Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

Szago 20 2020

Organizator UKS WŁÓCZYKIJ
Miejsce woj. pomorskie - Osiek
Data 19 wrz 2020
Adres bazy ul. Partyzantów Kociewskich 51, 83-221 Osiek
Strona www http://ukswloczykij.pl/
Regulamin http://ukswloczykij.pl/szargo/regulamin/
Opis UKS Włóczykij działa od 2008 roku. Organizuje Imprezę na Orientację SZAGO, w skład której wchodzą: marsze na orientację, rowerowa jazda na orientację, biegi na orientację. Dotychczas odbyło się 14 edycji tej imprezy organizowanej głównie na Kociewiu. Klub zajmuje się także szkoleniem dzieci i młodzieży w biegach i marszach na orientację. Prowadzi kursy Organizatora Imprez na Orientację PTTK. Realizuje liczne projekty turystyczne i prozdrowotne
Liczba zapisanych zawodników 72
Status wyników Oficjalne wyniki

Wyniki

Trasa TR100

Czas startu
19 września 2020 09:00
Limit czasu
8
liczba PK
20
Liczba zawodników
72
Pozycja MPozycja KIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowypunkty przeliczenioweCzas całkowityPunkty
1-1287Buciak Piotr 🥇-WarszawaTeam 360°3604:53:28100.00
-12510Konieczna Joanna -PoznańGrupa Rowerowa Lipka3507:26:51100.00
1-1147Łosiewicz Mariusz -BojanoMorenka Team3604:53:28100.00
-167Konieczna Krystyna -Lipka-3507:26:51100.00
-3312Truszkowska Kamila 🥇-Gdańsk-3507:49:0995.25
3-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp3605:11:4894.12
4-776Wesołowski Stefan 🥈-KołobrzegCobra Rajd Team3605:50:1783.78
-45104Blank Danuta 🥇-brakTOWANDA3507:57:2493.60
5-1151Ćwidak Paweł -GdańskSKPT Gdańsk3605:53:5482.92
-5945Adamczyk Ewa 🥈-Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina3407:42:0190.93
-63678Tomaszczyk-Tiszbein Alicja ---3407:43:1090.70
6-3097Potocki Robert ---3606:00:4781.34
-71099Nowińska Renata -ŁódźOrientAkcja3207:32:3085.37
7-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos3606:00:5381.32
8-15Bober Bartłomiej 🥇-KobylnicaHarpagan3606:08:4079.60
-81042Rychlik Anna -ŁódźOrientAkcja2607:32:5269.36
8-6Hołdakowski Wojciech -Warszawa-3606:08:4079.60
-95153Falaszek Agnieszka --Kung-fu Panda707:42:0218.67
10-3991Jankowski Tomasz ---3606:10:1579.26
11-892Pachulski Marek -GdańskGREY WOLF3606:17:4177.70
11-4123Pachulski Leszek -Sopot-3606:17:4177.70
13-1994Lipiński Tomasz -Słupsk-3606:40:3973.25
14-5147Witold Ciesielski ---3606:42:0672.98
14-4116Złomańczuk Michał -Straszyn-3606:42:0672.98
16-301Paszkowski Wojciech -Białystok-3606:56:4070.43
17-14794Bagiński Olgierd -GdyniaNORDA Active Team3606:59:2169.98
18-51Ćwirko Sławomir -SłupskSTOPA SŁUPSK3607:01:1569.67
19-5148Stolc Dawid --Norda Active TEAM3607:04:2569.15
20-3238Deptuła Krzysztof --flypics.pl3607:05:4868.92
20-3098Block Daniel ---3607:05:4868.92
22-3094Waliński Mikołaj ---3607:17:4967.03
23-3093Potocki Mirosław ---3607:18:3666.91
24-822Stefański Tomasz -WarszawaWelocypedy3607:18:5466.86
25-8Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI3607:20:2866.63
26-3798Dargacz Waldemar -Niestępowo-3607:30:5365.09
27-2183Bróż Wojciech -Gdańsk-3607:31:4864.95
28-3105Luks Krzysztof ---3607:35:1864.46
29-3120Waleńczak Tomasz ---3607:38:4063.98
30-122Sadowski Marek -CzapleJMDekoratornia.pl3607:42:0263.52
30-14511Procek Tomasz -Chodzież-3607:42:0263.52
32-855Gałązka Grzegorz -OsielskoRoad to nowhere3607:51:0062.31
32-3173Kauss Dawid ---3607:51:0062.31
32-3172Cenkier Julian --SISU OWB Team3607:51:0062.31
35-771Rygalski Grzegorz -JózefówWelocypedy3506:34:2060.58
36-38Konieczny Tomasz -LipkaGrupa Rowerowa Lipka3507:26:5153.46
37-865Popczyk Tomasz -Rumia-3507:27:3153.38
38-3121Kot Adam ---3507:38:4052.08
39-5394Lewosz Krzysztof -BaninoSztywny Klekot3507:40:4051.85
40-3240Burchard Marcin --KALISKA3507:54:2050.36
41-5098Wrona Łukasz -brakTOWANDA3507:57:2450.04
42-3175Dzich Andrzej --Alive!3407:31:4148.61
43-3427Friede Daniel ---3407:40:5947.63
43-3426Dziamara Jarosław ---3407:40:5947.63
45-3662Tiszbein Piotr -SOPOT-3407:43:4047.35
46-5383Nikonowicz Adrian -Małe Gacno-3407:43:4147.35
47-946Adamczyk Jarek -Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina3407:43:4147.35
48-113Makowiec Sławomir -Gdańsk-3407:45:4347.14
49-307Zabielski Sebastian -SłupskSTOPA Słupsk3307:54:2045.76
50-4695Szot Tomasz -GdańskHarpagan/GR3miasto3206:28:3944.37
51-938Rychlik Michał -ŁódźOrientAkcja3207:32:2838.11
52-3103Wejher Sławomir ---3207:59:0535.99
53-5149Szawkało Grzegorz --Sąsiedzi3108:00:2834.87
54-1436Owczarski Marcin -ChojniceMMGO3006:29:5733.74
55-1157Jacak Andrzej -ŁódźIT Orient2807:51:0031.49
56-3106Bogucki Grzegorz ---2107:26:3123.62
57-5150Gruda Konrad ---2107:44:4722.69
58-5151Sikora Michał --Seta i galareta2007:11:2021.61
59-3090Piwakowski Wojciech ---1405:17:2515.13
60-1340Banach Marcin -Śliwice3Gravity1408:21:209.58
61-3186Jaś Piotr ---708:11:584.79
61-3188Florek Przemysław ---708:11:584.79
61-5152Hala Karol --Browar Kaszubski Bytów708:11:584.79