Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

Rajd Bike Orient 2022

Organizator Pozytywne Emocje
Miejsce woj. świętokrzyskie - Maleniec
Data 2 lip 2022
Adres bazy
Strona www https://www.bikeorient.pl/
Regulamin https://www.bikeorient.pl/regulamin
Zapis na 19 kwietnia 2022   -   30 czerwca 2022
Opis Trasy do wyboru: - Marszobieg (TP30) - 30 km - Fan (TR30) - 30 km - Mega (TR60) - 60 km - Giga TR120) - 120 km
Liczba zapisanych zawodników 54
Status wyników Nieoficjalne wyniki

Wyniki

Trasa TR120

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
54
Pozycja MPozycja KIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty kontrolneCzas całkowity
-115285Ewiak-Paszyńska Alicja --Orientuś Łódź2909:45:00
1-791Jakubek Krystian 🥈-WrocławDecathlon3007:38:11
-2945Adamczyk Ewa 🥇-Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina2809:46:00
2-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaBaBiKi3007:41:03
3-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos3007:46:32
-311539Brukwińska Magdalena ---2609:55:58
-43845Kwitowska Anna -WarszawaMazurskie Tropy, Suwalskie Tropy2509:23:11
4-1287Buciak Piotr 🥇-WarszawaTeam 360°3007:49:52
-51099Nowińska Renata -ŁódźOrientAkcja2509:42:58
5-3742Warmuz Łukasz --3 razy 14043008:16:39
5-3743Gajkowski Bartek --WKS Wawel Kraków3008:16:39
-6883Urbanik-Redo Ewa -Głowno-1708:36:44
7-5Wieczorek Jarosław -WrocławRajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia3008:34:10
7-15Bober Bartłomiej 🥇-KobylnicaHarpagan3008:34:10
9-60Krasuski Marcin 🥇-WarszawaOK!Sport Warszawa3008:42:54
10-809Rudnicki Mariusz -Wołów-3009:03:00
10-813Kowalski Krzysztof -Wołów-3009:03:00
12-822Stefański Tomasz -WarszawaWelocypedy3009:04:24
13-1072Zarzycki Piotr -ŁódźBikeOrient3009:16:11
14-992Gorczyca Paweł -Bolechowice-3009:17:11
15-967Słomka Paweł -WarszawaTeam3603009:23:36
16-844Belica Robert -WarszawaT-Mobile Cycling Team3009:38:16
17-15106Ledzion Grzegorz -ŁódźUKS Orientuś Łódź2909:45:11
18-882Staszewski Daniel -Dąbrowa Górnicza-2909:47:34
19-578Lulek Zenon -MasłówMotyla Noga2909:57:06
20-842Niewęgłowski Piotr -Wiktorów-2809:45:34
21-946Adamczyk Jarek -Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina2809:46:00
22-580Cieślicki Mateusz -Dąbrowa GórniczaAZYMUT TEAM2809:52:20
23-1157Jacak Andrzej -ŁódźIT Orient2809:58:20
24-301Paszkowski Wojciech -Białystok-2810:08:15
25-14506Jonas Wojciech -Łódź-2609:46:00
26-11631Frątczak Piotr ---2609:46:43
27-938Rychlik Michał -ŁódźOrientAkcja2509:42:58
28-2799Pyta Krzysztof ---2509:56:07
29-15472Trapcia Grzegorz ---2509:57:31
30-14463Niegowski Arkadiusz -WarszawaSPeCe2409:59:26
31-5099Bohdanowicz Zbigniew -brakSPeCe2309:51:22
31-14313Ścibor-Rylski Michał -Warszawa-2309:51:22
33-2515Prokop Marcin -Żabia Wola-2209:09:10
34-14670Wysocki Przemysław --Catapult2209:39:11
35-1297Mączka Szymon -Siemianowice Śląskie-2209:52:55
35-1299Mączka Michał -Siemianowice Śląskie-2209:52:55
37-982Czarny Grzegorz -KrakówSzkoła Fechtunku ARAMIS2209:58:30
38-14526Pietrzak Sebastian -Łódź-2210:03:12
39-106Wiktorowski Krzysztof -Łódź-2009:00:40
40-15473Fedosik Oleg ---2009:28:41
41-14286Kletkiewicz Krzysztof -Lipno-1909:31:25
42-15474Polok Kamil ---1910:04:08
43-15475Kamiński Konrad ---1809:14:51
44-884Redo Grzegorz -Głowno-1708:36:44
45-14287Maruszak Grzegorz -PruszkówSzalone naleśniki1608:40:32
46-15476Desput Marcin ---1610:06:32
46-15477Gola Michał --black1610:06:32
--279Herman-Iżycki Leszek 🥇-Warszawa--10:37:32