Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Wielkopolska Szybka Setka 2011

Organizer Klub Sportowy HADES
Place woj. wielkopolskie - Pobiedziska
Date 15 - 17 jul 2011
Headquarter
Web page
Regualation
Description None
All participants count 167
Results status Official results

Results

Route TP100

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
37
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1940Więcek Maciej 🥇-Krakówinov-8100.00
19267Giełzak Sabina 🥇---100.00
31392Szaciłowski Piotr 🥇-Świnoujście-96.01
31158Buchajewicz Andrzej 🥇-RotmankaMCkwadrat96.01
51359Kędziora Robert 🥈-KarczewkoPAGANRUNNER81.61
6312Truszkowska Kamila 🥇-Gdańsk-78.57
710386Knioła Karol ---76.64
810564Nowak Katarzyna ---69.11
95855Bolanowski Jan ---66.90
10103Bujakiewicz Gabriel 🥈-PobiedziskaOn-Sight65.05
103807Orzechowski Piotr ---65.05
1210381Molski Jakub ---64.35
128635Łaskarzewski Jarosław ---64.35
142564Pacześny Miłosz ---61.62
1410396Góraj Paweł ---61.62
1614591Noga Witold -Gdańsk-60.21
1710403Wagner Tycjan ---59.03
179988Krzal Michał ---59.03
1710404Wojtuń Mirosław ---59.03
20102Małowiński Artur 🥉-Bydgoszcz:-)52.97
209825Nowak Daniel ---52.97
222123Pietrzak Mariusz -PiastówSKPB Warszawa52.25
239820Cygan Henryk ---46.75
235425Zakrzewski Michał ---46.75
2510338Kaźmierczak Grzegorz ---44.49
2614592Kinowska Katarzyna -Gdańsk-43.65
27706Wąsik Jacek -Lublincbfs41.58
281200Dziech Daniel -Ligota-36.69
29101Małowińska Małgorzata 🥇-Bydgoszcz:-)36.38
307408Runowski Jakub ---34.24
317160Burzyński Wojciech ---31.80
319866Mojsiuszko Sławomir ---31.80
339286Filipek Tomasz ---29.35
3410520Frąszczak Mateusz ---23.26
3410521Morszner Dariusz ---23.26
364823Horbaczewski Mirosław -Poznańferraty.pl18.40
372678Borgieł Krzysztof ---12.26

Route TR150

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
58
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
-13089Stanek Asia 🥇---100.00
1-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl100.00
-213033Mróz Monika 🥉---96.00
2-1287Buciak Piotr 🥇-WarszawaTeam 360°96.00
3-7154Nalazek Marcin ---92.00
3-288Drażan Łukasz -WarszawaKSAT92.00
-312805Kłopocińska Agnieszka 🥈---92.00
-413279Skompska Basia ---90.00
-512001Zientkiewicz Anna ---88.00
5-3139Wojciechowski Adam --Piastów88.00
-612810Witak Małgorzata ---86.00
6-3164Nowaczyk Michał 🥉--We mgle po łydki86.00
7-1Śmieja Daniel 🥇-Szczecinmrdp.pl84.00
-713038Rosłaniec Kamila ---84.00
-813289Horemska Joanna ---82.00
8-38Konieczny Tomasz -LipkaGrupa Rowerowa Lipka82.00
9-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos80.00
-913072Mosionek Agata ---80.00
-1041Kosmala Monika -Dąbrowa GórniczaStowarzyszenie ROC Razem Osiągniemy Cel79.00
10-7Zadworny Tomasz -Łódź-79.00
11-279Herman-Iżycki Leszek 🥈-Warszawa-78.00
12-8Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI77.00
12-12107Sulej Karol ---77.00
14-284Stanek Robert -SzczecinRUDY KOT75.00
15-183Ścibisz Jerzy -Szczecin-74.00
16-303Cichoń Paweł -PoznańKOPER Architektura73.00
17-223Miśkiewicz Marcin -KozieniceKB Galeria Warszawa72.00
18-772Papis Leszek -SłupskTroll Team71.00
18-3128Świetlik Krzysztof ---71.00
18-1342Jóźwiuk Piotr -PszczółkiBrotherhood of Moonshine71.00
18-773Orłowski Leszek -SłupskTroll Team71.00
22-2483Zieliński Daniel -Luboń-67.00
23-3991Jankowski Tomasz ---66.00
23-8852Pilarczyk Bartłomiej ---66.00
25-12860Otto Ryszard ---64.00
26-12093Niemyt Adam ---63.00
26-13104Ostoja Artur ---63.00
28-13106Szczepaniak Tomasz ---61.00
28-275Dondajewski Marcin -PoznańUltraTrail61.00
30-12046Rybak Zbigniew ---59.00
30-13109Gawłowski Krzysztof ---59.00
32-3273Marcinkiewicz Mariusz ---57.00
33-10337Frankowski Łukasz ---56.00
34-11903Kowalicki Przemysław ---55.00
34-11904Gierszewski Andrzej ---55.00
36-631Wojdat Przemysław -Otwock-53.00
37-13116Cieślak Szymon ---52.00
38-569Wichniewicz Czarek -PuszczykowoMokre Nogi51.00
38-13119Wichniewicz Leszek ---51.00
40-918Baster Przemysław -Kraków-49.00
41-12865Warowny Piotr ---48.00
42-12527Plewa Andrzej ---47.00
43-13127Horemski Marcin ---46.00
44-13129Piwowarczyk Kuba ---45.00
45-13132Hille Jerzy ---44.00
45-13134Rzepkowski Krzysztof ---44.00
47-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp42.00
48-831Kawecki Dariusz -ZabrzeETISOFT BIKE TEAM41.00

Route TP50

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
72
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
16033Janerka-Moroń Marzka ---50.00
1155Jędroszkowiak Michał 🥇-Książ WielkopolskiKSA Janiszewski Dzik Team50.00
310877Groza Katarzyna 🥇---49.46
41178Nowak Laura 🥇-Świnoujście-47.26
510596Nawrocka Kamila ---46.30
69477Sadowska Anna 🥈---46.15
714Lenczowski Jan 🥇-Sulejówekteam36044.23
822Rafalska Joanna 🥉-Jelenia Góradrużyna górskiego Skrzata43.05
98997Rupar Beata ---42.32
108768Kotlarz Paweł ---41.30
118304Brudło Beata 🥈---40.34
1210697Kłunejko Karol ---40.08
136800Jasiński Bartosz ---39.24
13319Olbryś Stanisław -NasielskKB Legionowo39.24
15308Sochacka Katarzyna 🥇-Rokietnica-38.80
168006Kociołek Ireneusz ---38.33
17732Maliszewski Leszek 🥉-OtwockStryki-Byki38.24
18159Hippner Marcin 🥇-GdańskMorenka Team38.14
1910Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo37.10
19461Kłosowicz Maciej -Poznańfurious goats37.10
197153Fudro Edward 🥇---37.10
2212Grabowski Bartłomiej 🥈-OtwockStryki - Byki Adventure Team36.37
231779Szymczak Paweł --KB Castellanus31.54
231569Podbielski Marek ---31.54
259465Kidawa Karol ---29.78
269812Bednarczyk Paweł ---27.74
271983Moroń Artur ---27.08
287993Szkudlarek Szymon ---26.89
2910204Postek Cezary ---26.79
2910203Czwojdrak Michał ---26.79
3110536Jędra Bogumił ---26.14
3210678Pyszny Krzysztof ---25.91
324640Paszczyński Rafał -Racibórz-25.91
3210679Binder Maciej ---25.91
3510362Bułka Emil ---25.73
3510372Borczyński Maciej ---25.73
377405Wroński Krzysztof ---25.64
3810756Kolasa Łukasz ---25.21
39185Urbański Andrzej 🥈-Gryfino-25.17
409814Kowalski Marek ---25.13
41763Kowalski Tomasz -BydgoszczKTG Trawers25.04
4210759Piwowarczyk Jędrek ---24.75
4210684Kasprzyk Maciej ---24.75
44765Komorowski Mateusz -Warszawa-24.27
459453Jurczuk Jerzy ---23.54
462338Domański Robert -Jelenia Góradrużyna górskiego Skrzata23.36
4710686Dobecki Michał ---23.07
4810680Rupar Grzechu ---22.96
4810769Grzymała Grzegorz ---22.96
506037Skupień Andrzej ---21.99
507995Górniaczyk Jacek ---21.99
522570Zglejc Piotr ---21.89
522571Florek Tomasz ---21.89
548305Brudło Marcin ---21.86
5510896Fryc-Jabłońska Mirosława ---21.26
56579Pańszczyk Piotr -Wrocław-21.12
5710364Stodulski Robert ---21.09
5810897Wittmann Karina ---21.07
5910784Waloszczyk Daniel ---21.06
595246Bartczak Paweł ---21.06
612466Drożdżyński Krzysztof -Klęk-20.76
625383Nikonowicz Adrian -Małe Gacno-18.46
62133Rożko Sebastian -GryfinoGryf-InO Team18.46
6410804Żach Juliusz ---16.15
65322Szczęsny Michał -Polska-13.84
6610748Zawistowski Paweł ---13.68
6762Wąsowski Marek -WrocławŁapiguz10.94
6810832Andrzejewski Krzysztof ---9.11
6810831Adamkiewicz Michał ---9.11
701301Jabłoński Janusz -GliwiceUKS KOMETA Gliwice8.49
7110097Wittmann Adam ---8.41
725080Wiktorzak Tomasz -Główczyce-6.73