Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Azymut Orient 2014

Organizer BikeBoys Paweł Mantycki
Place woj. kujawsko-pomorskie - Brzeziny
Date 26 - 27 jul 2014
Headquarter Szkoła Podstawowa, Brzeziny 40A, 86-150 Brzeziny
Web page http://azymut.orientujemy.pl/
Regualation
Description None
All participants count 66
Results status Official results

Results

Route TR180

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
25
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
-1312Truszkowska Kamila 🥇-Gdańsk-100.00
1-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp100.00
-212287Cecuła Marzena 🥉---30.00
2-15Bober Bartłomiej 🥇-KobylnicaHarpagan90.91
2-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos90.91
4-1Śmieja Daniel 🥇-Szczecinmrdp.pl81.82
5-3164Nowaczyk Michał 🥉--We mgle po łydki79.52
6-301Paszkowski Wojciech -Białystok-76.36
7-12070Ruta Tomasz ---61.82
7-11836Siewruk Krzysztof ---61.82
9-12076Idzikowski Mariusz ---61.55
9-12369Iwaszko Łukasz ---61.55
11-855Gałązka Grzegorz -OsielskoRoad to nowhere61.10
11-3173Kauss Dawid ---61.10
13-38Konieczny Tomasz -LipkaGrupa Rowerowa Lipka61.02
14-6Hołdakowski Wojciech -Warszawa-61.00
15-773Orłowski Leszek -SłupskTroll Team57.41
16-772Papis Leszek -SłupskTroll Team57.37
17-11350Orzoł Piotr -Olsztyn-54.88
18-8Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI51.45
19-693Smejda Andrzej -Warszawa-37.73
20-12435Ninczeński Szymon ---34.30
21-122Sadowski Marek -CzapleJMDekoratornia.pl33.90
22-1289Piwakowski Andrzej -GdańskHarpagan33.51
23-115Cecuła Krzysztof -Swarzędz-20.11

Route TR100

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
5
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
-13778Bukowska Agnieszka -BydgoszczNazgul<3team50.00
1-12391Stefaniak Przemysław ---50.00
2-131Parzybut Jan 🥇-PniewyPostęp team49.90
3-3719Benesz Rafał ---46.78
4-891Sawicki Łukasz -Poznań-43.66

Route TP50

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
36
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1121Sontowski Marcin 🥇-GdańskMorenka Team45.00
11151Ćwidak Paweł -GdańskSKPT Gdańsk45.00
36873Worona Jakub ---39.20
48575Sikorski Kamil ---37.87
57810Kosowski Paweł ---37.84
61547Bereda Grzegorz ---36.36
71546Grodecki Łukasz -GdańskCobra Team35.42
83462Stanny Jakub ---35.37
91147Łosiewicz Mariusz -BojanoMorenka Team35.27
1010Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo34.72
115166Łazarek Daniel --Kawaler Wieczorową Porą34.19
122507Szwaracka Małgorzata 🥇-GdańskMorenka Team33.43
138837Gorzycki Daniel ---33.42
14102Małowiński Artur 🥉-Bydgoszcz:-)33.41
15829Bałchanowski Michał -GdańskMorenka Team32.91
16785Warchoł Andrzej -ŚwiecieThe Runners Świecie30.97
177836Hadam Daniel ---30.38
183492Bernatowicz Ziemowit ---30.37
196737Leszczyńska Magdalena ---29.31
20763Kowalski Tomasz -BydgoszczKTG Trawers29.30
21278Owczarz Joanna 🥉-PoznańWłóczymordy28.08
228899Koźmiński Marcin ---26.86
238629Jędrusiak Rafał ---26.85
24236Witczak Przemysław 🥇-WarszawaDreamtime Trails25.63
255437Witkowski Andrzej ---25.59
266811Wojtyra Jarosław ---24.38
278941Szymański Krzysztof ---24.37
288389Wójcik Jakub ---24.36
291257Musioł Radosław -Gliwice198324.36
308764Chmielewski Czesław ---18.27
319143Kosmowski Tomasz ---13.40
328923Roźniakowski Maciej ---12.18
328922Majewski Przemysław ---12.18
328921Mizera Katarzyna ---12.18
329160Domańska Izabela ---12.18
329161Timuszew Sławomir ---12.18