Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

KoRNO 2016

Organizer Rowerowa Norka
Place woj. śląskie - Siedlec
Date 27 aug 2016
Headquarter Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Siedlcu, ul. Szkolna 8, 42-253 Janów
Web page https://rno.rowerowanorka.pl/korno-2016/
Regualation
Description None
All participants count 62

Results

Route TR100

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
62
Official results
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
-111538Stachura Magdalena ---100.00
1-1Śmieja Daniel 🥇-Szczecinmrdp.pl100.00
2-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp96.65
-211537Czarny Basia ---98.32
3-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos94.97
-31004Dudek Magdalena 🥉-KrakówMotorola Bike Team/Rajd Hawran93.28
-4836Motyl-Adamczyk Agata -NiepołomiceZdezorientowani MTBO Team91.60
4-15Bober Bartłomiej 🥇-KobylnicaHarpagan91.62
-511546Chmielarz Azja ---88.24
5-791Jakubek Krystian 🥈-WrocławULTRAdventure89.39
-65056Hajduk Lidka --Bez Skorka87.39
6-26Banaszkiewicz Piotr -KrakówKTR BikeOrient87.71
-711779Ziętek Sylwia ---75.63
7-4Mirowski Łukasz 🥉-Wrocław-87.48
-811781Lenczak Krysia ---66.39
8-127Nowicki Jacek -Gdańskpodrozerowerowe.info80.24
8-6Hołdakowski Wojciech -Warszawa-80.24
-9932Malawska Kamila -KrakówVelocilamy57.14
10-146Szawdzin Krzysztof -Wrocław-79.68
10-5Wieczorek Jarosław -WrocławRajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia79.68
-103778Bukowska Agnieszka -BydgoszczNazgul<3team37.82
-11945Adamczyk Ewa 🥈-Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina31.09
-1211780Zadworna Katarzyna ---15.13
12-106Wiktorowski Krzysztof -Łódź-78.01
13-118Sójka Tomasz -LubinRKS Fiedorek77.45
14-11820Dudek Krzysztof ---76.89
14-919Drewniak Łukasz -KrakówUltraAR Team76.89
16-8Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI75.22
17-1072Zarzycki Piotr -ŁódźKTR BikeOrient / ITOrient74.67
18-1045Bergier Tomasz -ZielonkiZgórmysyny74.63
19-11356Niedośpiał Krzysztof ---73.51
20-580Cieślicki Mateusz -Dąbrowa GórniczaAZYMUT TEAM72.40
21-417Malicki Grzegorz -KrakówT-Mobile Cycling Club70.17
22-938Rychlik Michał -ŁódźOrientAkcja69.06
23-882Staszewski Daniel -Dąbrowa Górnicza-67.94
24-971Korzec Staszek -KrakówBikeholicy67.70
25-1469Widera Maciej -ChorzowWodzionka CSC Adventure66.03
26-982Czarny Grzegorz -KrakówSzkoła Fechtunku ARAMIS64.92
27-7Zadworny Tomasz -Łódź-63.26
28-11359Błaszczyk Darek ---62.15
29-946Adamczyk Jarek -Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina61.59
30-975Pasiecznik Wojciech -KatowiceWounded Knee60.48
31-837Adamczyk Bartosz -NiepołomiceZdezorientowani MTBO Team58.70
32-1033Książek Mikołaj -Kraków-57.62
32-1028Jakubas Piotr -KrakówRajd Hawran57.62
34-11828Orszulski Maciej ---55.56
34-11656Tyszkowski Roman ---55.56
36-976Szajna Abu -ZielonkiBajk eMTeBe54.52
37-656Hajduk Jacek -OleśnicaBez Skorka54.00
38-1006Kot Maciej -KrakówRajd Hawran52.63
39-970Małodobry Wojciech -Miechów-48.36
40-303Cichoń Paweł -PoznańKOPER Architektura46.94
41-11851Ziach Mariusz ---42.67
42-1727Zieliński Paweł ---41.25
43-11866Turek Darek ---37.46
44-6830Brych Miłosz ---35.09
44-11877Dyszy Grzegorz ---35.09
46-918Baster Przemysław -Kraków-34.14
47-1081Gryszkalis Marcin -Łódź-32.24
48-931Malawski Filip -KrakówVelocilamy31.79
49-831Kawecki Dariusz -ZabrzeETISOFT BIKE TEAM27.58
50-11852Patrzałek Grzegorz ---19.29