Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

KoRNO 2021

Organizator Stowarzyszenie ROC Razem Osiągniemy Cel
Miejsce woj. śląskie - Janów
Data 28 sie 2021
Adres bazy ul. Szkolna 2, 42-243 Janów
Strona www http://roc.org.pl/
Regulamin https://roc.org.pl/index.php/regulamin-korno-2021
Zapis na 27 lipca 2021   -   28 sierpnia 2021
Opis Rajd rozgrywać się będzie na terenie Jury Krakowsko - Częstochowskiej.
Liczba zapisanych zawodników 171
Status wyników Nieoficjalne wyniki

Wyniki

Trasa TR150

Czas startu
28 sierpnia 2021 08:00
Limit czasu
10
liczba PK
-
Liczba zawodników
45
Pozycja MPozycja KIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowypunkty przeliczenioweCzas całkowity
1-1147Łosiewicz Mariusz -BojanoMorenka Team243610:53:24
-1945Adamczyk Ewa 🥈-Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina158610:43:04
2-1287Buciak Piotr 🥇-WarszawaTeam 360°214610:33:43
-22330Żero Dagmara -Będzin-147510:14:37
3-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos209910:30:23
-33845Kwitowska Anna -WarszawaMazurskie Tropy, Suwalskie Tropy126110:18:55
4-146Szawdzin Krzysztof -Wrocław-209110:48:24
-41099Nowińska Renata -ŁódźOrientAkcja92008:29:03
5-4Mirowski Łukasz 🥉-WrocławCustomMapHolder.pl209110:48:27
6-26Banaszkiewicz Piotr -KrakówBike Orient/Compass203610:33:34
7-1239Dobosz Patryk -Tarnów Opolski-203310:06:56
7-809Rudnicki Mariusz -Wołów-203310:06:56
9-992Gorczyca Paweł -Bolechowice-192610:53:07
10-554Jaśkiewicz Piotr -KrakówLunatycy192610:53:12
11-14467Pońc Maciej -Cieszyn-185010:59:07
12-4695Szot Tomasz -GdańskHarpagan/GR3miasto184009:36:49
13-822Stefański Tomasz -WarszawaWelocypedy183510:04:18
14-15Bober Bartłomiej 🥇-KobylnicaHarpagan174110:38:12
15-120Królikowski Roman -Modlniczka-169910:30:18
16-946Adamczyk Jarek -Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina158610:43:09
17-3988Pieczara Krzysztof -Jaworzno-154009:37:30
18-14625Skrudlik Leszek -Chorzów-154009:37:35
19-122Sadowski Marek -CzapleJMDekoratornia.pl152110:48:31
20-1994Lipiński Tomasz -Słupsk-152110:48:34
21-2187Żero Sebastian ---147510:14:47
22-3884Litwa Szymon -Mysłowice-146110:18:30
23-948Kapustka Wojciech -ŻoryArsBona143009:40:11
24-882Staszewski Daniel -Dąbrowa Górnicza-138710:22:57
25-118Sójka Tomasz -LubinRKS Fiedorek133009:41:02
26-813Kowalski Krzysztof -Wołów-107009:50:13
27-975Pasiecznik Wojciech -KatowiceWounded Knee107009:54:47
28-14599Strzelczyk Ireneusz -Chorzów-107009:54:54
29-1985Bardzik Bogumił -Opole-105009:33:38
30-14286Kletkiewicz Krzysztof -Lipno-103910:30:45
31-693Smejda Andrzej -Warszawa-103009:53:00
32-938Rychlik Michał -ŁódźOrientAkcja92008:28:59
33-918Baster Przemysław -Kraków-85510:44:15
34-1289Piwakowski Andrzej -GdańskHarpagan84410:55:03
35-970Małodobry Wojciech -Miechów-82009:40:45
36-5Wieczorek Jarosław -WrocławRajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia2006:44:45

Trasa TP8h MP PMnO 50km

Czas startu
28 sierpnia 2021 08:00
Limit czasu
8
liczba PK
-
Liczba zawodników
63
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty kontrolnepunkty przeliczenioweCzas całkowity
1155Jędroszkowiak Michał 🥇-Książ WielkopolskiKSA Janiszewski Dzik Team-155008:00:00
2121Sontowski Marcin 🥇-GdańskMorenka Team-138007:54:53
325Jankowiak Paweł 🥇-PaproćChyże BnO / Z Mapą-115007:56:42
414590Romanowski Łukasz -GdańskDebestim-113007:30:27
54947Majer Janusz -topolów--113007:52:28
6765Komorowski Mateusz -Warszawa--110007:52:43
7107Wolniewicz Paweł -Dąbrówka--108007:53:57
8236Witczak Przemysław 🥇-WarszawaDreamtime Trails-101008:02:31
96735Studencki Dawid ----99007:58:31
10376Szczepański Sławomir -PoznańSS-98007:37:23
1114591Noga Witold -Gdańsk--97007:53:06
1214592Kinowska Katarzyna -Gdańsk--97007:53:26
134920Kociuba Katarzyna -Poznań--95007:53:19
1414594Poniatowski Krzysztof -Warszawa--95007:53:21
1514623Raczyński Bogusz -Aleksandrów ŁódzkiRodzinna Grupa Rowerowa-95007:56:04
1614624Dominiak Katarzyna -ŁódźRodzinna Grupa Rowerowa-95007:56:06
1714593Bek Michał -ŁódźRodzinna Grupa Rowerowa-95007:56:09
185093Kopacz Piotr -Gdynia--94007:58:18
19131Parzybut Jan 🥇-PniewyPostęp team-87008:07:15
205386Łyszczarz Błażej -Bydgoszcz--86007:32:33
21556Michalski Adam -PiasecznoHałabała-85007:58:34
224949Zawada Michał -ToruńSprytne Wiewiórki-83007:44:14
234119Kruszek Małgorzata -WarszawaWydry-82007:17:35
234120Rogóż Kamil -WarszawaWydry-82007:17:35
252079Ginter Grzegorz -KrakówAZS Collegium Medicum UJ-81007:54:48
26637Cieślak Arkadiusz -Opolekran-suw-77007:48:33
27512Gąsiorowski Maciej -Opole--77007:48:37
282377Bębenek Marcin -Jaworzno--76007:53:13
2961Szmyt Barbara 🥉-WarszawaKlub InO STOWARZYSZE Warszawa-75007:52:58
302066Malanowska Anna --Klub InO Stowarzysze-75007:53:00
311097Suwara Mateusz -WrocławSP 66 Wrocław-72008:07:21
321252Fidelak Paweł -Wrocław--72008:07:24
33141Eibl Andrzej -ChocianówEiblu Team-71008:07:46
341295Szymczak Andrzej -Ciechanów--70007:37:05
35706Wąsik Jacek -Lublincbfs-70007:44:44
361104Falkiewicz Anna -Łódź--69007:51:16
371105Falkiewicz Michał -Łódź--69007:51:20
385024Troc Slawomir -WarszawaWicher-63006:36:26
395067Troc Jakub -WarszawaWicher-63007:36:38
4014627Górska Magdalena -Kroczyce--63007:38:50
412416Przybył Paweł -RzeszówPodmorscy Ślązacy-62007:43:48
42485Mazur Krzysztof -TarnówOddział PTTK Ziemi Tarnowskiej-61007:50:17
4314638Bąk Sabina -Mierzyce--59007:39:36
4414738Rybacka Agnieszka ----59007:39:40
451022Patyk Joanna -Chorzów--59007:39:45
461343Banaś Malwina -WarszawaPustelnik-58007:54:58
4714589Pocięgiel Michał -RadziszówSkawina Biega-54007:32:43
48955Talaga Dominik -Kokotów--54007:41:16
492475Ginter Katarzyna -Kraków--54007:41:28
50350Matura Grzegorz -WojkowiceSąsiedzi-52007:15:05
512202Dalecka Justyna ----52007:15:08
5214639Przybył Monika -Rzeszów--46007:34:21
53280Początek Maria -ŻoryKiZK-46007:38:13
5414621Nowakowska Marta -Mielec--46007:40:56
55151Czechowicz Dariusz -KrakówDzikie Życie RunTeam-46007:41:09
56957Talaga Gabrysia -Kokotów--46007:52:24
57778Kowalik Marcin -Lublin--38007:30:17
5814635Świerz Szczepan -Kraków--35007:37:39
592219Markiewicz Marcin ----27007:14:13
602229Ścigaj Rafał ----27007:14:16
61588Szawdzin Anna -Wrocław--17005:07:18
6210Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo-15008:20:26

Trasa TP15

Czas startu
28 sierpnia 2021 10:00
Limit czasu
8
liczba PK
-
Liczba zawodników
19
IDZawodnikMiejscowośćKlub sportowyKategoriaNumerOpłata startowaData zapisania się
1215Knaś Łukasz Piekary ŚląskieF-TEAMM23OK2021-07-29 01:51:46
14570Kula Krzysztof Radzionków-M--2021-07-30 07:49:48
14571Nizborska Monika Sosnowiec-K11OK2021-07-31 08:41:51
14572Nizborski Adrian Sosnowiec-M10OK2021-07-31 08:52:25
887Jary Paweł Świętochłowice-M12OK2021-07-31 09:19:15
14575Cichy Wacław Radzionków-M13OK2021-07-31 12:38:14
2293Trojok Karina --K24OK2021-08-06 07:41:43
14596Kazoń Dominika Pińczyce-K67OK2021-08-09 16:21:27
14597Kazoń Monika Pińczyce-K68OK2021-08-09 16:24:06
14600Drewniak Wiesław Bolków-M69OK2021-08-10 18:27:50
914Wrzeciono Jacek Świętochłowice-M85OK2021-08-12 10:35:40
1267Siedlecka Marta Pogwizdów-K--2021-08-15 18:24:05
14620Zawada Karolina ToruńSprytne WiewiórkiK93OK2021-08-16 18:05:52
14622Chabrzyk Andrzej Częstochowa-M102OK2021-08-18 20:35:50
2274Zieliński Paweł BydgoszczbebokiM103OK2021-08-20 20:44:55
4687Kwaśny Leszek katowice-M105OK2021-08-23 12:20:43
2264Wilczek Magdalena KatowiceBebokiK104OK2021-08-24 03:35:09
14636Górska Monika Kroczyce-K--2021-08-25 08:27:59
977Jamrozik Krzysiek Kraków-M127OK2021-08-25 18:51:44

Trasa TR50

Czas startu
28 sierpnia 2021 10:00
Limit czasu
8
liczba PK
-
Liczba zawodników
40
IDZawodnikMiejscowośćKlub sportowyKategoriaNumerOpłata startowaData zapisania się
832Czaicki Seba OleśnicaSNOB / BRUBECK TeamM34OK2021-07-28 07:28:09
2256Górszczak Konrad Kraków-M6OK2021-07-28 14:10:23
2259Kowalska Katarzyna Kraków-K1OK2021-07-28 14:11:25
1299Mączka Michał Siemianowice Śląskie-M7OK2021-07-29 10:11:40
3791Zieliński Bartłomiej Kroczyce-M35OK2021-08-01 16:16:51
922Sakowicz Maciej Brzezie-M25OK2021-08-02 09:48:51
921Wiktorowicz Roman KrzeszowiceHard Bike Tęcza TenczynekM--2021-08-02 16:53:24
683Płecha Tomasz KrakówKurka EdziaM36OK2021-08-03 07:38:32
14346Worpus Sławomir BełchatówWormikoM37OK2021-08-03 10:43:05
897Wilk Anna KatowiceGang OlsenaK38OK2021-08-04 05:29:48
14586Kozielec-Płoskonka Małgorzata Kraków-K17OK2021-08-04 20:35:15
943Gwóźdź Paweł Piekary ŚląskieGrupa Kolarska GliwiceM88OK2021-08-05 09:04:13
1103Kędzierska Magdalena KrakówKTR BikeOrientK29OK2021-08-05 09:05:17
836Motyl-Adamczyk Agata NiepołomiceZdezorientowani MTBO TeamK19OK2021-08-05 11:46:31
3795Mikołajczyk Sławomir Bełchatów-M39OK2021-08-05 17:20:36
14587Graczyk Paweł KoszęcinTrzecia dawkaM26OK2021-08-05 17:50:33
14341Adamus Paweł Częstochowa-M71OK2021-08-05 18:06:52
14403Adamus Kornel Częstochowa-M66OK2021-08-05 18:12:26
1060Niewiarowski Andrzej Zabierzów-M27OK2021-08-06 09:46:56
14588Joszko Krzysztof Koszęcin-M28OK2021-08-06 10:43:28
14501Zieliński Rafał Cynków-M33OK2021-08-07 06:04:19
656Hajduk Jacek OleśnicaSNOB/BRUBECK TeamM40OK2021-08-07 09:59:07
2210Hajduk Lidia OleśnicaSNOB/BRUBECK TeamK41OK2021-08-07 10:24:53
2205Błaszczyk Dariusz Oleśnica-M42OK2021-08-07 16:23:23
939Żółty Dawid Tychy-M32OK2021-08-08 18:15:59
14443Migacz Marcin Zabierzów-M43OK2021-08-08 18:34:40
14595Hacia Rafał Kraków-M44OK2021-08-09 11:33:46
14598Jasonek Jerzy Niepołomice-M72OK2021-08-09 17:53:55
14379Fijołek Marcin Piotrków Trybunalski-M73OK2021-08-09 18:15:20
14380Fijołek Dorota Piotrków Trybunalski-K74OK2021-08-09 18:16:41
1222Matuszczyk Maciej KatowiceCZPTychy.plW70OK2021-08-09 21:54:44
5073Szczerbinski Mariusz ChmielówNiedzielna Grupa RowerowaM125OK2021-08-12 06:56:52
5072Dominik Grzegorz BodzechówNiedzielna Grupa RowerowaM118OK2021-08-14 07:23:02
1293Towarek Ireneusz GliwiceUKS Kometa GliwiceM106OK2021-08-20 10:51:59
1162Kalinowski Michał Tarnowskie Góry-M--2021-08-21 10:20:35
14480Kluk Beata Kielce-K--2021-08-21 22:00:54
898Lisik Wioleta Chorzów-K108OK2021-08-23 12:33:23
14637Redman Grzegorz Sosnowiec-M--2021-08-25 19:58:02
3887Marasek Dawid Kraków-M126OK2021-08-26 08:13:05
954Suchecki Grzegorz Dąbrowa Górnicza-M--2021-08-28 06:54:23

Trasa TPJUNIOR15

Czas startu
28 sierpnia 2021 10:00
Limit czasu
8
liczba PK
-
Liczba zawodników
2
IDZawodnikMiejscowośćKlub sportowyKategoriaNumerOpłata startowaData zapisania się
14619Zawada Jerzy ToruńSprytne WiewiórkiM92OK2021-08-16 17:20:40
2311Zieliński Filip KatowiceBebokiM101OK2021-08-24 03:32:18

Trasa TRJUNIOR50

Czas startu
28 sierpnia 2021 10:00
Limit czasu
8
liczba PK
-
Liczba zawodników
2
IDZawodnikMiejscowośćKlub sportowyKategoriaNumerOpłata startowaData zapisania się
1297Mączka Szymon Siemianowice Śląskie-M5OK2021-07-29 10:06:20
3888Marasek Mikołaj Kraków-M124OK2021-08-26 08:17:06