Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

Rajd Liczyrzepy 2023

Organizator Jarosław Wieczorek
Miejsce woj. dolnośląskie - Milicz
Data 11 mar 2023
Adres bazy Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Kopernika 18, 56-300 Milicz (wejście od ul. Kombatantów 3)
Strona www http://www.rajdliczyrzepy.pl/
Regulamin https://www.rajdliczyrzepy.pl/regulamin/
Zapis na 18 lutego 2023   -   8 marca 2023
Opis Do wyboru trasy piesze: TP25, TP50 (8h); rowerowe: TR60, TR120 (9h); rekreacyjna (TRek).
Liczba zapisanych zawodników 188
Status wyników Nieoficjalne wyniki

Wirtualny wyścig 3Drerun

TR120    TP8h   

 

Wyniki

Trasa TR120

Czas startu
11 marca 2023 08:00
Limit czasu
9
liczba PK
-
Liczba zawodników
57
Pozycja MPozycja KIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty kontrolnepunkty przeliczenioweCzas całkowity
-1968Gruziel-Słomka Magdalena -WarszawaTeam 36023109008:57:00
1-791Jakubek Krystian 🥈-WrocławDecathlon29153009:01:00
2-4Mirowski Łukasz 🥉-WrocławCustomMapHolder.pl29150008:56:00
2-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaBaBiKi29150008:56:00
2-146Szawdzin Krzysztof -Wrocław-29150008:56:00
-21201Witkowska Ania -KatowiceKlub Królika Stefana22108008:44:00
-341Kosmala Monika -Dąbrowa GórniczaStowarzyszenie ROC Razem Osiągniemy Cel28002:14:00
5-1287Buciak Piotr 🥇-WarszawaTeam 360°29142008:54:00
6-1239Dobosz Patryk -Tarnów Opolski-29142008:56:00
6-809Rudnicki Mariusz -Wołów-29142008:56:00
8-4695Szot Tomasz -GdańskHarpagan/GR3miasto26138008:53:00
9-822Stefański Tomasz -WarszawaWelocypedy30136008:42:00
10-106Wiktorowski Krzysztof -Łódź-28132008:40:00
11-15035Grabowski Łukasz -Warszawa-30131009:05:00
12-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos27131008:58:00
13-1072Zarzycki Piotr -ŁódźBikeOrient26129008:51:00
14-2039Wesołowski Michał -Oleśnicawww.dimen.pl27128008:54:00
15-117Dopierała Piotr -DopiewoTeam 36025128008:51:00
15-6Hołdakowski Wojciech -Warszawa-25128008:51:00
17-948Kapustka Wojciech -ŻoryArsBona26122008:54:00
18-813Kowalski Krzysztof -Wołów-25118008:42:00
19-122Sadowski Marek -CzapleJMDekoratornia.pl24113008:56:00
19-15811Jagodziński Tomasz -Czaple-24113008:56:00
21-529Podraza Tadeusz -TarnówUltraTarnów22108008:44:00
22-197Szajduk Piotr -SzczecinWRZASKUN23107008:34:00
23-1253Kucza Jarosław -Kąty WrocławskiePędzące Ślimaki24106008:36:00
24-8Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI23105008:37:00
25-2058Guguł Maciej -WrocławSamotny jeździec bez głowy2098008:56:00
26-15870Piackus Adrian -Szczecin-2395008:37:00
26-260Wojtczak Szymon -SzczecinGlobalLogic Sport Team2395008:37:00
28-847Gładysiak Przemysław -KomornikiGładko biegamy;-)2194008:54:00
29-1157Jacak Andrzej -ŁódźIT Orient2293009:06:00
30-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl2191008:59:00
31-120Królikowski Roman -Modlniczka-2086008:50:00
32-118Sójka Tomasz -LubinRKS Fiedorek1679008:44:00
33-15847Fedosik Oleg -Warszawa-2073009:02:00
34-4794Dobosz Tomasz -żórawina-1773008:20:00
35-693Smejda Andrzej -Warszawa-1361007:45:00
36-1289Piwakowski Andrzej -GdańskHarpagan1458009:08:00
37-15800Gawlikowski Dominik -CzernaDynamo Źródła937008:04:00
37-15799Stasiaczyk Błażej -WrocławDynamo Źródła937008:04:00
37-15802Bronowicki Tomasz -LUTYNIADynamo Źródła937008:04:00
37-15801Czechowicz Tomasz -CesarzowiceDynamo Źródła937008:04:00
41-15845Strzelecki Marcin -Brzeg Dolny-311004:43:00
42-2076Jeliński Tomasz -Dąbrowa GórniczaStowarzyszenie ROC28002:14:00

Trasa TP8h

Czas startu
11 marca 2023 08:30
Limit czasu
8
liczba PK
-
Liczba zawodników
58
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty kontrolnepunkty przeliczenioweCzas całkowity
125Jankowiak Paweł 🥇-PaproćChyże BnO / Z Mapą28126007:51:00
2121Sontowski Marcin 🥇-GdańskMorenka Team27118007:52:00
35093Kopacz Piotr -Gdynia-24101008:00:00
4417Malicki Grzegorz -KrakówOrange Polska23101007:40:00
44707Parda Radosław -JózefówKSW Bushi23101007:40:00
6155Jędroszkowiak Michał 🥇-Książ WielkopolskiKSA Janiszewski Dzik Team2499008:06:00
72025Opioła Mariusz -BrzeskoRównia Pochyła2499008:16:00
8347Binkowski Waldemar 🥇-Leszno-2298007:25:00
95386Łyszczarz Błażej -Bydgoszcz-2190007:32:00
9332Sejbuk Anna 🥇-Siedlce-2190007:32:00
11418Prozorowski Wiesław 🥈-LesznoAmbit Racing Team2089007:42:00
11416Błachowiak Mariusz -LesznoMARATON LESZNO2089007:42:00
111252Fidelak Paweł -Wrocław-2089007:42:00
14107Wolniewicz Paweł 3DRerunDąbrówka-2087007:52:00
154411Horova Magda 🥇-Praha, Czechy-1987007:58:00
16105Fałowski Rafał -Gajków-1887007:58:00
17279Herman-Iżycki Leszek 🥇-Warszawa-2082008:07:00
17103Bujakiewicz Gabriel 🥈-PobiedziskaOn-Sight2082008:07:00
19206Duszak Dorota 🥇-Brwinów2PU2081007:50:00
19205Duszak Arkadiusz -Brwinów2PU2081007:50:00
214796Derkacz Łukasz -Wroclaw-1672007:38:00
2115850Hurman Krzysztof -Wrocław-1672007:38:00
23316Krasowski Tomasz -Wrocław-1572007:33:00
23141Eibl Andrzej -ChocianówEiblu Team1572007:33:00
25311Spychała Krzysztof -Poznańwmalinowym1471007:57:00
262066Malanowska Anna -WarszawaKlub InO STOWARZYSZE/Idę, bo mogę1670007:45:00
2661Szmyt Barbara 🥉-WarszawaKlub InO STOWARZYSZE Warszawa1670007:45:00
2810Kaczmarek Stanisław 🥇-Sękowo-1670008:09:00
291106Karpa Katarzyna 🥇-WarszawaSmashing pĄpkins1565007:41:00
2915857Sieradzki Rafał -Warszawa-1565007:41:00
291108Trzeciakiewicz Marcin -Warszawa-1565007:41:00
324873Bacański Mirosław -WAŁBRZYCH-1365007:57:00
321327Paluchowski Tomasz 🥉-Głuchołazy-1365007:57:00
32213Kacprzycki Olaf -WarszawaOlo Solo1365007:57:00
35280Początek Maria -ŻoryKiZK1362007:57:00
364412Hora Vladimír -PrahaBludne balvany1360007:47:00
3799Zając Wojciech -WrocławDługouchy1559008:09:00
3715073Boruta Emilia -Wrocław-1559008:09:00
3914849Kaltenberg Norbert -Kraków-1957008:31:00
40308Sochacka Katarzyna 🥇-Rokietnica-1556008:13:00
40278Owczarz Joanna 🥉-PoznańWłóczymordy1556008:13:00
4214803Dąbrowski Michał -WarszawaUltrapośladach1256008:54:00
4215537Wilk Magdalena -WarszawaUltrapośladach1256008:54:00
445039Kowalczyk Olga -Warszawa-1253007:30:00
44139Wnuk Tomasz -MiliczProMil Team1253007:30:00
461305Weiss Marcin -Kolanowice-1149007:58:00
464807Weiss Piotrek -Kolanowice-1149007:58:00
484811Heliński Tomasz -WrocławŚlepy Kret Zagłady939007:42:00
484809Wręczycki Bartosz -KotowiceŚlepy Kret Zagłady939007:42:00
504649Grodecka Amelia -Chocianów-113807:45:00
50363Grodecki Sebastian -ChocianówChocianów113807:45:00
5215803Cetnarowski Mariusz -Wrocław-11109:15:00
52610Wojtala Alicja -Wałbrzych-11109:15:00

Trasa TP25

Czas startu
11 marca 2023 10:00
Limit czasu
7
liczba PK
-
Liczba zawodników
44
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty kontrolnepunkty przeliczenioweCzas całkowity
115805Marciniak Tomasz -Wrocław-1111002:17:00
2654Jaskuła Kornel -WichrówTeam 360°1111002:28:00
32049Pochopień Marek -DługołękaKB Lupus Oleśnica1111003:16:00
414279Mikulski Piotr -Aleksandrów Łódzki-1111003:17:00
414280Grzejdziak Rafał -Wola MoszczenickaLubrykant Mafia1111003:17:00
6406Szmyt Łukasz -LesznoHKS Azymut Mochy1111003:23:00
715891Glinka Michał -Polska-1111003:46:00
81090Bąk Piotr -Brzezia ŁąkaFundacja Tęcza1111003:56:00
91267Siedlecka Marta -CieszynStara ale jara1111004:00:00
94687Kwaśny Leszek -katowice-1111004:00:00
1115827Pieniężny Marek -KOŹMIN WIELKOPOLSKIKoźmin Biega1111004:17:00
1215807Wojciechowski Mateusz -Poznań-1111004:27:00
1215808Wojciechowska Katarzyna -Poznań, pow. Poznań-1111004:27:00
1415093Kłodowski Michał -Wrocław-1111004:33:00
1515863Drewniak Marcin -WrocławArtemis1111004:49:00
16403Kaźmierczak Tomasz -LesznoT-MAKS1111005:03:00
175009Dziwak Marcin -Brzeg-1111006:10:00
175010Tomczuk Wojciech -Wołów-1111006:10:00
1715844Tomczuk Jan -Wołów-1111006:10:00
20499Stanowski Daniel -CzęstochowaElton&Borys1111006:55:00
2015843Tokarska Arleta -Szczawno-Zrój-1111006:55:00
225026Maciejewski Marcin -Wrocław-1111006:57:00
2215853Grzywa Marcin -Wrocław-1111006:57:00
242019Szczurek Józef -Rębiszów-1110707:03:00
242043Szczurek Jolanta -Wrocław-1110707:03:00
2615797Korycińska Izabela -Kraków-Śródmieście-1010006:39:00
2615796Węgrzyński Paweł -Kraków-1010006:39:00
283828Czarnecka Magdalena -Warszawa-1010006:52:00
2915531Szulencka Aleksandra -warszawa-99006:25:00
29353Roszkowski Marcin -WarszawaZABIEGANI PO USZY99006:25:00
3115836Hossadyna Wiktor -Kraków-88006:12:00
3115835Kasyna Katarzyna -Kraków-88006:12:00
3315071Szczepaniak Marcin -Konin-77004:00:00
34503Wojciechowska Katarzyna -PoznańAutsaider96007:30:00
3515856Wolniewicz Natalia -Poznań-55005:23:00
3515859Dudziak Marcin -Szczecin-55005:23:00
3715485Woniakowski Filip -Kraków-55005:59:00
371244Cyniewska Agnieszka -Krakow-55005:59:00
39923Królikowska Magdalena -Modlniczka-44003:05:00
40588Szawdzin Anna -Wrocław-33004:36:00

Trasa TR60

Czas startu
11 marca 2023 09:30
Limit czasu
7
liczba PK
-
Liczba zawodników
29
Pozycja MPozycja KIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty kontrolnepunkty przeliczenioweCzas całkowity
-114376Jarmuła Magdalena -Racibórz-2323006:30:00
1-15072Jarmuła Mirek -Racibórz-2323006:30:00
-215798Gulij Agata -Wrocław-1515006:30:00
2-502Wojciechowski Jarosław -PoznańAutsaider1818006:57:00
-35401Ścisłowska Justyna -PoznańBiegaj z mapą1414005:47:00
3-1070Olszański Paweł -Szczecin-1717006:31:00
4-832Czaicki Seba -OleśnicaSNOB Team1717006:58:00
-41109Ciura Marzena -Siedlec-1212007:28:00
4-656Hajduk Jacek -OleśnicaSNOB Team1717006:58:00
6-1055Adamczyk Marcin -WieluńRowerowy Wieluń1717007:30:00
7-297Wolny Sebastian -SkokiTour De Sklep Skoki Team1414005:47:00
7-853Wolny Maciej -SkokiTour de Sklep Skoki Team1414005:47:00
9-2059Jarzembiński Piotr ---1313006:14:00
9-2060Bedri Piotr ---1313006:14:00
11-15848Knapik Robert -Krzeczyn MałyTy jesteś wodzem1212005:48:00
11-15855Zdobylak Jarosław -Ścinawa-1212005:48:00
11-15849Lis Karol -ŚcinawaTy jesteś wodzem1212005:48:00
14-15867Arabas Piotr -Wrocław-1212007:05:00
15-15809Ciura Krzysztof -Siedlec-1212007:28:00
16-15810Sikora Radosław -Wrocław-1111006:50:00
17-15838Rojek Jacek -Borowa-1010006:03:00
17-15839Rojek Kamil -Głowno-1010006:03:00
17-15832Rojek Tobiasz -Głowno-1010006:03:00
20-1118Formanowski Sławomir -LesznoAmbit Racing Team99003:20:00
20-1329Toboła Miron -LesznoAMBIT Racing Team99003:20:00
20-1328Florczak Karol -LesznoAMBIT RACING TEAM99003:20:00