Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

SZAGO XXIII 2022

Organizator UKS WŁÓCZYKIJ
Miejsce woj. pomorskie - pomorskie
Data 26 mar 2022
Adres bazy
Strona www http://ukswloczykij.pl/
Regulamin
Opis Impreza na Orientację Szago, jest rozgrywana od 2007 roku. Organizatorzy - UKS Włóczykij przygotowują trasę rowerową (100 km) oraz trasy piesze 12,16 oraz 50 km
Liczba zapisanych zawodników 63
Status wyników Nieoficjalne wyniki

Wyniki

Trasa TR100

Czas startu
26 marca 2022 08:00
Limit czasu
8 h
liczba PK
20
Liczba zawodników
51
Pozycja MPozycja KIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowypunkty przeliczenioweCzas całkowity
-1979Brudło Basia -WarszawaBaBiKi4107:26:31
1-1287Buciak Piotr 🥇-WarszawaTeam 360°4106:33:26
-22507Szwaracka Małgorzata 🥇-GdańskMorenka Team3807:56:14
2-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos4106:34:54
-2312Truszkowska Kamila 🥇-Gdańsk-3807:56:14
3-776Wesołowski Stefan 🥈-KołobrzegCobra Rajd Team4106:39:36
4-1151Ćwidak Paweł -GdańskSKPT Gdańsk4106:40:29
-4323Nowacka Elżbieta 🥈-KoszalinNietoperze Koszalin3407:47:12
5-3097Potocki Robert ---4106:56:12
5-3093Potocki Mirosław ---4106:56:12
-514324Friede Aleksandra --Frytka Dawaj3007:31:52
7-4695Szot Tomasz -GdańskHarpagan/GR3miasto4107:15:32
8-1436Owczarski Marcin -ChojniceMMGO4107:20:45
9-3099Szumański Jakub ---4107:23:40
10-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaBaBiKi4107:26:31
11-4123Pachulski Leszek -Sopot-4107:29:00
11-892Pachulski Marek -GdańskGREY WOLF4107:29:00
13-14794Bagiński Olgierd -GdyniaNORDA Active Team4107:41:51
14-15Bober Bartłomiej 🥇-KobylnicaHarpagan4107:46:39
15-3090Piwakowski Wojciech ---4107:48:46
16-865Popczyk Tomasz -Rumia-3907:51:30
17-1994Lipiński Tomasz -Słupsk-3907:54:58
17-122Sadowski Marek -CzapleJMDekoratornia.pl3907:54:58
19-3241Megger Sławek ---3907:59:00
20-3105Luks Krzysztof ---3807:47:38
20-3798Dargacz Waldemar -Niestępowo-3807:47:38
22-121Sontowski Marcin 🥇-GdańskMorenka Team3807:56:14
23-3172Cenkier Julian --SISU OWB Team3707:44:40
23-3173Kauss Dawid ---3707:44:40
25-3171Larczyński Tomasz -GdańskLepszy Gdańsk3607:44:42
26-3164Nowaczyk Michał 🥉--We mgle po łydki3607:51:12
27-321Beszterda Sebastian -KoszalinNietoperze Koszalin3407:54:14
28-3427Friede Daniel ---3007:31:52
29-3426Dziamara Jarosław ---3007:32:07
30-3188Florek Przemysław ---3007:48:16
31-5149Szawkało Grzegorz --Sąsiedzi3007:52:02
32-3103Wejher Sławomir ---2907:52:02
33-15266Hirsz Szymon --RowerOWCE2807:38:05
33-12047Plicht Tomasz ---2807:38:05
35-3240Burchard Marcin --KALISKA2807:43:57
35-3643Rekowski Karol ---2807:43:57
37-3120Waleńczak Tomasz ---2807:47:12
37-3121Kot Adam ---2807:47:12
39-11829Lanc Damian ---2807:52:31
40-113Makowiec Sławomir -Gdańsk-2707:33:44
41-3244Borko Ryszard --KS Pidrina Gdynia2607:01:05
41-3242Laskowski Radosław --KS PIDRINA GDYNIA2607:01:05
43-5394Lewosz Krzysztof -BaninoSztywny Klekot2408:02:10
44-3243Semsch Artur --KS Pidrina2307:43:05
45-1366Malinowski Marek -Kurcze15-2308:15:59
46-14286Kletkiewicz Krzysztof -Lipno-2007:29:47

Trasa TP50

Czas startu
26 marca 2022 08:00
Limit czasu
12 h
liczba PK
16
Liczba zawodników
12
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty kontrolnepunkty przeliczenioweCzas całkowity
15093Kopacz Piotr -Gdynia-161609:00:27
25386Łyszczarz Błażej -Bydgoszcz-161610:16:00
31546Grodecki Łukasz -GdańskCobra Team161610:58:00
4199Kowal Zbigniew -SłupskSTOPA SŁUPSK161611:36:05
414319Kosicki Tomasz --Stopa Słupsk161611:36:05
614331Żarna Tomasz -Lipusz-131311:00:06
7213Kacprzycki Olaf -Warszawa-131311:23:00
82552Malinowski Marek ---121211:11:10
9811Sawaniewski Rafał -Malbork-121211:13:00
105197Kotwa Maciej --S.G.A.WATAHA121211:38:00
117170Świeca Adam ---111108:50:01
1215211Jankowski Stanisław ---101011:51:00