Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Izerska Wielka Wyrypa 2011

Organizer Oddział Łużycki PTSM w Lubaniu
Place woj. dolnośląskie - Zaręba
Date 19 - 21 aug 2011
Headquarter
Web page
Regualation
Description None
All participants count 193
Results status Official results

Results

Route TP100

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
52
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1155Jędroszkowiak Michał 🥇-Książ WielkopolskiKSA Janiszewski Dzik Team100.00
14411Horova Magda 🥇-Praha, Czechy-100.00
3940Więcek Maciej 🥇-Krakówinov-898.32
460Krasuski Marcin 🥇-Warszawaorienteering.waw.pl95.36
53744Łakomiec Krzysztof --ON-SIGHT95.12
69818Koniukhov Taras ---93.49
79267Giełzak Sabina 🥇---93.09
84472Klapková Milada -Vrchlabí - CZ-89.41
9578Lulek Zenon -MasłówMotyla Noga77.34
108768Kotlarz Paweł ---75.42
11255Pawłowski Marcin -Szczecin-70.86
1210382Sala Mieczysław ---68.93
12529Podraza Tadeusz -TarnówUltraTarnów68.93
1414590Romanowski Łukasz -GdańskDebestim67.95
1410Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo67.95
169812Bednarczyk Paweł ---66.58
175593Bubel Alina ---66.17
184471Klapka Michal 🥉-Vrchlabí - CZ-63.95
193807Orzechowski Piotr ---63.63
19103Bujakiewicz Gabriel 🥈-PobiedziskaOn-Sight63.63
212123Pietrzak Mariusz -PiastówSKPB Warszawa58.58
224412Hora Vladimír -Praha-56.20
237145Sąsiadek Maciej ---55.27
23513Smoliński Marcin -Rzeszów-55.27
2510425Płoskonka Damian ---55.03
262466Drożdżyński Krzysztof -Klęk-54.75
27279Herman-Iżycki Leszek 🥈-Warszawa-53.07
286734Choiński Paweł ---49.32
288054Giełda Jędrzej ---49.32
301449Mleczek Tadeusz -Świdnica-47.33
302666Szczepański Sebastian ---47.33
308567Grela Michał ---47.33
3010258Meller Błażej ---47.33
3414591Noga Witold -Gdańsk-37.58
35316Krasowski Tomasz -Wrocław-36.01
36542Bednarczyk Aleksandra 🥇-PoznańSTR Poznań35.03
37312Truszkowska Kamila 🥇-Gdańsk-34.26
383523Janiszewski Przemysław ---34.07
3910588Jura Dorota ---32.12
40541Bednarczyk Zbigniew -PoznańSTR Poznań28.14
417890Rzeszowski Przemysław ---23.70
4210522Grabowski Radosław ---22.56
4310523Drozdowski Marcin ---22.29
4410524Freudenheim Krystian ---20.90
4510526Homa Bogusław ---19.51
4510527Mrówka Marcin ---19.51
471073Żytecki Marcin -Wrocławdaleko jeszcze?15.32
485592Grodzki Krzysztof ---14.83
4910533Żak Grzegorz ---13.77
5010626Rąk Justyna ---12.85
5110555Kruze Karol ---7.41
529977Wywrot Mariusz ---6.35

Route TR150

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
48
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1-1287Buciak Piotr 🥇-WarszawaTeam 360°100.00
-18817Gruziel Magdalena 🥇---100.00
-23089Stanek Asia 🥇---96.00
2-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp96.00
3-3164Nowaczyk Michał 🥉--We mgle po łydki92.00
-38908Skompska Anna ---92.00
3-7154Nalazek Marcin ---92.00
-441Kosmala Monika -Dąbrowa GórniczaStowarzyszenie ROC Razem Osiągniemy Cel90.00
5-3139Wojciechowski Adam --Piastów88.00
-513281Piotrowicz Ula ---88.00
-65105Kowalska Anna -brak-86.00
6-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl86.00
-612034Kowalska Anita ---86.00
7-7Zadworny Tomasz -Łódź-84.00
8-15Bober Bartłomiej 🥇-KobylnicaHarpagan82.00
9-288Drażan Łukasz -WarszawaKSAT80.00
10-8Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI79.00
11-38Konieczny Tomasz -LipkaGrupa Rowerowa Lipka78.00
12-13079Haczek Krzysztof ---77.00
13-303Cichoń Paweł -PoznańKOPER Architektura76.00
14-12644Dreslewski Piotr ---75.00
14-5Wieczorek Jarosław -WrocławRajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia75.00
16-57Wieszaczewski Jacek -WrocławOrientop Wrocław73.00
17-3273Marcinkiewicz Mariusz ---72.00
17-10337Frankowski Łukasz ---72.00
19-123Kwitowski Piotr 🥉-WarszawaMazurskie Tropy70.00
19-284Stanek Robert -SzczecinRUDY KOT70.00
21-850Melon-Mika Krzysztof -SkierniewiceLos Maruderos68.00
22-13098Sikora Tomek ---67.00
23-12868Sikora Przemysław ---66.00
24-3128Świetlik Krzysztof ---65.00
24-1342Jóźwiuk Piotr -PszczółkiBrotherhood of Moonshine65.00
24-773Orłowski Leszek -SłupskTroll Team65.00
27-13080Wasilewski Wojciech ---62.00
28-12860Otto Ryszard ---61.00
29-831Kawecki Dariusz -ZabrzeETISOFT BIKE TEAM60.00
30-918Baster Przemysław -Kraków-59.00
31-10110Jaskuła Wacław ---58.00
32-301Paszkowski Wojciech -Białystok-57.00
33-12381Stępień Eryk ---56.00
34-36Mierzwicki Krzysztof -WarszawaMazurskie Tropy55.00
35-11630Szachowicz Borys ---54.00
35-4118Kamiński Paweł -Brodnica, Wybudowanie Michałowo-54.00
37-106Wiktorowski Krzysztof -Łódź-52.00
38-202Ruchlicki Stanisław -BiałystokBritenet51.00
39-14686Kowalski Paweł -Otwock-50.00
40-141Eibl Andrzej -ChocianówEiblu Team49.00
41-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos48.00

Route TP50

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
93
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
114Lenczowski Jan 🥇-Sulejówekteam36050.00
1700Niedźwiedziński Rafał -Łódź-50.00
19997Kosińska Maria ---50.00
4194Rycerski Bogdan 🥇-IłowaSkyrunning Poland46.02
5657Skowroński Janusz -Oleśnica-43.78
69994Furga Magdalena ---42.69
710881Ruta Kaczmarska Paulina ---42.42
810883Ślimakowska Monika ---40.28
94670Marciniak Tomasz ---39.61
10654Jaskuła Kornel -WichrówTeam 360°39.51
1111Galla Marek -Bydgoszcz-39.42
124805Galla Franciszek -Poznań-39.23
1310884Janota Katarzyna ---38.68
148006Kociołek Ireneusz ---38.48
159461Bernhard Piotr ---37.41
168997Rupar Beata ---37.25
178801Łuczko Grzegorz 🥇---37.16
179203Marianowski Marcin ---37.16
199074Rąpała Krzysztof ---36.57
208304Brudło Beata 🥈---36.38
21577Kobos Tomasz -KrakówMetoda Feldenkraisa35.84
22322Szczęsny Michał -Polska-34.91
239460Jankowska Natalia ---34.79
241128Zaremba Marek -BaranówKAMIKADZE34.39
2410677Ertel Radosław ---34.39
243647Kupczak Grzegorz ---34.39
2710887Jesariew Natalia ---33.80
2710673Bachowska Ewelina ---33.80
2910141Swierk Seweryn ---33.75
2910142Szaniewski Mirosław ---33.75
3110888Frąckowiak Joanna ---33.21
3210062Salwach Bernarda ---33.17
336313Męcina Anna ---32.92
3410891Przybył Joanna ---30.69
35467Radziwoń Anna -Polkowice-30.23
358022Bugaj Teresa ---30.23
378897Franków Marta ---29.62
3810728Borzystowski Patryk ---29.29
3810686Dobecki Michał ---29.29
4010731Kucznir Piotr ---28.62
4110739Lis Michał ---28.08
4210741Sudakowski Tomasz ---28.03
43765Komorowski Mateusz -Warszawa-27.50
4410084Antoniak Tadeusz ---26.34
45402Wróbel Dariusz -Wrocław-26.30
467345Motała Tomasz ---26.21
4610212Drapikowski Marek ---26.21
462472Dura Grzegorz -Zagłębie-26.21
4610681Mikulski Łukasz ---26.21
467505Bernat Zbigniew ---26.21
518674Wrotecki Paweł ---26.13
524640Paszczyński Rafał -Racibórz-25.80
529414Dondalski Jacek ---25.80
548896Medwecki Jacek ---25.43
558107Ślimakowski Daniel ---24.81
5610361Radomski Maciej ---24.66
577288Krasoń Marcin ---24.62
589374Olesiński Rafał ---24.58
586539Kopacz Filip ---24.58
606037Skupień Andrzej ---23.93
607995Górniaczyk Jacek ---23.93
622893Jagoda Maciej ---23.82
638115Kłodowski Michał ---23.28
6310304Wieczorek Piotr ---23.28
6510680Rupar Grzechu ---22.95
6610711Lisowski Przemek ---22.88
678305Brudło Marcin ---22.41
68469Duda Jakub -WleńOrientop Wrocław22.16
6810777Wapniarczuk Tomasz ---22.16
6810776Handzewniak Dominik ---22.16
719535Dziedziela Wojciech ---21.51
7162Wąsowski Marek -WrocławŁapiguz21.51
73653Dering Marcin -WrocławOrientop Wrocław21.43
746923Kociołek Piotr ---20.82
741215Knaś Łukasz -Piekary ŚląskieF-TEAM20.82
7610787Frąckowiak Mirosław ---20.45
77294Potocki Marcin -Żary-20.43
7710341Salwach Andrzej ---20.43
791768Just Rafał ---20.40
80706Wąsik Jacek -Lublincbfs20.28
8110788Kraśkiewicz Waldemar ---20.22
818913Michalski Tomasz ---20.22
8310342Konieczka Tomasz ---18.90
84147Krupowies Jerzy -Szczecin-18.88
8510799Nąckiewicz Jarosław ---18.62
85463Radziwoń Krzysztof -PolkowiceGrupa Nienachalnie Heroiczna18.62
879048Michałowski Tomasz ---18.28
879020Kowski Marek ---18.28
8910898Łabuz Agnieszka ---18.26
9010536Jędra Bogumił ---16.88
919047Mrowca Anna ---14.13
9210825Smolinski Tomasz ---10.12
9310846Wilczyński Michał ---7.88