Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Leśne Dukty 2014

Organizer Nadleśnictwo Lipka
Place woj. wielkopolskie - Lipka
Date 31 may 2014
Headquarter Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku w Lipce
Web page
Regualation
Description None
All participants count 52
Results status Official results

Results

Route TR130

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
52
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
-114592Kinowska Katarzyna -Gdańsk-100.00
-1312Truszkowska Kamila 🥇-Gdańsk-100.00
1-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp100.00
2-1287Buciak Piotr 🥇-WarszawaTeam 360°99.85
-33421Pacek Karolina 🥉---90.38
3-1Śmieja Daniel 🥇-Szczecinmrdp.pl98.80
-43089Stanek Asia 🥇---80.77
4-15Bober Bartłomiej 🥇-KobylnicaHarpagan97.08
5-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos93.11
-59776Mąkolska Sylwia ---71.15
6-12042Marzejon Marcin ---86.12
-66109Michałowska Julia ---39.42
7-1436Owczarski Marcin -ChojniceMMGO86.12
8-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl85.75
9-3090Piwakowski Wojciech ---82.33
10-6Hołdakowski Wojciech -Warszawa-79.98
11-7Zadworny Tomasz -Łódź-79.35
12-301Paszkowski Wojciech -Białystok-79.04
13-1096Senderek Łukasz -WarszawaTeam 360° / Krakowska Wielka Pętla73.66
14-12041Wieczorek Jarek ---71.64
15-284Stanek Robert -SzczecinRUDY KOT71.63
16-3164Nowaczyk Michał 🥉--We mgle po łydki69.83
17-36Mierzwicki Krzysztof -WarszawaMazurskie Tropy68.33
18-183Ścibisz Jerzy -Szczecin-63.83
19-3173Kauss Dawid ---62.33
20-11385Sobek Dawid ---62.33
21-855Gałązka Grzegorz -OsielskoRoad to nowhere62.32
22-122Sadowski Marek -CzapleJMDekoratornia.pl59.32
23-14511Procek Tomasz -Chodzież-59.32
24-693Smejda Andrzej -Warszawa-58.96
25-8Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI58.07
26-128Kucharski Rafał -Dąbrówka Wielkopolska-56.71
27-303Cichoń Paweł -PoznańKOPER Architektura56.13
28-11814Nowicki Jakub ---55.24
29-127Nowicki Jacek -Gdańskpodrozerowerowe.info55.24
30-773Orłowski Leszek -SłupskTroll Team52.37
31-772Papis Leszek -SłupskTroll Team52.37
32-12336Walczak Eugeniusz ---52.36
33-12387Adamczyk Kasper ---51.84
34-4028Adamczyk Jakub -Toruń-51.74
35-771Rygalski Grzegorz -JózefówWelocypedy51.37
36-822Stefański Tomasz -WarszawaWelocypedy51.34
37-3681Morawski Piotr --brak45.73
38-4093Zieliński Michał -Gdynia-44.33
39-1289Piwakowski Andrzej -GdańskHarpagan43.10
40-11813Zając Bartosz -LubońSerotonina Team41.65
41-11812Skoracki Tomasz ---41.63
42-12408Kostuch Jan ---40.31
43-12212Banacki Jan ---40.29
44-197Szajduk Piotr -SzczecinWRZASKUN38.97
45-2312Brankiewicz Paweł -Borne SulinowoNN21.59
46-12340Mika Bartek ---17.91