Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

Szczegółowe wyniki dla Open dla TP50 w sezonie 2022

Zmień sezon: Kategoria: Ranking:       Wyświetl wyniki:
Poz.     Kat. Zawodnik    Klub sportowy    Punkty     Liczba startów   
1MSontowski Marcin 🥇Morenka Team366.777
2MJędroszkowiak Michał 🥇KSA Janiszewski Dzik Team337.489
3WKrasuski Marcin 🥇-334.537
4MWojciech Sebastian Wilga Orient / KS Hades Pń325.427
5MWolniewicz Paweł -287.0011
6MKopacz Piotr -283.1311
7MOpioła Mariusz Równia Pochyła271.246
8WBinkowski Waldemar 🥇-263.5313
9MFidelak Paweł -256.4115
10SWKaczmarek Stanisław 🥇-249.8612
11SWHerman-Iżycki Leszek 🥇-246.9512
12SWHorova Magda 🥇-241.6912
13MŁyszczarz Błażej -241.268
14MRogóż Kamil Wydry236.3810
15MDuszak Arkadiusz 2PU235.949
16MParda Radosław KSW Bushi233.026
17KDuszak Dorota 🥇2PU230.837
18MSłomiany Łukasz PIANA Z PYSKA229.056
19WPuka Hubert Ujadające okratki224.638
20KSzmyt Barbara 🥉Klub InO STOWARZYSZE Warszawa222.5110
21KKruszek Małgorzata 🥈Wydry222.389
22MSuwara Mateusz SP 66 Wrocław220.2810
23MKaltenberg Norbert -219.956
24WBłachowiak Mariusz MARATON LESZNO218.306
25KMalanowska Anna Idę, bo mogę211.649
26MWybraniec Wojciech -211.216
27MGąsiorek Tomasz Speleoklub GAWRA209.357
28WProzorowski Wiesław 🥈Ambit Racing Team206.726
29WWitkowski Marcin ZASZYCI200.427
30WKacprzycki Olaf Olo Solo188.0115
31SWPaluchowski Tomasz 🥉-186.8915
32MKwitowski Piotr 🥉Mazurskie Tropy185.466
33SWBacański Mirosław -185.208
34WCzechowicz Dariusz Dzikie Życie RunTeam184.1610
35MKaźmierczak Tomasz T-MAKS182.865
36SWSzpak Paweł Motyla Noga180.597
37MRomanowski Łukasz 🥉Debestim178.774
38MSiejko Łukasz 4S175.795
39WEibl Andrzej Eiblu Team175.756
40MPodraza Tadeusz UltraTarnów173.685
41WGostomczyk Karol 🥉RELAKS165.524
42MMatysiak Tomasz -165.395
43MSpychała Krzysztof wmalinowym164.248
44MKowalik Marcin -156.526
45MMajer Janusz -156.325
46MCieślak Arkadiusz kran-suw154.749
47MKłodziński Karol -151.994
48MJankowiak Paweł 🥇Chyże BnO / Z Mapą150.463
49SWWąsik Jacek cbfs146.937
50MTomkiewicz Tomasz -145.354
51WRychlicki Dariusz Pogromcy kilometrów141.295
52MZawada Michał Sprytne Wiewiórki135.394
53MKorpula Grzegorz -132.384
54MKapustka Wojciech ArsBona131.554
55KFilipek Małgorzata Forest Gang129.815
56MGałązka Grzegorz Road to nowhere129.564
57MDopierała Piotr Team 360128.313
58KHoduń Anna AZS CM UJ127.093
59MBalana Jacek -127.054
60WPręcikowski Rysiek -126.294
61KKonke Jolanta -121.934
62MSzałaj Przemysław -120.136
63MLitewka Jacek Drużyna Gabrysi119.835
64MWieczorek Andrzej hasiok118.573
65MDuda Tomasz 🥈-117.023
66MKaliciński Marek UKA114.215
67MFabrowski Jan -113.534
68KChojnacka Karolina -110.483
69SWHora Vladimír Bludne balvany110.167
70MStefaniuk Marcin Maślaki110.034
71KKarpa Katarzyna 🥇Smashing pĄpkins109.515
72MDerkacz Łukasz -107.515
73WŁaski Tomasz KInO Stowarzysze106.333
74MGrodecki Łukasz Cobra Team105.663
75MHałabała Gniewosz KS Hała104.123
76SWRusak Wiesław X Ełcka Zmarzlina 2019103.744
77MJakubowski Łukasz KB Kamien Pomorski103.004
78MBowszys Maciej -102.953
79WFalkiewicz Anna -100.224
80WFalkiewicz Michał -100.224
81MPełszyński Mariusz -96.673
82MTrzeciakiewicz Marcin -96.514
83MWięcek Maciej 🥇inov-895.123
84MKrasowski Tomasz -94.583
85MMajcher Paweł -93.393
86MMalicki Grzegorz Orange Polska91.563
87WWiatr Wojciech :)91.073
88MŻarna Tomasz -90.454
89MMioduszewski Mateusz Team 36090.442
90SWSokulski Jerzy Klub Wysokogórski Kraków89.996
91MKaźmierczak Mateusz Eventyr Team89.872
92KBanaś Malwina Pustelnik89.113
93KWilk Magdalena Ultrapośladach87.925
94MDąbrowski Michał -87.915
95MChabrzyk Andrzej ChabTeam84.463
96MMichalak Krzysztof -83.454
97MOlszewski Mateusz -83.313
98WDefeciński Radosław Lunatycy83.202
99MStelmach Ferdynand -82.883
100MWójtowicz Grzegorz Skraj Bagna82.453
101MBiałucha Sergiusz Saint-Gobain Squad81.074
102MNowak Mariusz -78.673
103MTuleja Tomasz -78.613
104MRyskalok Piotr Okiem Wilka78.012
105KSkupień-Franczyk Barbara -77.802
105MFranczyk Paweł -77.802
107SWNoga Witold 🥇-77.282
108MDziedzina Daniel Epic_Team™77.065
109MDziedzina Jakub Epic_Team™76.795
110KSochacka Katarzyna 🥇-76.773
111MBałchanowski Michał Morenka Team76.672
112MGruhn Krzysztof Oriento Expresso Team76.322
113MPiłat Tomasz -76.013
114KJanerka Marzka -74.022
115WPryjma Tomasz funexsports73.742
116MWaszczyk Bernard 🥉Melestra72.412
117MBińkowski Borys Pizca del Mundo71.552
118MStańczyk Kamil -71.192
119WParzybut Jan 🥇Postęp team70.772
120MZawadka Sebastian -70.262
121MChojnowski Tomasz Banda Łysego69.592
122MNolka-Wiśniewski Karol -69.582
123MDolatowski Marek i tak się zgubię69.292
124WPiechocki Robert -68.333
125WKrzemiński Andrzej -68.323
126KTomkiewicz Elżbieta -67.342
127MZąbkiewicz Grzegorz Zabiegani Częstochowa67.042
128SWStocki Janusz Nogi Szybsze od Głowy65.474
129WRoszkowski Marcin ZABIEGANI PO USZY65.453
130MZiembiński Dominik -65.222
131KSzulencka Aleksandra -64.783
132MGromada Piotr -64.402
133MKraciuk Piotr -64.312
134MDomin Tomasz sevencoins.pl63.192
135MGębala Piotr -63.002
136MMachowski Sebastian Pogromcy kilometrów62.712
137MGórski Krzysztof -62.002
138MWalczak Jędrzej -61.863
139MMajewski Robert Orient Express Team61.482
140MJankowski Łukasz -61.482
141MIgnaczak Paweł Drużyna Twojej Starej60.583
142MDymek Rafał -60.132
143MZając Wojciech Długouchy59.862
144MSakowicz Kajetan Złotów59.512
145MKowal Zbigniew STOPA SŁUPSK58.942
145MKosicki Tomasz Stopa Słupsk58.942
147MLisicki Piotr AP Warszawa58.902
147SWLisicki Tomasz AP Warszawa58.902
149MDubil Michał Rajd Źródeł Chodelki58.562
150MDarchuk Oleksandr -58.292
151WHanas Dariusz -58.232
152MParafiniuk Adam -57.902
153KOwczarz Joanna 🥉Włóczymordy54.653
154SWSienkiewicz Władysław Sam w lesie54.085
155MFankidejski Artur -53.531
156MŻak Paweł Browery Team53.001
157WWeiss Marcin -52.873
158KCzerwińska Aleksandra Cwane lisy52.382
159MTelepski Michał -52.001
160MRokoszewski Andrzej -51.102
161MBek Michał Rodzinna Grupa Rowerowa50.752
162MTalanda Mateusz -50.542
163MLewandowski Krzysztof -50.171
164WAdamczyk Jarek Zbieranina z Niesięcina49.372
165MWyganowski Konrad -48.731
166KKrólak Magda -48.352
166MKrupiński Przemysław -48.352
168MŻurawski Łukasz Skraj Bagna48.152
169MMalinowski Marek -47.922
170MŻytkowiak Maciej -47.732
171MPoniatowski Tomasz Ślepe Kociaki Team47.472
172MMatusiak Michal -46.641
173MWolski Jakub -46.501
174MSkórka Robert -46.262
175MWiśniewski Jacek -46.252
176MŻyźniewski Cezary -46.232
177MHurman Krzysztof -46.122
178MKomorowski Mateusz -45.281
179MPiotrowicz Maciej -45.241
180MJagielski Łukasz -45.091
181MBijok Marcin -45.001
182MSawaniewski Rafał -44.992
183MPrądzyński Jarosław -44.681
183WBobrowski Jan -44.681
183MOpoński Artur -44.681
186MLepka Bartosz Słomiane Bambusy44.501
187MStypułkowski Michał -44.141
188MJaskuła Kornel Team 360°44.091
189Mde Rosier Marek -43.611
190MStankiewicz Paweł -43.521
191MSzmyt Łukasz HKS Azymut Mochy43.411
192MŁakomiec Krzysztof -43.231
193WSierżęga Andrzej ELMAK42.952
194MLewandowski Marek Lewy Team / Zasuwacz.pl42.891
195MMikołajczyk Paweł -42.462
196MZblewski Dawid -42.462
197KWelz Dominika 🥈UKS Włóczykij / Morenka Team42.272
198MGrochowski Wojciech -42.163
199MOlecki Paweł -42.162
200SWSienkiewicz Władsław -42.072
201MGrycz Kamil -41.931
202MNeufeld Marcin -41.891
203MDubil Bartłomiej Rajd Źródeł Chodelki41.542
204WBorowiec Krzysztof 🥇Borówki41.501
204MLewandowski Krzysztof -41.501
206MDziedzic Wadim -41.361
206MŚwierczyński Ryszard Orientop Wrocław41.361
208MKwiatkowski Adam adwokatuRUN41.322
209MSkorupski Robert -41.301
210MBanaś Sebastian -41.251
210MMatacz Piotr -41.251
212MRymon Lipinski Artur -40.912
213MGromelski Piotr -40.861
214MMirowski Łukasz 🥉CustomMapHolder.pl40.551
215WHołdakowski Wojciech -40.291
216MWięcko Jacek -40.291
217MMierzejewski Krzysztof -40.281
218MAvramenko Oleksii -40.242
219MLulek Zenon -40.041
220MMyśliwek Marcin -39.961
221MBartczak Paweł Wapniaki39.832
222MKosowski Paweł -39.721
223KCzeczott Małgorzata Snowdog TrailTeam39.442
224WLeja Piotr -39.431
225MFirlej Dariusz -39.401
226KRoczeń Marta -39.301
227MRoczeń Grzegorz -39.301
228MKosiorek Jacek Wapniaki39.252
229KTkaczuk Anna -38.981
230MCzajka Mariusz 🥉KInO Rekin38.801
231MOstromęcki Rafał -38.711
232WJancz Tomasz -38.581
233WWalczak Adam 🥉-38.101
234MBojczuk Marek -37.591
235MPorębski Marek Dziewiąty37.522
236KPetters Klaudia Romet Factory Team37.401
237MJonas Wojciech -37.241
238WZając Przemek -37.191
239NoneSejbiuk Anna -37.161
240KKinowska Katarzyna 🥇-37.001
241KBagińska Jolanta Bagi Team36.902
241MBagiński Paweł Bagi Team36.902
243MKosiński Maciej -36.781
244WBanach Piotr brak36.731
244MSkrynicki Sławomir brak36.731
246WBinkowski Waldemar -36.681
247MMarcin Kowalik -36.651
248WKowalski Tomasz KTG Trawers36.642
249MBolanowski Jan -36.471
250MDamaszek Grzegorz -36.182
251MZander Kamil -36.172
252KNowakowska Marta Dzikie Życie Run Team36.062
253WKozłowski Tomasz -35.941
253MDurka Sławomir -35.941
255MDeptuś Bartłomiej -35.791
256MOwczarski Marcin MMGO35.731
257MMaciejewski Krzysztof -35.711
258MZdrenka Mateusz Orient Express Team35.701
259MLis Tomasz -35.691
260KGokiert-Skrentna Justyna -35.681
261KJęsiek-Barabasz Agnieszka -35.681
262MCiszkowski Jacek -35.471
262MWielgosz Tomasz -35.471
264MKucharczyk Seweryn -35.341
265WJurkowski Dariusz -35.271
266MPawelec Michał -35.241
267MWojtczak Szymon GlobalLogic Sport Team34.971
268MRaczyński Bogusz Rodzinna Grupa Rowerowa34.682
269KSaj Kasia -34.561
270MSaj Marcin -34.561
271KKwiatkowska Beata -34.441
272MKukuła Michał -34.391
272MBałka Wojciech -34.391
274MMróz Bartosz -34.161
275MSzczepaniak Marcin -34.153
276MMiszke Michał -34.151
277KChrząstowska Kamila -34.111
277MTurek Łukasz Latające Ho(L)endry34.111
279MDuśko Piotr -33.981
280MBukowiec Mariusz -33.741
280MSzopa Marcin -33.741
282MTrzcinka Michał -33.031
283MBednarek Artur Oriento Expresso Team33.021
284MLulek Zenon Motyla Noga32.901
285MKurach Paweł -32.701
286NonePorębski Marek -32.551
287KZawiślak Dorota -32.481
288MSurdy Sławomir -32.481
289MHippner Marcin 🥇Morenka Team32.371
290MOrzechowski Piotr -32.312
291WPręcikowski Ryszard -32.191
291MPorębski Marek -32.191
293MWidera Maciej CSC Adventure32.181
294KOstaszewska Katarzyna -32.171
295WMiśkiewicz Dariusz -32.041
296MMakola Marek -32.031
297MFiedosiuk Michał -31.822
298MKierchner Cezary -31.401
299MParuszewski Marek -31.241
300MSitko Wojciech -31.212
301MWiśniewski Michał -31.171
302MŁasek Łukasz -30.951
303MKrzysztoforski Rafal -30.951
304WMachowski Sebastian -30.881
305MRobak Wojciech ZK Nowy Wiśnicz30.631
306MKowalewski Piotr -30.481
307MSobczak Marcin -30.471
308KŁazowska Sylwia 🥉Łaziki30.451
309MPasterczyk Dariusz -30.311
309WKubacki Andrzej -30.311
311MSzcześniak Mateusz -30.301
312MNankiewicz Krzysztof -29.891
313WBujakiewicz Gabriel 🥈On-Sight29.671
314MBorawski Maciej -29.581
315WMichalczyk Adam -29.571
316MCzeluśniak Andrzej KP PSP Gorlice29.531
317MSzarowicz Fabian -29.531
318MPrawdzik Adam -29.521
318MWypych Adam -29.521
320MApola Albert -29.511
320MBatory Marek Batory Bau29.511
322KKasztarynda Daria -29.431
322MSędłak Łukasz -29.431
322MPłudowski Bartosz -29.431
325WPękała Robert -29.421
326KPyrlik Anna -29.381
326MRobak Wojciech Salt Runners Bochnia29.381
328MBladowski Borys -29.371
329MJędrzejewski Mikołaj -29.361
330MMazurczak Robert -29.201
331MJabłoński Krzysztof -29.141
332MBowszys Maciej -29.141
333WAdamski Janusz VO2max Racing Team29.071
334KSetinkova Zuzana -28.961
335KBultrowicz Agnieszka -28.911
335MBizan Łukasz -28.911
337MBorkiewicz Piotr -28.821
338MTarkowski Krzysztof -28.821
339MDuber Grzegorz -28.682
340KMatelska Magdalena -28.651
340MWichlacz Marcin -28.651
342WChojnowski Krzysztof -28.604
343NoneBylica Agnieszka -28.491
343NoneStempkowicz Jacek -28.491
345MAdamczuk Sławomir MKS Wyzwolenie28.421
345MTalaga Robert MKS Wyzwolenie28.421
347WGawryszewski Michał -28.321
348WKorczyński Piotr -28.321
349SWGorczyca Roman Running tortoise28.251
350MBałabuch Jan -28.241
351KMachowska Magdalena -28.201
352KHajduk Lidka Bez Skorka28.121
352MHajduk Jacek SNOB Team28.121
354MKucharczyk Radosław -27.831
355MKozaczuk Grzegorz VO2max Racing Team27.681
355SWLencewicz Grzegorz -27.681
357MZalewski Sylwester -27.621
358MLewandowski Hubert -27.591
359KGradek Monika -27.531
360KPrawdzik Renata -27.491
361MZorczykowski Grzegorz -27.491
362MŻarna Krzysztof -27.401
363WMichalak Michał -27.401
364SWToporowski Sławomir MKB Dreptak27.391
365KCiesielska Bogumiła -27.341
366SWVencovska Alena -27.302
367KWitkowska Ania Klub Królika Stefana27.181
368MWawrzyniak Michał -27.001
369MJaniszewski Przemysław -26.921
370MWroński Mateusz -26.751
371SWHornik Zbigniew Sko Kompas26.631
372MMućko Filip Zbigniew -26.621
373MTopolski Stanisław -26.352
374MKurzeja Artur -26.231
375WPisarek Piotr -26.191
376KChojnowska Agnieszka -26.083
377KGórska Kinga Wicher26.001
377MTroc Jakub Wicher26.001
377WTroc Slawomir Wicher26.001
380MPawłowski Jacek -25.921
381MCnota Maciej -25.921
382MOlszewski Mateusz -25.781
383SWCiupiński Jerzy -25.761
384MLitwa Szymon -25.691
385MSawaniewski Rafał -25.411
386MPająk Tomasz Aboriginals25.391
387MSereda Michał -25.331
388MWróblewski Sebastian Jednostka Strzelecka 1007 Ełk25.201
389WKuczyński Radosław -25.201
389MKobyliński Rafał -25.201
391MDanielewicz Paweł -25.201
392MSołoducha Michał -25.191
393MSiemieniuk Krzysztof Ślepe Kociaki Team25.171
394MKoc Tomasz -25.151
395WĆwirko Sławomir STOPA SŁUPSK25.141
396MWeber Paweł -25.051
396MKubiak Krzysztof -25.051
398KStanisz Marta -25.001
398MFrątczak Piotr -25.001
400KNadzieja Klaudia -25.001
401MNadzieja Jakub -24.991
402MPacek Łukasz -24.991
403MMosiewicz Andrzej -24.781
404MBębenek Marcin -24.561
405KPatyk Joanna -24.501
405KBąk Sabina -24.501
407MCieślicki Mateusz AZYMUT TEAM24.441
408MPyta Krzysiek ciecierzyca wełnowiec24.431
409MKozłowski Jan -24.432
410MGostomczyk Krzysztof -24.361
411MWeiss Piotr -24.331
412KAdamczyk Ewa 🥇Zbieranina z Niesięcina24.121
413MAugustyniak Hubert -24.071
414MWieszaczewski Jacek Orientop Wrocław24.021
415MRadkiewicz Dominik Speednet23.971
416KAnyszkiewicz Marzena -23.971
417MAbryszyński Krzysztof Speednet23.971
417MZomkowski Kamil -23.971
419SWAdamczyk Jan Gorlicka Grupa Biegowa23.951
420MGabała Michał -23.891
421MSkibiński Robert -23.481
422MBachnij Szymon -23.451
423MGrybś Piotr -23.351
424NoneNycz Marcin -23.161
424NoneJuszyński Aleksander -23.161
426KGromek Edyta -22.741
426MWójcik Łukasz -22.741
428MSciebura Paweł -22.741
429WMałowiński Artur 🥉:-)22.661
430MMarkiewicz Marcin -22.482
431MŚcigaj Rafał -22.482
432WPolak Katarzyna Team 36022.311
433MSiemieniuk Krzysztof -22.301
434MGac Jakub -22.071
435KSawicz Małgorzata -22.001
436MPochylski Maciej -22.001
437WGórecki Krzysztof -21.891
438MZawadzki Klaudiusz Wiewiór Adventure Team21.881
438MMiller Michał Wiewiór Adventure Team21.881
440MKmieć Tomasz -21.721
440MKliszcz Adam -21.721
442MKotwa Maciej S.G.A.WATAHA21.651
443MDuda Marcin -21.591
444MKlepacki Bartosz -21.531
444MAdamowicz Łukasz -21.531
446MCzapla Tomasz -21.281
446MBalcerczyk Slawomir -21.281
448MMaciejewski Marcin -21.261
449MDunst Adam -21.181
450MKoc Kamil -21.181
451KPiątek Zuzanna -21.091
452KLemke Kasia -21.091
452MBoliński Marcin -21.091
452MReiwer Łukasz -21.091
455MPawlak Bartek -21.091
456MTadeusz Maciej Tour De Sklep Skoki Team20.962
457MSzafrański Grzegorz -20.911
458MKrawczenko Mariusz Speednet20.901
459SWŁapanowski Jacenty Dzika Czesia20.871
460WTrafas Joanna OVER LIMIT20.831
460WDybul Magdalena OVER LIMIT20.831
462WGrochowalski Tomasz -20.451
463MGoss Piotr -20.371
464MCzerwionka Karol -20.371
465MJaneczek Piotr Jot20.091
466MGórecki Marcin -19.951
467MOchocki Marcin -19.951
468MHubert Jakub -19.921
469MMajer Dominik -19.901
470MŚwieca Adam -19.841
471KWagner Agnieszka -19.831
472MChroł Bartosz -19.831
473SWKrochmal Małgorzata -19.791
473SWKrochmal Grzegorz -19.791
475MCiuraszkiewicz Konrad Beskidy Adventure Team19.781
476WMotyka Mariusz -19.731
477KSzymańska Zuzanna Team 360º19.711
478WBajer Marcin -19.651
479MGrabowski Sebastian -19.371
480KSokulska Marta -19.371
481SWPiechowiak Przemysław -19.371
482MKuszela Mateusz -19.361
483MMatura Grzegorz Sąsiedzi19.351
483WLaskowski Arkadiusz -19.351
485MMelnicki Tomasz -19.291
486MCieściów Artur -19.291
487WKucharski Tomasz -19.171
488KBracha Jagoda -19.011
488KPawłowska Małgorzata -19.011
488WŻebrowska Katarzyna -19.011
488MŻmuda Michał -19.011
488MPawłowski Andrzej -19.011
488MSroczyński Paweł -19.011
494MMalinowski Sławek Heavy Metal Team18.851
495MHasiuk Jarek -18.851
496MBartkowski Marcin -18.791
497MŻabiński Krzysztof -18.791
498WGajewski Marek -18.791
499MKrzyżaniak Rafał -18.681
500MGinter Grzegorz AZS Collegium Medicum UJ18.671
501MSakiewicz Kajetan -18.671
502WRoszkowski Marcin -18.551
502MKrasoń Marcin -18.551
504WWojciechowski Jarosław Autsaider18.491
505KWysocka Barbara -18.451
506WHordziejewicz Ewa Strefa Byków18.361
507MPerucki Piotr -18.231
508MBanaszkiewicz Krzysztof -18.221
509WGórski Marcin -18.191
510MJankowski Stanisław -18.041
511MBuchta Maciej -17.941
512MWeiss Szymon -17.811
513MNowakowski Damian -17.711
514KKosińska Martyna -17.711
514MKosiński Andrzej -17.711
516MRuła Rafał -17.361
517MPaczuła Dawid -17.351
518MForyś Michał -17.141
519MKostrzewa Daniel -17.061
520MZgoła Tomasz -16.881
521KSzutkowska Agnieszka -16.861
522MCiania Rafał -16.861
523WOlbryś Stanisław KB Legionowo16.802
524KDziadas Kinga -16.751
525MMotała Tomasz -16.741
526KKubyszek Aneta -16.741
527MŚmieja Piotr -16.611
528MWasielewski Marek -16.571
529MJesionek Kamil -16.571
530MJesionek Jakub -16.571
530MŚniady Dariusz -16.571
532MZbela Sebastian -16.571
533MIwanicki Krystian -16.571
534KBoruta Emilia -16.561
535MLandowski Dawid -16.441
536MDrywa Tomasz -16.431
537KPiotrowska Katarzyna -16.411
537MPiotrowski Jędrzej -16.411
539NoneKaltenberg Lidia -16.351
539NoneKaltenberg Maja -16.351
541MKajkowski Rafał -16.311
542SWŚcibisz Jerzy -16.191
543MPiasecki Maciej Samowolka16.011
544WSzawdzin Anna -16.001
544MKukuła Michał -16.001
546MKrawczyk Marek -15.991
547WBogucka-Kołaczek Joanna -15.951
548KRyskalok Karolina -15.951
549MNowacki Tomasz -15.951
550MWitt Bartosz -15.941
551MGąsiorowski Maciej -15.821
552KSkubida Ewa Rajd Dolnego Sanu15.811
553KSamborska Anna -15.721
554WBodetko Bogdan -15.571
555MKrysa Rafał -15.482
556MJasiński Patryk -15.461
557MSzauer Tomasz -15.461
558KPromińska Alina -15.361
558MProminski Marek -15.361
560MŚpiewak Konrad -15.221
560MStacherski Paweł -15.221
562KSzparaga Dorota -15.101
563SWBaraniecki Jacek OA PTTK14.931
564MKnopkiewicz Michał -14.841
564MKnopkiewicz Maciej -14.841
564MOlejniczak Patryk -14.841
567MNiemczak Kamil -14.841
568KBalcerak Aleksandra -14.781
569MZelman Marcin -14.781
570KPlenzler Joanna -14.781
571KPlenzler Agnieszka -14.781
572KCzarnecka Magdalena -14.591
573KPodraza Anna UltraTarnów14.571
574MPiwowarczyk Łukasz -14.481
575KKozłowska Agnieszka -14.321
575MKozłowski Tomasz Los Pollos Hermanos14.321
575SWKrupowies Jerzy -14.321
575MPolcyn Piotr -14.321
575MKozłowski Szymon -14.321
580KIlnicka-Górska Aleksandra -14.321
581MGórski Przemysław -14.311
582MJaroszewski Adam -14.311
583MRumbuć Przemysław -14.141
583MStaniszewski Tomasz -14.141
585MPolewka Jan -14.001
585MPolewka Szymon -14.001
587MWaluga Ireneusz -13.881
588MRybakowski Marcin -13.851
589MSmyk Michał -13.851
590MPopkowski Marcin -13.851
591MSkupień Andrzej Znajomi i Przyjaciele Królika13.681
592MParciak Jacek -13.621
593MKucharski Rafał -13.541
593MBaworowski Grzegorz -13.541
595MPiela Marek -13.381
596MMarszałek Piotr InO SCI13.291
597MPiątkowski Jakub -13.231
598MMetelski Marek -13.211
599MMaj Dawid -13.211
600MKrupa Kajetan -12.961
601MTomaszyk Adam -12.891
602KParcheta Patrycja -12.711
602MSzymański Marcin -12.711
604MKapczynski Robert -12.671
605WDefeciñski Radosław -12.311
606MDerkiewicz Zbigniew -12.101
607MPodsiadły Marcin -11.951
607WJendrzejewski Robert Skraj Bagna11.951
609WFrankiewicz Bożena -11.851
610KBatarowicz Anna -11.631
610MBatarowicz Jakub -11.631
612MKołodziejczyk Michał -11.381
613KNizio Dorota -11.371
613MIwaszko Michał -11.371
615WRzepka Adam -11.301
616MSiwek Marcin -11.201
616MRaczkowski Damian -11.201
618SWPiotrowska Wiesława -11.201
618MPiotrowski Mateusz -11.201
620MBłażek Maciej -11.121
621KJaroszewska Monika -10.941
622KRichert Katarzyna -10.851
623MJurak Kacper -10.851
624MCzacharowski Michał -10.811
625MPrzechera Łukasz -10.721
626MMajewski Michał -10.721
627KZabielska Monika -10.321
628KZabielska Milena -10.321
629MKamiński Bartosz -10.321
630MMyszkowski Paweł -10.321
631KKrólikowska Magdalena -10.241
631KCyniewska Agnieszka -10.241
633MWielgus Grzegorz -10.161
633MKolera Grzegorz -10.161
633MPolaczek Rafał -10.161
633WWielgus Jacek -10.161
633MMasternak Przemek -10.161
638MRegliński Robert -9.921
639WHordziejewicz-Karasińska Ewa -9.831
640KSawicz Natalia -9.641
640KSiudzińska Emilia -9.641
640MPiotrowski Michał -9.641
640MTaperek Michał -9.641
644KBalcer Justyna -9.571
645MSadowski Waldemar -9.571
646MRaszkiewicz Szymon -9.501
647MRaszkiewicz Rafał -9.501
648MWojczyk Sebastian -9.421
648WLedzion Grzegorz UKS Orientuś Łódź9.421
650WŁyczko Tomasz -9.301
651SWRajtar Zbigniew -9.291
652KMucha Monika -9.081
652MSzewczyk Krzysztof -9.081
654MGrochal Marcin Zagubiony Caban8.931
655MZdąbłarz Marcin -8.931
656SWŻak Krzysztof -8.471
657MTurczanik Łukasz -8.221
657MDworak Wojciech -8.221
659MNiełacny Jakub -8.201
660MKowalewski Paweł -8.001
661KKubisz Dorota -7.811
662KSzukalska Anna -7.811
662KPietrzak Katarzyna -7.811
662MKról Jędrzej -7.811
665MKubisz Tomasz -7.811
665SWRosiński Zbigniew -7.811
667SWSzablicki Aleksy -7.791
668MBarczyszyn Adrian -7.701
669MJabłoński Mateusz -7.561
670MPaprocki Karol -7.371
671MŁakomski Marcin -7.351
672MKasprzyk Radosław -7.311
673MChudziński Feliks -7.291
673MWoźniak Adam -7.291
673MChudziński Tomasz -7.291
676MCiemoszewski Michał -6.831
677WKaszuba Marek -6.781
678MHaladyn Łukasz -6.711
679MKerger Zbigniew -6.641
679MGrajek Andrzej -6.641
681KZdrojewska Dorota -6.491
682MRuszkowski Arek -6.491
683KRuszkowska Monika Anna -6.491
684MDawid Dawid Tryba -6.491
685MKozioł Krzysztof -6.491
686MPospieszny Adam -6.491
687SWKulaszewicz Helena -6.491
688KKadłubińska Emilia -6.491
689KPospieszna Julia -6.491
690MMajchrzak Marcin -6.491
691MSobczak Kamil -5.971
692KLis Dominika Na Skuśkę5.861
692MWągrodzki Marek Na Skuśkę5.861
694MWasilewski Maciej -5.751
695MPastor Jacek -5.741
696MKmiecik Kornel -5.491
697MMozol Piotr -4.821
698KSobieska Maria -4.811
699MDuda Marcin -4.751
700WOgrodnik Bogusław -4.741
701MMagnuszewski Robert -4.601
702KChajkowska Małgorzata -4.161
703KStepko Katarzyna -4.161
704KKawalerowicz Marta -3.941
705MSporysz Mateusz -3.721
706SWGwara Czesław -3.691
707KGierus Ilona -3.611
708KOgrodowicz Ewa -3.611
709MWierzbicki Marcin -3.511
710KPiwowarczyk Agata -3.371
711SWHajkova Vera -3.361
712WSzymczak Andrzej -3.361
713MPlesiński Mariusz 🥇10BKPanc3.121
714MCzarnobil Janusz -3.111
715WLic Janusz -3.011
716MGładysiak Przemysław Gładko biegamy;-)2.941
717MJarmułowicz Piotr -2.631
718MWelz Kacper -2.571
719MPruszkowski Paweł -2.241
720KKusiewicz Agnieszka -2.211
721SWDrewniak Wiesław -2.111
722WWalatek Piotr -1.921
723MBeszczyński Sebastian -1.871
724KKołodziej Natalia -1.771
724MGil Wojciech -1.771
726MCeier Grzegorz Rowerek1.311
727MKralski Krzysztof -1.001
727MNowak Paweł -1.001
727MZoruk Piotr -1.001
727MMiąskowski Daniel -1.001
727MTopa Bartłomiej -1.001
727MDąbrowski Jan -1.001