Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

Mini Rajd Waligóry 2021

Organizator Pozytywne Emocje
Miejsce woj. małopolskie - Borówna
Data 16 paź 2021
Adres bazy Borówna 117, 32-724 Lipnica Murowana
Strona www https://www.rajdwaligory.pl/
Regulamin https://www.rajdwaligory.pl/regulamin
Zapis na 24 września 2021   -   14 października 2021
Opis Rajd na orientację w Wiśnicko-Lipnickim Parku Krajobrazowym. Do wyboru dwie trasy: - Trial 30 km pieszo lub biegiem - Mega 60 km na rowerze
Liczba zapisanych zawodników 125

Wyniki

Trasa TP30

Czas startu
16 października 2021 09:00
Limit czasu
8+0,5
liczba PK
15
Liczba zawodników
61
IDZawodnikMiejscowośćKlub sportowyKategoriaNumerOpłata startowaData zapisania się
14705Płomińska Anna Dobroń-K-OK2021-09-24 19:34:54
1155Piechowiak Jarosław Szczecin-M--2021-09-24 20:55:10
14707Poźniak Szymon Kraków-M-OK2021-09-25 10:53:54
1090Bąk Piotr Brzezia ŁąkaSNOB / BRUBECK TeamM--2021-09-27 17:47:11
2220Mękarska Małgorzata --K--2021-09-27 19:56:13
14717Krysa Rafał Kraków-M-OK2021-09-28 16:35:25
14271Pałgan Rafał KOZÓW-M-OK2021-09-29 12:26:37
14729Starzycki Mateusz Rzeszów-M-OK2021-10-01 10:29:45
2079Ginter Grzegorz KrakówAZS Collegium Medicum UJM-OK2021-10-01 13:17:44
14622Chabrzyk Andrzej BukownoSztołaFanM-OK2021-10-01 18:07:53
14735Rysiewicz-Bochenek Katarzyna Nowy Sącz-K-OK2021-10-04 18:25:46
4868Kotlarczyk Katarzyna Kraków-K-OK2021-10-05 06:29:25
14742Waleczek Małgorzata Nawojowa-K-OK2021-10-05 15:00:21
14745Groblewski Krzysztof Dobroń-M-OK2021-10-05 21:37:50
14747Pałgan Sylwia Kozów-K-OK2021-10-06 06:46:17
14748Jachimowska Ewelina Matyniów-K-OK2021-10-06 06:47:17
14749Jachimowski Przemek Matyniów-M-OK2021-10-06 06:48:23
14750Wawszczyk Małgorzata Łopuszno-K-OK2021-10-06 06:49:25
14751Borkowski Adam Końskie-M-OK2021-10-06 06:50:21
14752Kuśmierczyk Magda Miedzierza-K-OK2021-10-06 06:51:17
14753Kuśmierczyk Grzegorz Miedzierza-M-OK2021-10-06 06:52:05
14754Sosnowska Aldona Miedzierza-K-OK2021-10-06 06:53:01
14746Groblewska Agnieszka Dobroń-K-OK2021-10-06 10:23:47
14756Gołąb Robert Miedziana Góra-M-OK2021-10-06 19:54:38
14757Herbuś Edyta Ćmińsk-K-OK2021-10-06 20:03:48
452Mikler Arkadiusz KrakówGUTO Adventure TeamM-OK2021-10-07 17:38:24
14760Wlazło Marcin Sosnowiec-M-OK2021-10-07 23:54:05
2025Opioła Mariusz BrzeskoRównia PochyłaM-OK2021-10-08 08:23:10
14764Rubiś Agata Kraków-K--2021-10-08 16:37:39
1261Pręcikowski Rysiek Wieliczka-M-OK2021-10-08 17:15:35
977Jamrozik Krzysiek KrakówWKS WawelM-OK2021-10-08 18:17:53
14766Rubiś Erazm Dziekanowice-M--2021-10-08 18:25:40
14774Ponikwia Rafał Kraków-M-OK2021-10-10 10:43:15
529Podraza Tadeusz TarnówUltraTarnówM-OK2021-10-10 18:44:42
530Podraza Anna TarnówUltraTarnówK-OK2021-10-10 18:45:52
14788Fert Sebastian Ćmińsk-M-OK2021-10-11 08:10:38
976Szajna Abu ZielonkiNożny OrjentM-OK2021-10-11 10:09:27
4017Banaszkiewicz Krzysztof -KTR BikeOrientM-OK2021-10-11 12:23:37
8532Macikowska Anna --K-OK2021-10-11 12:24:30
14792Macikowska Julia Łódź-K-OK2021-10-11 12:26:21
14793Banaszkiewicz Elżbieta Żarnowica Duża-K-OK2021-10-11 12:27:52
14541Jachym-Drewniak Joanna Kraków-K--2021-10-11 12:49:52
4879Lewandowski Tomasz Tarnów-M--2021-10-11 23:47:31
14795Banaszkiewicz Marek Wrocław-M-OK2021-10-12 07:38:07
14796Banaszkiewicz Michał Wrocław-M-OK2021-10-12 07:38:55
14797Banaszkiewicz Anna Wrocław-K-OK2021-10-12 07:47:14
14798Bielewicz Adam Warszawa-M-OK2021-10-12 13:57:59
14759Rysiewicz Antoni Grybów-M-OK2021-10-12 14:02:53
14799Rosińska Monika Warszawa-K-OK2021-10-12 14:16:14
14800Waleczek Tomasz Frycowa-M-OK2021-10-12 17:50:12
14801Olchawa Paweł Nowy Sącz-M-OK2021-10-12 18:31:44
14802Fert Renata Ćmińsk-K-OK2021-10-12 19:46:35
14803Dąbrowski Michał Warszawa-M--2021-10-12 20:22:54
1046Majkowski Jacek Kraków-M-OK2021-10-13 11:05:03
14806Wierzbicki Konrad Łomianki-M-OK2021-10-13 11:15:55
703Korpula Grzegorz Piekoszów-M-OK2021-10-14 06:33:45
2349Bułka Łukasz Zabierzów-M-OK2021-10-14 08:30:56
14820Zuba Rafal Nowy Sącz-M--2021-10-14 13:25:37
14821Nazimek Małgorzata Nowy Sącz-K--2021-10-14 13:43:21
14822Nazimek Lilianna Nowy Sacz-K--2021-10-14 16:09:27
14823Włodarczyk Przemysław Kraków-M--2021-10-14 16:13:52

Trasa TR60

Czas startu
16 października 2021 09:00
Limit czasu
8+0,5
liczba PK
20
Liczba zawodników
64
IDZawodnikMiejscowośćKlub sportowyKategoriaNumerOpłata startowaData zapisania się
1262Żelasko Andrzej Mielec-M-OK2021-09-24 19:41:44
970Małodobry Wojciech Miechów-M-OK2021-09-24 19:44:07
14660Zwonek Piotr KrakóweXrowerowanie.pl KrakówM-OK2021-09-24 20:05:07
1264Matuszek Arkadiusz Pabianice-M--2021-09-24 21:17:05
1060Niewiarowski Andrzej Zabierzów-M-OK2021-09-24 21:22:59
14706Kolasiński Tomasz Łódź-M-OK2021-09-24 21:53:21
5013Olesiński Piotr Warszawa-M--2021-09-24 23:13:12
833Konopiński Maciej Kraków-M-OK2021-09-25 12:17:33
832Czaicki Seba OleśnicaSNOB / BRUBECK TeamM-OK2021-09-25 18:30:58
14380Fijołek Dorota Piotrków Trybunalski-K-OK2021-09-26 11:14:28
14379Fijołek Marcin Piotrków Trybunalski-M-OK2021-09-26 11:15:24
1098Ciosek Krzysztof Opole-M--2021-09-26 15:45:24
14346Worpus Sławomir BełchatówWormikoM-OK2021-09-26 16:55:02
2256Górszczak Konrad Kraków-M-OK2021-09-27 13:35:51
2259Kowalska Katarzyna Kraków-K-OK2021-09-27 13:36:37
14443Migacz Marcin Zabierzów-M-OK2021-09-27 16:05:42
3885Nowak Andrzej WARSZAWA-M--2021-09-27 19:08:55
14341Adamus Paweł Częstochowa-M--2021-09-27 19:38:16
14274Owczarczak Danuta Pruszków-K-OK2021-09-28 18:45:35
14273Owczarczak Jacek Pruszków-M-OK2021-09-28 18:46:04
3795Mikołajczyk Sławomir Bełchatów-M-OK2021-09-28 19:01:32
14730Skomorowski Marek Warszawa-M-OK2021-10-02 19:46:38
14347Wypychowski Radosław BielawyBielOrientM-OK2021-10-03 12:56:03
14457Szałek Michał Sieradz-M-OK2021-10-04 08:19:21
14454Szałek Witold Sieradz-M-OK2021-10-04 16:10:32
14739Bodanka Marek Sieradz-M-OK2021-10-05 08:35:15
14740Bodanka Marta Sieradz-K--2021-10-05 08:38:20
14755Kornek Rafał Gorlice-M--2021-10-06 16:11:15
971Korzec Staszek KrakówIllochroma Haoneng TeamM-OK2021-10-06 17:49:37
417Malicki Grzegorz KrakówT-Mobile Cycling ClubM-OK2021-10-06 19:33:34
982Czarny Grzegorz KrakówSzkoła Fechtunku ARAMISM--2021-10-06 19:42:16
1005Czarny Barbara KrakówSzkoła Fechtunku ARAMISK--2021-10-06 19:43:08
836Motyl-Adamczyk Agata NiepołomiceZdezorientowani MTBO TeamK-OK2021-10-07 06:41:54
837Adamczyk Bartosz NiepołomiceZdezorientowani MTBO TeamM-OK2021-10-07 06:42:34
14294Damian Sebastian Wola JachowaAktywny ĆmińskM-OK2021-10-07 08:19:56
992Gorczyca Paweł Bolechowice-M--2021-10-07 10:30:07
938Rychlik Michał ŁódźOrientAkcjaM-OK2021-10-07 12:55:13
14378Ciołak Dariusz ĆmińskAktywny ĆmińskM-OK2021-10-07 18:47:15
14416Stokłosa Justyna Kraków-K-OK2021-10-08 08:00:22
1253Kucza Jarosław Kąty WrocławskiePędzące ŚlimakiM-OK2021-10-08 11:11:21
14762Wesołowski Robert Grotniki-M-OK2021-10-08 11:28:26
14763Wypychowski Michał Poznań-M-OK2021-10-08 11:49:22
14767Płomiński Mateusz Dobroń-M-OK2021-10-08 18:38:38
14744Płomiński Adam DOBROŃ-M-OK2021-10-08 19:04:40
2210Hajduk Lidia OleśnicaSNOB TeamK-OK2021-10-10 08:57:51
656Hajduk Jacek OleśnicaSNOB TeamM-OK2021-10-10 08:59:44
1201Witkowska Ania KatowiceKlub Królika StefanaK-OK2021-10-10 17:37:25
1099Nowińska Renata ŁódźOrientAkcjaK-OK2021-10-10 17:42:48
2330Żero Dagmara BędzinŻerkiK-OK2021-10-11 14:57:12
2187Żero Sebastian BędzinŻerkiM-OK2021-10-11 14:59:33
1004Dudek Magdalena 🥉KrakówRajd Hawran/Warczące SzprychyK-OK2021-10-12 08:15:03
918Baster Przemysław Kraków-M-OK2021-10-12 21:07:41
3887Marasek Dawid Kraków-M--2021-10-13 07:17:58
3888Marasek Mikołaj Kraków-M--2021-10-13 07:20:23
14805Krawczyk Jarosław Długie-M-OK2021-10-13 09:08:37
14408Fert Artur Ćmińsk-M-OK2021-10-13 16:21:14
8809Michalak Marcin --M--2021-10-13 17:17:42
986Mossoczy Zbigniew ZabierzówBIKEBOARDM--2021-10-13 19:34:48
14312Gumienik Paweł Janów Lubelski-M--2021-10-14 04:37:27
14818Potaczek Joanna Ludźmierz-K-OK2021-10-14 08:39:37
14817Jelonek Bartlomiej Zakopane-M-OK2021-10-14 08:42:27
898Lisik Wioleta Chorzów-K--2021-10-14 11:28:41
14508Kiesiewicz Cezary Żarnowiec-M--2021-10-14 11:39:04
1983Moroń Artur --M--2021-10-14 13:21:11