Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

Silesia Race 2020

Organizator Silesia Adventure Sport
Miejsce woj. śląskie - Pszczyna
Data 8 lut 2020
Adres bazy
Strona www http://www.silesiarace.pl
Regulamin
Opis Zawody na orientację w czterech formułach: - Sportowa Gra Miejska 10 - 15 km, kat.: rodzinna i dorosła - TP 25 i 50 km - TR 50 km - rajdy przygodowe 50 i 100 km
Liczba zapisanych zawodników 77
Status wyników Oficjalne wyniki

Wyniki

Trasa TP50

Czas startu
8 lutego 2020 08:30
Limit czasu
12 godzin
liczba PK
-
Liczba zawodników
77
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty kontrolneCzas całkowityPunkty
14686Bogacki Rafał -Kraków-4304:41:0546.50
2121Sontowski Marcin 🥇-GdańskMorenka Team4304:59:2043.26
3123Kwitowski Piotr 🥉-WarszawaMazurskie Tropy4305:33:3438.17
32025Opioła Mariusz -BrzeskoRównia Pochyła4305:33:3438.17
54844Wieczorek Andrzej ---4305:43:3036.82
614467Pońc Maciej -Cieszyn-4306:12:3533.95
7376Szczepański Sławomir -PoznańSS4306:16:1033.63
8940Więcek Maciej 🥇-Krakówinov-84306:18:1033.45
919Puka Hubert -Stalowa WolaRajd Dolnego Sanu4306:39:4031.65
10149Domin Tomasz -Krakowsevencoins.pl4306:40:4531.56
111159Grabowska Joanna 🥇-KrakówWKS Wawel Kraków4306:51:1030.76
12703Korpula Grzegorz -Piekoszów-4306:51:1530.76
131046Majkowski Jacek -Kraków-4306:51:2030.75
14529Podraza Tadeusz -TarnówUltraTarnów4307:02:0029.97
154676Rajtar Zbigniew -Kraków-4307:11:3029.31
164495Kokłowski Daniel -GdyniaTerytorials4307:14:1029.13
17490Robak Wojciech -KobyleZK Nowy Wiśnicz4307:18:1528.86
18505Wybraniec Wojciech -Bytom-4307:18:3028.85
19353Roszkowski Marcin -WarszawaZABIEGANI PO USZY4307:40:0027.50
201097Suwara Mateusz -WrocławSP 66 Wrocław4307:42:0027.38
201252Fidelak Paweł -Wrocław-4307:42:0027.38
22499Stanowski Daniel -CzęstochowaElton&Borys4307:48:3526.99
234411Horova Magda 🥇-Praha, Czechy-4307:49:3026.94
24279Herman-Iżycki Leszek 🥈-Warszawa-4307:54:3026.66
25800Welz Dominika 🥈-GdańskWataha / Morenka Team4308:09:1525.85
26330Gąsiorek Tomasz -GrodziskSpeleoklub GAWRA4308:09:3025.84
27160Litewka Jacek -Wielka WieśDrużyna Gabrysi4308:13:0025.66
281047Turczanik Łukasz -Grodysławice-4308:36:5024.47
284847Tomczyk Kamil ---4308:36:5024.47
3010Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo4308:40:2524.31
314848Król Adrian ---4308:46:1524.04
324852Latusek Marek ---4308:50:0523.86
324851Kołakowski Krzysztof ---4308:50:0523.86
324850Lasłowski Adrian ---4308:50:0523.86
324829Miklasz Marcin ---4308:50:0523.86
324849Kołakowska Marta ---4308:50:0523.86
371261Pręcikowski Rysiek -Wieliczka-4309:00:1523.41
382114Bojczuk Marek ---4309:03:1023.29
391239Dobosz Patryk -Tarnów Opolski-4309:10:0023.00
402707Lic Janusz ---4309:14:4522.80
414853Andruszkiewicz Andrzej ---4309:15:1522.78
424659Karp Janusz -Rzeszow-4309:29:5022.20
432202Dalecka Justyna ---4309:36:5021.93
43350Matura Grzegorz 3DRerunWojkowiceSąsiedzi4309:36:5021.93
431168Cedrych Roman -Mikołów-4309:36:5021.93
43908Laskowski Arkadiusz -Wojkowice-4309:36:5021.93
434854Niedźwiedzka Magdalena ---4309:36:5021.93
484855Górowski Łukasz ---4309:58:2021.14
484856Szczurek Paweł ---4309:58:2021.14
484857Szczurek Mariusz ---4309:58:2021.14
514119Kruszek Małgorzata -WarszawaWydry4310:05:1020.90
514120Rogóż Kamil -WarszawaWydry4310:05:1020.90
53151Czechowicz Dariusz -KrakówDzikie Życie RunTeam4310:16:3020.52
54603Szpak Paweł -KielceMotyla Noga4310:24:5520.24
5566Rychlicki Dariusz -WołkowyjaPogromcy kilometrów4310:25:5520.21
56171Białucha Sergiusz -BytomSaint-Gobain Squad4310:32:5019.99
563958Gabała Michał -Będzin-4310:32:5019.99
564858Masłowski Mirosław ---4310:32:5019.99
595007Gradek Monika -CZŁUCHÓW-4310:35:3519.90
594470Kapczyński Robert -Podgórzyn-4310:35:3519.90
591327Paluchowski Tomasz -Głuchołazy-4310:35:3519.90
595006Andrzejewski Piotr -Człuchów-4310:35:3519.90
594409Michalak Krzysztof -Człuchów-4310:35:3519.90
64125Sienkiewicz Władysław -GdyniaSam w lesie4310:42:3519.68
651032Sokulski Jerzy -KrakówKlub Wysokogórski Kraków4310:43:1519.66
662318Szczepka Jakub -Sosnowiec-4310:49:1019.48
67213Kacprzycki Olaf -Warszawa-4311:03:3519.06
684827Toman Andrzej ---4311:38:3018.11
694861Zander Kamil ---4311:41:2418.03
694860Damaszek Grzegorz ---4311:41:2418.03
714862Drankowski Dariusz ---4209:58:2017.61
724863Lewandowska Joanna ---4009:36:5016.78
734865Raczek Robert ---3710:30:4015.52
734864Rajda Krzysztof ---3710:30:4015.52
752068Dziedzina Daniel -Rabka ZdrójEpic_Team™2506:39:5010.48
752142Dziedzina Jakub -Rabka-ZdrójEpic_Team™2506:39:5010.48
774866Łyscarz Józef ---1402:15:005.87