Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Nocna Masakra 2012

Organizer Maratony
Place woj. zachodniopomorskie - Resko
Date 15 - 16 dec 2012
Headquarter
Web page
Regualation
Description None
All participants count 135
Results status Official results

Results

Route TP100

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
43
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
11533Pakuła Paweł 🥉---100.00
21392Szaciłowski Piotr 🥇-Świnoujście-97.67
21359Kędziora Robert 🥈-KarczewkoPAGANRUNNER97.67
41504Borowiec Krzysztof -GdańskBorówki78.12
514591Noga Witold -Gdańsk-78.00
69268Orman Kamil Michał ---76.35
66332Mikulski Piotr ---76.35
69263Grzejdziak Rafał ---76.35
69813Orman Krystian ---76.35
10183Ścibisz Jerzy -Szczecin-76.29
117154Nalazek Marcin ---75.41
11288Drażan Łukasz -WarszawaKSAT75.41
138759Sęczkowski Grzegorz ---73.04
14148Jurkowski Dariusz -Szczecin-69.61
15155Jędroszkowiak Michał 🥇-Książ WielkopolskiKSA Janiszewski Dzik Team61.74
169276Janerka Moroń Marzka ---39.97
17279Herman-Iżycki Leszek 🥈-Warszawa-39.90
177247Trykozko Anna 🥇---39.90
178103Busiuk Małgorzata ---39.90
203393Szurgot Przemysław ---37.23
219270Wojnarowski Piotr ---34.49
219809Mórawska Róża ---34.49
211532Kasjan Maciej ---34.49
219968Lorek Michał ---34.49
219822Szpak Dawid ---34.49
261983Moroń Artur ---28.22
275437Witkowski Andrzej ---20.65
28295Durkiewicz Bogusław -Załom-17.21
29156Baraniecki Jacek -SzczecinOA PTTK17.19
308213Durkiewicz Radosław ---15.47
317146Babicz Sławomir ---15.36
317145Sąsiadek Maciej ---15.36
338617Panek Michał ---10.24
349305Piątkowski Tomasz ---8.53
349909Skowron Marcin ---8.53
369855Zimny Paweł ---5.55
369986Kasprzyk Szymon ---5.55
38646Firuta Paweł -WrocławPG KMP Wrocław4.44
399987Sysio Dawid ---3.33
397127Rek Maciej ---3.33
419988Krzal Michał ---2.78
419989Woźniak Marcin ---2.78
415735Łukaszyk Adrian ---2.78

Route TR200

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
20
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1-301Paszkowski Wojciech -Białystok-100.00
-13089Stanek Asia 🥇---100.00
2-3128Świetlik Krzysztof ---96.00
2-772Papis Leszek -SłupskTroll Team96.00
4-127Nowicki Jacek -Gdańskpodrozerowerowe.info90.00
4-1342Jóźwiuk Piotr -PszczółkiBrotherhood of Moonshine90.00
6-7Zadworny Tomasz -Łódź-86.00
7-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos84.00
8-106Wiktorowski Krzysztof -Łódź-82.00
9-303Cichoń Paweł -PoznańKOPER Architektura80.00
10-284Stanek Robert -SzczecinRUDY KOT79.00
11-202Ruchlicki Stanisław -BiałystokBritenet78.00
12-136Żegliński Grzegorz -SzczecinCała Naprzód77.00
13-12144Jasek Tomasz ---76.00
13-12158Żołądek Grzegorz ---76.00
15-12610Rabczuk Krzysztof ---74.00
16-12860Otto Ryszard ---73.00
17-1289Piwakowski Andrzej -GdańskHarpagan72.00
18-12885Gierek Rafał ---71.00
18-9226Knitter Michał ---71.00

Route TP50

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
72
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
18765Waszak Michał ---50.00
1651Grabowski Łukasz -PoznańAR Poznań50.00
111Galla Marek -Bydgoszcz-50.00
1319Olbryś Stanisław -NasielskKB Legionowo50.00
5185Urbański Andrzej 🥈-Gryfino-40.85
61436Owczarski Marcin -ChojniceMMGO40.12
6461Kłosowicz Maciej -Poznańfurious goats40.12
68819Banach Tomasz ---40.12
67408Runowski Jakub ---40.12
10298Sobiegraj Marek -MyślibórzZOZOS37.77
117663Drewniak Marcin ---34.91
117664Drewniak Michał ---34.91
131128Zaremba Marek -BaranówKAMIKADZE34.80
133647Kupczak Grzegorz ---34.80
15178Waś Robert -MyślibórzTeam Myślibórz34.59
157405Wroński Krzysztof ---34.59
151178Nowak Laura 🥇-Świnoujście-34.59
1810008Boduch Aleksandra ---31.67
1810151Gąsorek Tomasz ---31.67
20302Ploch Piotr -BezrzeczePerpetual Motion Squad31.15
201412Gałka Roman -Gorzów Wielkopolski-31.15
20290Gliszczyński Marek -GutowiecPerpetual Motion Squad31.15
239534Wolski Kamil ---30.56
2310156Sobciński Grzegorz ---30.56
25196Żurawski Łukasz -PoliceSkraj Bagna29.25
25173Wójtowicz Grzegorz -SzczecinSkraj Bagna29.25
271437Seńków Mateusz -Szczecin-27.63
2810174Chodasewicz Kornel ---27.40
2810176Kałuża Tomasz ---27.40
2810179Sura Paweł ---27.40
281440Rupniewski Krzysztof -Szczecin-27.40
288667Pliszka Mateusz ---27.40
2810177Mężyk Piotr ---27.40
2810010Gil Martyna ---27.40
2810178Stępień Damian ---27.40
2810175Drągowski Karol ---27.40
3710182Brudecki Marcin ---27.20
378790Hyla Tomasz ---27.20
377993Szkudlarek Szymon ---27.20
4010184Masło Robert ---26.97
4010183Markiewicz Michał ---26.97
4010185Skorupa Paweł ---26.97
4010186Urbaniak Karol ---26.97
4410012Łukasik Kinga ---26.22
441432Mirowski Dominik -WrocławKS Artemis26.22
466Hołdakowski Wojciech -Warszawa-22.55
46753Hołdakowska Anna -Warszawa-22.55
4610028Tenerowicz Barbara ---22.55
4610227Łada Adam ---22.55
508391Folwarczny Jarosław ---22.12
5010201Babyszko Michał ---22.12
522507Szwaracka Małgorzata 🥇-GdańskMorenka Team21.45
5210241Dalmin Arndt ---21.45
544413Karasiński Paweł -Czeladź-19.07
5410117Górski Paweł ---19.07
548108Filipowicz Bartosz ---19.07
578770Szołtun Maciej ---17.72
571154Jakubowski Łukasz -Kamień PomorskiKB Kamien Pomorski17.72
5910055Cendrowska Monika ---15.50
5910056Sawoniewska Joanna ---15.50
6110304Wieczorek Piotr ---15.48
619512Andrzejewski Michał ---15.48
6310311Schoeneich Tomasz ---14.94
639759Weinert Aleksander ---14.94
639700Smolarek Jakub ---14.94
639699Rosochacki Mikołaj ---14.94
678965Szewczyk Bartosz ---13.76
68198Poździk Radosław -BarlinekBarlinecka Grupa Kolarska9.83
6910063Krzyśko Barbara ---9.09
69259Krzyśko Maciej -PełczyceAktywne Choszczno9.09
7110064Busiuk Alicja ---5.46
727706Pawluk Michał ---2.73