46:00 - 04:46:00 -   |   -
22 2048 Piotr Wójcik Stara Łomnica AVIT M - - 530 04:46:00 - 04:46:00 -   |   -
22 2064 Krzysztof Lorenz Strzelin AVIT M - - 530 04:46:00 - 04:46:00 -   |   -
30 3664 Jakub Lach Piechowice - M - - 500 04:41:00 - 04:41:00 -   |   -
30 3800 Izabela Makarewicz Jelenia Góra - K - - 500 04:41:00 - 04:41:00 -   |   -
32 4798 Andrzej Łabędowicz Łódź - M - - 500 04:53:00 - 04:53:00 -   |   -
32 4799 Anna Lewandowska Łódź - K - - 500 04:53:00 - 04:53:00 -   |   -
32 4800 Adam Pawelczyk Łódź - M - - 500 04:53:00 - 04:53:00 -   |   -
35 294 Marcin Potocki Żary - M - - 490 04:37:00 - 04:37:00 -   |   -
36 4680 Patryk Olejniczak Glinka Duchowna - M - - 490 04:51:00 - 04:51:00 -   |   -
36 4681 Maciej Knopkiewicz Kostrzyn - M - - 490 04:51:00 - 04:51:00 -   |   -
38 1114 Justyna Burak Wrocław - K - - 450 04:59:00 - 04:59:00 -   |   -
38 1115 Michał Gnoiński Wrocław - M - - 450 04:59:00 - 04:59:00 -   |   -
40 2019 Józef Szczurek - - M - - 440 04:41:00 - 04:41:00 -   |   -
40 2184 Olga Jóźwiak - - K - - 440 04:41:00 - 04:41:00 -   |   -
40 2053 Anna Szczurek - - K - - 440 04:41:00 - 04:41:00 -   |   -
40 4910 Robert Szwarc Wrocław - M - - 440 04:41:00 - 04:41:00 -   |   -
40 2070 Przemysław Pupa - - M - - 440 04:41:00 - 04:41:00 -   |   -
45 1074 Marta Smaza Wrocław daleko jeszcze? K - - 430 04:44:00 - 04:44:00 -   |   -
45 1073 Marcin Żytecki Wrocław daleko jeszcze? M - - 430 04:44:00 - 04:44:00 -   |   -
45 4802 Karolina Więcław Wrocław (Wrocław-Krzyki) - K - - 430 04:44:00 - 04:44:00 -   |   -
45 1075 Adam Górniak Wrocław daleko jeszcze? M - - 430 04:44:00 - 04:44:00 -   |   -
49 1066 Wojciech Skowroński Jelcz Laskowice KB Harcownik M - - 410 05:13:00 - 05:13:00 -   |   -
49 1093 Anna Skowrońska Jelcz Laskowice KB Harcownik K - - 410 05:13:00 - 05:13:00 -   |   -
49 1094 Natalia Skowrońska Jelcz Laskowice KB Harcownik K - - 410 05:13:00 - 05:13:00 -   |   -
52 4694 Monika Krosondowicz-Babiasz Bolesławiec - K - - 390 04:14:00 - 04:14:00 -   |   -
52 4699 Jarosław Babiasz Bolesławiec - M - - 390 04:14:00 - 04:14:00 -   |   -
54 588 Anna Szawdzin Wrocław - KW - - 190 02:35:00 - 02:35:00 -   |   -
55 923 Magdalena Królikowska Modlniczka - K - - 160 03:19:00 - 03:19:00 -   |   -
55 964 Zuzanna Sękowska Kraków - K - - 160 03:19:00 - 03:19:00 -   |   -
55 4887 Karolina Porębska - - K - - 160 03:19:00 - 03:19:00 -   |   -
58 4995 Ola Kwitowska - - K - - 110 02:41:00 - 02:41:00 -   |   -
58 4996 Karolina Mierzwicka - - K - - 110 02:41:00 - 02:41:00 -   |   -

Wyniki

Trasa: TP8h
Czas startu
7 marca 2020 08:30
Limit czasu
8
liczba PK
-
Liczba zawodników
62
Oficjalne wyniki
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Punkty kontrolne punkty przeliczeniowe Czas trasy Kara czasowa Czas całkowity Punkty pucharowe Linki  
1 155 Michał Jędroszkowiak Książ Wielkopolski - M - - 1830 07:56:00 - 07:56:00 46,50 -   |   -
2 123 Piotr Kwitowski Warszawa Mazurskie Tropy M - - 1690 07:55:00 - 07:55:00 42,06 -   |   -
2 417 Grzegorz Malicki Kraków T-Mobile Cycling Club M - - 1690 07:55:00 - 07:55:00 42,06 -   |   -
2 35 Tomasz Duda Warszawa - M - - 1690 07:55:00 - 07:55:00 42,06 -   |   -
5 403 Tomasz Kaźmierczak Leszno T-MAKS M - - 1620 07:48:00 - 07:48:00 39,84 -   |   -
6 406 Łukasz Szmyt Leszno - M - - 1620 07:59:00 - 07:59:00 38,92 -   |   -
7 27 Sebastian Wojciech Rokietnica Wilga Orient M - - 1610 07:43:00 - 07:43:00 38,68 -   |   -
8 236 Przemysław Witczak Warszawa Dreamtime Trails MW - - 1510 07:52:00 - 07:52:00 36,28 -   |   -
9 332 Anna Sejbuk Siedlce - K - - 1490 07:52:00 - 07:52:00 35,80 -   |   -
10 376 Sławomir Szczepański Poznań SS M - - 1470 07:43:00 - 07:43:00 35,32 -   |   -
11 459 Borys Bińkowski Oborniki Śląskie Pizca del Mundo M - - 1440 07:46:00 - 07:46:00 34,60 -   |   -
12 416 Mariusz Błachowiak Leszno MARATON LESZNO M - - 1370 08:02:00 - 08:02:00 32,91 -   |   -
12 418 Wiesław Prozorowski Leszno Ambit Racing Team MW - - 1370 08:02:00 - 08:02:00 32,91 -   |   -
14 4411 Magda Horova Praha, Czechy - KW - - 1360 07:51:00 - 07:51:00 32,67 -   |   -
15 6 Wojciech Hołdakowski Warszawa - MW - - 1360 07:54:00 - 07:54:00 32,47 -   |   -
16 320 Bartłomiej Kuriata Wrocław - M - - 1340 07:56:00 - 07:56:00 31,99 -   |   -
16 105 Rafał Fałowski Gajków - MW - - 1340 07:56:00 - 07:56:00 31,99 -   |   -
16 141 Andrzej Eibl Chocianów Eiblu Team M - - 1340 07:56:00 - 07:56:00 31,99 -   |   -
19 1252 Paweł Fidelak Wrocław - M - - 1290 07:56:00 - 07:56:00 30,80 -   |   -
20 784 Wojciech Wiatr Poznań :) MW - - 1280 07:43:00 - 07:43:00 30,56 -   |   -
21 4899 Marek Smolarz Linz, Austria Bobry & Borsuki M - - 1260 07:55:00 - 07:55:00 30,08 -   |   -
22 343 Marcin Skawiński Oborniki - M - - 1240 07:58:00 - 07:58:00 29,60 -   |   -
23 279 Leszek Herman-Iżycki Warszawa - MW - - 1220 07:56:00 - 07:56:00 29,13 -   |   -
24 99 Wojciech Zając Bystrzyca Kłodzka Długouchy M - - 1220 07:59:00 - 07:59:00 28,94 -   |   -
25 278 Joanna Owczarz Poznań Włóczymordy K - - 1200 07:56:00 - 07:56:00 28,47 -   |   -
26 642 Klaudia Petters Bolesławiec Romet Factory Team K - - 1180 07:46:00 - 07:46:00 27,99 -   |   -
27 4492 Lech Latecki Warszawa - M - - 1170 07:21:00 - 07:21:00 27,76 -   |   -
28 4835 Alicja Kozłowska Leszno - KW - - 1110 08:01:00 - 08:01:00 26,33 -   |   -
28 347 Waldemar Binkowski Leszno - MW - - 1110 08:01:00 - 08:01:00 26,33 -   |   -
30 353 Marcin Roszkowski Warszawa ZABIEGANI PO USZY M - - 1100 07:58:00 - 07:58:00 26,10 -   |   -
31 160 Jacek Litewka Wielka Wieś Drużyna Gabrysi M - - 1080 07:48:00 - 07:48:00 25,62 -   |   -
31 151 Dariusz Czechowicz Kraków Dzikie Życie RunTeam M - - 1080 07:48:00 - 07:48:00 25,62 -   |   -
33 1281 Jacenty Łapanowski Warszawa Dzika Czesia MW - - 1050 07:52:00 - 07:52:00 24,91 -   |   -
34 875 Grzegorz Grabowski Łódź Wheelie garage M - - 1040 07:48:00 - 07:48:00 24,67 -   |   -
35 4993 Marcin Sowa - - M - - 1010 07:48:00 - 07:48:00 23,96 -   |   -
36 4478 Katarzyna Żebrowska Trzcianka - KW - - 990 07:54:00 - 07:54:00 23,49 -   |   -
37 1327 Tomasz Paluchowski Głuchołazy - MW - - 960 07:55:00 - 07:55:00 22,77 -   |   -
38 1305 Marcin Weiss Kolanowice - MW - - 960 07:56:00 - 07:56:00 22,73 -   |   -
38 4807 Piotrek Weiss Kolanowice - M - - 960 07:56:00 - 07:56:00 22,73 -   |   -
40 2121 Jerzy Wójcik Ujów - M - - 830 07:20:00 - 07:20:00 19,65 -   |   -
41 2202 Justyna Dalecka - - K - - 810 07:36:00 - 07:36:00 19,18 -   |   -
41 350 Grzegorz Matura Wojkowice Sąsiedzi M - - 810 07:36:00 - 07:36:00 19,18 -   |   -
41 4698 Ewa Krawiec Poznań - K - - 810 07:36:00 - 07:36:00 19,18 -   |   -
44 4697 arkadiusz parysek Brzeg Dolny - M - - 700 07:25:00 - 07:25:00 16,57 -   |   -
45 4901 Jan Zaleski Austria, Altenberg bei Linz - M - - 690 07:55:00 - 07:55:00 16,34 -   |   -
45 591 Agnieszka Kuś Warszawa Klub InO Stowarzysze K - - 690 07:55:00 - 07:55:00 16,34 -   |   -
45 4903 Melissa Kennedy Austria, Altenberg bei Linz - K - - 690 07:55:00 - 07:55:00 16,34 -   |   -
45 116 Michał Kuś Warszawa Klub InO Stowarzysze M - - 690 07:55:00 - 07:55:00 16,34 -   |   -
49 4702 Kinga Sadura Warszawa Ahoj Przygodo! K - - 670 07:08:00 - 07:08:00 15,86 -   |   -
50 979 Basia Brudło Warszawa Ba-Bi K - - 500 07:40:00 - 07:40:00 11,84 -   |   -
50 980 Zbych Brudło Warszawa Ba-Bi M - - 500 07:40:00 - 07:40:00 11,84 -   |   -
50 981 Ola Pacowska-Brudło Warszawa Ba-Bi K - - 500 07:40:00 - 07:40:00 11,84 -   |   -
53 646 Paweł Firuta Wrocław PG KMP Wrocław M - - 490 07:48:00 - 07:48:00 11,60 -   |   -
53 4809 Bartosz Wręczycki Radwanice PG KMP Wrocław M - - 490 07:48:00 - 07:48:00 11,60 -   |   -
53 4811 Tomasz Heliński Wrocław PG KMP Wrocław M - - 490 07:48:00 - 07:48:00 11,60 -   |   -
53 4819 Piotr Cebulski Wrocław PG KMP Wrocław M - - 490 07:48:00 - 07:48:00 11,60 -   |   -
57 2122 Agnieszka Wójcik Ujów - K - - 430 04:48:00 - 04:48:00 10,18 -   |   -
58 4795 Agnieszka Stachurska Wrocław - K - - 330 07:09:00 - 07:09:00 7,81 -   |   -
58 4803 Daniel Kaluza Warszawa - M - - 330 07:09:00 - 07:09:00 7,81 -   |   -
60 4412 Vladimír Hora Praha - MW - - 310 08:37:00 - 08:37:00 7,34 -   |   -
61 4804 Marzena Szymańska Wierzenica - K - - 240 07:41:00 - 07:41:00 5,68 -   |   -
62 4867 Przemysław Zygmont Wrocław PG KMP Wrocław M - - 70 08:12:00 - 08:12:00 1,66 -   |   -

Wyniki

Trasa: TR50
Czas startu
7 marca 2020 09:00
Limit czasu
5
liczba PK
-
Liczba zawodników
21
Oficjalne wyniki
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Punkty kontrolne punkty przeliczeniowe Czas trasy Kara czasowa Czas całkowity Linki  
1 2049 Marek Pochopień Wrocław www.dimen.pl M - - 950 05:00:00 - 05:00:00 -   |   -
2 1201 Ania Witkowska Katowice Klub Królika Stefana K - - 830 04:20:00 - 04:20:00 -   |   -
3 1070 Paweł Olszański Szczecin - M - - 820 04:42:00 - 04:42:00 -   |   -
4 847 Przemysław Gładysiak Komorniki Gładko biegamy;-) M - - 800 04:57:00 - 04:57:00 -   |   -
4 4931 Barbara Sędziak Wrocław - K - - 800 04:57:00 - 04:57:00 -   |   -
6 1117 Weronika Biała Wrocław - K - - 780 04:46:00 - 04:46:00 -   |   -
7 2173 Artur Paras Oława - M - - 760 04:46:00 - 04:46:00 -   |   -
8 2063 Anna Kaczmarek Leszno Orienteering Leszno K - - 620 04:53:00 - 04:53:00 -   |   -
8 425 Justyna Smektała Nowy Belęcin Bukos K - - 620 04:53:00 - 04:53:00 -   |   -
10 4794 tomasz dobosz żórawina - M - - 530 04:46:00 - 04:46:00 -   |   -
10 2481 Marcin Bialozyd Wroclaw - M - - 530 04:46:00 - 04:46:00 -   |   -
10 3816 Zbigniew Wasiak Jelenia Góra KORBA Jelenia Góra MW - - 530 04:46:00 - 04:46:00 -   |   -
10 3815 Renata Wasiak Jelenia Góra KORBA Jelenia Góra K - - 530 04:46:00 - 04:46:00 -   |   -
14 4871 bartosz świderski wrocław - M - - 520 04:50:00 - 04:50:00 -   |   -
14 4872 ignacy świderski wrocław - M - - 520 04:50:00 - 04:50:00 -   |   -
16 4413 Paweł Karasiński Czeladź - M - - 510 03:39:00 - 03:39:00 -   |   -
17 1098 Krzysztof Ciosek Opole - MW - - 460 07:27:00 - 07:27:00 -   |   -

Wyniki

Trasa: TR100
Czas startu
7 marca 2020 08:00
Limit czasu
9
liczba PK
-
Liczba zawodników
60
Wirtualny wyścig
Oficjalne wyniki
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Punkty kontrolne punkty przeliczeniowe Czas trasy Kara czasowa Czas całkowity Punkty pucharowe Linki  
1 2 Paweł Brudło Warszawa KTE Tramp M - - 2130 08:56:00 - 08:56:00 100,00 -   |   3Drerun
2 791 Krystian Jakubek Wrocław Mitutoyo AZS Wratislavia M - - 2060 08:58:00 - 08:58:00 96,71 -   |   -
3 1435 Konrad Rochowski Poznań KS HADES M - - 1900 09:01:00 - 09:01:00 89,20 -   |   -
3 117 Piotr Dopierała Dopiewo AR Poznań M - - 1900 09:01:00 - 09:01:00 89,20 -   |   -
3 4805 Franciszek Galla Poznań - M - - 1900 09:01:00 - 09:01:00 89,20 -   |   -
6 4 Łukasz Mirowski Wrocław - M - - 1880 08:49:00 - 08:49:00 88,26 -   |   -
7 115 Krzysztof Cecuła Swarzędz - M - - 1810 08:40:00 - 08:40:00 84,98 -   |   -
8 776 Stefan Wesołowski Kolobrzeg Cobra Rajd Team M - - 1810 08:45:00 - 08:45:00 84,17 -   |   -
9 1072 Piotr Zarzycki Łódź KTR BikeOrient / ITOrient M - - 1700 08:52:00 - 08:52:00 79,05 -   |   -
10 4695 Tomasz Szot Gdańsk Harpagan/GR3miasto M - - 1680 08:49:00 - 08:49:00 78,12 -   |   -
11 1239 Patryk Dobosz Tarnów Opolski - M - - 1660 08:43:00 - 08:43:00 77,19 -   |   -
11 813 Krzysztof Kowalski Wołów - MW - - 1660 08:43:00 - 08:43:00 77,19 -   |   -
11 809 Mariusz Rudnicki Wołów - MW - - 1660 08:43:00 - 08:43:00 77,19 -   |   -
14 8 Marcin Witkowski Warszawa ZASZYCI MW - - 1640 08:49:00 - 08:49:00 76,26 -   |   -
15 1010 Krzysztof Mański Żory EventyrTeam M - - 1630 08:44:00 - 08:44:00 75,80 -   |   -
15 917 Piotr Marszałek Marklowice Górne InO SCI M - - 1630 08:44:00 - 08:44:00 75,80 -   |   -
15 919 Łukasz Drewniak Kraków UltraAR Team M - - 1630 08:44:00 - 08:44:00 75,80 -   |   -
18 859 Marcin Białka Jelenia Góra - M - - 1590 08:42:00 - 08:42:00 73,94 -   |   -
19 1004 Magdalena Dudek Kraków Motorola Bike Team/Rajd Hawran K - - 1570 08:50:00 - 08:50:00 100,00 -   |   -
19 1006 Maciej Kot Kraków Rajd Hawran M - - 1570 08:50:00 - 08:50:00 73,01 -   |   -
21 2058 Maciej Guguł - - M - - 1560 08:52:00 - 08:52:00 72,54 -   |   -
22 946 Jarek Adamczyk Konstantynów Łódzki Zbieranina z Niesięcina MW - - 1520 08:56:00 - 08:56:00 70,68 -   |   -
22 945 Ewa Adamczyk Konstantynów Łódzki Zbieranina z Niesięcina K - - 1520 08:56:00 - 08:56:00 96,82 -   |   -
24 1237 Iwona Dziewior Gliwice Dziewiorki K - - 1440 08:43:00 - 08:43:00 91,72 -   |   -
24 1236 Arkadiusz Dziewior Gliwice Dziewiorki M - - 1440 08:43:00 - 08:43:00 66,96 -   |   -
26 882 Daniel Staszewski Dąbrowa Górnicza - M - - 1390 08:41:00 - 08:41:00 64,64 -   |   -
27 122 Marek Sadowski Czaple JMDekoratornia.pl M - - 1340 08:49:00 - 08:49:00 62,31 -   |   -
28 842 Piotr Niewęgłowski Wiktorów - M - - 1330 08:46:00 - 08:46:00 61,85 -   |   -
28 844 Robert Belica Warszawa T-Mobile Cycling Team M - - 1330 08:46:00 - 08:46:00 61,85 -   |   -
30 9 Radosław Walentowski Skierniewice LosMaruderos M - - 1320 07:49:00 - 07:49:00 61,38 -   |   -
31 693 Andrzej Smejda Warszawa - MW - - 1300 08:50:00 - 08:50:00 60,45 -   |   -
32 1262 Andrzej Żelasko Mielec - MW - - 1300 08:52:00 - 08:52:00 60,22 -   |   -
32 982 Grzegorz Czarny Kraków Szkoła Fechtunku ARAMIS M - - 1300 08:52:00 - 08:52:00 60,22 -   |   -
32 1005 Barbara Czarny Kraków Szkoła Fechtunku ARAMIS K - - 1300 08:52:00 - 08:52:00 82,80 -   |   -
35 118 Tomasz Sójka Lubin RKS Fiedorek MW - - 1300 08:58:00 - 08:58:00 59,55 -   |   -
36 1081 Marcin Gryszkalis Łódź - M - - 1250 08:56:00 - 08:56:00 57,26 -   |   -
37 938 Michał Rychlik Łódź OrientAkcja M - - 1240 08:56:00 - 08:56:00 56,80 -   |   -
38 1157 Andrzej Jacak Łódź IT Orient M - - 1230 08:49:00 - 08:49:00 56,35 -   |   -
39 850 Krzysztof Melon-Mika Skierniewice Los Maruderos M - - 1210 08:42:00 - 08:42:00 55,43 -   |   -
40 106 Krzysztof Wiktorowski Łódź - MW - - 1160 09:07:00 - 09:07:00 53,14 -   |   -
41 1985 Bogumił Bardzik Opole - M - - 1140 08:42:00 - 08:42:00 52,22 -   |   -
42 1254 Agnieszka Kucza Kąty Wrocławskie Pędzące Ślimaki K - - 1140 08:45:00 - 08:45:00 72,61 -   |   -
42 1253 Jarosław Kucza Kąty Wrocławskie Pędzące Ślimaki M - - 1140 08:45:00 - 08:45:00 51,92 -   |   -
44 4939 Nick Karpov Wroclaw - M - - 1090 08:42:00 - 08:42:00 49,65 -   |   -
44 4941 Dmytro Strashko Wrocław - M - - 1090 08:42:00 - 08:42:00 49,65 -   |   -
46 3 Grzegorz Liszka Tychy Trezado BikeTires.pl MW - - 1090 08:59:00 - 08:59:00 48,08 -   |   -
47 4929 Piotr Myszkiewicz - - M - - 1080 07:51:00 - 07:51:00 47,64 -   |   -
48 4938 Tomasz Sławski Wrocław - M - - 1050 08:52:00 - 08:52:00 46,32 -   |   -
48 4992 Łukasz Sławski - - M - - 1050 08:52:00 - 08:52:00 46,32 -   |   -
50 1767 Dominik Kowalewski - - M - - 960 06:31:00 - 06:31:00 42,35 -   |   -
51 2036 Michał Młynarkiewicz Wrocław Immotion Specialized Team Wrocław M - - 890 07:30:00 - 07:30:00 39,26 -   |   -
52 918 Przemysław Baster Kraków - M - - 850 06:27:00 - 06:27:00 37,49 -   |   -
53 4703 Łukasz Skraburski Trzebnica - M - - 840 07:08:00 - 07:08:00 37,05 -   |   -
53 2039 Michał Wesołowski Oleśnica www.dimen.pl M - - 840 07:08:00 - 07:08:00 37,05 -   |   -
55 4705 Iwona Wilkowska Kędzierzyn-Koźle JEŹDŹCY APOKALIPSY K - - 620 07:42:00 - 07:42:00 39,49 -   |   -
55 4706 Andrzej Barszczewski Kędzierzyn-Koźle JEŹDŹCY APOKALIPSY M - - 620 07:42:00 - 07:42:00 27,35 -   |   -
57 1098 Krzysztof Ciosek Opole - MW - - 460 07:27:00 - 07:27:00 20,29 -   |   -
58 301 Wojciech Paszkowski Białystok - M - - 410 09:59:00 - 09:59:00 18,09 -   |   -
59 146 Krzysztof Szawdzin Wrocław - MW - - 190 04:35:00 - 04:35:00 8,38 -   |   -
60 120 Roman Królikowski Modlniczka - MW - - 40 08:18:00 - 08:18:00 1,76 -   |   -