Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Szago X 2015

Organizer UKS WŁÓCZYKIJ
Place woj. pomorskie - Osiek k. Skórcza
Date 7 nov 2015
Headquarter Zespół Szkół Publicznych, ul. Partyzantów Kociewskich 51, 83-221 Osiek
Web page http://wloczykij.gd-net.pl/
Regualation
Description None
All participants count 76
Results status Official results

Results

Route TR100

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
65
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
-1312Truszkowska Kamila 🥇-Gdańsk-100.00
-15104Blank Danuta 🥇-brakTOWANDA100.00
1-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp100.00
2-15Bober Bartłomiej 🥇-KobylnicaHarpagan96.17
-3945Adamczyk Ewa 🥈-Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina82.61
3-895Gołębiewski Radosław -Toruńecom CUK Racing Team90.37
-42507Szwaracka Małgorzata 🥇-GdańskMorenka Team73.91
4-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos85.91
5-783Zawadzki Artur -Marki-84.19
-511786Wysocka Agata ---36.96
6-1436Owczarski Marcin -ChojniceMMGO82.89
7-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl79.51
8-3090Piwakowski Wojciech ---77.82
9-5098Wrona Łukasz -brakTOWANDA77.29
10-301Paszkowski Wojciech -Białystok-75.99
11-3173Kauss Dawid ---74.34
12-938Rychlik Michał -ŁódźOrientAkcja74.19
13-11352Szubert Jan ---73.55
14-1364Ciesielski Witold -GdanskMR73.42
15-202Ruchlicki Stanisław -BiałystokBritenet71.79
16-3099Szumański Jakub ---70.16
16-12062Szumański Tomasz ---70.16
18-122Sadowski Marek -CzapleJMDekoratornia.pl68.53
19-3939Sirocki Rafał ---66.73
20-845Kasierski Przemysław -BydgoszczFitserwis MTB Team66.70
21-4123Pachulski Leszek -Sopot-65.83
22-4321Grabowski Łukasz -Wrocław-62.69
23-4314Grundkowski Jacek ---62.06
23-4360Grundkowski Lesław ---62.06
25-6Hołdakowski Wojciech -Warszawa-60.24
26-693Smejda Andrzej -Warszawa-59.74
27-127Nowicki Jacek -Gdańskpodrozerowerowe.info59.22
27-11814Nowicki Jakub ---59.22
29-303Cichoń Paweł -PoznańKOPER Architektura58.21
30-115Cecuła Krzysztof -Swarzędz-57.24
31-8Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI56.32
32-3247Liczywek Andrzej --Kaliska Team54.91
33-3246Cieśliński Grzegorz --Kaliska Team54.85
34-892Pachulski Marek -GdańskGREY WOLF53.45
35-11817Karwatowski Robert ---52.08
36-4117Wadowski Tomasz -Pruszcz Gdanski-52.06
37-946Adamczyk Jarek -Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina51.99
38-11889Gruba Michał ---51.40
39-11890Doppke Marcin ---51.28
40-12092Bochaczewski Dariusz ---50.44
41-197Szajduk Piotr -SzczecinWRZASKUN47.79
42-786Jaskólski Konrad -Gdańsk-46.46
43-3118Głomski Aleksander ---45.13
44-4093Zieliński Michał -Gdynia-44.26
45-1289Piwakowski Andrzej -GdańskHarpagan42.95
46-3681Morawski Piotr --brak41.65
47-12047Plicht Tomasz ---39.05
48-11929Serkowski Paweł ---37.75
49-1136Warmowski Marcin -JuszkowoWARMA TEAM36.45
50-3119Morawski Mikołaj ---36.43
51-9508Jasik Jakub ---29.92
52-1342Jóźwiuk Piotr -PszczółkiBrotherhood of Moonshine24.72
53-1096Senderek Łukasz -WarszawaTeam 360° / Krakowska Wielka Pętla22.12
54-11590Urbanowski Dariusz ---16.93
55-11909Krupka Tomasz ---15.90
56-3108Piątkowski Zbigniew ---13.09
57-5211Klain Jan --Klan Klainów12.16
58-12075Rękawik Szymon ---10.29
59-3301Klain Zbigniew --Klan Klainów9.35
60-795Adkonis Konrad -Slupsk-8.42

Route TP50

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
11
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1360Lewandowski Krzysztof -Chełmno-40.00
2205Duszak Arkadiusz -Brwinów2PU36.11
3296Lewandowski Marek -BydgoszczLewy Team / Zasuwacz.pl31.59
33924Wiśniewski Łukasz ---31.59
54045Kuchciński Sławomir -Mława-26.45
6119Mikulak Paweł -PoznańLos Pollos Hermanos24.56
6102Małowiński Artur 🥉-Bydgoszcz:-)24.56
88012Mazur Piotr ---22.67
93642Czaja Łukasz ---18.89
10763Kowalski Tomasz -BydgoszczKTG Trawers17.01
114495Kokłowski Daniel -GdyniaTerytorials3.78